Strona 123 z 123 PierwszyPierwszy ... 2373113119120121122123
Pokaż wyniki od 3,661 do 3,687 z 3687

Wątek: NBA

GieKaeSiak
    Możliwe, że GSW mogłoby wygrać z Toronto gdyby grało w pełnym składzie. Wydaje mi się, że jednak skupianie się na kontuzjach umniejsza sukces Raptors, które zasłużenie zdobyło tytuł. Było co prawda 4-2, ale tylko jedno z 4 zwycięstw Toronto było po walce (ostatnie), tak naprawdę powinno być 4-1. Warto pochwalić budowę drużyny z Kanady, żaden (!) z koszykarzy Toronto nie był wybrany w pierwszej dziesiątce draftu, a drugi strzelec był wybrany z numerkiem 27 właśnie przez Kanadyjczyków.

GSW przy swoich sukcesach musiało podnosić pensje gwiazd, jednocześnie osłabiając ławkę. Najbardziej mnie rozczarował Curry, to jednak nie ten poziom co gwiazdy sprzed lat typu Kobe, czy LBJ.

Legionista Awatar R.
    Nie wiem czy to umniejszanie ale w sytuacji, w której nie możesz normalnie korzystać z 3 graczy podstawowej piatki plus 2 rezerwowego raczej nie wyrównuje szans z dobrze dysponowaną drużyną z Toronto.
    A co do Currego - przyszedł słabszy sezon. Dla mnie to świetny grajek, dużo bardziej lubię oglądać jego grę niż LBJ czy Kobe.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

GieKaeSiak
    Bardziej mi chodziło o to, że jeśli budujesz zespół na wąskiej grupie ludzi to ryzyko wpadki przy pojawieniu kontuzji jest dużo większe. Dodatkowo jak wypada Ci nagle tak wielu zawodników to jednak jest to też wina klubu, a nie tylko pech. A już wpuszczenie Duranta w piątym meczu.. no cóż wszyscy widzieliśmy

Legionista Awatar R.
    No nie powiedziałbym, że ławkę mieli słabą bo Bogut, Livingston czy Cook dają radę. Tylko nigdy nie zrobisz takiej ławki, która nie odbiega od pierwszej piątki.
    A sytuacja z Durantem, cóż. Wola walki wygrała, sam chciał grać. Przypomnę tylko Jordana, który grał kiedyś z wysoką gorączką czy Kobiego.

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No nie powiedziałbym, że ławkę mieli słabą bo Bogut, Livingston czy Cook dają radę.
    Nie no proszę Cię... Każdy z nich kompletnie bezużyteczny w finałach, Cook miał chwilowy przebłysk, ale to absolutnie zła ławka, nie jest nawet blisko tego czym powinni dysponować mistrzowie. Okropny chichot historii, 2 najgorsze dla sportowców kontuzje, gwiazd, których kontrakty wygasają. Teraz KT i KD dostaną maxy, w 19/20 mogą nie zagrać, ewentualnie Klay na PO, co oznacza że Kura i Dray, będą musieli na swoich barkach wtarmosić ekipę bez ławki do PO. To się może nie udać.

A dziś do LeBrona dołączyła gwiazda w swoim prime time, w postacie Anthonego Davisa. Świetny fit dla LBJ, teraz tylko kwestia jak ich obudować, mają Kuzme i nikogo sensownego poza tym, może zamiast maxa dla Kemby, pójdą w 3-4 rolsów do uzupełnienia składu. Tak czy inaczej, na Zachodzie GSW tak jak pisałem wyjęte z walki o TOP 4 i w LA chyba idą na całość i widzą szansa na mistrza teraz i tu. Ciekawy jestem dalszych kroków.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Możliwe, że GSW mogłoby wygrać z Toronto gdyby grało w pełnym składzie. Wydaje mi się, że jednak skupianie się na kontuzjach umniejsza sukces Raptors, które zasłużenie zdobyło tytuł. Było co prawda 4-2, ale tylko jedno z 4 zwycięstw Toronto było po walce (ostatnie), tak naprawdę powinno być 4-1. Warto pochwalić budowę drużyny z Kanady, żaden (!) z koszykarzy Toronto nie był wybrany w pierwszej dziesiątce draftu, a drugi strzelec był wybrany z numerkiem 27 właśnie przez Kanadyjczyków.
    Szanuję tegoroczne osiągnięcia Raptors, szczególnie po tym jak powieźli faworyzowanych (także przeze mnie) Bucks, ale ze zdrowymi Warriors ta seria potrwałaby maksymalnie 5 spotkań. Już dawno nie widziałem w sporcie takiej kumulacji nieszczęść jak w Golden State, a i tak niewiele brakowało, by seria przeciągnęła się do 7 meczów. Pomijam przy tym to, że ze zdrowym Embiidem, Raptors pojechaliby na ryby już w drugiej rundzie PO

Teraz z niecierpliwością czekam na lipiec, bo kasy do wydania jest mnóstwo, a topowych wolnych agentów zdecydowanie nie brakuje. Jedni mogą zmieścić u siebie dwie maksymalne umowy (Knicks, Nets, Clippers), inni mają już core zespołu i szukają do składu drugiej/trzeciej gwiazdy (Lakers, Jazz). Wojnarowski już pewnie zaciera rączki na myśl o popularności swoich tłitów

Legionista Awatar R.
    No i Doncic z ROTY. Trochę się obawiałem bo drugą część sezonu trochę lepszą miał Trae Young i czułem, że Amerykańce będą ciągnąc swojego za uszy. W każdym razie niesamowitego zawodnika doczekała się Słowenia ale kolejnych talentów im nie brakuje.

No i liga strzelców w końcu ma MVP, który tym strzelcem nie jest. Trochę dziwne.
    Ostatnio edytowane przez R. ; 25-06-2019 o 16:00

Dzieje się

Legionista Awatar me(L)u
    Ale fajnie temat odżył. Wieki mnie na forum nie było i chyba zacznę zaglądać częściej, bo dzieje się w lidze, oj dzieje.
    Durant - no to jest człowiek mem po prostu
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Cytat Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
    Durant - no to jest człowiek mem po prostu
    dlaczego?

Legionista Awatar me(L)u
    Genialny koszykarz, ale z głową słabo, skoro najpierw przebił LeBrona w lamerstwie, idąc do Warriors, a teraz narzekając na Kerra i kolegów z drużyny. Do tego wymyślił sobie, że pogra z Irvingiem. W Nets. Komediant
    ------------------------

Legionista Awatar R.
    Co znaczy lamerstwo w obliczu zmiany drużyny?

Legionista Awatar me(L)u
    Pójście do drużyny, która wygrała 73 mecze w sezonie zasadniczym, a którą miało się na widelcu w finale konferencji? Tłumaczyłem już na przykładzie LeBrona
    ------------------------

Legionista Awatar R.
    Dalej nie rozumiem co jest lamerskiego w zmianie drużyny? To taki de Ligt, który miał finał LM na widelcu i pójdzie prawdopodobnie do Juventusu też jest lamerem?

Legionista Awatar me(L)u
    Odsyłam do tego co pisałem kilka lat temu. Naprawdę nie chce mi się tłumaczyć jeszcze raz, choćby tego, że NBA różni się od piłki
    ------------------------

Legionista Awatar Tomi
    TSN podaje że Westbrook do Houston,a w przeciwnym kierunku wędruje Chris Paul https://www.tsn.ca/report-oklahoma-c...paul-1.1336245

Ogólnie dzieje się w tym offseason.

Lista wszystkich ruchów: https://www.tsn.ca/nba/transactions
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Flip
    Zaczynamy dziś zabawę z NBA. Szykuje się jeden z najciekawszych sezonów od lat, niestety długo wyczekiwany rookie Zion Williamson wypadł na ok 8 tygodni, ale i tak zapowiada się nad wyraz interesująco.

I tu moje pytanie - czy byliby zainteresowani udziałem w jakimś typerku NBA, za symboliczną kwotę np. po 20zł ? Jak coś możemy zaczynać od dziś.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar R.
    Zachodzę w głowę czy otoczenie Ziona (menedżer, klub, etc.) nie przetłumaczyło mu, że jeżeli nie ogarnie się z wagą to te kolana będzie co chwilę rozwalał? A co do sezonu to fakt, ruchy przed sezonem mega ciekawe. Ja tam trzymam kciuki za "Europejskie" Dallas prowadzone przez Doncica.

Legionista Awatar Flip
    Jak widać po moim avatarze, Dallas też jest mi bliskie w tym składzie. Przez ostatnie dni, chodziły plotki, że jeszcze będą chcieli podpisać Sabonisa do kompletu, ale jednak Indiana mu dała extension.

W tym sezonie przede wszystkim na Zachodzie będzie niesamowita rzeźnia: Lakers, Clippers, Utah, Nuggets, Rockets, Portland, Warriors - to już 7 miejsc zajętych w PO, a gdzie właśnie Dallas, OKC, San Antonio czy Sacramento. Gdzie Pelikany?

Cytat Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
    W tym sezonie przede wszystkim na Zachodzie będzie niesamowita rzeźnia: Lakers, Clippers, Utah, Nuggets, Rockets, Portland, Warriors - to już 7 miejsc zajętych w PO, a gdzie właśnie Dallas, OKC, San Antonio czy Sacramento. Gdzie Pelikany?
    Z wymienionych przez Ciebie drużyn moim zdaniem szansę na PO mają Dallas (jeśli Łotysz będzie zdrowy), Spurs (nigdy nie można ich skreślać) i może wspomniani Sacramento (jeśli młodzież zrobi kolejny krok do przodu). Nie wierzę, że przy tak wyrównanym Zachodzie Thunder przejdą przez ten sezon bez większych kontuzji, a Pelicans są dla mnie mocno przehajpowani.

Tak czy siak sezon zapowiada się naprawdę ciekawie i mam nadzieję, że nie zostanie zabity przez urazy czołowych zawodników, bo ławka w niektórych zespołach jest dość krótka, a margines błędu przy tak wyrównanej stawce naprawdę niewielki

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Pelicans są dla mnie mocno przehajpowani.
    Wiem, że to tylko jeden mecz, ale dziś się pokazali z bardzo dobrej strony. Dobra praca drużynowa, dystans siedział na ponad 40%, fajnie się pokazała ławka, szczególnie Hart. Jeśli Zion będzie zdrowy, a w ekipie utrzyma się dobra atmosfera, to wg mnie mogą powalczyć o ten 8 spot, a nawet jak nic im z tego nie wyjdzie, to ewidentnie jest przyszłość w Nowym Orleanie.

Oddzielne dwa słowa należą się Mistrzom, którzy ogołoceni z lidera i głównego rolesa, pokazali moc. Siakam udowodnił, że jest wart każdego dolara z tej fortuny którą dostał, a Van Vleet potwierdził, że to może być jego sezon. W zeszłym sezonie Pascal był MIP, może w tym roku jego kolej?

Dobre derby LA, momentami pachniało play-off, tutaj wniosek nasuwa się jeden - bez ławki Lakersom będzie ciężko, to co znaczy dobra ława pokazali rywale zza miedzy. Widziałem tylko kawałek meczu, więc bez głębszych rozkminek z mojej strony.

Wiem, że to tylko jeden mecz, ale dziś się pokazali z bardzo dobrej strony. Dobra praca drużynowa, dystans siedział na ponad 40%, fajnie się pokazała ławka, szczególnie Hart. Jeśli Zion będzie zdrowy, a w ekipie utrzyma się dobra atmosfera, to wg mnie mogą powalczyć o ten 8 spot, a nawet jak nic im z tego nie wyjdzie, to ewidentnie jest przyszłość w Nowym Orleanie.
    Ale ja nie neguję tego, że Pelicans będą fajni do oglądania, bo sam będę im się bacznie przyglądał, ale wpychanie ich do pierwszej ósemki w tak mocnej konferencji, to chyba jednak przesadny optymizm. Inna sprawa to to, czy Gentry będzie w stanie zbudować tam sensowną defensywę, bo póki co Pelikany wychodzą z podobnego założenia co Hawks "jak wrzucimy im więcej niż oni nam, to wygramy". W ciemno stawiam, że w takim systemie wielu zawodników podkręci swoje cyferki względem poprzednich sezonów <delikatny uśmiech w stronę młodzieży ściągniętej z LA>

Dobre derby LA, momentami pachniało play-off, tutaj wniosek nasuwa się jeden - bez ławki Lakersom będzie ciężko, to co znaczy dobra ława pokazali rywale zza miedzy. Widziałem tylko kawałek meczu, więc bez głębszych rozkminek z mojej strony.
    Clippers są przeyebanie mocni i nie zdziwi mnie jeśli powalczą z Denver o pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym. O ile na PO rotacja się zawęża, o tyle na dystansie 82 meczów możliwość posadzenia na ławce Leonarda czy George'a i dociągnięcia meczu Lou Williamsem czy innym Harrellem, to ogromny atut. Jeżeli przed końcem okienka wyłowią jeszcze kogoś pod obręcz, to naprawdę ciężko będzie im się postawić.

Jeśli chodzi o Lakers, to tutaj na mecz ewidentnie nie dojechał James, który w RS raczej odda pole Davisowi i nie będzie śrubował rekordów punktowych za wszelką cenę. Póki co Lakers wyglądają na drużynę, która z większością przeciwników powinna sobie poradzić, ale chyba nikt nie ukrywa, że celem organizacji jest walka o mistrzostwo, a na to obecny skład jest trochę za krótki. Ciekawe czy będą w stanie coś wyczarować i dokooptować do zespołu jakiegoś sensownego obrońcę na Leonardów czy Giannisów tej ligi.

Legionista Awatar R.
    Doncic i Porzingis to będzie świetny duet(jeśli temu drugiem u kolana wytrzymają). Gorzej, że reszta ekipy odstaje i to widać. Mam nadzieję, że w Dallas jest jakiś plan na zbudowanie drużyny w oparciu o tę dwójkę, która w przyszłości będzie dochodzić chociaż do półfinału konferencji.

Legionista Awatar Net
    Gdzie w necie można obejrzeć powtórki meczów ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Net Zobacz posta
    Czasami na allgoals.info
    Ostatnio edytowane przez felixxx ; 30-10-2019 o 14:42

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Net Zobacz posta
    https://www.nbafullhd.com/

Tu masz wszystko, dobra jakość, nie zacina i za darmo.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Net
    felixxx, Antares dzięki

Uprawnienia umieszczania postów