Strona 275 z 275 PierwszyPierwszy ... 175225265271272273274275
Pokaż wyniki od 8,221 do 8,250 z 8250

Wątek: Jaki samochód?

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Lol jeżeli uważasz, że racjonalizm to ściana to wyjaśnia wiele z Twoich postów.
    Innym wyjaśnieniem jest to, że z Twojego konta pisze kilka osób bo Twoja odpowiedz na to,dlaczego wzrosły koszty OC -> „podatek bankowy”, ma sie nijak do tego co wkleiłeś kilkadziesiąt minut później.
    Akurat grono hejterów i trolli internetowych to domena ugrupowania, z którym się wąchacie. Wczoraj nawet w TVP 1 był w nocy dokument nt. udziału trolli rosyjskich w wyborach w USA i Francji

Legionista Awatar TNTP
    Jak zwykle celnie i na temat napisał w trójcy jedyny prawdziwy Midzi.
    W następnej odsłonie oczekuje analizy wpływu chazarow na OC, oraz tego jak to wąchanie z Putinem wpływa na cenę masła w Wąchocku.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar midzi
    Chazarskich trolli jak widać nie znam tak dobrze jak wyznawców Latającego Potwora Spaghetti. Poza tym nie przechodziłem widocznie tak dobrego przeszkolenia

Legionista Awatar TreLu$ '
    Pytanie nie o samochód lecz o opony. Panowie, jakie letnie opony polecacie w granicach 150-180zł za sztukę? Użytkuje ktoś opony Fulda lub Hankook ? Na oponeo w tej chwili są po 174zł za sztukę, ale może ktoś z Was jest w stanie mi doradzić

Legionista Awatar Marcino
    Z tanich opon to ostatnio miałem styczność z totalną chińszczyzną o nazwie Mirage. Bardzo pozytywne zaskoczenie podczas jazdy. Cena jak za używki.

Legionista Awatar Francais
    Ma ktoś doświadczenie z Alfa Romeo Giulietta? tylko merytoryka i doświadczenie bez żarcików o biciu piątki z mechanikiem
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TreLu$ ' Zobacz posta
    Pytanie nie o samochód lecz o opony. Panowie, jakie letnie opony polecacie w granicach 150-180zł za sztukę? Użytkuje ktoś opony Fulda lub Hankook ? Na oponeo w tej chwili są po 174zł za sztukę, ale może ktoś z Was jest w stanie mi doradzić
    A jakiś rozmiar to podasz?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
    Ma ktoś doświadczenie z Alfa Romeo Giulietta? tylko merytoryka i doświadczenie bez żarcików o biciu piątki z mechanikiem
    Od 2 lat jeżdżę Giuliettą.
    Rocznik 2012, wersja 1.4 TB 170KM.

Teksty o mechanikach to efekt awaryjności AR z innej epoki. Ja jestem bardzo zadowolony. Oprócz bieżących serwisów/przeglądów, miałem 2 poważniejsze problemy:

- przepalony alternator
    - awaria czujnika klapy bagażnika

Nie wiem czy to dużo czy mało ale frajda jazdy w trybie Dynamic jest duża z resztą z racji, że niebawem będę rozglądał się za czymś większym - mój wybór padnie pewnie na Giulię.

Łącznie zrobiły u mnie w autach 234 000 km i nie mam żadnych zastrzeżeń. Seria ventus jest pozytywnym zaskoczeniem i w mojej opinii czołówka jakości do ceny
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Z jednorazowych nie korzystałem, tak wiec w sumie wiele się wypowiedzieć nie mogę.Ale wydaje mi się,że nies a takie dokładne. Już chyba lepiej byłoby pojechać na komendę jak masz jakieś wątpliwości i się przebadać ( wiele razy tak robiłem jak nie miałem alkomatu)

Do 3 stówek to już kupisz sobie porządny model.Zwróc uwagę na takie modele jak:
    Evo
    ewentualnie Al ( chociaż te są trochę droższe)
    No i najlepiej jakby sklep oferował darmową kalibrację. https://alkokalibrator.pl/ - na przykląd ten
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 26-03-2018 o 06:34

Mam pytanie odnosnie sprawdzenia numeru VIN - przymierzam sie do kupienia samochodu, dostalem numer VIN i tak sie zastanawiam gdzie najlepiej to sprawdzic? slyszalem, ze opcje typu autodna raczej nie za bardzo, moze bedziecie mogli cos polecic?

Cytat Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta
    Mam pytanie odnosnie sprawdzenia numeru VIN - przymierzam sie do kupienia samochodu, dostalem numer VIN i tak sie zastanawiam gdzie najlepiej to sprawdzic? slyszalem, ze opcje typu autodna raczej nie za bardzo, moze bedziecie mogli cos polecic?
    Jak to polska fura to tutaj: https://historiapojazdu.gov.pl/

Ubezpieczenie OC wzrosło przede wszystkim dlatego, że zaczeliśmy jeździć lepszymi furami, których naprawa po prostu więcej kosztuje. Kolejna sprawa, to większa świadomość poszkodowanych kierowców, że mogą więcej wyciągnąć od ubezpieczyciela i wcale się temu nie dziwię. Np auto zastępcze - gdzie ktoś kiedyś otrzymał auto zastępcze? A dziś? Nic trudnego. O ewentualne ubezpieczenie można dopytać np tutaj: https://wygodnie.pl/ lub ewentualnie samodzielnie wykonać symulacje, na podstawie podanych parametrów.
    Ostatnio edytowane przez ariel ; 03-04-2018 o 07:11

Legionista Awatar TreLu$ '
    Cytat Zamieszczone przez kawa Zobacz posta
    a jakiś rozmiar to podasz?
    205/55 r16

Legionista
    205/55 r16
    Może to i dziwne, ale od lat staram się kupować opony letnie jednego producenta, ponieważ uważam, że jest to najlepsza opcja na nasz zmienny klimat i pogodę. Opona bardzo dobrze zachowuje się w czasie deszczu, na suchej nawierzchni też nic jej nie brakuje.
    Cena jest z pewnością przystępna. http://allegro.pl/4-letnie-205-55r16...210683407.html

Legionista

Kia Ceed

[Kia Ceed]
    zna ktoś dobry serwis w którym zrobię hamulce + wymienię oleje?
    nie musi być ASO ani dedykowany do Kia'i

Legionista
    Jak masz po drodze do Wawra to polecam Vip Serwis Wiśniewski. www.vip-serwis.waw.pl
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Jak masz po drodze do Wawra to polecam Vip Serwis Wiśniewski. www.vip-serwis.waw.pl
    dzięki za odpowiedź, ale wolałbym coś bliżej Ursus / Włoch / Bemowo, może być nawet Raszyn czy Falenty, więc jak ktoś coś ma do polecenia, to proszę o informację

Legionista Awatar startowiec55
    Napisz do @MałaMi, może coś Ci poleci
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionistka Awatar MałaMi
    Cytat Zamieszczone przez pio90 Zobacz posta
    [Kia Ceed]
    zna ktoś dobry serwis w którym zrobię hamulce + wymienię oleje?
    nie musi być ASO ani dedykowany do Kia'i
    Włochy, Notecka 13, ABC Auto Serwis Włochy

@startowiec55 jak pamięta
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar Aureliusz
    Ej, sprawa jest taka.
    Skończyło mi się miejsce w dowodzie rejestracyjnym, więc jak robiłem przegląd, to Pan mi dał jakiś kwit i powiedział, że mogę z nim jeździć, ale w ciągu miesiąca muszę jechać do wydziału komunikacji wyrobić nowy dowód.
    A miesiąc już minął.
    I teraz 2 pytania.
    Co się może, jak mnie psy zatrzymają? Mogę na tym kwicie jeździć dłużej?
    Jeśli pojadę do wydziału komunikacji i złożę wniosek o nowy dowód rejestracyjny, to czy dostanę jakiś kwit, na podstawie którego będę mógł jeździć dopóki mi ni wyrobią nowego dowodu?
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Stout
    Dostaniesz mandat.
    Poki nie wyrobisz twardego dowodu,dostaniesz tymczasowy,który jest zaswiadczeniem w razie kontroli.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Aureliusz
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Dostaniesz mandat.
    Poki nie wyrobisz twardego dowodu,dostaniesz tymczasowy,który jest zaswiadczeniem w razie kontroli.
    A blachy jakieś nowe dostanę? Jakieś tymczasowe?
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
    A blachy jakieś nowe dostanę? Jakieś tymczasowe?
    Tymczasowy jak i nowy dowód będzie na twoje stare numery . Nie dają od razu sztywnego z racji technologii jego wykonania , nie mogą dać od ręki .

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Dostaniesz mandat.
    przerabialem to ostatnio i nie dostalem tymczasowego - wbili mi jedynie pieczatke do dowodu z informacja, ze zawnioskowalem o wyrobienie nowego

Legionista Awatar startowiec55
    Czas zmienić moją niezawodną strzałę na coś nowszego.

Gdyby ktoś sprzedawał, bądź miał namiar na znajomego sprawdzonego, to chętnie rozważę VW Golf V, Fiat Bravo, Hyundai i30, KIA Ceed, Mazda 3.

Rok produkcji od 2008, najlepiej diesel (ale benzynę też biorę pod uwagę), 5 drzwi najlepiej. Do 15 tysi maaax.
    Gdyby ktoś coś, to prośba o priv
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar 89annakowalczyk
    Cytat Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
    Ej, sprawa jest taka.
    Skończyło mi się miejsce w dowodzie rejestracyjnym, więc jak robiłem przegląd, to Pan mi dał jakiś kwit i powiedział, że mogę z nim jeździć, ale w ciągu miesiąca muszę jechać do wydziału komunikacji wyrobić nowy dowód.
    A miesiąc już minął.
    I teraz 2 pytania.
    Co się może, jak mnie psy zatrzymają? Mogę na tym kwicie jeździć dłużej?
    Jeśli pojadę do wydziału komunikacji i złożę wniosek o nowy dowód rejestracyjny, to czy dostanę jakiś kwit, na podstawie którego będę mógł jeździć dopóki mi ni wyrobią nowego dowodu?
    O kurcze, a ja tak jeżdzę od października bo mi powiedział, że spoko loko mogę....to ciekawe bo ostatnio mnie policja zatrzymała za brak żarówki i nic nie mówili :P

Legionista Awatar Michu
    Czy w okolicach Taśmowej jest jakiś parking (płatny) gdzie można zostawiać auto na 8 godzin i mogą być jeszcze miejsca? Bo o miejscach za free około 8:00/9:00 pewnie nie mam co myśleć

Jak wyglada sprawa z Toyotami? Slyszalem, ze maja dosc tani serwis przy ewentualnych naprawach. Ktos, cos?

Poszukiwane miejsce, gdzie można samoobsługowo skorzystać z maszyny do prania tapicerki samochodowej. Wiem, że jest takowe na rogu Lazurowej i Batalionów Chłopskich, ale rozmawiałem z kimś z obsługi - od zimy nie maszyna nie działa i nie będzie naprawiana. Ktoś może polecić coś innego?

Ewentualnie inne miejsce gdzie upiorę jedną plamę z fotela w samochodzie i nie zapłacę przy tym jak za zboże.

Uprawnienia umieszczania postów