Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 556

Wątek: Transfery za Granicą

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Fizi
    wychowanek Ajaxu i były gracz Utrechtu

ciekawe jak się przyjmie
    Pewnie tak, jak Kiełbowicz w Legii.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez MarianoItaliano
    Kilka nie wymienionych powyzej:

Milan Baros w Aston Villi
    To bedzie najbardziej udany transfer roku w Premiership.

Bo Benitez to pala i ciul.

Legionista Awatar Tomi
    Albert Luque -- Deportivo La Coruna --> Newcastle United

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2886858.html
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Junior89
    Luque i Owen do Newcastle: całkiem dobre transfery

Legionista Awatar Tomi
    Z wazniejszych co nie bylo:

Andy Van der Meyde: Inter --> Everton

Sergio Ramos (jeden z najbardziej utalentyowanych hiszpańskich nastolatków) :
    Sevilla FC --> Real Madryt za 25 mln euro

Erik Edman : Tottenham --> Stade Rennais , moim zdaniem bez sensu transfer bo w Londynie teraz ciekawa ekipa się tworzy, Edman to całkiem dobry boczny obrońca a Rennes wiadomo jak gra w tym sezonie, mimo niezłego jak na Francuska lige składu...

Mart Poom : Sunderland --> Arsenal

Jermaine Jenas : Newcastle United --> Tottenham (11,5 mln euro)

Lee Young-Pyo: PSV Eindhoven --> Tottenham

Fabrizio Miccoli : Juventus --> Benfica

Javiera Portillo: Real Madryt --> FC Brugge

Michael Reiziger: Middlesbrough .--> PSV Eindhoven
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Mazi
    Cytat Zamieszczone przez Tomi
    Mart Poom : Sunderland --> Arsenal
    czyli kwestia gry Boruca w Arsenalu raczej na dłuższy czas stała się nieaktualna...
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar Fizi
    Poom wypozyczony na rundę
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar Mazi
    Cytat Zamieszczone przez Fizi
    Poom wypozyczony na rundę
    rozumiem, to zmienia sytuację diametralnie

dobranoc... ciekawe z jakimi to informacjami przywita nas jutrzejszy dzień...
    muszą być pozytwne
    ITI GO HOME!!!

Administrator Awatar Raffi
    Cytat Zamieszczone przez Mazi

dobranoc... ciekawe z jakimi to informacjami przywita nas jutrzejszy dzień...
    muszą być pozytwne

Cytat Zamieszczone przez http://www.spurs.co.uk/article.asp?hlid=303150
    We are delighted to announce that we have agreed with Derby County for the transfer of Polish international striker Grzegorz Rasiak, subject to the completion of certain formalities.

The former Groclin Dyskobolia player joined Derby in September 2004 after a transfer to Italian Serie A side Siena was not registered with the football authorities.

The move to Pride Park proved a great success and the 26-year-old netted 17 goals last season as Derby reached a play-off position.

A powerful 6ft 3" frontman, Rasiak has already scored five goals this season with three coming at international level where he has been capped 20 times.

"Rasiak is a tall target man, a hard working, honest player with a good goal scoring record,” commented Head Coach, Martin Jol. “He scored 45 goals in 103 games. He is a regular in the Polish international side which leads qualifying Group 6 just above England and he scored two against Israel in their recent 3-2 victory."

"A lot is said about making the step up from the Championship to the Premiership, but Ashton and Bent have shown that for good players it is not such a big step. I believe he will do well for us and that he will be an asset to the squad."

The Poland international joins Teemu Tainio, Paul Stalteri, Tom Huddlestone, Wayne Routledge, Aaron Lennon, Edgar Davids, Jermaine Jenas and Lee Young-Pyo in joining the Club since the end of last season, considerably strengthening Martin’s squad options.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar Junior89
    Rasiak w Tottenhamie :O
    koniec świata

Legionista Awatar Mazi
    Cytat Zamieszczone przez Junior89
    Rasiak w Tottenhamie :O
    koniec świata
    wykrakałem
    muszę tak codziennie pisać a może kolejni polscy gracze będą przenosić się do Premiership
    no jakby nie patrzeć Rasiak w Tottenhamie to pozytyw i to wcale nie mały
    aż się wierzyć nie chce tutaj w Polsce Rasiak wśród kibiców, mówiąc delikatnie jest 'niedoceniany'
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar Flip
    Niezle.Ja sie ciesze bo Spurs to fajny klub z tradycjami i ambicja.

Swoja droga ciekawe kogo wygryzie ze skladu...
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Tomereek
    Totenham zbudował ciekawy zespół na ten sezon, jest wysoko w tabeli, więc myżlę, że Rasiakowi ciężko będzie wskoczyc do pierwszego składu
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez el talibbo
    Swoja droga ciekawe kogo wygryzie ze skladu...
    O to chodzi, że chyba nikogo. Nie chciałbym być źle odebrany, ale moim zdaniem to mimo wszystko za wysokie progi jak na Rasiaka. Może klub pokroju Fulham, Wigan czy inny z końca tabeli byłby ok ale nie Tottenham. Przecież tam jest świetny Mido i Defoe. Poza tym zostaje Robbie Keane więc ciekaw jesem jak sobie poradzi Rasiak.

Życzę mu dobrze ale sukcesów nie wróżę.

Legionista Awatar (L)ukasz
    Rasiak to raczej 4 napastnik Totenhamu: Robiie Keane, Mido, Jeremian Defoe. Raczej tylko rezerwowy. Bo i więcej warci są konkurenci. Jak dobrze zabłyśnie i gola strzeli to może mieć miejsce w składzie.

Legionista
    A ja uważam że troche pogra napewno. Jak nie w lidze to w Pucharze Anglii czy Pucharze Ligi. To jest Premiership, a wiec mecze często co 3 dni. Większe ryzyko kontuzji któregoś z zawodników, i ogólnie przemęczenie. W Premiership nawet najlepsi zawodnicy zawsze mają kilka meczów odpoczynku.

Cytat Zamieszczone przez Junior89
    Luque i Owen do Newcastle: całkiem dobre transfery
    Wydali najwiecej (oprocz Chelsea) na transfery a i tak czuje tylko srodek tabeli. A tak wogole to dla mnie szok ze Real dal 25 mln za nastolatka (przyznam sie ze o nim za duzo nie slyszalem).

Legionista
    A jeszcze co do transferu Rasiaka, to Kempes pewnie się ucieszy

Legionista Awatar (L)ukasz
    Ogólnie Premiership to zajebista liga. O wiele lepsza niz Serie A i Primiera Division. Tam nie ma słabych. Mamy przykład Tottemnhamu - mają tego Japończyka bramkarza Richardsona, Davids'a, Mido, Defoe, Keane i wielu znakomitych. Tylko gra jest fatalna, bo grają ciągle tymi długimi piłkami - to juz nie jest fajne.

Legionista Awatar Kempes
    Rasiak w moim ukochanym Totenhamie ... większej katastrofy chyba nie mogłem przeżyć . Oby nawet na minute nie wpuścili tego pana - sory batory , niech próbuje sił gdzie indziej

Koreańczyk z PSV
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Fizi
    Kempes - jeszcze odszczekasz to, co napisałes o Rasiaku
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar Kempes
    Nie

Keane , Mido , Defoe , Kanoute ( nie jestem pewien czy on wciąż jest ) ... pan Bob Magazynier i dopiero tu jest Grzesia kolejność do wyjścia na plac gry
    Jesteś panem własnego losu.

Portowiec Awatar Dyzio
    A ja tam się bardzo ciesze z tego , że Rasiak będzie grał w naprawde dobrym poukładanym klubie .Który ma szansę w tym sezonie odegrać znaczącą role w lidze. Nie wiem czy uda mu się przebić do pierwszego składu albo choćby występować w roli Jokera , życze mu tego w końcu chłopaczyna ze Szczecina
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Wiślak
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Kanoute ( nie jestem pewien czy on wciąż jest )
    On teraz sobie pogrywa w Sevilli, co nie zmienia faktu że Rasialdinho jest ciągle napadziorem nr 4

Cytat Zamieszczone przez krzysieek
    A ja tam się bardzo ciesze z tego , że Rasiak będzie grał w naprawde dobrym poukładanym klubie .Który ma szansę w tym sezonie odegrać znaczącą role w lidze. Nie wiem czy uda mu się przebić do pierwszego składu albo choćby występować w roli Jokera , życze mu tego w końcu chłopaczyna ze Szczecina
    Takie drewno jest ze Szczecina? Ale chyba nie wychowanek Pogoni? Bynajmniej nie jestem zwolennikiem jego talentu, ale ma czasami farta do bramek.

Portowiec Awatar Dyzio
    Grzegorz Rasiak również moim idolem piłkarskim nie jest , jednak będzie grał w bardzo dobrym klubie i z tego się ciesze Ostatnio nasi kopacze mają szczęście do drużyn z Wysp mamy 4 rodaków w lidze szkockiej z czego 3 są ważnymi postaciami w swoich drużynach , bardzo możliwy jest transfer Kosowskiego do Southampton a więc dwóch kolejnych na zapleczu Premiership . A teraz jeszcze mamy Rasiaka i Dudka który wprawdzie w Liverpoolu już chyba sobie nie pogra ale możliwe jest jego przejście do innej drużyny z Wysp . Kibicuje im ponieważ , są wizytówką naszego futbolu czy się to komuś podoba czy nie
    Aha Rasiak wychowankiem Pogoni nie jest

Portowiec Awatar Dyzio
    - Jako zawodnik Derby grałem trzy pucharowe mecze z zespołami z wyższej ligi, strzeliłem gola Fulham. Teraz też sobie poradzę. Zresztą moi koledzy, którzy odeszli z Derby, radzą sobie w Premiership. Bent strzelił dla Charltonu cztery gole w trzech meczach. Postanowienia? Jak przychodziłem do Derby, powiedziałem sobie, że chcę strzelić 15 goli. Zdobyłem o dwa więcej. Teraz nie będzie żadnych cyfr. Chcę jak najwięcej grać. Bo Premiership to najbardziej widowiskowa liga Europy – dodał.

Jeżeli Premiership jest najbardziej widowiskowa to ja się nazywam Hans Kols

Legionista Awatar matx
    Szczerze mówiąc, to zupelnie nie wiem, co Ty masz do Premiership. Dla mnie to zawsze byla - kiedy mialem mozliwość oglądania - najbardziej atrakcyjna liga.
    My na monopol mamy prawdę!

Administrator Awatar mOFMC
    Yyy kolejna polska gwiazdeczka na wyspach.
    Kosowski w Southampton :O
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Portowiec Awatar Dyzio
    Cytat Zamieszczone przez matx-cwks
    Szczerze mówiąc, to zupelnie nie wiem, co Ty masz do Premiership. Dla mnie to zawsze byla - kiedy mialem mozliwość oglądania - najbardziej atrakcyjna liga.
    Widocznie nie miałeś możliwości oglądania ligi Hiszpańskiej . Moim zdaniem jest ona o wiele ciekawsza i atrakcyjniejsza dla oka . Ale to tylko moje zdanie różne rzeczy podobają się w piłce . Mnie imponują akcje jeden na jeden , gra z pierwszej piłki , techniczne sztuczki , niekonwencjonalne zagrania . Poprostu czysta gra , w angielskiej piłce denerwuje mnie często spotykana dawka chamskiej gry na kości , oczywiście nie zaprzeczam , że takie zjawisko dotyczy wyłacznie tej ligi jednak w Hiszpanii nie jest to tak częste . Plusem Premiership są napewno piękne bramki szczególnie z dystansu , walczeność , nieustepliwość , jednak na pierwszym miejscu zdecydowanie Primera Division pozycja nr. dla Serie A i numero tri dla Premiership

Uprawnienia umieszczania postów