Strona 120 z 120 PierwszyPierwszy ... 2070110116117118119120
Pokaż wyniki od 3,571 do 3,599 z 3599

Wątek: NBA

Legionista
    Kyrie Irving do Bostonu – Isaiah Thomas do Cleveland

Jak myślicie, Wade wyląduje w OKC czy w CAVS?

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Krzychu555 Zobacz posta
    Jak myślicie, Wade wyląduje w OKC czy w CAVS?
    Cavs. Pójdzie do LBJa, choć OKC mogą zabiegać, bo obok Russa, nie mają nikogo wartościowego.

Legionista Awatar midzi
    Obwód Thomas, Rose, Wade. Jeśli cała trójka będzie zdrowa łącznie przez 200 dni to mają szansę powalczyć z GW. Kłopoty bogactwa na obwodzie zmuszą chyba LJ-a, aby grać głębiej kosza, bo inaczej tego nie widzę. Trójki z rogu, post-upy etc.

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Cavs. Pójdzie do LBJa, choć OKC mogą zabiegać, bo obok Russa, nie mają nikogo wartościowego.
    Kolega chyba przespał tegoroczne offseason

Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Obwód Thomas, Rose, Wade. Jeśli cała trójka będzie zdrowa łącznie przez 200 dni to mają szansę powalczyć z GW. Kłopoty bogactwa na obwodzie zmuszą chyba LJ-a, aby grać głębiej kosza, bo inaczej tego nie widzę. Trójki z rogu, post-upy etc.
    Bez szans ze zdrowymi Warriors

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Kolega chyba przespał tegoroczne offseason
    Oczywiście chodziło mi o obwód Jak tak patrzyłem na rooster no nie wyglądało to szałowo. O PG i Melo pamiętam

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Oczywiście chodziło mi o obwód Jak tak patrzyłem na rooster no nie wyglądało to szałowo. O PG i Melo pamiętam
    Dramatu z tym w OKC nie ma, bo George zaczynał swoją przygodę w NBA właśnie na tej pozycji. Od biedy można ustawić obwód Russ&PG&Melo i wtedy przynajmniej po jednej stronie parkietu powinno to wyglądać imponująco. Ogólnie OKC będzie zajebistym zespołem do oglądania, bo do tej plejady gwiazd dochodzi ogarnięty trener jakim jest Donovan.

Jeżeli nie pozabijają się o piłkę, a Donovan skitra gdzieś Melo w obronie, to ja zacieram ręce na myśl o finale konferencji

Na Igrzyskach Melo pokazał, że potrafi grać z głową, a PG chyba zrobi wszystko dla $$$$ w nowym kontrakcie. Także OKC może sporo namieszać.

Legionista
    Mnie ciekawi gra Houston Rockets. Wątpiłem we współpracę Hardena i CP3, a póki co prezentują się obiecująco i potrafią znaleźć równowagę w dzieleniu się piłką (dziś obaj zanotowali dwucyfrową liczbę asyst).
    Wiadomo, że mecze przedsezonowe nie są wyznacznikiem, ale Rockets mogą w tym sezonie nieco zamieszać na Zachodzie.
    Poza tym trafiają ostatnio mnóstwo trójek.

Swoją drogą dysproporcje między Wschodem, a Zachodem są bardzo duże.

Osobiście przez sentyment do lat 90. kibicuję Chicago Bulls, ale w tym sezonie mają tak dramatycznie słabą ekipę, że ponad 10 zwycięstw w sezonie uznam za sukces.

Ciekawe zmiany w All-Star Game. Ostatecznego wyboru będą dokonywać gracze z największą liczbą głosów.
    Może być ciekawie jeśli np. Westbrookowi przyjdzie decydować czy wybrać Duranta do ekipy

Generalnie zapowiada się, że znowu finały rozegrane zostaną między Warriors i Cavs ze wskazaniem na tych pierwszych.
    Ostatnio edytowane przez Mu(L)timaster ; 06-10-2017 o 12:48

Legionista

Kontuzja gracza Boston w meczu z Cavs.
    Masakrycznie to wyglądało.

Legionista
    W Chicago Bulls Bobby Portis pobił na treningu Mirotica. Degrengolady w Bulls ciąg dalszy.

Przestało mi bić serce na parę minut jak to zobaczyłem. Miesiące treningów, sezon w prime i my kibcie czekali na ten mecz a tu taka tragedia.
    Całe szczęście już śmiga o własnych siłach i trenuje.

Legionista
    Gordona szkoda, bardzo szkoda, ale nie myślałem, że Boston będzie tak dzielił i rządził bez niego. Dla mnie obok Hjuston to największa pozytywna niespodzianka tego sezonu.

Legionista Awatar Flip
    Kapitalny pierwszy post

Co masz na myśli? Trady w Cleveland, czy co takiego
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Ostatnio edytowane przez Krzychu555 ; 26-02-2018 o 23:37 Powód: zly link

Legionista Awatar Chmielo

A Melanż Trwa...

Legionista
    A jaki był wynik?

Cześć,
    jakie wasze typy na play off?

Legionista Awatar Flip
    Kiedyś pięknie żył ten temat, długie posty, merytoryczne (mniej lub bardziej) dyskusje, a teraz gdy właśnie zamknęliśmy jeden z najciekawszych RS w historii i zapowiada się fenomenalny post-season, temat jest w stanie agonalnym.

Co mnie będzie interesowało najbardziej w tych Play Offach?

1) Of course, LBJ i jego kumple. Zaczynają z 4 miejsca, w ostatnich tygodniach, bywało bardzo różnie, ale bądźmy szczerzy to wciąż faworyci do wygrania Wschodu.

2) Philadelphia. Trust the process. 16 wygranych z rzędu (co prawda terminarz sprzyjał, ale to młody team i w dodatku bez Embiida) i naprawdę myślę, że jest szansa na finał Wschodu vs. Cavaliers.

3) Utah. Mądrze zbudowany team, kapitalny w defensywie Gobert, rewelacyjny Rookie Mitchell i do tego poukładana pod kątem zagrywek ekipa. Kluczem zdrowy Rubio.

4) GSW. No nie ukrywam, że ucieszyłoby mnie gdyby nie udało im się awansować do finału. Bez Curriego wyglądają źle i to pomimo tego, że wciąż w drużynie jest 3 All Starów. Pewnie mogą się dopiero potknąć na finale konferencji, aż żal, że Leonard jest połamany bo inaczej Spursi mogli by im się do dupska dobrać już w 1r.

Moje typy na 1r.

Wschód

Toronto - Washington 4-1
    Boston - Millwaukee 3-4
    76ers - Miami 4-2
    Cleveland - Indiana 4-1

Zachód

Houston - Timberwolves 4-1
    GSW - Spurs 4-1
    PTB - NOP 4-0
    OKC - Jazz 3-4

To na razie tyle, może się znajdą fani Basketu, żebym sam ze sobą nie pisał
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Cytat Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
    Kiedyś pięknie żył ten temat, długie posty, merytoryczne (mniej lub bardziej) dyskusje, a teraz gdy właśnie zamknęliśmy jeden z najciekawszych RS w historii i zapowiada się fenomenalny post-season, temat jest w stanie agonalnym.

Co mnie będzie interesowało najbardziej w tych Play Offach?

1) Of course, LBJ i jego kumple. Zaczynają z 4 miejsca, w ostatnich tygodniach, bywało bardzo różnie, ale bądźmy szczerzy to wciąż faworyci do wygrania Wschodu.

2) Philadelphia. Trust the process. 16 wygranych z rzędu (co prawda terminarz sprzyjał, ale to młody team i w dodatku bez Embiida) i naprawdę myślę, że jest szansa na finał Wschodu vs. Cavaliers.

3) Utah. Mądrze zbudowany team, kapitalny w defensywie Gobert, rewelacyjny Rookie Mitchell i do tego poukładana pod kątem zagrywek ekipa. Kluczem zdrowy Rubio.

4) GSW. No nie ukrywam, że ucieszyłoby mnie gdyby nie udało im się awansować do finału. Bez Curriego wyglądają źle i to pomimo tego, że wciąż w drużynie jest 3 All Starów. Pewnie mogą się dopiero potknąć na finale konferencji, aż żal, że Leonard jest połamany bo inaczej Spursi mogli by im się do dupska dobrać już w 1r.

Moje typy na 1r.

Wschód

Toronto - Washington 4-1
    Boston - Millwaukee 3-4
    76ers - Miami 4-2
    Cleveland - Indiana 4-1

Zachód

Houston - Timberwolves 4-1
    GSW - Spurs 4-1
    PTB - NOP 4-0
    OKC - Jazz 3-4

To na razie tyle, może się znajdą fani Basketu, żebym sam ze sobą nie pisał
    Szkoda, że sam nie napisałem swoich typów.

Jak dla mnie dzisiaj LBJ odpadnie ze swoja armią. Bardzo chciałbym Utha w finale przynajmniej konferencji.
    Niestety zachód ma pewnego misia, Boston połamany, Cavs to cień Cavs, Toronto to nie team na playoffs.
    Co do półfinałów to moje typy to:

Raptors - Indiana 3:4
    Boston - Sixers 4:3

Rakiety - Utha 3:4
    GSW- Pelicans 4:2 -nawet bez Currego nie widzę innej opcji. Jeśli AD wskoczy na jeszcze wyższy poziom to może moze.
    Pozdro

ja jak co roku trzymam kciuki za Boston, ale tam prawie wszyscy połamani, więc nie zdziwię się jeśli nie przejdą 76ers. W sumie nawet ciekawie byłoby zobaczyć Embiida i Simmonsa przynajmniej w finale konferencji.

co do mistrza - wszyscy byle nie GSW

ps - LeBronek po sezonie spierdolka z Ohio?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gonzo(L) Zobacz posta
    ja jak co roku trzymam kciuki za Boston, ale tam prawie wszyscy połamani, więc nie zdziwię się jeśli nie przejdą 76ers. W sumie nawet ciekawie byłoby zobaczyć Embiida i Simmonsa przynajmniej w finale konferencji.

co do mistrza - wszyscy byle nie GSW

ps - LeBronek po sezonie spierdolka z Ohio?
    Celtics póki co jadą po 76ers niemiłosiernie, podobnie jak LeBron po Raptors...osobiście liczę na finały Boston - Houston, tak dla odmiany.

Cytat Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
    Celtics póki co jadą po 76ers niemiłosiernie, podobnie jak LeBron po Raptors...osobiście liczę na finały Boston - Houston, tak dla odmiany.
    Smart VS Harden <3
    Myślę, że z Houston Boston ma największe szanse w finale.
    Jak dla mnie LBJ po sezonie skończy w LAL.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Krzychu555 Zobacz posta
    Smart VS Harden <3
    Myślę, że z Houston Boston ma największe szanse w finale.
    Jak dla mnie LBJ po sezonie skończy w LAL.
    Boston pojechał na braku doświadczenia 76ers, Horford elegancko ich rozbijał w końcówce.
    Co do Rockets, uważałem że duet Paul-Harden nie wypali, a tymczasem działa to świetnie, a Paul daje radę w decydujących momentach.
    Dla mnie najciekawszą drużyną tego sezonu są właśnie Houston Rockets i za nich trzymam kciuki. Trio Harden-Paul-Capela ogląda się z przyjemnością. Eric Gordon i PJ Tucker też dają radę.

Stawiam w półfinałach : Boston - Cleveland 4-3, Houston - Warriors 4-3 (liczę, że będą zacięte serie)
    W finale Houston - Boston 4-2

GieKaeSiak Awatar Peace
    LBJ w Lakers!

Legionista Awatar me(L)u
    Hyhyhy

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Legionista

Oj, troszkę przesadził. D
    Jeśli Houston podpisze Melo, to ta drużyna z trudem wejdzie do PO.

Uprawnienia umieszczania postów