Polityka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • TNTP
    Legionista
    • 06.2009
    • 7085

    umiejętność rozumienia czytanego tekstu jest zaiste nieocenionym przyjacielem
    Lieber tot als rot!!

    Komentarz

    • Peace
      GieKaeSiak
      • 08.2005
      • 5041



      (dostosowuje się poziomem)

      Komentarz

      • TNTP
        Legionista
        • 06.2009
        • 7085

        Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN.


        nie dziękuj
        Lieber tot als rot!!

        Komentarz

        • Peace
          GieKaeSiak
          • 08.2005
          • 5041

          I co Ty mi niby udowodniłeś?

          A tak przy okazji. Pan Antek jest chyba najgorszym znanym mi szefem regionu jakiego miałem okazje obserwować. Pomimo tego, że w moim mieście PiS zdobył 54% poparcia, to nierób Antoni miał mniej głosów... od kandydata Konfederacji

          Komentarz

          • Jaco
            Legionista
            • 10.2003
            • 19648

            Zamieszczone przez Peace
            I co Ty mi niby udowodniłeś?

            A tak przy okazji. Pan Antek jest chyba najgorszym znanym mi szefem regionu jakiego miałem okazje obserwować. Pomimo tego, że w moim mieście PiS zdobył 54% poparcia, to nierób Antoni miał mniej głosów... od kandydata Konfederacji
            No cóż. Coraz mniej ludzi pamięta o tym, ile dobrego dla Polski niektórzy działacze polityczni dokonali w realu w porównaniu z młodymi, wyszczekanymi wilczkami. Podobnie jest w światku kibicowskim, zachowując oczywiście odpowiednie proporcje.
            Swoją drogą cieszy powrót do zdrowia pani Borys-Damięckiej:
            Z racji wieku została powołana na marszałka seniora Senatu IX kadencji, jednak zrezygnowała z powodu stanu zdrowia
            Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

            Komentarz

            • b.
              Legionista
              • 03.2009
              • 6840

              Z. - generalnie zgoda. Precz z komuna! Nie dla Piotrowicza.

              Tylko mnie cały czas niezmiennie bawi, jak POjeby i obiektywni inaczej dziennikarze dra szaty nt. Piotrowicza, a nie zauważają całego szeregu komuchow u siebie czy tego co PO zrobiła z trybunalem z tepym politykiem PO Rzeplinskim na czele. Po prostu lubię czytać te święte oburzonko i te hiPOkryzje, przy ich całej niemocy.

              ***

              Bardzo dobry wybór PAD.

              Gdy Antoni w latach 70tych zakładał KOR, był dwukrotnie aresztowany, kilkadziesiąt razy zatrzymywany na 48h, Sledzinska-Katarasinska była działaczka PZPR i pisała dla "Głosu robotniczego".

              Wybór oczywisty.

              Komentarz

              • Peace
                GieKaeSiak
                • 08.2005
                • 5041

                Zamieszczone przez Jaco
                No cóż. Coraz mniej ludzi pamięta o tym, ile dobrego dla Polski niektórzy działacze polityczni dokonali w realu w porównaniu z młodymi, wyszczekanymi wilczkami. Podobnie jest w światku kibicowskim, zachowując oczywiście odpowiednie proporcje.
                To niech o tym opowiada na jakichś spotkaniach z fanami czy niech sobie napisze książkę, "efekty" jego "pracy" widzieliśmy czy to w temacie Smoleńska (ktoś jeszcze pamięta ten temat i obietnice składane przed 2015?), jako szef MONu, czy jako szef regionu.

                Warto również spojrzeć na wyniki 2015 vs 2019 w piotrkowskim:
                cała lista (procent głosów na PiS): 46,95% vs 56,21% -> 20% wzrost poparcia
                szef regionu (procent głosów w porównaniu do wszystkich głosów): 11,89% vs 9.03% -> 25% spadek poparcia

                Pomimo 20% procentowego wzrostu poparcia dla partii, jej lider w regionie zanotował 25% spadek.

                Komentarz

                • Raczej
                  Lubelak
                  • 02.2009
                  • 4926

                  Zamieszczone przez b.
                  Z. - generalnie zgoda. Precz z komuna! Nie dla Piotrowicza.

                  Tylko mnie cały czas niezmiennie bawi, jak POjeby i obiektywni inaczej dziennikarze dra szaty nt. Piotrowicza, a nie zauważają całego szeregu komuchow u siebie czy tego co PO zrobiła z trybunalem z tepym politykiem PO Rzeplinskim na czele. Po prostu lubię czytać te święte oburzonko i te hiPOkryzje, przy ich całej niemocy.
                  No i wystarczy teraz: "No to co droga martwiąca się o sądy opozycjo, usuwamy wszystkich sędziów z pezetpeerowską przeszłością skoro ten Piotrowicz taki zły?"

                  Komentarz

                  • księciuniu
                    Gintleman
                    • 10.2010
                    • 21054

                    Zamieszczone przez Peace
                    Pomimo 20% procentowego wzrostu poparcia dla partii, jej lider w regionie zanotował 25% spadek.
                    altruista
                    Lubię sobie jebnąć posta.

                    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                    Komentarz

                    • bloniaq
                      Administrator
                      • 03.2011
                      • 6225

                      Zamieszczone przez b.
                      Tylko mnie cały czas niezmiennie bawi, jak POjeby i obiektywni inaczej dziennikarze dra szaty nt. Piotrowicza, a nie zauważają całego szeregu komuchow u siebie czy tego co PO zrobiła z trybunalem z tepym politykiem PO Rzeplinskim na czele. Po prostu lubię czytać te święte oburzonko i te hiPOkryzje, przy ich całej niemocy.
                      Zapewne ich niezmiennie bawi jak pisiornia drze szaty nt. Cimoszewicza, resortowych dzieci, a nie zauważają Piotrowicza. I zapewne lubią czytać te święte oburzonko, bla bla bla...

                      Czy to do czegoś konstruktywnego prowadzi? Co my z tego mamy? My - mam na myśli - Polacy. Nie sieroty po fejmemema.

                      Zamieszczone przez Raczej
                      No i wystarczy teraz: "No to co droga martwiąca się o sądy opozycjo, usuwamy wszystkich sędziów z pezetpeerowską przeszłością skoro ten Piotrowicz taki zły?"
                      Gdzieś mi mignęło, że Konfederacja ma proponować projekt ustawy tego typu. Ciekawe czy PiS podchwyci dekomunizację...
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

                      Józef Mackiewicz

                      Komentarz

                      • Jaco
                        Legionista
                        • 10.2003
                        • 19648

                        Zamieszczone przez Peace
                        To niech o tym opowiada na jakichś spotkaniach z fanami czy niech sobie napisze książkę, "efekty" jego "pracy" widzieliśmy czy to w temacie Smoleńska (ktoś jeszcze pamięta ten temat i obietnice składane przed 2015?), jako szef MONu, czy jako szef regionu.
                        Jeśli już jesteśmy przy licytacji na obietnice, to Korwin deklarował rozwalenie Parlamentu Europejskiego od środka. No i spuścił się przed końcem kadencji, płodząc niejakiego Dobromira Sośnierza, syna Andrzeja. (ikonka nieprzypadkowa). Nie chce mi się cynicznie odgryzać, bo nie jestem w nastroju dziś. Może w przyszłym tygodniu.
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

                        Komentarz

                        • księciuniu
                          Gintleman
                          • 10.2010
                          • 21054

                          Zamieszczone przez bloniaq

                          Gdzieś mi mignęło, że Konfederacja ma proponować projekt ustawy tego typu. Ciekawe czy PiS podchwyci dekomunizację...
                          Może 14 postów wcześniej?
                          Lubię sobie jebnąć posta.

                          „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                          Komentarz

                          • b.
                            Legionista
                            • 03.2009
                            • 6840

                            Zamieszczone przez bloniaq
                            Co my z tego mamy? My - mam na myśli - Polacy.
                            Ubaw

                            Nie zauważasz albo nie chcesz zauważyć pewnej rzeczy - mi Piotrowicz przeszkadza, uważam, że powinien odejść w polityczny niebyt. Nie popieram jego kandydatury.

                            I tak szczerze, to ten cały, od zawsze upolityczniony trybunał, który na przykład obsadzony POwskimi nominatami przyklepal zajebanie 153mld z OFE lata mi koło ch.

                            Kieres, były senator PO jest sędzią TK, Rzepliński, były sekretarz w PZPR, Jamróz także w PZPR itd. Nie wspominając już o tym ilu POlityków to byli PZPRowcy. Wtedy wszystko jest cacy i nikomu to nie przeszkadza. Ale jak z PISu ktoś był w PZPR - ło panie, milion tweetów, PISkomuna, faszyzm, dyktatura, czerwone paski.

                            Mnie to po prostu śmieszy Dlatego napisałem "ale bedzie wycie ", co się zresztą sprawdziło

                            Z mojej strony na ten temat tyle.

                            ps. https://twitter.com/nieugieta/status...57704221822976
                            Ostatnio edytowany przez b.; 12257.

                            Komentarz

                            • księciuniu
                              Gintleman
                              • 10.2010
                              • 21054

                              Zamieszczone przez b.
                              Kieres, były senator PO jest sędzią TK, Rzepliński, były sekretarz w PZPR, Jamróz także w PZPR itd. Nie wspominając już o tym ilu POlityków to byli PZPRowcy. Wtedy wszystko jest cacy i nikomu to nie przeszkadza. Ale jak z PISu ktoś był w PZPR - ło panie, milion tweetów, PISkomuna, faszyzm, dyktatura, czerwone paski.
                              Ale to nie PO (teraz) niesie na sztandarach dekomunizację. I na tym jednak polega różnica.

                              Aktywna działaczka proaborcyjna na liście wyborczej czy eksponowanym stanowisku w "Razem" jest czymś "naturalnym". Czy jak PiS zrobiłby z niej posłankę albo Ministra Edukacji, to byłby ubaw i znakomicie, bo jest wycie i kto nam zabroni?
                              Lubię sobie jebnąć posta.

                              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                              Komentarz

                              • Peace
                                GieKaeSiak
                                • 08.2005
                                • 5041

                                Zamieszczone przez Jaco
                                Jeśli już jesteśmy przy licytacji na obietnice, to Korwin deklarował rozwalenie Parlamentu Europejskiego od środka. No i spuścił się przed końcem kadencji, płodząc niejakiego Dobromira Sośnierza, syna Andrzeja. (ikonka nieprzypadkowa). Nie chce mi się cynicznie odgryzać, bo nie jestem w nastroju dziś. Może w przyszłym tygodniu.
                                Dla mnie takie posty POTWIERDZAJĄ to co napisałem bo zamiast udowadniać, że jest to nieprawdą przechodzisz w teksty „a ten to też jest chujowy”. A że wziąłeś akurat Korwina - to muszę się zgodzić. Są do siebie podobni. Dużo mówią, mało robią, a co robią to ******** Do przyszłego tygodnia - jak Ci nastrój wróci.

                                Komentarz

                                Pracuję...