Strona 1913 z 1916 PierwszyPierwszy ... 913141318131863190319091910191119121913191419151916 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 57,361 do 57,390 z 57464

Wątek: Polityka

Legionista Awatar b.
    Widzę, że coraz szersze są sposoby forumowych meteorow na agitke polityczna:

- na radykalnego wyborce Konfederacji
    - na zawiedzionego wyborce PiSu (poprzednie wcielenie mapeta)
    - na wyborce PiSu, ale... (Ordo)
    - no i ten deebil, grafoman L.. (Janusz81, Obiektywny81, Mateusz283) od przeklejania lisweekow

I oni chyba serio nas maja tu za debili-kibolow troglodytow.

Dla waszej wiadomości meteory - raz, że my tu z zasady nie ufamy obcym, a dwa, że jesteśmy bardziej lotni niż wam się wydaje i trafiliście na mało podatny grunt, takie tanie triki agitatatorzy możecie uskuteczniac co najwyżej na forum gazietki

Legionista
    Ty masz naprawdę IQ na poziomie bejsbola

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta

- na radykalnego wyborce Konfederacji
    - na zawiedzionego wyborce PiSu (poprzednie wcielenie mapeta)
    - no i ten deebil, grafoman L.. (Janusz81, Obiektywny81, Mateusz283) od przeklejania lisweekow

I oni chyba serio nas maja tu za debili-kibolow troglodytow.

Dla waszej wiadomości meteory - raz, że my tu z zasady nie ufamy obcym, a dwa, że jesteśmy bardziej lotni niż wam się wydaje i trafiliście na mało podatny grunt, takie tanie triki agitatatorzy możecie uskuteczniac co najwyżej na forum gazietki
    Może i jesteśmy bardziej lotni, Panie Baciek, niż im się wydaje. Ale wciąż nie aż tak, żeby stanąć z nimi w szranki na ubitej ziemi, w samo południe, z otwartą przyłbicą i bezgraniczną ufnością na twarzy. Plebejskie korzenie miekną jednak w starciu z tęczową, postepową juchą. Ale nadrabiamy- chłopskim rozumem, prostym uporem i ksenofobicznym odrzuceniem. A jak słabniemy czasami, to wtedy przybywają ordo-posiłki. Jesteśmy jak Hydra!

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Zgodnie z Twoim oczekiwaniem i poziomem, niestety na poziom Twojej nieświadomości/głupoty/zaślepienia/wtórnego debilizmu doceń b., że jest w stanie Ci odpisywać.
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Legionista
    Ty się naprawdę rozwijasz, 7 słów i żadnego błędu, poza bełkotem. Trzeba będzie tobie podesłać owieczkę.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Może i jesteśmy bardziej lotni, Panie Baciek, niż im się wydaje. Ale wciąż nie aż tak, żeby stanąć z nimi w szranki na ubitej ziemi, w samo południe, z otwartą przyłbicą i bezgraniczną ufnością na twarzy. Plebejskie korzenie miekną jednak w starciu z tęczową, postepową juchą. Ale nadrabiamy- chłopskim rozumem, prostym uporem i ksenofobicznym odrzuceniem. A jak słabniemy czasami, to wtedy przybywają ordo-posiłki. Jesteśmy jak Hydra!
    No niestety, nie da się ukryć, że jesteśmy potomkami chłopów folwarcznych. Nie to co oni, młodzi, wykształceni, postępowi...

https://m.youtube.com/watch?v=ZdDtbC29fyI

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Zgodnie z Twoim oczekiwaniem i poziomem, niestety na poziom Twojej nieświadomości/głupoty/zaślepienia/wtórnego debilizmu doceń b., że jest w stanie Ci odpisywać.
    Ależ doceniam

Nic mnie tak nie bawi niż te wypociny tego bejsbolowego dzbana

Legionista Awatar b.
    A chciałbyś o tym porozmawiać w 4 oczy? czekam na priv

Legionista
    Panie Baciek, a może on ma jedno oko, bo kiedyś za późno zrobił delfinka? Chrzescijańskiej litości koledze trzeba, wieczność w piekielnych odmętach a jak wyjdzie, będzie jak ta lala

Legionista
    No niestety, nie da się ukryć, że jesteśmy potomkami chłopów folwarcznych. Nie to co oni, młodzi, wykształceni, postępowi...

https://m.youtube.com/watch?v=ZdDtbC29fyI
    Ech. Też mógłbym taki być, gdybym był po.e.bany... Marzenia ściętej głowy!

Legionista
    Widzę że prawda boli?

Legionista Awatar b.
    Panie Baciek, a może on ma jedno oko, bo kiedyś za późno zrobił delfinka

Polecę tutaj Grzesiukiem z "Boso, ale w ostrogach" : "choćbym chciał być grzeczny i układny, to ludzie mi nie dadzą. Zawsze znajdzie się jakiś typ, który prosi się, żeby stuka go w ryja i nie sposób takiemu odmówić.".

Oczywiście to nie do ciebie Janusz, Mateusz, czy jak ci tam - z toba liczę na konstruktywna rozmowę w cztery oczy

Legionista Awatar b.
    Widzę że prawda boli?
    Widzę że jesteś obsranco-wydygancem szczekajacym przez kabelek. Ode mnie w twoją stronę tyle, kodziarzu.

PS. Propozycja cały czas aktualna jak cos

Legionista
    Widzę że prawda boli?
    Ty to jesteś spryciula, ech. Jeszcze nie dowiedziałem się "dokąd nocą tupta jeż". Ale już wiem, jak hartowała się stal. Tyle musiałeś czekać z przybyciem?

Legionista

Polecę tutaj Grzesiukiem z "Boso, ale w ostrogach" : "choćbym chciał być grzeczny i układny, to ludzie mi nie dadzą. Zawsze znajdzie się jakiś typ, który prosi się, żeby stuka go w ryja i nie sposób takiemu odmówić.".

Oczywiście to nie do ciebie Janusz, Mateusz, czy jak ci tam - z toba liczę na konstruktywna rozmowę w cztery oczy

Jak się odezwie za 4 wcielenia, bądź przygotowany na potęgę polityki miłości. To jego najpotężniejszy cios, kończący gejmczendżer

Legionista
    Widzę że jesteś obsranco-wydygancem szczekajacym przez kabelek. Ode mnie w twoją stronę tyle, kodziarzu.

PS. Propozycja cały czas aktualna jak cos
    Już widzę jak się pojawisz bohaterze...

A kodziarz to cię ..... tępaku

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    To jest temat Polityka czy czat na onecie?

Lepszy PiS samodzielny niż z Konfederacja. Idźcie na wybory!
    Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Już sobie wyobrażam, jak ci się 3 cm wydłużyły jak pisałeś o onecie. Zjedz czereśnię. Nabieraj sił.

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Marny, zmarnowany wytrysku, przeciez Ty nie istniejesz, a dalej szczekasz ?
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

A Ty OrdoIuris serio porownujesz to, że dorosły chłop bez żony rucha babe i jej za to płaci do aborcji albo adopcji dzieci przez pedałów?
    @b. @Mieczysław

1. Jestem katolikiem i obie te sytuacje są grzechem łamiącym szóste przykazanie. Nie narzucam jednak nikomu tej optyki. Chyba, że ktoś się deklaruje jako katolik - wtedy dziwnym byłoby relatywizowanie grzechów.
    2. Abstrahując od wiary - uważam, że jedno jak i drugie wyrasta z tego samego lewicowego pnia promocji rozwiązłości seksualnej. Nie da się zaprzeczyć, że lobby LGBT stosuje metodę małych kroków - skoro społeczeństwa nie są gotowe na adopcje dzieci przez te środowiska, to lobby skupia się na małżeństwach. Małżeństwa są zbyt radykalne? Niech będą więc związki partnerskie. Polacy nie godzą się na związki partnerskie? Pokażmy że homoseksualiści są grupą prześladowaną i trzeba im pomóc. Jednocześnie z seriali, filmów, teledysków - przebija się afirmacja homoseksualizmu, definiowanie człowieka przez jego seksualność. Ja rozumiem, że skorzystanie z usług prostytutki może nie brzmieć tak samo dramatycznie jak wychowywanie dziecka przez dwóch tatusiów, ale jestem przekonany, że stwierdzanie, że korzystanie z usług prostytucji to nic złego, to jest po prostu prolog stwierdzania że wychowywania dziecka przez dwóch tatusiów to nic złego.

--

A skąd wiesz, że on jej nie kochał, wyborco PiS-u?
    Może chciał zbudować trwały monogamiczny związek, a to zła kobieta była?
    Masz więcej informacji?

@szaka @b.
    Zadałem Wam (oraz kilku innym osobom) pytanie:

Skoro już temat zszedł na moje rzekome "prawdziwe powody" to zapraszam śmiało, żeby każdy z Was, szanowni dzielni tropiciele spisków, wskazał w tych moich 32 już postach jedno zdanie, które Waszym zdaniem najwyraźniej wskazuje na moje rzekome sympatyzowanie z opozycją, które sprawiło, że publicznie oskarżacie mnie o głosowanie na PO. Skoro piszecie zniewagi dotyczące mnie z takim przekonaniem, to chyba nie będzie problem - coś musiało Wam jakoś utkwić w pamięci. Przecież nie kręcilibyście komuś afery takiej wagi bezpodstawnie. To by było mocno niesztywne. Niesamowicie jestem ciekawy jak to działa, co takiego jednoznacznego napisałem. Skoro napisaliście A, to napiszcie teraz B. No chyba, że takie przenikliwe tuzy intelektu nie potrafią nawet rzeczowo podać czym się kierowały. Byłoby szkoda.
    Odpowiedzi oczywiście nie ma. Nie ma, bo nie napisałem pół słowa, które można by przedstawić na poparcie waszych oszczerstw, które można by przedstawić jako atak na PiS. Nie istnieje żadne "ale", które można by zacytować, więc moje pytanie spotkało oczywiście ciszę. Zamiast jednak pójść po rozum do głowy i - nawet jeśli nie wierzycie mi na słowo - odłożyć swoje personalne ataki do momentu aż potencjalny agitator napisze coś do czego faktycznie można by się przyczepić jako do ataku na PiS, czy ogólnie jakiejś agitacji za kimkolwiek, czy przeciw komukolwiek, dalej prujecie się najzupełniej bezpodstawnie. No mi by było wstyd, ale skoro tak lubicie...

A co do odpowiedzi na idiotyczne pytanie szaki - no przeczytaj sobie jeszcze raz cytat, co ten poseł planował. A na dokładkę przeczytaj sobie jeszcze raz czy ja dyskutuję na temat posła czy na temat czegoś innego. Jeśli jeszcze raz nie pomoże (a takie mam obawy), to czytaj do skutku.

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez OrdoIurisLL Zobacz posta
    Odpowiedzi oczywiście nie ma. Nie ma, bo nie napisałem pół słowa, które można by przedstawić na poparcie waszych oszczerstw, które można by przedstawić jako atak na PiS. Nie istnieje żadne "ale", które można by zacytować, więc moje pytanie spotkało oczywiście ciszę. Zamiast jednak pójść po rozum do głowy i - nawet jeśli nie wierzycie mi na słowo - odłożyć swoje personalne ataki do momentu aż potencjalny agitator napisze coś do czego faktycznie można by się przyczepić jako do ataku na PiS, czy ogólnie jakiejś agitacji za kimkolwiek, czy przeciw komukolwiek, dalej prujecie się najzupełniej bezpodstawnie. No mi by było wstyd, ale skoro tak lubicie...
    Ależ Ty w tych dyskusjach nie masz wstydu, tylko po prostu nie uznajesz odpowiedzi nie pasujących do Twojej narracji... w dość trudno zrozumiałym oczekiwaniu, że ma to jakikolwiek wpływ na rzeczywistość. Odpowiem więc tak, jak w przypadku "Czajki" - każdy przecież widzi, jaką formę ma Twoje pisanie, z jaką intensywnością odnosisz się do jednej strony sceny politycznej, a z jaką do innych. Z wymiany zdań widać, że dla kilku użytkowników sprawa wygląda jednoznacznie. Jeżeli trzy osoby Ci mówią, że się zataczasz i mamroczesz, przypomnij sobie, czy przypadkiem poprzedniego dnia nie popłynąłeś, czy też masz jakieś problemy z błędnikiem. Pretensje do zwracających uwagę niczego nie zmienią.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

1. Której odpowiedzi nie uznałem? Nie mam pojęcia do czego się odnosisz. Może być na priv.

2. Co to znaczy "każdy widzi"? Zgodnie z własnym sumieniem piszę, że to i to jest w mojej ocenie nieprawdą/złem. Praktycznie nie odnoszę się do opcji politycznych, tylko do konkretnych zdań czy postaw. A dostaję odpowiedź, że jestem agitatorem. Bo akurat zwolennicy konkretnej partii politycznej się pod tą nieprawdą podpisywali, więc uznali a priori, że atakuję ich opcję polityczną. A że wyrażają swoje zdanie grupowo, to już bezsprzeczny dowód, że mają rację - jestem agitatorem. To jest tu jakieś zorganizowany happening? edycja: Skoro "każdy widzi", to może jednak ankieta...

Mam oczywiste pretensje do zwracających uwagę. Nikt wprost nie zarzucił mi kłamstwa, przekłamania, manipulacji, czegokolwiek (mam tu na myśli zarzut do konkretnego zdania, podparty cytatem) - ale jestem agitatorem, bo "każdy widzi". No dla mnie to Wy macie jakieś problemy z błędnikiem, bo doskonale znam swoje intencje, i nie mam tu zamiaru agitować za niczym, bo nie widzę takiej potrzeby. A nie dopuszczasz myśli, że może po prostu jest tak jak piszę, że się po prostu mylicie?
    Ostatnio edytowane przez OrdoIurisLL ; 10-10-2019 o 08:50

Legionista Awatar bloniaq
    Na razie Foxxie to wy bardziej agitujecie za tym że jest agitatorem niż on za czymkolwiek.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Uwaga, coś się szykuje. Rzetelny wpis na jedynce na onecie we wiadomościach.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/...kowane/rsdvrk8

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Na razie Foxxie to wy bardziej agitujecie za tym że jest agitatorem niż on za czymkolwiek.

I perełka do tego
    "Z wymiany zdań widać, że dla kilku użytkowników sprawa wygląda jednoznacznie. Jeżeli trzy osoby Ci mówią, że się zataczasz i mamroczesz, przypomnij sobie, czy przypadkiem poprzedniego dnia nie popłynąłes"

No faktycznie argument taki ze ho ho

Legionista Awatar Foxx

To Twoja opinia. Ja w temacie wyborczym wskazałem boldem zdanie, którym sam się określił. Przeczytał mój wpis i orzekł, że opinia, iż "nie zdziwiłby się, gdyby było tak, że swoimi manipulacjami uzasadnię każde kłamstwo mogące dać korzyść PiS" (cytat z głowy) jako argument w politycznej dyskusji nie pokazuje perspektywy, z której pisze autor oraz "równego" dystansu do partii politycznych. I do forumkowych rozmówców.

To konstatacja, a nie agitacja.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista
    https://o2.pl/artykul/lech-walesa-je...mpaign=o2-push

Lech Wałęsa dalej niezdecydowany

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    To Twoja opinia. Ja w temacie wyborczym wskazałem boldem zdanie, którym sam się określił. Przeczytał mój wpis i orzekł, że opinia, iż "nie zdziwiłby się, gdyby było tak, że swoimi manipulacjami uzasadnię każde kłamstwo mogące dać korzyść PiS" (cytat z głowy) jako argument w politycznej dyskusji nie pokazuje perspektywy, z której pisze autor oraz "równego" dystansu do partii politycznych. I do forumkowych rozmówców.

To konstatacja, a nie agitacja.
    O tym piszesz?

Cytat Zamieszczone przez OrdoIurisLL Zobacz posta
    Jeszcze trochę, a każde przedwyborcze kłamstwo działające na korzyść PiSu będzie można wytłumaczyć tym, że Trzaskowski ukrywał awarię.
    To jest odniesienie się do Twojego zdania:

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Jeszcze trochę, a brak reakcji, ukrywanie info o awarii i skrajną nieodpowiedzialność władz miasta będziemy rozpatrywać w kategoriach porównywania technologii oczyszczania stosowanych w różnych miastach (a może w skali globalnej).
    .
    Które następowało po tym, jak wrzuciłeś temat środków hormonalnych w ściekach, z czego po dłuższej "batalii" się słusznie wycofałeś, bo jak napisałeś, wprowadzili Cię w błąd jacyś "eksperci z TV". Czyli było to przedwyborcze kłamstwo, na które sam dałeś się nabrać. Nie pisałem, że Ty jesteś autorem kłamstwa, a poza tym moje słowa pojawiły się długo po tym, jak Ty po raz pierwszy zasugerowałeś, że "trolluję temat".

Technicznie rzecz biorąc - podkreślam, że Trzaskowski ukrywał awarię, natomiast Ty nie przyjmujesz do wiadomości, że powielasz jakieś poboczne kłamstwa, odpierając to mieszaniem ich z faktami czyli ukrywaniem informacji o awarii. To jest Twoim zdaniem nierówny dystans? Bo moim zdaniem to jest po prostu opis rzeczywistości - uznałem, że trzymasz się tej narracji ze względu na sympatie polityczne.
    Ostatnio edytowane przez OrdoIurisLL ; 10-10-2019 o 11:43

Legionista Awatar bloniaq
    Jacku, czy są moze jakieś nowe doniesienia na temat możliwości koalicji Konfederacji i KO? Może wypowiedzi polityków Konfederacji? Pytam Ciebie bo pamiętam że interesował Cię ten temat.

edit: del
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 10-10-2019 o 12:50
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Jaco
    Jacku, czy są moze jakieś nowe doniesienia na temat możliwości koalicji Konfederacji i KO? Może wypowiedzi polityków Konfederacji? Pytam Ciebie bo pamiętam że interesował Cię ten temat.

edit: del
    Obecnie Konfederacja interesuje mnie tyle, co Górnik Łęczna.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów