Strona 1932 z 1935 PierwszyPierwszy ... 932143218321882192219281929193019311932193319341935 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 57,931 do 57,960 z 58032

Wątek: Polityka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Syn Banasia trzymał zarząd za japę. Banasiowa synekura. Sygnał ostrzegawczy dla Banasia.

Naprawdę nie mam zamiaru dyskutować z ludźmi, którzy mogliby leżeć razem na jednym oddziale. Także szaka laka bierz mapeta z rękę i spadaj na onet.
    Zdajesz sobie sprawę, że na onecie byśmy się widywali znacznie częściej, niż teraz?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    i nadejdzie wiosenny wiatr zmiany, a jego imię będzie Szymon Hołownia

Natomiast co do "spadania" na łOnet to wirtualne się nie liczą - zawsze masz PeRVał żeby zasugerować to Szace

Forumowy Wernyhora musi pozostać. Dzięki takim jak on, wiadomo, czy inwestować w proso, czy raczej w żyto
    Ostatnio edytowane przez szaka ; 30-11-2019 o 23:12

Legionista Awatar Budyń_70
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 01-12-2019 o 20:59

Cytat Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
    Nie ma żadnej różnicy między działaniami PiS a PO. Chyba ze na niekorzyść PiS
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Ano zobaczymy, ale to na tym polu, a nie "rządowym" odbywa się gra.
    I dlatego Ministerstwo Sprawiedliwości podejmuje określone działania, a Prezes Rady Ministrów mówi, że "Sędziowie, którzy naruszają porządek wymiaru sprawiedliwości, mogą doprowadzić do chaosu prawnego, państwo polskie na pewno nie dopuści do tego"?

Cytat Zamieszczone przez Foxx
    Kamil Zaradkiewicz złożył dziś w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie dwa wnioski, które mogą stanowić prawdziwe trzęsienie ziemi w polskim sądownictwie. W pierwszym prof. Kamil Zaradkiewicz wnosi o zawieszenie postępowania do czasu, gdy Trybunał Konstytucyjny rozpatrzy jego pytania prawne, które Zaradkiewicz przesłał do TK w sprawie powołania sędziego przez KRS. Ten wniosek odrzucił dziś Sąd Apelacyjny w Warszawie. Drugi z wniosków dotyczy wyłączenia wszystkich sędziów SA w Warszawie ze sprawy. Ten wniosek, oparty na ostatnim wyroku TSUE, nie został oddalony. Sąd bezterminowo odroczył rozprawę. Wnioski złożone zostały w kontekście sprawy o ochronę dóbr osobistych, którą Zaradkiewicz założył byłej posłance PO Ligii Krajewskiej.

https://wpolityce.pl/polityka/475295...w-sa-w-stolicy
    To dobre pod wieloma względami.

Po pierwsze - trolling Zaradkiewicza nawet zabawny.

Po drugie - wrzucasz tekst, z którego wynika że wniosek Zaradkiewicza jest "oparty na ostatnim wyroku TSUE", ergo - ten wyrok miał wpływ na działania Zaradkiewicza. Można zatem powiedzieć, że sam odpowiedziałeś sobie na pytanie zadane mi kilka dni temu co do wpływu wyroku TSUE.

Po trzecie - wniosek Zaradkiewicza w pewien sposób sankcjonuje (moim zdaniem pełen idiotyzm) że oto skład orzekający może weryfikować czy dany sędzia jest w istocie sędzią.

Przy takich ocenach mamy "być poważni"? Przecież to żadna inicjatywa rządowa, tylko kolejny wygłup Ziobry, który może przynieść rządzącym tylko straty. Ten gość ma mentalność nastoletniego narcyza, który swoje problemy z ogarnięciem rzeczywistości chce rozwiązywać za pomocą dekretów.
    Ziobro nie jest członkiem rządu?

Widzisz, z jednej strony oczekujesz bardzo formalnego podejścia do sprawy, trójpodział władzy itp, poproszę o link, źródełko. Z drugiej dość łatwo wyciągasz działania pana ZZ z domeny rządowej. Apeluję o konsekwencję.

Inna rzecz - czy istnieją jakiekolwiek działania w domenie publicznej przeciwko temu sędziemu, które Ci odpowiadają? Bo jeśli nie to... mamy dodatkowe pole do rozmowy

Ale w jednym się od lat zgadzamy - ocenie ZZ.

Dobre i oczywiste, że w tej sytuacji rząd jako organ poza wnioskami np. do TK nie ma opcji do działania, więc działać zwyczajnie nie może.
    Inicjatywa ustawodawcza i przeprowadzenie "reformy sądownictwa" to duperela, która oczywiście w żaden sposób nie rzutuje na naszą rozmowę, prawda?

Napisałem już co najmniej dwukrotnie - nie obchodzi mnie kopanina z jakimś podmiotem, tylko skala rozpowszechnienia historycznej narracji zgodnej z prawdą.
    Chyba małe nieporozumienie. "Skutecznie" odpisałeś na moje "milusio". A owo "milusio" było komentarzem do "podziękowania" Morawieckiego skierowanego do netflix za "rozwiązanie" problemu. To brzmiało trochę jak stwierdzenie, że netflix "skutecznie rozwiązał" problem. Nieśmiało zapytałem: niby jak?

Wydaje się, że miliony użytkowników netflix nadal widzą to co widzą, a w Kraju wszyscy zadowoleni

Nie wiem, czy mogło, ale nie nastąpiło. Ale to już ewentualnie musisz wygooglować sam.
    Myślę, że obaj jesteśmy w stanie wygooglać to co będzie dla nas wygodne.

Z braku argumentów i nie sprawdzając tez (jak ta wyżej o cytatach) dorzucasz nowy wątek, do którego mój komentarz "nic nowego" się nie odnosił. I Ty apelujesz o powagę?
    Cóż za socjotechnika

Jeden z zabawniejszych wpisów w tym temacie, chyba od czasu "wiosennego przesilenia"
    Niepotrzebna skromność.

]W dyskusji pada tekst, że Kaczyński zna raport CBA, bo udostępnił mu go szef Biura... Kamiński (a to ten ostatni uczestniczył w rozmowie z Banasiem). Na pytanie o źródło zostaje przytoczone info o... fakcie odbycia spotkania Kaczyński, Kamiński, Banaś. Nie trzeba wielkiej inwencji, by stwierdzić, że wystarczyło pytanie Kaczyńskiego do Kamińskiego, jako szefa wszystkich cywilnych służb (Banasiem zajmuje się również ABW), czy ich działania potwierdzają konkretne doniesienia medialne oraz... rekomendację reakcji. Wszystko.

Autor newsa o raporcie teraz heheszkuje z "cyrku", nie podając drobiazgu, że dementi NIK dotyczy wrzutki "G.W.", że Banaś już podjął decyzję o dymisji. Komunikat nie miał związku z wypowiedziami przedstawicieli rządu. Ale "bądźmy poważni"
    Nie wiem po co wrzucasz tutaj tyle wątków, w tym to że ktoś tam nie wie jakie stanowisko zajmuje Kamiński oraz kto jest szefem Biura. Zwłaszcza, że moja wypowiedź padła na samym początku Waszej rozmowy, tj. wtedy gdy padła tylko krótka teza, że Kaczyński raport zna oraz Twoja prośba o źródełko (co należy rozumieć jako zaprzeczenie tej tezy).

Co się zadziało między Wami później jest dla sprawy umiarkowanie istotne.

Bądźmy poważni, bo to polityka i sugerowanie, że Kaczyński nie znał raportu CBA odbieram jako żart lub prowokację. I nie, nie mam na to źródełka, choć chyba wyżej ...... coś się pojawiło.

P.S. Przepraszam, że odpowiadam raz na parę dni, ale .... takie życie.
    Ostatnio edytowane przez Z. ; 03-12-2019 o 00:28
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Nie ma żadnej różnicy między działaniami PiS a PO. Chyba ze na niekorzyść PiS
    Zapomniałeś dodać frazy w mojej opinii agitatorze.
    Muppet to kodziarska spierdolina umysłowa vs. W mojej opinii Muppet to kodziarska spierdolina umysłowa.
    Jest różnica?
    Lewactwo nie jest cool.
    Kto nie klęczy ten z policji!

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    I dlatego Ministerstwo Sprawiedliwości podejmuje określone działania, a Prezes Rady Ministrów mówi, że "Sędziowie, którzy naruszają porządek wymiaru sprawiedliwości, mogą doprowadzić do chaosu prawnego, państwo polskie na pewno nie dopuści do tego"?
    Dlatego mówi i "określone działania".

Po drugie - wrzucasz tekst, z którego wynika że wniosek Zaradkiewicza jest "oparty na ostatnim wyroku TSUE", ergo - ten wyrok miał wpływ na działania Zaradkiewicza. Można zatem powiedzieć, że sam odpowiedziałeś sobie na pytanie zadane mi kilka dni temu co do wpływu wyroku TSUE.
    Naprawdę? Po prostu wskazałem faktyczne pole reakcji obozu rządzącego na "wyrok". Jest to pole, na którym od chwili ogłoszenia postanowienia TSUE działania są znacznie precyzyjniej "określone".

Po trzecie - wniosek Zaradkiewicza w pewien sposób sankcjonuje (moim zdaniem pełen idiotyzm) że oto skład orzekający może weryfikować czy dany sędzia jest w istocie sędzią.
    Nie jestem w stanie podążyć tym tokiem myślenia. Wysiadam na etapie, że wniosek może cokolwiek sankcjonować.

Ziobro nie jest członkiem rządu?
    Jest.

Widzisz, z jednej strony oczekujesz bardzo formalnego podejścia do sprawy, trójpodział władzy itp, poproszę o link, źródełko. Z drugiej dość łatwo wyciągasz działania pana ZZ z domeny rządowej. Apeluję o konsekwencję.
    Odróżniam rzeczywistość realną od formalnej. Znając realia uważałem za bzdurę, by Kaczyński musiał poznawać raport CBA w sytuacji, gdy Kamiński mógł go "na szybko" zbriefować/streścić wniosek do prokuratury. Z drugiej strony, Ziobro trochę się nauczył po harcerzykowaniu w kadencji 2005-07, ale nadal gra na siebie i do tego jego konflikt z Morawieckim jest największy w obozie władzy.

Inna rzecz - czy istnieją jakiekolwiek działania w domenie publicznej przeciwko temu sędziemu, które Ci odpowiadają?
    Któremu? Napisałem wcześniej - oczywista droga wiedzie przez TK i podąża nią, na razie, Zaradkiewicz.

Inicjatywa ustawodawcza i przeprowadzenie "reformy sądownictwa" to duperela, która oczywiście w żaden sposób nie rzutuje na naszą rozmowę, prawda?
    Rzutuje, ale z dzisiejszej perspektywy uważam, że każde przerwanie zaklętego kręgu, w którym praktycznie zamknięta grupa sędziów wskazywała kandydatów do KRS decydującej o... awansach tych sędziów - przyniosłoby podobne skutki.

Chyba małe nieporozumienie. "Skutecznie" odpisałeś na moje "milusio". A owo "milusio" było komentarzem do "podziękowania" Morawieckiego skierowanego do netflix za "rozwiązanie" problemu. To brzmiało trochę jak stwierdzenie, że netflix "skutecznie rozwiązał" problem. Nieśmiało zapytałem: niby jak?

Wydaje się, że miliony użytkowników netflix nadal widzą to co widzą, a w Kraju wszyscy zadowoleni
    Zwyczajnie - nieporównywalnie więcej milionów ma Google'a - wciąż wracamy do tego samego

https://www.google.com/search?rlz=1C...4dUDCAs&uact=5

Myślę, że obaj jesteśmy w stanie wygooglać to co będzie dla nas wygodne.
    Sprawdzam

https://www.google.com/search?q=fraz...hrome&ie=UTF-8

Oczywiście nie jest żadną niespodzianką, że rozpisywały się o tym media "totalnych".

NEWSWEEK: Bitwa o dobre imię Polski wygrana, panie profesorze?

MICHAŁ BILEWICZ: Przegrana na całej linii. Po pierwsze, w wymiarze politycznym. Jeszcze nie tak dawno Andrzej Duda, zaproszony do Izraela przez Beniamina Netanjahu, był tam witany z życzliwością, na którą nie mógłby liczyć prezydent żadnego innego kraju. Dziś, za sprawą artykułu 55a ustawy [o odpowiedzialności karnej za przypisywanie „Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialności lub współodpowiedzialności za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie – red.] odwrócili się od nas niemal wszyscy znaczący sojusznicy, w tym Waszyngton i Jerozolima.

A co z pamięcią o polskich postawach w czasie II wojny światowej? Co z „polskimi obozami śmierci”?

– To druga dramatyczna porażka. Debata wokół nowelizacji utrwaliła na świecie coś, co nazywamy „wadliwymi kodami pamięci”. Czyli takimi sposobami mówienia o historii, które Polacy uznają za krzywdzące. A dobrze wiemy, że powtarzanie określenia, które jest fałszywe, może zmienić wyobrażenie ludzi na temat przeszłości. Obawiamy się, że tak może się stać z „polskimi obozami”.
    https://www.newsweek.pl/raport-polsk...ie-ipn/dvzk6s3

... ale może przypomnę klimat w oparciu o relację mniej "totalnego" delikwenta:

Cenckiewicz mówił w programie "Onet Opinie", że plany przeniesienia Pomnika Katyńskiego w New Jersey to wynik zmian w ustawie o IPN. – Uważam, że jest to efekt tej nieszczęsnej noweli ustawy o IPN, która spowodowała, że nawet burmistrz, nieznacząca postać w amerykańskiej polityce, że wyzywa on marszałka Senatu i wydaje złe oceny na temat Polaków – ocenił historyk.

Jego zdaniem koszty polityczne obowiązującej ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej są "nie do odwrócenia", a Polska ma "tragiczną" opinię w Stanach Zjednoczonych. – Jest kłopot ze spotkaniami przedstawicieli Polski i USA na najwyższym szczeblu i mówią to różni wysocy urzędnicy MSZ, z którymi miałem kontakt – oświadczył.
    https://dorzeczy.pl/kraj/63778/Miedz...ckiewicza.html

I z takiego miejsca Morawiecki, "szyjąc" po Ziobrze, doprowadził do sytuacji, którą mamy dzisiaj.

Cóż za socjotechnika

Niepotrzebna skromność.
    Tylko prawda. Jest ciekawa

Nie wiem po co wrzucasz tutaj tyle wątków, w tym to że ktoś tam nie wie jakie stanowisko zajmuje Kamiński oraz kto jest szefem Biura. Zwłaszcza, że moja wypowiedź padła na samym początku Waszej rozmowy, tj. wtedy gdy padła tylko krótka teza, że Kaczyński raport zna oraz Twoja prośba o źródełko (co należy rozumieć jako zaprzeczenie tej tezy). (...)

Bądźmy poważni, bo to polityka i sugerowanie, że Kaczyński nie znał raportu CBA odbieram jako żart lub prowokację. I nie, nie mam na to źródełka, choć chyba wyżej ...... coś się pojawiło.
    Nie zauważyłem. O kwestii prawdopodobieństwa znajomości raportu przez Kaczyńskiego w kontekście jego bieżących kontaktów z Kamińskim masz wyżej

P.S. Przepraszam, że odpowiadam raz na parę dni, ale .... takie życie.
    No problemo

PS A z poważnych spraw - co najmniej od ponad tygodnia padły linki do rozkładów jazdy na https://www.ztm.waw.pl/ i ludzie Trzaskowskiego reagują, jak w przypadku "Czajki". A ja dużo jeżdżę
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

GieKaeSiak
    Syn Banasia trzymał zarząd za japę. Banasiowa synekura. Sygnał ostrzegawczy dla Banasia.
    "Jakub Banaś (prywatnie syn prezesa NIK Mariana Banasia), pełnomocnik zarządu i dyrektor w Banku Pekao od dzisiaj już tam nie pracuje" - napisał na Twitterze dziennikarz Bartek Godusławski.
    https://www.money.pl/gospodarka/afer...57604993a.html

Rządy się zmieniają, a kumoterstwo i układy na szczycie kwitną niezmiennie.

Legionista Awatar midzi
    Czas start kiedy grupka z Limanowej (ludzie od Ziobry) zostaną odcięci od kolejnych fruktów. Wbrew pozorom zbudowali sobie całkiem niezłą ośmiornicę wzajemnych koneksji i powiązań.

Problem jest taki, że nie widzę na horyzoncie nikogo kto rozliczyłby w przyszłości tych "propaństwowców" w formie pradziwej, a nie pseudo celi+.

3 2 1 ujadania czas start...
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 03-12-2019 o 09:59

synektury.poplecznicy.osmiornica.mafia.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar midzi
    Myślę, że jeszcze w tym roku może wyjść ciekawy kwiatek związany z CPL, a dokładnie inwestycjami kolejowymi. Dziennikarze nie będą się nudzili

Tak, tak. Ujadaniu nie będzie końca Czy każdy sympatyk KODu dostaje ego Wałęsy w dzierżawę?
    Lewactwo nie jest cool.
    Kto nie klęczy ten z policji!

Legionista Awatar midzi
    Nie znam osobiście żadnego sympatyka KOD, no chyba że jakiegoś zakamuflowanego (szaka czy mapeta nie liczę, gdyż to może być konto jednego człowieka z dwubiegunowością). A co do mojego ego to nie stało nawet obok tego Wałęsowego

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Tak, tak. Ujadaniu nie będzie końca
    Zdajesz sobie sprawę, boss_corleone, że tą częścią
    Czy każdy sympatyk KODu dostaje ego Wałęsy w dzierżawę?
    Wpisujesz się w to o czym pisał midzi?

Poza tym - co myślisz o sprawie Banasia? Zarówno jeśli chodzi o to jak służby go sprawdzały oraz sposób w jaki PiS teraz go prosi o dymisję biorąc się za synka, bo jego chapnąć na razie nie mogą.

Oczywiście chciałbym abyś sobie również wyobraził sytuację, że jest sobie człowiek X i państwo (powiedzmy jakiś naczelnik tego państwa) każe Ci zrobić Y, Ty odmawiasz, to się biorą za twojego syna robiąc mu Z. Jak nazwiesz takie zachowanie i system w którym się takie rzeczy robi?

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Jak nazwiesz takie zachowanie i system w którym się takie rzeczy robi?
    Zdecydowanie jest to system totalitarny, a dokładnie kaczyzm (gorsza odmiana nazizmu i komunizmu).

Gintleman Awatar księciuniu
    Całe szczęście, że uprawia go nasz dobry, swojski Kaczor, a nie jakiś obcy Donald.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Całe szczęście, że uprawia go nasz dobry, swojski Kaczor, a nie jakiś obcy Donald.
    Touché

Legionista
    Nie znam osobiście żadnego sympatyka KOD, no chyba że jakiegoś zakamuflowanego (szaka czy mapeta nie liczę, gdyż to może być konto jednego człowieka z dwubiegunowością). A co do mojego ego to nie stało nawet obok tego Wałęsowego
    Co ty, w lustro nie patrzysz? A kolegów nazywasz nieznajomymi i ich numerujesz? Chłopie, ty musisz być chodzącą nerwicą

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Zdecydowanie jest to system totalitarny, a dokładnie kaczyzm (gorsza odmiana nazizmu i komunizmu).
    Początkowy chłodny powiew kaczyzmu zamienił się w śnieżną burzę. A nasze schetyniątka i zandbergdziątka wieszczyły to już nie od wczoraj...
    Ale było, lewuski, zamiast chełpić się ciągle swoimi niewątpliwymi przewagami intelektualnymi i etycznymi, nabyć solidne palto i ocieplane obuwie. Ja tak zrobiłem. Wykazałem się pragmatyzmem i teraz uśmiech może nie schodzić z mojej twarzy
    Ostatnio edytowane przez szaka ; 03-12-2019 o 23:22

Legionista
    Jak nazwiesz takie zachowanie i system w którym się takie rzeczy robi?
    Pominęłaś cenzure kure..o
    Ostatnio edytowane przez THC81 ; 03-12-2019 o 23:27
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
    Pominęłaś cenzure kure..o

Nie znam pojęcia "kureo", więc nie wiem co znaczy, ale jakoś tak intuicyjnie czuję, że bardzo do nich pasuje

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez ”Ziemkiewicz”
    PiS nie może dopaść Banasia, to zemścił się na jego synu... Powiem tak: to nie po polsku. Przez polityczną poprawnosc nie mogę powiedzieć po jakiemu, ale nie po polsku.
    https://twitter.com/r_a_ziemkiewicz/...229402114?s=21

A teraz również Ziemkiewicza wyzywajcie kurew

Legionista
    "polityczna poprawność" mi nie pozwala

edytka:
    Ostatnio edytowane przez THC81 ; 04-12-2019 o 00:53

Legionista Awatar midzi
    Szambo się wylało, a trolle wesoło po nim skaczą umorusane od ucha do ucha jak przewidział jam - Wernyhora

Legionista
    Szambo się wylało
    Nie ten temat ...

Legionista
    Nie damy zwabić się na teren, który jest ich naturalnym środowiskiem

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Na dniach ma ukazać się na rynku wydawniczym Czarna Księga Kaczyzmu wydawnictwa Krytyki Politycznej, dedykowana ofiarom kaczystowskich zbrodni Sajmonowi Molowi i proletariackiej pamięci Diduszcce, pod redakcją Rafafeli i Jasia Kapeli.

Rozumiem, że Księciunio zapisuje się na listę (proskrypcyjną )

Touché
    Zaś co do forumowego Nostradamusa, to patrząc na jego dotychczasowe proroctwa to...

Szambo się wylało, a trolle wesoło po nim skaczą umorusane od ucha do ucha jak przewidział jam - Wernyhora
    ...to winno być Jam - Łasica

Ps. CPL nie przewiduje na obecnym etapie połączenia terminali "kolejką", ale zaczynam odliczanie "Myślę, że jeszcze w tym roku może wyjść" 27 dni, zegar tyka insajderze z...
    Ps2. Sprawa Banasia jest na tyle "dziwna", że nie mam pojęcia na jakiej podstawie Ziemkiewicz wysnuwa swoje wnioski (bo, że nie ma żadnej wiedzy to dla mnie sprawa jasna)
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Mieczysław
    Zapomniałeś dodać frazy w mojej opinii agitatorze.
    Muppet to kodziarska spierdolina umysłowa vs. W mojej opinii Muppet to kodziarska spierdolina umysłowa.
    Jest różnica?
    To ja jeśli można poproszę bez "w mojej opinii"
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    PS A z poważnych spraw - co najmniej od ponad tygodnia padły linki do rozkładów jazdy na https://www.ztm.waw.pl/ i ludzie Trzaskowskiego reagują, jak w przypadku "Czajki". A ja dużo jeżdżę
    Zagadka wyjaśniona:
    https://www.tvp.info/45617826/nowa-strona-wtp-za-milion-zlotych-z-darmowego-programu

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów