Strona 1 z 121 123451151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 3604

Wątek: NBA

Legionista

NBA

Komu kibicujecie w NBA???? moze wsród nas sa kibice NBA
    Ja kibicuje Sacramento Kings
    pozdro.

Legionista
    Jest w sumie 5 rano, ale cierpie na bezsennosc to sobie posta nabije Kibicuje tylko i wylacznie Minnesocie Timberwolves Kiedys w koncu beda najlepsi
    Legia Warszawa
    "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Legionista
    NY Knicks!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ewelina
    Jest w sumie 5 rano, ale cierpie na bezsennosc to sobie posta nabije Kibicuje tylko i wylacznie Minnesocie Timberwolves Kiedys w koncu beda najlepsi
    Ciekawe czy jak np.Garnett zmieni klub to nadal bedziesz im kibicowac?

Z ostatniej chwili :Zawodnik Orlando Magic Darrel Armstrong zostal dzis aresztowany za bojke przed nocnym klubem,walczyl z policja a dokladniej z policjantka.

Legionista Awatar crolick
    chicago!!

forever

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez crolick
    chicago!!

forever
    Proszę odnotować, że mnie liga NBA wali I że mam ją w dupie

Legionista
    Zawsze będę fanem Chicago Bulls
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista Awatar Tomi
    Boston Celtics
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    chicago!!

forever
    Odnotowane... ale całą.. 8-

p.s. Jeżeli chodzi o mnie to emocjonowałem się NBA jeszcze kilka lat temu, teraz w sumie nie mam pojęcia co się w niej dzieje :/
    Gdybym ponownie się zaiteresował, to ze szczególnym uwzględnieniem Chicago Bulls...
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista Awatar Dżon Łejn
    Cytat Zamieszczone przez Q_(L)
    chicago!!

forever

p.s. Jeżeli chodzi o mnie to emocjonowałem się NBA jeszcze kilka lat temu, teraz w sumie nie mam pojęcia co się w niej dzieje :/
    Gdybym ponownie się zaiteresował, to ze szczególnym uwzględnieniem Chicago Bulls...

Myślę takc samo jak szanowny pan moderator :P
    tyle że zamiast bulls kibicowałbym pacers , celtic , kincks
    Cytat Zamieszczone przez Jaco
    Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Legionista Awatar Aureliusz
    chicago!!

forever

Bullsom kibicowałem jeszcze za czasów Jordana. A potem tak jak Q_(L) moje zainteresowanie jest trochę mniejsze. Teraz to nie wiem nawet kto tam gra. Ale jak widzę teraz gdzieś przypadkiem wyniki NBA to zawsze szukam najpierw Chicago.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Beny
    Teraz to nie bardzo, ale jak tylko weszła do TV, gdzieś chyba na poczatku lat 90-tych to się to i owo oglądało. Kibicowałem wtedy PHOENIX SUNS, ale tylko dlatego, że miałem t-shirt z ich logo. Teraz nawet nie wiem jak im idzie/szło.

Legionista Awatar crolick
    ehhh tacy z was kibice?? 8- z druzyna jest sie na dobre i na zle

podstawowy sklad bulls z sezonu 2002/2003:
    rose
    marshall
    williams
    chandler
    crawford

od czasu do czasu pojawial sie curry

zapomnialem, stosunek wygrane przegrane 30-52 [.366], poprawiaja sie wciaz :+: w 2001/2002 21-61 [.253] a w 2000/2001 15-67 [.182]. ten sezon jest najlepszym sezonem od czasu ostatniego mistrzostwa.

idziemy w gore!!

Lakers
    Guest
    bez dyskusyjnie Chicago Bulls za czasów mistrzowskich i teraz !

Administrator Awatar legart
    Koło 1990 roku kibicowałem Detroit Pistons (Lambeer, Izah Thomas) potem straciłem serce do koszykówki. Oczywiście pobobały ni się występy Jordana i spółki

Lakers
    Guest
    a pamiętacie rodmana w detroid na pozycji PG z numerem 10 w naturalnych włosach i bez dziar ?

Cytat Zamieszczone przez Lakers
    a pamiętacie rodmana w detroid na pozycji PG z numerem 10 w naturalnych włosach i bez dziar ?
    Jeszcze go wtedy nie kojarzyłem 8-

Lakers
    Guest
    hehe to moze kojazysz to: po detroid grał w San Antonio chyba tez z 10 tam grał ... już w rożowych włosach i 2 dziarami (takie kostki czerwone i coś tam jeszcze)

wzią tez udzał w filnie "EDDIE" wtedy

hehe to moze kojazysz to: po detroid grał w San Antonio chyba tez z 10 tam grał ... już w rożowych włosach i 2 dziarami (takie kostki czerwone i coś tam jeszcze)

wzią tez udzał w filnie "EDDIE" wtedy
    A San Antonio dał się już zauważyć 8-

Lakers
    Guest
    no to mamy już coś ! hehe wSan antonio podczas meczu z Chicago Bulls gdy jeszcze nie grał z nimi doszło do sprzeczki miedzy nim a Pippenem , Pippen robił wsad (aley up od Jordana) jak dobrze pamieram Rodman go brutalnie zfaulował po czym powiedział mu ze " masz krzywą mordę" pipeen nie zareagował na to tylko podszedł do MJ , sedziowie dali mu technicznego a ten teks i mniej wiecej 2 dni po tym meczu Chicago zaczęło sie interesować rodmanem ... oczywiste było ze tych deuch grazy bedze musiało sie pogodzic jak mają grać razem i tez tak się stało rodman po przejscieu załozył koszulke z numerem 91 ( 9+1 =10) zawsze chciał grać z 10 numerem ale ten juz był zajęty wiec zaczęło się dodawanie.... ale nei o tym teraz
    rodman w siłowni przeprosił pippena podajac mu reke pippen nei spojazł mu sie wtedy w twaz ale przyją przeprosiny , wtedy tez pozwolono wejscc mediom do siłowni by porobiły fotki za co zreszte dostali kupe kasy ...
    o tego memmetu MJ zacza patrzec na Rodmana jako osobe "kolorowa" aler rozwazna i dzeki temu moze wielka trojka NBA była tak skuteczna bo sie zaprzyjaznili wszycy ....

hehe moge pisa i pisac ide na szluga jak wroce opowie o tym jak "rodman" by winowajcą 45 kolizji samochodów w jedym miesiącu ...

Lakers
    Guest
    fajna opcja była też jak na jednym z budynków a raczej 2 takich wysokich były takie a duze reklamy (jak u nas przy rotundze) jedna przedstawiała sylwetkę Jordana druga Pippena . gdy pipen doznał kontuzji na miejscu pippena pojawił sie rodman budynki stały kolo jezdni , gdzie był zakret od tego czasu gdy rodman widnaił na bilbordze zaczeby sie stluczki kierowcow wypadki ipt, wszyscy zagapywali sie na rodmana i ulegali wypadkom , MJ i Pippen wisileli tam 2 lata rodman tylko miesaic przez 2 lata było około 3 wypadkow na rok , rodman po miesiascu widninia spowodował 45 wypadków ... co moze zrobic reklama zawodnikia .... szkoda ze juz era byków minęła ... zawsze coś sie dzało jak niena parkieci to po za nim

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bruce BAS lee ;p
    chicago!!

forever

Myślę takc samo jak szanowny pan moderator :P
    tyle że zamiast bulls kibicowałbym pacers , celtic , kincks

ja tez tak mysle---jednak Jordan to byla sila napedowa NBA...a teraz??? podniecaja sie wszyscy jakims le bronem
    Warszawa

Lakers
    Guest
    kto sie podnieca gdyby nie Jordan to koszykówka nie była by tak popularna nie było by takich y0 butów do koszykówki i mało co by sie syszało o nba , gdyby nei Jordan to etap nba zakończył by sie na Jonsonie i nic by nie było NBA po powrocie jordana zarobiło 2 razy wiecej kasy niz jak miał przerwe ostatnia bo wszyscy sie ciesza z tego ze worcił ze wrocił krol najlepszy koszykaz na swiecie moze juz nie ma tak wysokiej sroedniej to jego zagranie i zwody sa supew malo kto je powarza ... nie ma zastepcy Jordana , a przynajmien my tego nie dozyjemy , gdybys ogladał kazdy mecz Jordana to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....

Legionista Awatar Unico
    Obecnie kibicuję Sacramento Kings.
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Unico
    Obecnie kibicuję Sacramento Kings.
    A ja im kibicowałem, jak grali tam Jayson Williams i John Barry. Teraz jeszcze mam do nich sentyment ze względu na Divaca i Stojakovica.

Jordan był największy. Zastępcy na pewno nie będzie. Natomiast następce jest. Kobe Bryant. Następca zawsze jest. Jana III Sobieskiego się zastąpić nie udało, ale następca był.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Mini
    kto sie podnieca gdyby nie Jordan to koszykówka nie była by tak popularna nie było by takich y0 butów do koszykówki i mało co by sie syszało o nba , gdyby nei Jordan to etap nba zakończył by sie na Jonsonie i nic by nie było NBA po powrocie jordana zarobiło 2 razy wiecej kasy niz jak miał przerwe ostatnia bo wszyscy sie ciesza z tego ze worcił ze wrocił krol najlepszy koszykaz na swiecie moze juz nie ma tak wysokiej sroedniej to jego zagranie i zwody sa supew malo kto je powarza ... nie ma zastepcy Jordana , a przynajmien my tego nie dozyjemy , gdybys ogladał kazdy mecz Jordana to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....
    ale jak widac po naszych tv nie do wszystkich docierają takie argumenty.Nie wiem jak można na tym nie zarobić.Robic transmisje na żywo,potem dawać powtórki zamiast 15 takich samych seriali pd amerykańskich i 100 kreskówek, tylko żeby powtórka nie była z 4 kwarty tylko z całości z wyciętymi przerwami.

Legionista
    to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....
    Lakers - ja nie mowie o podniecaniu sie Jordane tylko jakims Le Bronem,chlopakiem, ktory zostal wybrany no1 w tegorocznym drafice.... dla mnei Jordan na zawsze pozostanei Bogiem Koszykowki.....taka mala anegdota

w jednym z wiezowcow w Zielonej Gorze jest napis miedzy 10 a 11 pietrem - napis JORDAN :

a tak na marginesie - nasza ligowa koszykowka nei jest taka zla....ale tylko ligowa
    Warszawa

Legionista
    jak juz mowa o Rodmanie to dodam ze moja postac miala okazje na zywo zaobserwowac tego koszykarza kiedy to rozgrywal pierwszy swoj mecz w barwach Lakersow. Jako ze z tej przyczyny mialam na wzor Rodmana filoletowo zolte wlosy (oczywiscie chwilowo) to udzielilam wywiadu dla kanalu 6 w telewizji amerykanskiej zrobilam chyba 4 klisze zdjec na tym meczu
    Legia Warszawa
    "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez eLadamo
    to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....
    Lakers - ja nie mowie o podniecaniu sie Jordane tylko jakims Le Bronem,chlopakiem, ktory zostal wybrany no1 w tegorocznym drafice.... dla mnei Jordan na zawsze pozostanei Bogiem Koszykowki.....taka mala anegdota

w jednym z wiezowcow w Zielonej Gorze jest napis miedzy 10 a 11 pietrem - napis JORDAN :

a tak na marginesie - nasza ligowa koszykowka nei jest taka zla....ale tylko ligowa
    Jordan byl number one w koszykowce. Ale byl , dlatego media szukaja nowego idola a LeBron sie nadaje, a przynajmiej na razie na to wyglada.
    Dzis wieczorem rozegra swoj pierwszy mecz w NBA, rozpoczyna sie Pepsi Pro Summer League , wszystkie 12000 biletow juz sprzedane i do tego akredytowalo sie ponad 170 dziennikarzy, a o to w tym calym biznesie chodzi.
    Ps.Bylem osobiscie na jednym meczu z udzialem Jamesa kilka miesiecy temu.Spotkanie bylo rozgrywene w Trenton NJ i byl to jego pierwszy wystep po dyskwalifikacji,zdobyl 52 punkty,dobrze rzuca za 3 pkt,potrafi zablokowac rzut czyli niezle w obronie, jest oczywiscie bardzo szybki, wsady wiadomo bardzo widowiskowe i sporo tego,jedynie osobiste cos mu za bardzo nie wychodzily.Fajnie wygladalo po meczu jak sedziowie ktorzy prowadzili to spotkanie oraz inni officjele lazili za nim zeby zalapac sie do zdjecia.

Widzewiak
    Dziwne ze Krzpac nie wypowiedzial sie jeszcze w tym temacie 8-
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Uprawnienia umieszczania postów