Strona 1934 z 1934 PierwszyPierwszy ... 934143418341884192419301931193219331934
Pokaż wyniki od 57,991 do 57,994 z 57994

Wątek: Polityka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Wolałbym abyś spróbował porozmawiać na temat. Już Cię kolega @bloniaq raz skompromitował (?-dopisek szaki) wytykając absurd w twoim podejściu do jakiejkolwiek dyskusji.
    Facet, albo masz bardzo wyraźny problem w cechowaniu danych sytuacji adekwatnymi pojęciam, albo język polski nie jest twoim ojczystym i co nieco się w nim gubisz.
    W każdym wypadku: człowiek- kompromitacja

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
    Przecież sam napisał, że to definicja TNTP.
    Widzisz matołku mateuszku, zaczynasz odkrywać świat takich ludzi jak @TNTP, którzy mają wiedzę, inteligencję i usiłują to, w swoich dobrych intencjach, przekazać takim... jak wy
    Jeszcze kilka takich szoków kulturowych, a może pozytywnie zareagujesz na prąd prawdy. Potwór Frankensteina dał radę, dasz może i ty...

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Facet, albo masz bardzo wyraźny problem w cechowaniu danych sytuacji adekwatnymi pojęciam, albo język polski nie jest twoim ojczystym i co nieco się w nim gubisz.
    W każdym wypadku: człowiek- kompromitacja
    Dość zabawne oskarżenia Caly mój wywód który wrzuciłem z cytatów bloniaqa polegał właśnie na udowodnieniu kompromitującego stylu dekonstruowania interluktorów, który jest mieczem obosiecznym (bez problemu można Ci udowodnić - według Twojej logiki - bycie komunistą z Razem - no bo np. Zandberg chwali 500+) i poprosiłem abyś odpisał na temat. Po raz ostatni więc prosze - potrafisz się odnieść do tematu?

Łap pytania:
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Poza tym - co myślisz o sprawie Banasia? Zarówno jeśli chodzi o to jak służby go sprawdzały oraz sposób w jaki PiS teraz go prosi o dymisję biorąc się za synka, bo jego chapnąć na razie nie mogą.

Oczywiście chciałbym abyś sobie również wyobraził sytuację, że jest sobie człowiek X i państwo (powiedzmy jakiś naczelnik tego państwa - wstaw sobie tutaj kogokolwiek od Jaruzelskiego, po Tuska czy Kaczyńskiego) każe Ci zrobić Y, Ty odmawiasz, to się biorą za twojego syna robiąc mu Z. Jak nazwiesz takie zachowanie i system w którym się takie rzeczy robi?
    Cytat Zamieszczone przez ”Ziemkiewicz
    ”PiS nie może dopaść Banasia, to zemścił się na jego synu... Powiem tak: to nie po polsku. Przez polityczną poprawnosc nie mogę powiedzieć po jakiemu, ale nie po polsku.
    https://twitter.com/r_a_ziemkiewicz/...229402114?s=21

Uprawnienia umieszczania postów