Strona 121 z 121 PierwszyPierwszy ... 2171111117118119120121
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,615 z 3615

Wątek: NBA

Legionista
    Po przejściu Lebrona na Zachód, dysproporcja między konferencjami zapowiada się jeszcze większa.
    Przy obecnej kadrze Golden State Warriors, ciężko marzyć że Rockets wreszcie dotrą do finału.

Osobiście liczę, że na Wschodzie Embiid będzie zdrowy i Philadephia odpali konkretnie w tym sezonie. Żal, że Lebron tam nie trafił, bo byłaby naprawdę bardzo interesująca ekipa.
    Ciekawi mnie też Toronto Raptors, gdzie odszedł DeRozan, ale trafił Kawhi.

Pasjonująca może być też walka Rookies. Liczę, że Luka Doncic pokaże na parkiecie, że jest lepszy niż wybrany z jedynką DeAndre Ayton i zostanie nowym Dirkiem Nowitzkim, który będzie kończył swoją przygodę z NBA.

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
    Po przejściu Lebrona na Zachód, dysproporcja między konferencjami zapowiada się jeszcze większa.
    Czas najwyższy wymieszać play-offy wschodu z zachodem, a kolejność rozstawienia wyznaczać zgodnie z ilością zwycięstw.

Legionista Awatar Powiśle
    Do rozpoczęcia sezonu jeszcze trochę czasu, ale już teraz zapraszam na priv wszystkich zainteresowanych udziałem w Fantasy NBA
    O RETY! O RETY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Powiśle Zobacz posta
    Do rozpoczęcia sezonu jeszcze trochę czasu, ale już teraz zapraszam na priv wszystkich zainteresowanych udziałem w Fantasy NBA
    Priv wysłany

Legionista Awatar mafioso
    Ktoś go pewnie przygarnie, ale długo nigdzie miejsca nie zagrzeje bo albo złapie kontuzję albo coś mu odbije. Takie "cudowne" powroty rzadko się udają.
    Ostatni taki udany powrót z niebytu w NBA zaliczył chyba Beasley, który zaliczył całkiem solidny sezon w Knicks.

Cytat Zamieszczone przez Powiśle Zobacz posta
    poszedł priv.

Legionista Awatar me(L)u
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Czas najwyższy wymieszać play-offy wschodu z zachodem, a kolejność rozstawienia wyznaczać zgodnie z ilością zwycięstw.
    Nie bluźnij. Pomysł idiotyczny, wymyślony przez telewizję

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

nieciekawie

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
    Nie bluźnij. Pomysł idiotyczny, wymyślony przez telewizję

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
    Z jednej strony idiotyczny, podważający lata tradycji Ligi. Mówi się, że lepsze jest wrogiem dobrego... Ale jeśli popatrzymy na to co się dzieje w lidze, jak narasta dysproporcja pomiędzy Zachodem i Wchodem, jak pogłębiają się różnice w potencjale konferencji, no to już należy się zastanowić czy i jak można na to wpłynąć.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Też jestem za tym, aby porzucić w play-off podział na wschód i zachód, niech zagrają dwie najlepsze drużyny ligi w finale.

Pierwsze dwa mecze nowego sezonu bez niespodzianek. Boston i GSW ze zwycięstwami. Zobaczymy jak rozpoczną gracze Rockets.

Legionista Awatar Antares
    Nie w tę stronę ta liga idzie. Zero obrony, jak nawet ktoś próbuje to sędziowie wszystko gwiżdżą jako faule. 6 sekundowe akcje i ciągłe rzuty za 3 pkt, niedługo zespoły po 180 punktów w meczu będą rzucać.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Ostatnio mało interesuje się NBA. Przeglądałem tylko wyniki i właśnie rzuciło mi się w oczy, że większość wyników jak w meczu gwiazd.
    To stały trend czy po prostu radosny początek sezonu ?

To niezłe baty dostało GSW od Milwaukee i to u siebie. Phoenix zaś przegrał wygrany mecz. Gortat w trzecim meczu z rzędu nie wyszedł na parkiet. Los Angeles Clippers przegrali z Portland.

A co wyczyniał Irwing to głowa mała. 39 pkt

https://youtu.be/2LdzrY5hW7w

Uprawnienia umieszczania postów