Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Anglia - Polska 12.10.2005

Administrator Awatar mOFMC

Anglia - Polska 12.10.2005

Ja wiem ze jeszcze wczesnie jest, ale (dla mnie) pozornie.
    Chodzi mnie mianowicie czy jest ktos w jakikolwiek sposob zorientowany jak, mieszkajac w UK dostac bilet na ten mecz, oczywiscie na odpowiedni sektor?
    Czy musze to zalatwiac przez [tfu!]PZPN czzy jechac do Manchesteru i kupic przed meczem, czy probowac w polskim konsulacie czy gdzie? Czy gdzies ktos juz podal info odnosnie biletow czy nie?

Kto z was drodzy forumowicze jedzie?
    pzdr MI.

ps. jak za wczesnie napisalem, albo cus to temat zamknijta
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar RadO
    Zobacz na stronie FA czy nie ma jakiegoś infa o biletach. Chyba będziesz mógł przez net zarezerwować - Angole doskonale zdają sobie sprawę, że dużo Polaków u nich i w Irlandii w tej chwili mieszka i raczej zostawią takim jak Ty "furtkę" do zakupu biletu.

Jak nie to prawdopodobnie będą do kupienia przed meczem...
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Portowiec Awatar Dyzio
    Ja wybieram sie na pewno z Berilna jakąs tania lina typu airberliner czy coś koszt przelotu do Londynu ( pózniej w autobus ) czy Manchesteru to w przeliczeniu na złotówki 200 - 300 zależy . Bilet na mecz pewnie cos w okolicach 30 -45 funciaków na Walie buliłem 25 także nie tak najgorzej . Problem tylko w tym aby dostac bilet po normalnej cenie a nie u konika bo wtedy to nawet nie ma o czym marzyc nie wywale 100 funtów na jeden mecz , jakoś obejde sie smakiem .... ale łatwo sie nie poddam
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Uprawnienia umieszczania postów