Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Wróblewski do Francji?

Legionista Awatar yusta

Wróblewski do Francji?

We francuskiej gazecie "France Football" pojawiły się informacje, że Le Havre, Lille oraz Sedan chcą pozyskać pomocnika Legii, gdy dowiedzieli się, że mogą go wykupić za 400 tys. euro.

Z jednaj strony szkoda, a z drugiej, to Wróbel praktycznie nie gra. Co wróci na boicho to kontuzja. Jeżeli ktoś zagwarantowałby, że rozegra chociaż sezon w pełni sił to chciałabym, żeby został, jeśli jednak będzie łapał non stop kontuzje, to te 400 tys euro Legii się przyda.
    Tylko, że to Legionista przez duże L, a takich zawodników nie powinno się pozbywać lekką ręką.

Administrator Awatar legart
    No ciekawi mnie ile w tym prawdy, bo wydaje mnie dziwne żeby tyle klubów interesowało się kontuzjowanym zawodnikiem.

Legionista Awatar c_zary

Re: Wróblewski do Francji?

Cytat Zamieszczone przez yusta

Z jednaj strony szkoda, a z drugiej, to Wróbel praktycznie nie gra. Co wróci na boicho to kontuzja. Jeżeli ktoś zagwarantowałby, że rozegra chociaż sezon w pełni sił to chciałabym, żeby został, jeśli jednak będzie łapał non stop kontuzje, to te 400 tys euro Legii się przyda.
    Tylko, że to Legionista przez duże L, a takich zawodników nie powinno się pozbywać lekką ręką.
    Nie ma zadnej drugiej strony. Kiedy to sie wreszcie skonczy :fu: Jak tak dalej pojdzie to zostana w koncu sami Jugole + Majewski, Sokol i niesmiertelny Magiera :/

Adis
    Guest
    Moim zdaniem to nie wypali ten transfer. Nawet jak przejdzie do jakiegos francuskiego klubu to znając życie nie pogra tam sobie.... No chyba, że wyleczy kontuzje i czymś zaimponuje

Czy Wrobel ma zapisane w kontrakcie te 400 tys Euro? Bo jezeli nie to mała ta suma jak na takiego pomocnika. Zresztą, gdyby wierzyć we wszystko co piszą w gazetach to połowa zespolów nie wyglądałaby tak jak wygląda!

Legionista Awatar Aureliusz
    Wróbel jest zajebisty, pamiętam go jeszcze za Białasa, który go wprowadzał odważnie do składu. To jeden z moich ulubionych zawodników. Nie może odejść.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista
    Moim zdaniem Wróbel pozostanie na Łazienkowskiej. Nawet jeśli odejdzie do Francji to tam zgra ze 2-3 razy, a potem będzie grzał ławę. Poza tym Wróbel powinnien zacząć grać i zastąpić Kiełbika, bo ten ostatnio w wysokiej formie nie jest.
    Cała Polska to widziała- Warszawa nie zapomniała! Legia mistrz 1993!

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/79.jpg

Legionista
    nio niezle znow kolejny do odstawki bo kasy nie ma to zaczyna byc coraz bardziej denerwojace! mam nadzieje ze wrobel zostanie u nas na przyszly sezon! ja nie wiem chlop wogule nie gra w meczach a tu takie propozycie chyab ze to pisze "ps" tow szytko jasne hehe:P)
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar Unico
    Ciekawe gdzie go te kluby wyparzyły... u lekarza w poczekalni? :buhaha:

Legionista Awatar Keleborn
    Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyłoży kasy na zawodnika, który więcej się leczy niż nie leczy.

Poza tym musi zostać ktoś z dobrym turbo

Legionista
    ja juz nawet nie chce słuchac o tym kto kogo gdzie chce sprzedac. jak ta wyprzedaz dalej potrwa to ja nie chce wiedziec jak to sie wszystko skonczy.. napewno nie najlepiej

Legionista Awatar c_zary
    Cytat Zamieszczone przez Unico
    Moze na 3:0 z Wisla w PL? :>

Adis
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez c_zary
    hehehe być może w tym meczu...
    Jeszcze tu wiślaków nie było...
    Jak sa to niech sie normalnie wypowiadają...

moim zdaniem powinienen zostac i dalej kontynulowac swoja kariere w legi o wyjezdzie niech nie mysli bo mug by sie zmarnowac jak karwan

Legionista
    Mam nadzieję,że to tylko plotki.Nie chciałbym aby Wróbel odchodził,400 tys. euro to zdecydowanie za mało za takiego gracza.Niech wreszcie wyleczy kontuzję i zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    Nie moze wiecznie grzac ławy. Ale narazie grzeje w Legii, a i pewnie grzałby we Francji. Drago musi mu dawac wiecej szans , szczegolnie teraz kiedy Kiełbowicz gra nie to co powinien. A szkoda pozbywac sie piłkarza , który w niedługim czasie bedzie podporą drużyny.
    CWKS LEGIA 1916 WARSZAWA !

You'll Never Walk Alone...

Legionista Awatar Tomi
    Czy ja wiem, ja już bym się tak nie podiecał Wróblem, moim zdaniem na Lige Francuską to jest chłopak po prostu za drewniany, zobaczcie on od jakiegoś czasu nie robi w ogóle postępów.... miał wejście smoka ale potem się zatrzymał w rozwoju . Samą szybkością Francji nie zawojuje, a sami przyznacie że Wróbel techniką nie grzeszy, potrafi minąć paru rywali na szybkości ale wykończenie........bez komentarza. Dlatego niech lepiej bardziej sie przykłada i najpierw wywalczy miejsce w pierwszym składzie Legii.....
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Ostry
    Mam nadzieję,że to tylko plotki.Nie chciałbym aby Wróbel odchodził,400 tys. euro to zdecydowanie za mało za takiego gracza.Niech wreszcie wyleczy kontuzję i zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności
    Moim zdaniem Wróbel nie odejdzie, choćby z powodów które powyżej podaliście - on teraz prawie w ogóle nie gra. Ale zagra. Moim zdaniem gdyby nie te cholerne kontuzje już byłby lepszy od Kosowskiego - choćby z uwagi na to, że umie bronić...

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez Adis
    Cytat Zamieszczone przez c_zary
    hehehe być może w tym meczu...
    Jeszcze tu wiślaków nie było...
    Jak sa to niech sie normalnie wypowiadają...
    W tym meczu? Dlaczego? hmmm... nie nadążam za twoim dowcipem...

Nie było Wiślaków? Rozgądnij się lepiej... :>

Legionista Awatar Nazgul
    Bo zdobył gola który praktycznie załatwił sprawę i był obok Vuko i Majewskiego (o dziwo) najlepszy na boisku.

Legionista
    Bardzo lubie Wróbla, ale chyba lepiej bedzie jak wyjedzie. Własciwie od swojego pierwszego sezony w Legii nie poczynił zadnych postępów. jego jedyna zaletą jest szybkość. Wiem wiem przeszkadzały mu kontuzje, ale jaka mamy gwarancje ze w przyszłości takowe go omina? Dlatego lepiej zeby Legia zgarnęła za niego niezłą kase i kupiła kogoś mniej kontuzjogennego.

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    Bo zdobył gola który praktycznie załatwił sprawę i był obok Vuko i Majewskiego (o dziwo) najlepszy na boisku.
    Aaa to o tym meczu... to niezłą pamięć mają ci zagraniczni poszukiwacze talentów
    Nie zauważyłem, że tam o PL była mowa.

Legionista Awatar Nazgul
    Aaa to o tym meczu... to niezłą pamięć mają ci zagraniczni poszukiwacze talentów
    Nie zauważyłem, że tam o PL była mowa.
    Zapewne też nie o to chodziło. Ot po prostu Fogiel chce zarobić i stręczy

Uprawnienia umieszczania postów