Strona 124 z 124 PierwszyPierwszy ... 2474114120121122123124
Pokaż wyniki od 3,691 do 3,694 z 3694

Wątek: NBA

Motorowiec
    Cytat Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
    Ikona NBA. Był chyba taki mecz w którym zdobył ponad 80 pkt w trzech kwartach albo jeszcze w paru minutach czwartej, po czym trener zdjął go z boiska.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
    Ikona NBA. Był chyba taki mecz w którym zdobył ponad 80 pkt w trzech kwartach albo jeszcze w paru minutach czwartej, po czym trener zdjął go z boiska.
    To było inaczej - miesiąc wcześniej zdobył w 3 kwartach 62 punkty i został zdjęty przez trenera - rekordowe 81 punktów zrobił on w pełnym czasie gry.
    Lieber tot als rot!!

Motorowiec
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    To było inaczej - miesiąc wcześniej zdobył w 3 kwartach 62 punkty i został zdjęty przez trenera - rekordowe 81 punktów zrobił on w pełnym czasie gry.
    A żeby było precyzyjniej to Kobe sam się zdjął :
    20 grudnia 2005

Pamiętam to jak dziś: 62 punkty w 33 minuty, 8 zbiórek, 18/31 z gry. Na przestrzeni trzech kwart w pojedynkę ograł całe Mavericks 62-61. Phil Jackson chciał by wyszedł na parkiet w czwartej odsłonie, ale Kobe machnął ręką, mecz był rozstrzygnięty:

Podszedłem do niego i mówię: “coach chce wiedzieć czy chcesz zostać na parę minut w czwartej i dojść do siedemdziesiątki.” Zerknął na tablicę świetlną: “Nie, innym razem to zrobię”. Spojrzałem na niego i trochę rozzłościłem. “Co ty gadasz?! Masz szansę zdobyć 70 punktów, ilu ludzi może się tym pochwalić? Idź tam, wrzuć jeszcze kilka i zejdziesz.” On mi na to: “zrobię to kiedy będziemy tego naprawdę potrzebować”. [Brian Shaw]

Wytłumaczenie Kobe?

Powiedziałem tak ponieważ pracowałem ciężko i czułem się mocny. Wiedziałem, że stać mnie na kolejny taki występ. Nie gramy dla statystyk. Nie o to chodzi, nie o zdobycie 70 punktów. Chciałem wygrać mecz, a mecz mieliśmy w kieszeni.

Więcej: http://www.gwiazdybasketu.pl/kobe-bryant-62-punkty/

Marcin Gortat zakonczyl kariere.

Polska Agencja Prasowa podała, że Marcin Gortat grając w NBA, zarobił 95 mln dolarów, co daje prawie 400 mln zł. Polak w trakcie 13 sezonów najlepszej ligi świata rozegrał 806 meczów w rozgrywkach regularnych

Uprawnienia umieszczania postów