Polityka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Piknik z Poludniowej

    Zamieszczone przez Jaco
    Źródło wiarygodne prosiłem po tym, co napisałeś, ignorancie:


    Nie rozumiesz, co napisałeś?
    Pan czepialski widze.

    A jak waliles gruche za malolata to co, szczesliwy byles, co? a mastrubacje kosciol potepia.
    A jak strzelasz w przescieradlo lud do gumy to co, szczesliwy jestes,co? A kosciol to potepia.

    Komentarz

    • SPQR
      Legionista
      • 05.2009
      • 2360

      Zamieszczone przez legart
      Głupszego zdania dawno nie czytałem na forum mimo że co poniektórzy się bardzo starają. Nie trzeba być narkomanem żeby widzieć piekło uzależnień, nie trzeba próbować gówna żeby wiedzieć że nie będzie smakowało.

      Słuchałem paru homilii o in vitro i w każdej było podkreslony dramat bezdzietnych małżeństw, ale w każdym okreslona była wysoka cena jaką płaci się za in vitro, dla człowieka wierzącego stanowczo za wysoka...
      Acha... i dzięki temu księża są specjalistami w dziedzinie planowania rodziny i sztucznego zapłodnienia, aby udzielać innym rad? Przykład z narkomanami mega nie trafiony, bo to że każdy wie co to jest piekło uzależnienia, nie czyni go fachurą od leczenia

      A jaka jest ta cena? Że się zarodki dobiera i gorsze niszczy, to jest ta cena?

      Zamieszczone przez TNTP
      Kościół ma takie samo prawo wypowiadać się w tej sprawie, jak każdy z nas.
      ps. z tą kozą to było no offence z mojej strony
      Oczywiście, że ma prawo, ale nie grozić posłom ekskomuniką i starać się wpływać na proces legislacyjny.

      Niech pracuje nad swoimi wyznawcami, aby ci byli tej metodzie przeciwni i jej nie stosowali. Wtedy, nawet jeśli in vitro będzie dozwolone, kliniki będą stały puste.



      Przypomnę też, że Polska nie jest państwem wyznaniowym i żyją w niej nie tylko katolicy. Czemu nikt nie spyta o zdanie np. pastora albo popa?
      Ostatnio edytowany przez SPQR; 12678.


      UB, SB, FB - co następne?

      Komentarz

      • Citlivu
        Legionista
        • 08.2010
        • 1954

        Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej
        Pan czepialski widze.

        A jak waliles gruche za malolata to co, szczesliwy byles, co? a mastrubacje kosciol potepia.
        A jak strzelasz w przescieradlo lud do gumy to co, szczesliwy jestes,co? A kosciol to potepia.

        Jeżeli brak Ci argumentów to po prostu zamilcz... naprawdę, to lepiej wygląda niż schodzenie do poziomu dna, z frustracji. Przy okazji rozmywasz temat polityka.

        Btw, czemu nikt z obrońców PO nie wrzucił tu tematu reformy Krusu ? Gdy jedynym argumentem jest "PiS jest zły a Jarek to kurdupel" to wtedy jest głośno, a jak jest normalny argument za PO do przedyskutowania (wiem wiem mało ich) to jakaś cisza i tematy poboczne
        Ostatnio edytowany przez Citlivu; 27016.
        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

        Komentarz

        • rey
          Legionista
          • 07.2007
          • 9706

          Zamieszczone przez AK47
          A jaka jest ta cena? Że się zarodki dobiera i gorsze niszczy, to jest ta cena?
          Tak, to jest ta cena. Może poczytałbyś o stanowisku KK w tej sprawie, zanim zaczniesz oceniać co im wolno a co nie? Pierwsze z brzegu z wiki:

          (...)powodem sprzeciwu Kościoła katolickiego wobec in vitro jest częsta, według jego rozpoznania, praktyka niszczenia nie użytych w czasie embriotransferu zarodków a także wykorzystywanie ich jako materiału biologicznego do innych działań medycznych, np. do uzyskiwania komórek macierzystych. Kościół uważa embrion za pełnoprawną osobę na równi z ludźmi dorosłymi, tłumacząc to faktem, że poczęcie człowieka jest jednoznaczne z otrzymaniem duszy nieśmiertelnej.(...)

          i dalej:

          (...)Według opinii Kongregacji dochodzi również do praktyk eugenicznych, czyli odrzucania embrionów z wadami. Według dokumentu, także w przypadku, gdy zarodki nie są niszczone lecz poddaje się je zamrożeniu - nie wszystkie zarodki przeżywają ten zabieg [6] - traktuje się je instrumentalnie, co jest wyrazem, braku szacunku wobec ich godności ludzkiej. W ocenie kongregacji watykańskiej embriony ludzkie stają się w ten sposób ofiarą nieuporządkowanego pragnienia posiadania dziecka. Metody "in vitro" które mają służyć życiu, stwarzają jednocześnie możliwość nowych zamachów na życie(...)
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

          Komentarz

          • Peace
            GieKaeSiak
            • 08.2005
            • 5041

            Zamieszczone przez AK47
            Czemu nikt nie spyta o zdanie np. pastora albo popa?
            Ty tak serio?

            Komentarz

            • Nazgul
              Legionista
              • 05.2003
              • 15391

              Zamieszczone przez AK47
              Przypomnę też, że Polska nie jest państwem wyznaniowym i żyją w niej nie tylko katolicy. Czemu nikt nie spyta o zdanie np. pastora albo popa?
              Bo nie są reprezentatywni. Zapominasz, że demokrację mamy
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

              Komentarz

              • KBK
                Legionista
                • 09.2009
                • 996

                Zamieszczone przez AK47
                Oczywiście, że ma prawo, ale nie grozić posłom ekskomuniką i starać się wpływać na proces legislacyjny.
                Ma prawo wpływać na proces legislacyjny tak jak każda instytucja, oczywiście w granicach prawa.

                Bardzo zabawne jest natomiast że ty jako osoba nieprzychylna odbierasz KK prawo do ekskomunikowania według swoich zasad, jednocześnie wymagając żeby kościół nie wp.ierdalał się w nieswoje sprawy
                Ostatnio edytowany przez KBK; 13950.

                Komentarz

                • Piknik z Poludniowej

                  Zamieszczone przez Citlivu
                  Jeżeli brak Ci argumentów to po prostu zamilcz... naprawdę, to lepiej wygląda niż schodzenie do poziomu dna, z frustracji. Przy okazji rozmywasz temat polityka.

                  Btw, czemu nikt z obrońców PO nie wrzucił tu tematu reformy Krusu ? Gdy jedynym argumentem jest "PiS jest zły a Jarek to kurdupel" to wtedy jest głośno, a jak jest normalny argument za PO do przedyskutowania (wiem wiem mało ich) to jakaś cisza i tematy poboczne
                  o jakim braku argimentow mowisz?
                  czemu nie odpowiedziales na moje 2 krotkie pytania...

                  Komentarz

                  • Citlivu
                    Legionista
                    • 08.2010
                    • 1954

                    Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej
                    o jakim braku argimentow mowisz?
                    czemu nie odpowiedziales na moje 2 krotkie pytania...
                    Uznałem, iż taki jest Twój styl dyskusji i się dostosowałem, gdyż wybiórczo odpowiadałeś na moję, a nie chciało mi się, w przeciwieństwie do innych ścigać Ciebie po odpowiedz.


                    Edyta.

                    Jeśli chodziło Ci o te dwa ostatnie pytania, no to sorry ale nie zniżę się do rynsztokowego poziomu tamtego postu.
                    Ostatnio edytowany przez Citlivu; 27016.
                    http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

                    Komentarz

                    • b3nito
                      Legionista
                      • 07.2003
                      • 1596

                      Ehh ci mlodzi wyksztalceni Mysle ze Piknik przewyzsza wszystkich poziomem inteligencji i dlatego nie mozemy sie zrozumiec.

                      PS Jaco bys sie wstydzil za te czyny z mlodosci
                      ...

                      Komentarz

                      • Jaco
                        Legionista
                        • 10.2003
                        • 19648

                        Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej
                        Pan czepialski widze.

                        A jak waliles gruche za malolata to co, szczesliwy byles, co? a mastrubacje kosciol potepia.
                        A jak strzelasz w przescieradlo lud do gumy to co, szczesliwy jestes,co? A kosciol to potepia.
                        Widzę, że mierzysz ludzi swoją miarką, koniobijco. Ja nie musiałem walić gruchy a gum nie używam. Podasz te wiarygodne źródła czy nie, onanisto ?
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

                        Komentarz

                        • Piknik z Poludniowej

                          Zamieszczone przez Jaco
                          Widzę, że mierzysz ludzi swoją miarką, koniobijco. Ja nie musiałem walić gruchy a gum nie używam. Podasz te wiarygodne źródła czy nie, onanisto ?
                          pieprzysz Jaco, pieprzysz.

                          Poziom niski, ale nie odbiega wcale od poziomu dyskusji.
                          Kosciol jedno i drugiej potepia a jednak jedno jest mniej wytykane od drugiego. dziwne.


                          zrodlo? polecam wywiad na dole tej strony: http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,..._3_4_tys_.html

                          Komentarz

                          • detoxizer
                            Legionista
                            • 03.2004
                            • 7449

                            Zamieszczone przez legart

                            Słuchałem paru homilii o in vitro i w każdej było podkreslony dramat bezdzietnych małżeństw, ale w każdym okreslona była wysoka cena jaką płaci się za in vitro, dla człowieka wierzącego stanowczo za wysoka...
                            Interesujące, bo moja kobieta ma pierwsze dziecko poprzez in vitro, a kocha je i ono wychowywane jest w atmosferze miłości. "Dla człowieka wierzącego"... Żyjemy w kraju, w którym konstytucja określa prawa swoich obywateli, a tam jest zapis, że "BEZ WZGLĘDU na wyznanie".
                            Jeżeli jesteś wierzący to się nie decyduj, ale zabranianie tego innym, którzy pragną mieć dziecko, a z przyczyn od nich zupełnie niezależnych nie mogą go mieć, uważam za mocno niesprawiedliwe. Piszę o tym, bo mam w tej kwestii jakieś doświadczenie.
                            https://www.facebook.com/cocadillaz

                            Komentarz

                            • WDRobson
                              Legionista
                              • 09.2010
                              • 89

                              Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej
                              pieprzysz Jaco, pieprzysz.

                              Poziom niski, ale nie odbiega wcale od poziomu dyskusji.
                              Kosciol jedno i drugiej potepia a jednak jedno jest mniej wytykane od drugiego. dziwne.


                              zrodlo? polecam wywiad na dole tej strony: http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,..._3_4_tys_.html
                              No jeśli porównujesz walenie konia do morderstwa to gratuluje. W kodeksie karnym też są różne kary, za różne przewinienia.

                              Komentarz

                              • Jaco
                                Legionista
                                • 10.2003
                                • 19648

                                Zamieszczone przez Piknik z Poludniowej
                                pieprzysz Jaco, pieprzysz.

                                Poziom niski, ale nie odbiega wcale od poziomu dyskusji.
                                Kosciol jedno i drugiej potepia a jednak jedno jest mniej wytykane od drugiego. dziwne.


                                zrodlo? polecam wywiad na dole tej strony: http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,..._3_4_tys_.html
                                Żebyś wiedział, że pieprzę, koniobijco. To dużo fajniejsze od walenia gruchy.

                                Źródło, które podałeś, mówi o tobie wiele, synku gazietki. Kończę dyskusję, bo szkoda mi czasu, wykształciuszku.

                                P.S. Zakładaj gumę przy samogwałcie. Strzeżonego Pan Bóg strzeże, chłopcze.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

                                Komentarz

                                Pracuję...