Strona 280 z 280 PierwszyPierwszy ... 180230270276277278279280
Pokaż wyniki od 8,371 do 8,380 z 8380

Wątek: Jaki samochód?

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez them Zobacz posta
    Nie wiem jak u was, ale u mnie największym problemem w przypadku auta, które niestety z braku innych możliwości parkowane jest pod chmurką - jest to, że dosyć szybko dochodzi o powstania zanieczyszczenia szyby - zwłaszcza tej przedniej- przez różnego rodzaju syfki, ptasie odchody, pylące drzewa - no dosyć nieprzyjemna mieszkanka, która w połączeniu z intensywnym słońcem sprawia, że widoczność staje się mocno ograniczana. To co pomaga, to powłoka hydrofobowa. Czyli cienka niewidzialna warstwa po której wszystko spływa.
    Na tym forum interesuje nas tylko powłoka homofobowa. Tą swoją idź sprzedawać gdzieś indziej
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez them Zobacz posta
    Nie wiem jak u was, ale u mnie największym problemem w przypadku auta, które niestety z braku innych możliwości parkowane jest pod chmurką - jest to, że dosyć szybko dochodzi o powstania zanieczyszczenia szyby - zwłaszcza tej przedniej- przez różnego rodzaju syfki, ptasie odchody, pylące drzewa - no dosyć nieprzyjemna mieszkanka, która w połączeniu z intensywnym słońcem sprawia, że widoczność staje się mocno ograniczana. To co pomaga, to powłoka hydrofobowa. Czyli cienka niewidzialna warstwa po której wszystko spływa.
    Najpierw musisz wyczyścić czymś szybę -np. Autoglym Car Glass Polish - mleczko, które fajnie czyści szybę jeśli nie jest jakoś mocno zmęczona. Potemjakiś produkt typu niewidzialna wycieraczka (np. RAinX, Soft99 albo Gtechniq).
    W trudniejszych przypadkach trzeba przepolerować tlenkiem ceru.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar PeCe
    Poszukuję furki do 35 tys. PLN. Najlepiej tak:
    kraj - Polska, benzyna albo benzyna z gazem, przebieg tak max do 120 k, max 5 lat. Najlepiej hatchback lub kompakt (jeśli kompakt to 4/5 drzwiowy). Kombi może być, ale wolałbym nie, bo mi to na gwizdek potrzebne obecnie Co do tego, co to ma konkretnie być, to też nie mam jakichś określonych preferencji. Furki, które mi się podobają najbardziej to Golf, Leon, Jetta, Focus, Ceed, Superb, Octavia i parę innych Jeśli ktoś coś może poradzić, podlinkować coś ciekawego, to będę wdzięczny. Przeglądałem Otomoto, ale póki co mi nic nie wpadło takiego, co bym chciał z miejsca Aha, no i lokalizacja tak do 100-150 km. Nie chcę mi się jechać oglądać furę w Sanoku, Szczecinie czy Jeleniej Górze

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar LOL3K

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar PeCe
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Piękna jest, naprawdę ale 220 KM i 2 litry to chyba jednak za dużo dla mnie do utrzymania na chwilę obecną. Raczej coś ok. 1.4-1.8 myślałem a Insignia fajna, ale na następną furę kiedyś

Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar LOL3K
    Polecam, bo sam użytkuję od prawie 2 tygodni
    Moja w dizlu na trasie (90% trasa, 10% miasto) pali 5-5,5 litra. Może jednak ON, a nie Pb?

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-i...tml#7a19fe42dd

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
    Poszukuję furki do 35 tys. PLN. Najlepiej tak:
    kraj - Polska, benzyna albo benzyna z gazem, przebieg tak max do 120 k, max 5 lat. Najlepiej hatchback lub kompakt (jeśli kompakt to 4/5 drzwiowy). Kombi może być, ale wolałbym nie, bo mi to na gwizdek potrzebne obecnie Co do tego, co to ma konkretnie być, to też nie mam jakichś określonych preferencji. Furki, które mi się podobają najbardziej to Golf, Leon, Jetta, Focus, Ceed, Superb, Octavia i parę innych Jeśli ktoś coś może poradzić, podlinkować coś ciekawego, to będę wdzięczny. Przeglądałem Otomoto, ale póki co mi nic nie wpadło takiego, co bym chciał z miejsca Aha, no i lokalizacja tak do 100-150 km. Nie chcę mi się jechać oglądać furę w Sanoku, Szczecinie czy Jeleniej Górze
    A nie sprawdzałeś na stronach internetowych Toyoty, VW, Skody czy Opla?. mają tam olbrzymią ofertę aut używanych, sprawdzonych. gwarantują przebieg, historię itd. Może troszkę drożej, ale za to pewne i bez ryzyka
    Z cytrusów najbardziej lubię ogórki małosolne!!!

Napiszę tu chociaż temat nie dotyczy zakupu samochodu.

Ogarnia ktoś, czy jak radar nie widnieje na stronie https://www.canard.gitd.gov.pl/cms/mapa-fotoradarow1 to znaczy, że jeszcze nie jest podłączony? Na trasie, którą jeżdżę raz na 2 tygodnie pojwił się nowy dziad, a ja zamuliłem i jak działa to przyjdzie pocztówka. 2 tygodnie temu go nie było więc jeszcze się łudzę, że póki co tylko stoi budka.

E: mapa wygląda na aktualną bo trochę dalej inny radar został usunięty fizycznie i na stronie go już nie ma.

Legionista Awatar PeCe
    Dzięki za linki i wpisy Pokminię

Uprawnienia umieszczania postów