Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 48

Wątek: Polonia na Legii !!??!!

Legionista Awatar dyha

Polonia na Legii !!??!!

Wygląda na to, że Polonia, aby występować w nowym sezonie na boiskach ekstraklasy pierwsze dwa mecze rozegra...na Łazienkowskiej. Klub z ul. Konwiktorskiej ma problemy z uzyskaniem licencji (m.in. brak oświetlenia na własnym obiekcie).
    Oto wypowiedź Eugeniusz Kolatora na ten temat: "Dopóki Polonia nie będzie miała sztucznego oświetlenia może rozgrywać mecze na stadionie z oświetleniem położonym 50 km od siedziby klubu. A w Warszawie jest taki stadion, który należy od niedawna do miasta i przecież nikt nie będzie protestować przeciw temu, aby występowała tam Polonia. Przecież kibice tej drużyny nie muszą zajmować całego obiektu, mogą siedzieć na trybunie krytej."
    tylko ilu bedzie kibiców ??

chyba ich juz całkiem poje :* ło

Legionista
    Niech się nasz zarząd nie zgodzi i kulturalna elita Warszawy zacznie sezon w drugiej lidze. Czego im życzę z całego serca.

Administrator Awatar Raffi
    Jeden z tych 2 meczów to mecz z Legią :> :> , a wcześniej z Amicą.

Jeżeli nasi każą im zapłacić z góry, to..... '8
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Właśnie,w tej chwili stadion należy do miasta.Czy w związku z tym Polonia grała by u nas za darmo,czy też nasi działacze mogą chcieć za to pieniądze?
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Jeden z tych 2 meczów to mecz z Legią :> :> , a wcześniej z Amicą.

Jeżeli nasi każą im zapłacić z góry, to..... '8
    Niech im nasi złożą ofertę za stadion: Kusia i 1 000 000 PLN(gotówką). Wtedy albo przyjmą ofertę albo zagrają w drugiej lidze.

Legionista
    A niech sobię tam przyłażą, zrobimy najazd na nich, zajebiemy szaliczki i będą trofea

Legionista
    z jednej storny fajnie bo bedzie nas wiecej ale ja jestem przy tym ze jednak chyba wole derby na kurwiktorskiej a to z tego wzgledu ze na Legie przyjdzie 200 polonistow a tak chociaz z 800 ich bedzie (wiecej szali do krojenia '8 )
    Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Legionista
    No i wtym momencie można zrobić interes. Niekórzy nazwą go paskarskim inni żydowskim, ale niech będzie. Może być sezonowa obniżka na Kusia (akurat letnie obniżki się odbywają), może byc gotówka, moga być akcje Legii te przejęte od CWKS za długi.
    Jest też inne rozwiązanie dla radykałów. Trzy mecze trzy razy przerwane i nie dokończone... z winy organizatora. To tylko pomysł i nigdy nie będę go popierał. Lepiej skrócić agonię przez prawowite władze czyli PZPN.
    Rozwiązań jest wiele i muszą się one znaleźć do czwartku (chyba że znowu przesuną termin). A z kim Polonia sie musi do gadać? myślę że z tym kto wynakmuje, dzierżawi teren czyli chyba od Legii. Wiec widzę jutro pojutrze pielgrzymke z Konwiktorskiej na Łazienkowską.
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Legionista
    Jeśli stadion nalezy do miasta to Legia raczej nie dostanie grosza zajego wynajem cowięcej nie bedzie miała nic do gadania w sprawie wypożyczenia obiektu.
    Napewno ciekawie by było gdyby "władcy stolicy" zawitali na łazienkowska oraz to w jakiej ilości by sie stawili, a może znaleźli by wymówke, ze im ostatnie 520 uciekło :> :buhaha:

Legionista
    Chyba jednak miasto nie będzie decydowało czy Legia użyczy stadionu (nie jestem pewny bo nie wiem jak to na dzień dzisiejszy wygląda). Ale jeśli miasto wynajmowało tern CWKS a ten KP Legia to ostateczna decyzja należała do KP (nochyba że są jakieś klauzule w umowach). ALe mowię nie wiem jak to wygląda na dzień dzisiejszy. No i oczywiście nie da się wykluczyc nacisków. Więc myślę że jednak Polonia na Legii zagra tylko teraz pytanie za jaką cenę?
    A jak to wyglądało z wynajęciem stadionu przez Świadków Jechowy?... Bo to taki sam w sumie przypadek...
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Płacili KP... W naturze notabene.

Świt tez był umówiony z Legią na płatnośc (50 tys. zł. za mecz).
    Niewątpliwy plus tej sytuacji jest taki, że oba mecze derbowe zostaną rozegrane przy Łazienkowskiej.
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    Ja bym chyba kosztem grania meczy na naszym stadionie wolal zeby Ksp zostało. Bo panowie czym jest liga bez derbów
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Świt tez był umówiony z Legią na płatnośc (50 tys. zł. za mecz).
    No to niech polonia zapłacie "po znajomości" 150tys. Płatne oczywiście z góry bo jak dostaną na kredyt to w życiu nie zapłaca.

Legionista
    co o tym sądzą poloniści... http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=569
    Raczej to ich niemartwi...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bemowiak
    co o tym sądzą poloniści... http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=569
    Raczej to ich niemartwi...
    Zapewne wszyscy ci, co nazywają nas Cwelami nie przyjdą, bo się będą bać. To są cali oni i ich konsekwencja, będą nam buty czyścić tylko za to, aby mogli zagrać, jeżeli to do Legii będzie należeć decyzja czy będą mogli grać. Czasami życie sprawia niezły psikus, Poloniści i ich marny klub uzależnieni od decyzji władz Legii, piękne. Jeszcze piękniejsze będzie, gdy będziemy mogli im odmówić, co spowoduje ich degradacje.

Cytat Zamieszczone przez Scorpion_(L)
    A niech sobię tam przyłażą, zrobimy najazd na nich, zajebiemy szaliczki i będą trofea
    Kolega jak rozumiem będzie w pierwszym szeregu, hm? :>

A oto dlaczego tak im zależy na stadionie:
    W minionym tygodniu Polonia renegocjowała umowy z ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Poprosiła o zwłokę w wypłatach zaległości. - Ponieważ nie jesteśmy recydywistami i jak dotąd wywiązywaliśmy się z wcześniejszych zobowiązań dotyczących spłaty długów, myślę, że i tym razem dojdziemy do porozumienia - uważa jeden z działaczy Polonii. Dodał, że klub wysłał do PZPN uzupełnienia do wniosku licencyjnego, w którym znajduje się relacja z renegocjacji umowy z ZUS i Urzędem Skarbowym.
    Jestem prawie pewien, że - o ile dostaną licencję, a zapewne tak będzie -
    będa grali na Łazienkowskiej
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista Awatar Beny
    Dla mnie osobiście mogą sobie grać na NASZYM STADIONIE, tylko nasuwa mi się kilka pytań:

1. Znając zacietrzewienie naszych kibiców /pseudokibiców, chuliganów itp. elementów/ wyobrażacie sobie, aby tego typu spotkania odbywały się bez żadnych zakłóceń. Ja nie! A wiemy jaki będzie odzew tych wydarzeń: kolejny raz hordy zidiociałych KIBICÓW LEGII spowodowały zakłócenia spokoju / zamieszki / zadymę i naraziły na straty oba kluby, mienie publiczne, ZTM, Międzynarodowy Czerwony Krzyż, Armię Zbawienia i cholera wie kogo jeszcze. Znowuż pójdzie wyraźny sygnał do opinii publicznej o "zwyczajach" KIBICÓW!!!

2. Skąd Polonia weźmie środki na ewentualny wynajem stadionu? Ewentualny, bo skoro stadion jest własnością miasta, to może miasto "w drodze wyjątku" spuści z ceny.

3. Kto poniesie koszty organizacji tych meczy (ochrona, strażacy, służby medyczne itp)?

4. Kto pokryje ewentualne straty spowodowane przez kibiców, zarówno Gospodarzy (Polonii), jak i gość? W przypadku zamieszek który stadion zostanie zamknięty? Kto ponosi odpowiedzialność za ewentualne zamieszki - organizator meczu, czyli Polonia, czy strona urzyczająca stadionu, czyli My?

5. Po takim meczy zapewne znajdziemy Nasz Stadion upstrzony napisami sławiącymi KSP i niekoniecznie sławiącymi Legię. Co i tak nie jest jeszcz najgorsze, a takim może być chęć odegrania się za lata upokorzeń poprzez dewastację infrastruktury stadionowej.
    [Wyobrażacie sobie jakie pójdą przechwałki czego to Polonia nie robiła na Łazienkowskiej ]

Tak więc jest trochę pytań, na które trzeba szybko znależć odpowiedzi, bowiem Liga startuje już za miesiąc!

Administrator Awatar Q_(L)
    Zabronić to im nie mogę, ale osobiście nie chcę aby grali na Łazienkowskiej... jakoś tak nie za bardzo potrafię to sobie wyobrazić :/
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez Q_(L)
    Zabronić to im nie mogę, ale osobiście nie chcę aby grali na Łazienkowskiej... jakoś tak nie za bardzo potrafię to sobie wyobrazić :/
    Ja też bym chciał zeby sobie grali na Konwiktorskiej, a na Łazienkowską zawitali raz w roku. Poza tym ciekawi mnie jak organizacyjnie wyglądałoby dotarcie i opuszczenie stadionu po meczu prze polonistów 8-

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez legart
    Cytat Zamieszczone przez Q_(L)
    Ja też bym chciał zeby sobie grali na Konwiktorskiej, a na Łazienkowską zawitali raz w roku. Poza tym ciekawi mnie jak organizacyjnie wyglądałoby dotarcie i opuszczenie stadionu po meczu prze polonistów 8-
    Zbiórka na Konwiktorskiej... autokary... itd...
    Organizacja jak na derby... :> dla Polonii to NIC nowego... 8-
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Żoliborek
    Ja bym chyba kosztem grania meczy na naszym stadionie wolal zeby Ksp zostało. Bo panowie czym jest liga bez derbów
    Jakich derbow :fu: ?? Juz bym wolal zeby Slask Wroclaw czy jakis inny fajny klub (nie wspominajac juz o zgodach) gral w pierwszej lidze. A tak pozatym to wbrew temu co pisza wydaje mi sie ze gra na Lazienkowskiej bolala by bardziej ich niz nas.

Legionista
    Na derbach będziemy siedzieli pod zegarem??? Pewnie sprzedadzą nam 500 biletów...

Sytuacja jest trochę problematyczna. Przewiduję tarcia.

Legionista Awatar Mini
    :fu:
    hej Kolator .....
    W dupach im sie poprzewracało na miodowej.chcą żeby polska piłka była piękna żeby nie było burd i sami wsadzaą kij w mrowisko.Przecież to oczywste że przyjdzie spora grupa ludzi nie sympatyzująca z polonią tylko po to żeby ich pobić skroić im szale czy wyzywać przez cały mecz.wygląda na to że jeżeli dojdzie do meczu ksp na Łazienkowskiej to polonia jako gospodarz będzie wprowadzana na stadion przez policję i będzie siedziała na łuku dla gości.wiele komentarzy(tu i na LL) pokazuje że nie chcemy polonii. no to chyba jakaś blokada Żylety będzie żeby nie mogli wejść na nasz sektor? pomysł jest poroniony jak wszystko co wymyślił pzpn.Mam nadzieję że nie dojdzie do tego bo znowu szerokim echem odbije sie nie to ze kibice bronili swojego stadionu przez zniszczeniem(pomazaniem,wyrywaniem krzesełek) tylko to że hordy bandytów uniemorzliwiły cywilizowanym kibicom biednej polonii obejrzenia meczu.a misie powiedzą że chcieli dobrze i ze w takiej sytuacji trzeba zamknąć stadion na miesiąc.

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Sinuhe
    Na derbach będziemy siedzieli pod zegarem??? Pewnie sprzedadzą nam 500 biletów...

Sytuacja jest trochę problematyczna. Przewiduję tarcia.
    Nie 500, tylko 5% Fakt, tarcia będą

Legionista Awatar Aureliusz
    No ja obie nie wyobrażam żeby na derbach siadać na zakolu. Jesli piłeczka jest po stronie Legii, to powiina ona wyciągnąć z tego interesu jak njwięcej. A Polonia będąc pod ścianą powinna nie stawiać oporu. A warunki powinny byc proste. Kasa z góry!!! Bo inaczej to jej nie bedzie w ogóle. I trzeba jasno określić warunki usadzenia kibiców polonii. Klatka im wystarczy zarówno na Amikę jak i na nas. Bo nie mogę sobie nawet wyobrazić, że w miejscu, gdzie zawsze wisi "Zyleta jest..." te brudasy powiesili swoją dumę stolicy.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista
    Łuk ma 2 tys miejsc,dla nich to jest wystarczające nawet za dużo...

Legionista Awatar Beny
    Może zrobią tak, jak kiedyś na Pucharze Ligi: część Krytej dla nich? W sumie to też jest jakieś rozwiązanie. A co z trzecim meczem Polonii:
    13.09. grają z WIDZEWEM!!!
    Wyrobią się z tą licencją???

Wyobrażacie sobie hasanie Polonii i Widzewa po trybunach :/ 8o :co:

Przecież to najgorszy senny koszmar!!! :fu:

Legionista
    Ciekawie by było gdyby ktos zadecydował ze na derbach siedzimy na łuku, a oni na krytej i żylecie Dym zapewniony :/

Legionista Awatar krollek
    Polonio 2 liga czeka na ciebie

IMHO Legia nie powinna się zgodzić i koniec.
    Niech sobie grają w Płocku widzów będzie tyle samo co w Pucharze UEFA :buhaha:

Jaki Płock??!!
    Właśnie o to chodzi, że Płock w rachubę nie wchodzi.
    Wiadomo też, że w najgorszym razie - nawet na mecz z Amiką - dostaną co najwyżej krytą i nic wiecej
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Uprawnienia umieszczania postów