Pride

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Nova
    Lechitka
    • 07.2003
    • 3736

    #16
    Zamieszczone przez CywiL
    Wiesz co?
    Kiedys obejrzałem godzinny film z knockoutami z UFC (walki w klatce troche brutalniejsze od K1) i z poczatku zareagowałem tak samo ale po zastanowieniu stwierdziłem że " nik tam nikogo pod pistoletem nie trzyma".....
    Przecież wiadomo że w każdej chwili zawodnik może się poddać,a
    widziałem typów którzy wyłapywali takie pajdy w ryj że powinni z butów wyskoczyć i wcale nie korzystali z prawa do poddania walki czyli po prostu to lubią... :O
    A widziałes kiedys faceta ktory sie poddal? Dopiero by był wstyd ze wydygał

    Nie ogladam, zbyt brutalne jak dla mnie :/

    Komentarz

    • Nazgul
      Legionista
      • 05.2003
      • 15391

      #17
      Zamieszczone przez c_zary
      Zamieszczone przez Nazgul
      Tylko zastanawiam się czego ludzie nie sa w stanie zrobić za kasę i dla kasy... Dla mnei ludzie ustawiający takie walki niewiele się różnią od dilerów dragów...
      Tobie to sie juz chyba zupelnie popierdolilo

      Slyszales kiedys o czyms takim jak wyzwanie czy chec sprawdzenia samego siebie?
      Oczywiście, i to na 1000 różnych sposobów Legalnych i nielegalnych Dla mnie to chore i tyle. mam chyba prawo wyrazić wlasne zdanie bez wycieczek osobistych pod moim adresem - i to ze strony MODERATORA?
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

      Komentarz

      • Fizi
        Legionista
        • 03.2004
        • 8061

        #18
        jeden woli pride, czy k1, inny brydża i szachy - wszystko
        "No pasaran!" ???

        HEMOS PASADO !!!

        Komentarz

        • c_zary
          Legionista
          • 05.2003
          • 5412

          #19
          Zamieszczone przez Nazgul
          Zamieszczone przez c_zary
          Zamieszczone przez Nazgul
          Tylko zastanawiam się czego ludzie nie sa w stanie zrobić za kasę i dla kasy... Dla mnei ludzie ustawiający takie walki niewiele się różnią od dilerów dragów...
          Tobie to sie juz chyba zupelnie popierdolilo

          Slyszales kiedys o czyms takim jak wyzwanie czy chec sprawdzenia samego siebie?
          Oczywiście, i to na 1000 różnych sposobów Legalnych i nielegalnych Dla mnie to chore i tyle. mam chyba prawo wyrazić wlasne zdanie bez wycieczek osobistych pod moim adresem - i to ze strony MODERATORA?
          Przyznaje, ze nie wiem czemu ale przeczytalem Twoje zdanie w ten sposob, ze to niby zawodnikow porownujesz do dilerow, a nie ich promotorow. Zdania jednak nie zmienie.
          Proste, ze masz prawo do opinii ale skoro wypowiadasz sie tak radykalnie o czyms, po czym wnioskuje ze nie masz pojecia to cos tu jest dla mnie nie tak. Piszac o jakiejs smierci w oczach przeginasz i tyle. Ta adrenalina wyzwalajaca sie podczas walki, to jest wlasnie klucz do sukcesu w kazdej dyscyplinie sportu (no moze poza szachami czy carlingiem). Gdyby nasi kopacze mieli cos podobnego w oczach, to nie ogladalibysmy takiej zenady na codzien. Jesli jestes slaby duchem, to przegrywasz jeszcze zanim wyjdziesz na boisko czy tez ring.
          ...

          Komentarz

          • CywiL
            Administrator
            • 05.2003
            • 4941

            #20
            Zamieszczone przez Nova

            A widziałes kiedys faceta ktory sie poddal? Dopiero by był wstyd ze wydygał

            Ależ oczywiscie że widziałem i to całkiem sporo...
            Wystarczy zastosowac odpowiednia dżwignię i przeciwnik ma do wyboru poddanie się albo otwarte złamanie reki. Ale co do chwytów to sie nie wypowiadam bo sie nie znam.
            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

            Komentarz

            • Wasil
              Legionista
              • 05.2003
              • 1009

              #21
              Powalczy troche Paweł i będzie lepiej .
              Co do Polskich zawodów to jakoś niedawno pokazywali (na Sporcie) gale z Poznania.
              Jeden z zawodników wszedł na ring w bluzie Psycho Fanów. Przez pierwsze 2 rundy niszczył rywala po czym w ostatniej wyraźnie dostał.
              Wygrał na punkty.
              Co do brutalności w Pridzie to bez przesady... zasady są i walczący je znają.

              Komentarz

              • Adrian
                Legionista
                • 08.2003
                • 2261

                #22
                Zamieszczone przez CywiL
                Zamieszczone przez Nova

                A widziałes kiedys faceta ktory sie poddal? Dopiero by był wstyd ze wydygał

                Ależ oczywiscie że widziałem i to całkiem sporo...
                Wystarczy zastosowac odpowiednia dżwignię i przeciwnik ma do wyboru poddanie się albo otwarte złamanie reki. Ale co do chwytów to sie nie wypowiadam bo sie nie znam.
                Od pewnego czasu chodze na dosc ostry combat(polaczony z jujitsu, aiki i troche z karate). To nawet nie chodzi o zlamanie reki-sa stosunkowo latwe techniki ktore za jednym pociagnieciem lamia bark. Lubie ogladac-pride widzialem tylko chwilke, innych naogladalem sie sporo.
                Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

                Komentarz

                • (L)uko
                  Legionista
                  • 06.2005
                  • 341

                  #23
                  Walka przednia! Przez moment miałem nadzieję, że Pawłowi uda się coś zdziałać. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie z walki Pawła!

                  Komentarz

                  • Paluch
                    Legionista
                    • 11.2004
                    • 3920

                    #24
                    A ja chciałbym wspomnieć o walce nie Nastuli a Silvy
                    To jest jakiś potwór,a z ryja podobny troche do ronaldo tylko ze bardziej napakowany :P

                    Oglądałem kiedys sporo walk brazylijczyka i mam wrazenie ze tutaj podszedł do niej bardzo spokojnie w porównaniu z tym co kiedyś miałem okazje ogladać w jego wykonaniu.

                    MMA jest spoko ale ja wole k1
                    chyba ze R. Bonjacky (nie wiem jak to sie pisze ale chodzi mi o tego murzyna z holandii co to genialnie włada nogami) przejdzie do tej pierwszej formuły :P
                    OFMC

                    Komentarz

                    • lomu-banita
                      Legionista
                      • 04.2004
                      • 2829

                      #25
                      Zamieszczone przez *PRZEMO*
                      , tylko ze wysiadł kondycyjnie, juz w 8 minucie było widać ze opadł z sił.
                      No tak sobie właśnie pomyślałem że Nastula nie przestawił treningu wytrzymałościowego na tak długie rundy. Ale dla mnie wrażenie bardzo pozytywne...poza uderzeniami. Kopnięcie mógł sobie wogóle odpuscić-widać że jeszcze nie ma o tym pojecia a było dość wysokie. Co do boksu-skoro trenuje go Kosedowski to pewnie już załapał co i jak, nic nie pokazał bo zwyczajnie nie miał siły w łapach i oszczędzał je na parter w którym go Minotauro zameczył. Kurcze jak mnie nigdy MMA nie interesowało to teraz mając naszego zawodnika jestem fanem :P


                      Rozwalił mnie ten japoniec w kimonie-chłop chyba jeszcze miał w głowie "szlachetność" judo i myślał że Silva pozwoli mu się przebrać

                      Nazqul Chłopie gdybyś ty widział co robia rugbiści w I lidze...ciosy z gołej pięści po pięciometrowy sprincie. Skakanie przeciwnikowi po głowie bo "zabija" gre. Pograj se lepiej w szachy dziewczynko


                      PS Ruski wygrał

                      Bilon smierdzi kupą i ***** wie!

                      Komentarz

                      • Mini
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 7773

                        #26
                        Zamieszczone przez Paluch
                        MMA jest spoko ale ja wole k1
                        chyba ze R. Bonjacky (nie wiem jak to sie pisze ale chodzi mi o tego murzyna z holandii co to genialnie włada nogami) przejdzie do tej pierwszej formuły :P
                        ja tez wole k1

                        Boniasky
                        przegrał ostatnio w stanach chyba z Mighty Mo

                        a Nastula.... miałem przeczucia takie jak większość dziennikarzy która mówiła że po minucie będzie już leżał pobity. ale było znacznie lepiej i powinno byc dobrze

                        i co do Silvy, to wcale mu nie szło rewelacyjnie dopóki tamten głupek nie zaczał kubraka zdejmować :hihi:

                        Komentarz

                        • Flip
                          Legionista
                          • 12.2004
                          • 6071

                          #27
                          A widziałes kiedys faceta ktory sie poddal? Dopiero by był wstyd ze wydygał
                          Tak.Właśnie w Pride jeden bokser załapał 2 kopy na bańkę i 3 na wątrobę i uciekł,a potem się skarżył że nie było tego w regulaminie

                          Co do wczorajszej walki też nie mogłem uwierzyć że to się dzieje naprawdę interesuję się sztukami walki baaardzo dłuuugo a tu na żywo gala GrandPrix ćwierćfinały Pride i do tego Paweł Nastula-wypas.

                          Co do samej walki Pawła,zabrakło mu doświadczenia nie potrzebnie rzucił się tak szybko na Minotaura pod koniec rundy nie miał już sił i dobrze że ta walka się skończyła bo mógł wyglądać jak Sakuraba po walce z Aruną :O

                          Do tych którym się Pride i MMA nie podoba ze względu na brutalność-nie chcecie nie oglądajcie,widać że w tej formule nie ma walk ustawianych są emocje a mistrz musi być wszechstronny (stójka+parter).
                          Wiadomo że kitajce robią z tego niewiarygodną szopkę (lasery,muzyka i ten spiker wrzeszczący ) ale to jest haaajs dla nich.
                          Ja mam nadzieje że Polsat pokaże walkę Fiodora z Mirco-> ale będzie jazda
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                          Komentarz

                          • Flip
                            Legionista
                            • 12.2004
                            • 6071

                            #28
                            i co do Silvy, to wcale mu nie szło rewelacyjnie dopóki tamten głupek nie zaczał kubraka zdejmować
                            Przecież i tak by wygrał nawet jak by Nakamura się nie wygłupił.Silva to kosior :O chętnie bym zobaczył go na ringu z CroCopem.

                            A co do Nakamury,to jednak trzeba być odważnym/niespełna rozumu żeby iść z "Axe Murderer" na wymiane ciosów
                            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                            Komentarz

                            • *PRZEMO*
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 1517

                              #29
                              Mirco z Silvia juz walczył

                              The industry pioneer in UFC, Bellator and all things MMA (aka Ultimate Fighting). MMA news, interviews, pictures, videos and more since 1997.

                              Komentarz

                              • Flip
                                Legionista
                                • 12.2004
                                • 6071

                                #30
                                No i był remis

                                Mirco z walki na walkę jest lepszy,poprawia parter i jeśli bedzie rewanż to...

                                Na razie Mirco vs. Fiodor
                                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                                Komentarz

                                Pracuję...