Strona 1920 z 1935 PierwszyPierwszy ... 92014201820187019101916191719181919192019211922192319241930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 57,571 do 57,600 z 58031

Wątek: Polityka

Jedyny kandydat który mógł powalczyć z Dudą.
    Teraz opozycja pozabija się o kandydata i sama się wyeliminuje bez względu na to kogo wystawią.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ale ma też, przy całej antypatii, zmysł polityczny i jakąś osobowość (nie bijcie). Jak dla mnie to inna kategoria wagowa niż wymienieni przez Ciebie.
    I właśnie ten zmysł polityczny (podparty badaniami, bo takowe zlecał) zdecydował, że nie będzie startował. Wie, że jest bez szans. Ibwłaśnie dlatego szkoda, że poddał się ryży chuuuj bez walki. Ale pizdeczki tak mają

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    A jak dla mnie szkoda. On ma tak ogromny elektorat negatywny, że jak dla mnie w 2 turze byłaby duża mobilizacja tzw. centrum i dostalby srogo w cymbal. Moim zdaniem Kosiniak-Kukiz czy Trzaskowski grozniejsi. No ale to taka osobista, niczym nie podparta, intuicyjna refleksja.
    Trzaskowski chyba odpada bo musieli by oddać na parę mięsiecy Warszawie PIS
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Tusk nie mial szans od początku bo ma zbyt duży elektorat negatywny po 8 latach premierowania, moim zdaniem Platforma nie ma szans wygrać tych wyborów bo nie widzę u nich nikogo kto mógłby podebrać Dudzie umiarkowanie pisowski/konserwatywny elektorat, jedynie Kamysz ale on nie wejdzie do 2 tury a PO nie strzeli sobie samobója żeby go poprzeć

no i bardzo dobrze bo Duda jako prezydent spisuje sie ok

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Powiem jedno: uffff
    Niestety rozsądny wybór, bo za 5 lat będzie miał dużo łatwiej.
    "U nas" pewnie Ziobro albo Szydło. A un po wielkiej karierze w jewropie.

Niemniej - 5 lat spokoju

Choć u Tuska słowo to jedno, a czyny drugie, wiec jeszcze zobaczymy...
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Legionista Awatar b.
    Z. - nie wierzysz w Prezesa? A. Dude wyciągnął znikąd, w PISie jest trochę ogarniętych młodych wilków, choćby Horała czy Dworczyk, jest też Morawiecki. Poza tym 5 lat to szmat czasu, kogoś Jaro wymyśli.

Tusk w 2025 będzie miał 68 lat, dla przypomnienia wiek poprzednich prezydentów w momencie wyboru: Wałęsa 47, Kwaśniewski 41, Lech Kaczyński 58, Duda 43.

Legionista Awatar Alek
    Jak dla mnie większe szanse od Tuska ma właśnie Kidawa. W przeciwieństwie do Tuska ludzie nie kojarzą jej z jakiś negatywnych decyzji. Jak pogada o parytetach, związkach partnerskich to może zgarnie głosy lewicy, która chętniej zagłosuje jako antypis. Poza tym to kobieta więc część wyborców odbierze ją jako nowa jakość itp, bo elegancka i ma 1000 par okularów na każdą okazję, żeby wyglądać na oczytaną.
    Najpierw sądziłem, że wystawią Trzaskowskiego który miałby szansę jako młody, postępowy ale po tym jak wybiło gówno to może już nie być kandydatem.
    Myślałem jeszcze o Dulkiewicz jako cudnej spadkobierczyni schedy po Adamowiczu, albo o wesołej wdowce ale do tego chyba się nie posuną
    Kosiniak odpada. Nie widzę tego, że zagłosowaliby na niego wyborcy LGBT itd

Legionista
    Nie odkryję Ameryki, jeśli napiszę, że sytuacja może być rozwojowa, a może i już jest wyjaśniona.

1. Rudy macher nie ma żadnego osobistego interesu w startowaniu w wyborach, ani tym bardziej w ich wygraniu (pomijam jego szanse). Ma to, o czym zawsze marzył, ciepłą posadkę (i następne) za gruby szmalec i nicnierobienie. w takim wypadku, zadeklarował szczerze - szczerość odchoruje i będzie happy, aż do zakończenia podłego żywota.

2. Ojro-jaczejka przymusiła naszego milusińskiego, żeby gasił pożar w bantustanie. Takiej prośbie odmówić nie wypada. Wtedy jego dzisiejsza deklaracja jest wstępem do próśb 190 ulęknionych płci, ras i podziemnych ludzi "Donaldzie, nie opuszczaj nas". A koń już się maluje na biało

We will say what time we will tell.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Jedyny kandydat który mógł powalczyć z Dudą.
    Teraz opozycja pozabija się o kandydata i sama się wyeliminuje bez względu na to kogo wystawią.
    Maliniak mógł jedynie z Tuskiem przegrać. Teraz to jest zdecydowanym faworytem

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Panie Tusk PIS przy władzy, a ty co demokracji nie bronisz? Na koń nie wsiadasz? Nie, ty w euro zarabiasz.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Maliniak mógł jedynie z Tuskiem przegrać. Teraz to jest zdecydowanym faworytem
    o widzę że polskojęzyczna pizdka znów ujada
    Lieber tot als rot!!

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    o widzę że polskojęzyczna pizdka znów ujada
    Przez najbliższe 10 dni Ci nie odpisze.

Jeżeli komuś się myli forum kibców Legii z sokiem z buraka albo komentarzami z GW to niech tam wykurwia bo tu nie ma czego szukać.
    Rozumiem różnicę w poglądach, dopuszczam dyskusję ale za "maliniaków" i inne tego typu prymitywne kodziarskie teksty bede wypierdalał autorów na popularny bambus.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar Budyń_70

To nie musi być Jego Prezydent, ale każda głowa państwa wymaga choć odrobiny szacunku.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 06-11-2019 o 09:25

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Panie Tusk PIS przy władzy, a ty co demokracji nie bronisz? Na koń nie wsiadasz? Nie, ty w euro zarabiasz.
    Panie nie kpij pan, toż to oznaka patriotyzmu:
    Małgorzata Grodecka🇵🇱🇪🇺✌️✌️✌️#SilniRazem
    @Gosiaczek64
    W odpowiedzi do
    @AM_Zukowska

Po co te złośliwości, decyzja przewodniczącego Tuska szalenie odpowiedzialna, to jest patriotyzm
    6:57 PM · 5 lis 2019·Twitter for Android
    https://twitter.com/Gosiaczek64/stat...76559587352576

Ci #SiniRazem to jednak stan umysłu, chorego psychicznie.

Legionista
    Za "Maliniaków" ban na forumce - ok
    Ale za "ryżego chuuuja" czy już inne epitety w stronę byłych prezydentów? - ?
    Czyli ze swoich nie można śmieszkować, ale już z innych tak.
    I po raz kolejny każdy kto krytykuję Dudę lub PiS jest KODziarzem, to tak jak każdy na Żylecie to bandyta? Chcieliśmy szacunku dla kibiców i nie wrzucania wszystkich do jednego wora a sami to robimy na kibicowskim forum.

"ryżego chuuja"

Ups, tego nie znałem

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    Czyli ze swoich nie można śmieszkować, ale już z innych tak.
    Nie jest to dla mnie śmieszkowanie, ale jeżeli tak to odbierasz to ok. Masz rację.

Cytat Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    I po raz kolejny każdy kto krytykuję Dudę lub PiS jest KODziarzem, to tak jak każdy na Żylecie to bandyta? Chcieliśmy szacunku dla kibiców i nie wrzucania wszystkich do jednego wora a sami to robimy na kibicowskim forum.
    Nie spotkałem się z takim określeniem nigdzie indziej poza sokami z buraka i innymi tego typu kodziarskimi wysrywami.

Jezeli czujesz się tu źle, nie podoba Ci się to, że są równi i równiejsi, że nie ma pluralizmu i w ogóle jest Ci smutno to tu jest taka strona:
    Kod:
    https://www.phpbb.com/
    Na niej znajdziesz wszystko co potrzebne w celu założenia forum internetowego i tam sobie będziesz decydował.

edit: Dość powiedzieć, że poziom tolerancji dla wszelkiej maści kodziarzy i prowokatorów (albo zwykłych debili) jest ostatnio naprawdę bardzo wysoki więc na waszym miejscu bym to docenił i skupił się ciekawej nawet czasami dyskusji a nie "maliniakach".
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    "ryżego chuuja"

Ups, tego nie znałem
    No nie żartuj, u mnie najpopularniejsze w rozmowach z ziomkami

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta

Jezeli czujesz się tu źle, nie podoba Ci się to, że są równi i równiejsi, że nie ma pluralizmu i w ogóle jest Ci smutno to tu jest taka strona:
    Kod:
    https://www.phpbb.com/
    Na niej znajdziesz wszystko co potrzebne w celu założenia forum internetowego i tam sobie będziesz decydował.

Przyznam, że pomysł kodziarskiego forum, na którym będzie porównywanie kto ze sceny politycznej ma jakiego wuuuja, urzekł mnie
    To byłaby żyła złota, ale oni jak to oni - od razu zaczną oszukiwać, że np. do Herr Tuska trzeba latać co najmniej z metrówką. Tacy są, chociaż człowiek do nich z sercem na dłoni...

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    No nie żartuj, u mnie najpopularniejsze w rozmowach z ziomkami
    Spoko, odrobina ironii oraz humoru nie zaszkodzi

A to Ci dopiero fortel ze strony opozycji. Duda wyluzuje, bo już nie ma strachu że Tusk wraca. Popuści wodze fantazji na kolejną 5 latkę, że leciutko będzie wygrać, a tu mu zaraz wyrośnie Trzaskowski, Kidawa, Arłukowicz albo inny Kosiniak. I zrobią mu to co Komorowskiemu.

„Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar b.
    Mapet wstawaj, zesrales się

Legionista Awatar Tomi
    https://twitter.com/BartekPiekarski/...70337743474688
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

po tym co Ci zrobił tutaj bloniaq w ostatnim czasie, to powinieneś pisowski lemingu przystopować z jakąkolwiek aktywnością w tym wątku.

Legionista Awatar b.

po tym co Ci zrobił tutaj bloniaq w ostatnim czasie, to powinieneś pisowski lemingu przystopować z jakąkolwiek aktywnością w tym wątku.
    I to kto mówi?

Mapet, ty byłeś za te swoje kodziarskie mądrości wyjebany z tego forum, wyjaśniony i przeorany byłeś tu 88 razy

No ale u was, wyborców Cimoszenki hipokryzja to drugie imię

A i bym zapomniał - wypierasz się samego siebie, bo oczywiście muppet_show to nie było twoje poprzednie wcielenie, absolutnie
    Ostatnio edytowane przez b. ; 06-11-2019 o 15:26

Legionista Awatar wklepack
    Ja dawania bana za Maliniaka nie rozumiem. Jak wspomniałeś to forum kibiców Legii a nie klubu PIS. Prawie każdy z naszych prezydentów to był dramat z ksywkami. Mamy Bolka, Magistra, chorobę filipińska, Gajowego, Szoguna ... a teraz Maliniaka czy Długopis. Każdy z tych prezydentów to porażka.

Mieliśmy tylko jednego prawdziwego prezydenta, który zasługuje na szacunek. To Prezydent Lech Kaczyński. Prawdziwy prezydent.

Obecny jest dla mnie i mogę za to dostać bana ... "Długopisem". Bez własnego zdania, planu, wizji. Jest na pasku naczelnika, jak piesek i tyle.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Faktycznie ma sens, porównywanie PAD, czyli doktora kierunków prawniczych, o pięknych korzeniach narodowo - wyzwoleńczych z:
    - gdańskim kapusiem na pasku SB,
    - czerwoną gnidą i alkoholikiem
    - przygłupem na pasku Rosji.
    Uwielbiam czytać lemingowe "długopis". Szczególnie w kontekście liczby ustaw, pod którymi nie podpisał się Komorowski.
    No i ta wizja. Faktycznie. Prezydent w Polsce to prawdziwa władza ustawodawcza, nadaje kierunek polityce wewnętrznej i zagranicznej. Czy leci z nami pilot?
    Lewactwo nie jest cool.
    Kto nie klęczy ten z policji!

Legionista Awatar bloniaq
    Sam co chwila powtarzasz jakieś "kąski" z onetu, albo rzucasz inwektywami, więc się za mną nie chowaj, bo sobie nie życzę.

To samo zresztą ten "L."

Natomiast banowanie go akurat za "Maliniaka" to jest jakaś żenada, skoro w piłkarskim temacie znowu hula typ, który jawnie i wprost rzuca na forum kibiców Legii do kibiców Legii na całą Polskę teksty o klęczeniu i wszystkim odpowiedzialnym za pilnowanie kto jest równy a kto równiejszy najwyraźniej to pasuje. To skąd ktokolwiek ma wiedzieć, że tu się wymaga szacunku do Prezydenta, skoro sami siebie tu możemy obrażać... Hipokryzji o jakimś szacunku do głowy państwa nawet nie będę specjalnie komentował bo byłem tu przed 2015 i nie musi mnie nikt przekonywać czy tu o Komorowskim pisaliśmy lepiej niż kodziarnia na soku z buraka o Dudzie...
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 06-11-2019 o 18:34
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez wklepack Zobacz posta
    Obecny jest dla mnie i mogę za to dostać bana ... "Długopisem". Bez własnego zdania, planu, wizji.
    https://www.dw.com/pl/tr%C3%B3jmorze...iec/a-49086121

Cytat Zamieszczone przez wklepack Zobacz posta
    Jest na pasku naczelnika, jak piesek i tyle.
    Co pokazał np. przy okazji "reformy sądownictwa" w pierwotnej wersji Ziobry, za co w "GaPolu" otrzymał ksywkę "Dudaczewski" (w nawiązaniu do Dukaczewskiego, byłego szefa WSI)

Jeżeli zaś chodzi o przydomki, mi do gustu najbardziej przypadło określenie niedawnych obrońców demokracji piastujących wcześniej funkcje prezydentów III RP: "Trzej Muszkieterowie* - Bigos, Polmos i Donos"

* - sorry, ale w dzisiejszych czasach na wszelki wypadek napiszę, że w powieści Dumasa muszkieterowie nazywali się Atos, Portos i Aramis

PS Banowanie mi również nie trafia do przekonania.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Uprawnienia umieszczania postów