Strona 1909 z 1935 PierwszyPierwszy ... 90914091809185918991905190619071908190919101911191219131919 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 57,241 do 57,270 z 58030

Wątek: Polityka

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    A jest właścicielem? Bo mówi co innego, w papierach co innego

Ja nie mogę przeżyć że tu sami kryształowi: Chrzanowski, Banaś, Piebiak, JK Deweloper, Szyszko, Macierewicz, król dwórek z NBPu czy inne Koguty.
    Jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć kilku bardzo prostych informacji to faktycznie nie dziwi mnie twoja taka, a nie inna twórczość.

Ale ok, jestem cierpliwy i mam dużo empatii i po kolei zacznę wyjaśniać twe wątpliwości.

A jest właścicielem? Bo mówi co innego, w papierach co innego

Co mówi innego ?
    Co jest w papierach ?

Był właścicielem - nie jest właścicielem. Masz świadomość tego, że stan posiadania może zmieniać się z upływem czasu ? Czy przerasta Ciebie ta wiedza ?

Od strony prawnej to ta afera - jest
    - ultra prosta do rozkminienia
    - jego działalność jest w 100% zgodna z prawem (jedynym ale to mogą być kwestie kwot najmu)

No chyba, że masz dowody że jest inaczej - ale tu mogę standardowo czekać, tak jak na wiosenne przesilenie

Oczywiście mogę też poszukać twoich postów dotyczących odpowiednio Gawłowskiego i Kropiwnickiego - którzy w swoich mieszkaniach mieli...BURDELE.

Bo póki co to cała niemoralność Banasia polega na tym, że WYNAJMOWAŁ ON NIERUCHOMOŚĆ FIRMIE X, KTÓRA PROWADZIŁA W NIEJ DZIAŁALNOŚĆ HOTELARSKĄ, Z KTÓREJ TO DZIAŁALNOŚCI KORZYSTAŁY MIĘDZY INNYMI KURWY (ORAZ DZIENNIKARZYNA TVN)

Niezły zaścianek musisz reprezentować, że fakt kurwienia się ludzi po hotelach wywołuje w tobie takie emocje
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Muppet powinien dostać swoją kolumnę, do czasu wyborów
    Chociaż przydałby się ktoś na wyższym poziomie, midzi był fajnie orany, z zakresu ekonomii i gospodarki, a to ważne punkty programu wyborczego. Ktoś wie, co się z nim dzieje?
    Jaki mapet? Narracja jak u bejsbola

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Jaki mapet? Narracja jak u bejsbola
    Zaiste jakość wrzutek prosto ze sponsorowanego buraka

O wczorajszym komunikacie rzecznika TSUE w sprawie merytorycznej jakości "pytań" "nadzwyczajniej kasty" w sprawie izby dyscyplinarnej SN ktoś, coś?
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    O wczorajszym komunikacie rzecznika TSUE w sprawie merytorycznej jakości "pytań" "nadzwyczajniej kasty" w sprawie izby dyscyplinarnej SN ktoś, coś?
    Ja czekam cały czas na obiecaną wczoraj konferencję prasową POKO w Brukseli w tej właśnie sprawie.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    Zaiste jakość wrzutek prosto ze sponsorowanego buraka

Nadzwyczajna kasta to chyba pod skrzydłami Piebiakia i Radzika?
    A izby dyscyplinarne to chyba TSUE ogarnie z polecenia KE?

Edyta, znalazłem:

Według KE przepisy o Izbie Dyscyplinarnej naruszają unijne traktaty. A konkretnie artykuł 19 traktatu o UE w połączeniu z art. 47 Karty Praw Podstawowych UE, które ustanawiają prawo do skutecznego środka prawnego przed niezależnym i bezstronnym sądem. Ponadto, zdaniem KE, Polska uchybiła też zobowiązaniom wynikającym z art. 267 traktatu o funkcjonowaniu UE ustanawiającego prawo sądów do kierowania do Trybunału Sprawiedliwości UE wniosków o wydanie orzeczenia w trybie prejudycjalnym.
    Ostatnio edytowane przez Złoty_Orzeł ; 25-09-2019 o 11:15

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Od strony prawnej to ta afera - jest
    - ultra prosta do rozkminienia
    - jego działalność jest w 100% zgodna z prawem (jedynym ale to mogą być kwestie kwot najmu)
    Nie jest to żadna afera, aczkolwiek dla mnie jest dosyć zabawnym fakt, że w znaczne zaniżanie kwot wynagrodzenia z tytułu najmu bawi się człowiek, który kierował przez wiele lat aparatem skarbowym, który to aparat za zaniżanie kwot wynagrodzeń gania ogół podatników, poczynający od fryzjerek, na dużych firmach kończąc.

Trzeba mieć zwyczajnie trochę więcej oleju w głowie, wtedy może nie wpadnie się na pomysł, żeby sprawując naczelne stanowiska skarbowe w państwie robić interesy z dziwnymi typami po dumpingowych cenach.

Tylko tyle i aż tyle.

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Nadzwyczajna kasta to chyba pod skrzydłami Piebiakia i Radzika?
    A izby dyscyplinarne to chyba TSUE ogarnie z polecenia KE?
    Naprawdę to szczyt mozliwości?

Słowa "nadzwyczajna kasta", których często używają zwolennicy zmian w sądownictwie padły na Kongresie Sędziów Polskich. Wypowiedziała je sędzia NSA, Irena Kamińska. (...) Całe życie broniłam sędziów. Uważam, że to jest zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi i myślę, proszę państwa, że damy radę - mówiła na Kongresie Sędziów Polskich Irena Kamińska. Te słowa od razu zostały wykorzystane przez zwolenników reform, zaproponowanych przez PiS, by wykazać konieczność zmian.
    https://wiadomosci.dziennik.pl/wydar...-kaminska.html

– Będę szczera: pragnę zemsty – oświadczyła sędzia NSA i członkini zarządu stowarzyszenia sędziów „Themis”, Irena Kamińska, która swego czasu zasłynęła wypowiedzią o sędziach jako „nadzwyczajnej kaście ludzi”. Podczas konferencji organizowanej przez Fundację Batorego zadeklarowała, że zamierzone zmiany chce przeprowadzić przez „wyinterpretowanie Konstytucji, nie naciągając jej zbytnio.
    https://www.tvp.info/40863984/bede-s...h-wobec-wladzy

Edyta, znalazłem:
    Z przyczyn propagandowych nie odróżniasz stanowiska KE w pozwie przeciw Polsce od wczorajszego komunikatu rzecznika TSUE w sprawie "pytań" dot. izby dyscyplinarnej SN, czy traktujesz nas jak sok z buraka swoich followersów?

Rzecznik generalny TSUE stwierdził w opublikowanej we wtorek opinii dla Trybunału UE, że pytania prejudycjalne dwóch sądów polskich w sprawie polskiego systemu dyscyplinarnego są niedopuszczalne.

Rzecznik generalny Trybunału Sprawiedliwości UE odrzucił pytania prejudycjalne dotyczące postępowań dyscyplinarnych wobec polskich sędziów. Ale ten temat znajdzie się w TSUE jeszcze raz na wniosek Komisji Europejskiej.

Jewgienij Tanczew stwierdził, że dwa wnioski polskich sądów z prośbą i wykładnię w świetle unijnego prawa polskich zmian dotyczących sędziowskich dyscyplinarek są bezzasadne, bo pytający nie wykazali związku między przedmiotami spraw, które prowadza w Polsce a prawem unijnym. Pytali one Luksemburg czy obawa przed postępowaniami dyscyplinarnymi w razie spodziewanego, niekorzystnego dla państwa wyroku sądu, narusza unijne prawo. Czy samo istnienie kontrowersyjnego i motywowanego politycznie systemu dyscyplinowania sędziów wystarczy do uznania, ze Polska nie gwarantuje “ustanowienia środków niezbędnych do zapewnienia skutecznej ochrony prawnej”.
    https://www.rp.pl/Sedziowie-i-sady/3...uszczalne.html

Na podstawie informacji przedstawionych w postanowieniach odsyłających można stwierdzić, że sądy odsyłające żywią jedynie subiektywne obawy, które nie urzeczywistniły się w postaci wszczęcia postępowań dyscyplinarnych i pozostają hipotetyczne – dodał rzecznik TSUE.

Według wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła stanowisko TSUE potwierdza, że „sędziowie, którzy je złożyli, kierowali się tylko motywami politycznymi, nieznajomością prawa i ostatecznie się skompromitowali”.

Jedno z pytań prejudycjalnych zadał sędzia Igor Tuleya z Sądu Okręgowego w Warszawie. Rozpatrując sprawę karną przesłał on do unijnego Trybunału Sprawiedliwości pytanie dotyczące postępowań dyscyplinarnych wobec sędziów oraz wpływu polityków na ich przebieg.
    https://www.tvp.info/44532725/ci-kto...i-politycznymi

KON-STY-TU-CJA RP, Art. 178.

3. Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów.
    http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/8.htm

W takim kontekście dość trudno się dziwić, że w poprzedniej kadencji oddolny agregator treści opozycyjnych przyjął nazwę zelazna logika, a do walki z PiS "sztabowcy" z PO z centrali za partyjną kasę zaserwowali zwykłą trollownię z memami na poziomie napisów w kiblach dawnych gimnazjów - sok z buraka.

No, więc...
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Naprawdę to szczyt mozliwości?

Nie wkręcaj mnie w polityczne stronnictwo komukolwiek. To był komentarz z zaczepnym żartem.

Z przyczyn propagandowych[...]
    Nie skomentowałem tych pytań bezpośrednio bo są one z dupy. I tyle.
    Dopisałem wątek KE aby dopełnić informacje czytelnikom.

Nie jestem również przekonany czy stanowisko TSUE jest na plus dla rządzących. Samo w sobie jest, ale podważa on artykułowanie w stronę TSUE stronniczości.
    Ostatnio edytowane przez Złoty_Orzeł ; 25-09-2019 o 13:03

Legionista Awatar Foxx
    Nie wkręcaj mnie w polityczne stronnictwo komukolwiek.
    Acha, deklaracja w wyborczej ankiecie zaznaczyła się sama.

Nie skomentowałem tych pytań bezpośrednio bo są one z dupy. I tyle.
    Dopisałem wątek KE aby dopełnić informacje czytelnikom.[/quote]
    Próbowałeś skręcić temat. O cyrkach KE jest tu info na bieżąco

Nie jestem również przekonany czy stanowisko TSUE jest na plus dla rządzących. Samo w sobie jest, ale podważa on artykułowanie w stronę TSUE stronniczości.
    Ten aspekt jest bez znaczenia, bo TSUE nie ma traktatowych kompetencji, by zajmować się systemem wymiaru sprawiedliwości w państwach członkowskich, a TK jeszcze z Zollem orzekł, że prawo krajowe ma pierwszeństwo przed unijnym, o ile państwo nie przekaże swoich kompetencji w danym zakresie instytucjom UE.

Samo przyjmowanie do procedowania przez TSUE spraw dot. systemu wymiaru sprawiedliwości jest wyrazem nie tyle stronniczości, co totalitaryzmu.

Acha, deklaracja w wyborczej ankiecie zaznaczyła się sama.

Dopisałem wątek KE aby dopełnić informacje czytelnikom.
    Próbowałeś skręcić temat. O cyrkach KE jest tu info na bieżąco

[/QUOTE]

Nie skręcić, a dopełnić. Sam poruszyłeś wątek.
    A w ankiecie zaznaczyłem jak mi wyszło w latarniku
    Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Legionista Awatar Foxx
    Poruszyłem temat komunikatu rzecznika TSUE w sprawie "pytań" "nadzwyczajnej kasty" o izbę dyscyplinarną SN. KE w tym postępowaniu nie zaistniała. To zupełnie różne sprawy

Legionista Awatar rey
    Oranko Panie kolego pierwsza klasa Obawiam się jednak, że i tak nie zrozumie. Albo będzie udawał, że nie rozumie.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Znalazł się Guział

Piotr Guział dyrektorem w niemieckiej spółce Orlenu
    Piotr Guział, warszawski samorządowiec, były burmistrz Ursynowa, realizuje się w biznesie. Jest dyrektorem zarządzającym w niemieckiej spółce Orlenu– i to już od czerwca 2019 r. Gdy w 2018 r. wycofał się z wyścigu o fotel prezydenta Warszawy, wyraził publiczne poparcie dla Patryka Jakiego.

44-letni Piotr Guział w ubiegłym roku - po porażce w wyborach samorządowych - wycofał się z działalności politycznej, przenosząc się na dobre do biznesu. W wyborach na prezydenta Warszawy wsparł Patryka Jakiego, który zapowiedział, że w przypadku zwycięstwa były burmistrz Ursynowa zostanie jednym z jego wiceprezydentów – przypomina lokalny serwis "Halo Ursynów". W latach 2010-2014 Guział był burmistrzem dzielnicy Ursynów.

To nie pierwszy sukces biznesowy byłego samorządowca. W lutym media informowały, że Guział został mianowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej na członka rady nadzorczej państwowej firmy telekomunikacyjnej Exatel S.A. Funkcję tę - wg danych Krajowego Rejestru Sądowego - sprawuje do dziś.

Od czerwca 2019 roku Guział jest dyrektorem zarządzającym spółki Unipetrol Deutschland GMBH z siedzibą w Langen w Hesji - kraju związkowym w zachodniej części Niemiec. Firma ta jest spółką-córką czeskiego koncernu paliwowego Unipetrol, który od 2005 roku jest w 100 proc. własnością PKN Orlen.

Wg informacji zawartych w niemieckim rejestrze handlowym Guział sprawuje funkcję dyrektora zarządzającego. Współpracuje tam z Ryszardem de Lewinem Lewińskim, przewodniczącym zarządu Prawa i Sprawiedliwości w podszczecińskim Łobzie, mężem Haliny Szymańskiej, szefowej Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy – czytamy w "Halo Ursynów".
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Zdrowo:

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista
    W głównym wydaniu "Wiadomości" TVP pojawił się materiał opatrzony tytułem "Przepraszamy za pominięcie wyników sondażowych Konfederacji". W ten sposób program wykonał wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, zaznaczając jednak kilkukrotnie, że jest on "kuriozalny".

Prowadząca dzisiejsze wydanie "Wiadomości" Danuta Holecka zapowiedziała materiał jako dotyczący "kuriozalnego" wyroku sądu

Nigdy się nie zmienią...A za to co zrobili z tv publiczną kij im w oko

P.S. linku nie wrzucam bo parę osób wpadnie w histerię...

Uff, dzięki.
    Jesteś wyjątkowym ignorantem, nie mającym zielonego pojęcia co to jest system medialny i jaki funkcjonuje w Polsce.

Media publiczne są w gestii partii rządzącej, urodziłeś się wczoraj, czy za rządów PO trzymałeś się z rodziną za ręce, jak wzruszony Lis klaskał Tuskowi w studio?
    Lewactwo nie jest cool.
    Kto nie klęczy ten z policji!

Legionista
    Uff, dzięki.
    Jesteś wyjątkowym ignorantem, nie mającym zielonego pojęcia co to jest system medialny i jaki funkcjonuje w Polsce.

Media publiczne są w gestii partii rządzącej, urodziłeś się wczoraj, czy za rządów PO trzymałeś się z rodziną za ręce, jak wzruszony Lis klaskał Tuskowi w studio?
    Liczyłem na lepszą zmianę a nie rozpierd... jeszcze bardziej publicznej niż PO

P.S. widzę że narracja w stylu "przez osiem ostatnich lat..." ciągle w modzie

Legionista Awatar TNTP
    w twoim śmiesznym przypadku to przez trzy ostatnie miesiące
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar bloniaq
    Uff, dzięki.

Nie no, ale Ty tak na poważnie? Można w telewizji finansowanej z podatków pomijać wyniki sondażowe jednego z ogólnopolskich komitetów, bo Platforma też robiła co chciała? Głosujesz na partię co do której przyznajesz że działa jak PO? To Ci wyszło jeszcze lepiej niż te apele o trzymanie poziomu...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Budyń_70
    Uff, dzięki.

Wtedy sącząca się na okrągło propaganda sukcesu była dla nich w porządku i nie waliła po oczach, bo była swojska

Dopiero po oderwaniu od koryta stwierdzili, że tak się nie godzi

No ale zabetonowanemu antyPiS nie przetłumaczysz.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Nie no, ale Ty tak na poważnie? Można w telewizji finansowanej z podatków pomijać wyniki sondażowe jednego z ogólnopolskich komitetów, bo Platforma też robiła co chciała? Głosujesz na partię co do której przyznajesz że działa jak PO? To Ci wyszło jeszcze lepiej niż te apele o trzymanie poziomu...
    Przecież dla nich nie ma znaczenia że Pis robi to samo co PO...Ot taka hipokryzja

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    W którym miejscu napisałem, że można? Wyjaśniłem, że tak działa system medialny w Polsce. Udaje te zagraniczne, jak demokratycznego korporacjonizmu, a tak naprawdę to zalatuje sam nie wiem czym. Pewnie, że wolałbym model północnoatlantycki, gdzie widz ma sobie wyrobić zdanie, bo przekaz jest obiektywny, a jeśli jest nacechowany emocjonalnie to jest to komentarz.
    Tylko PiS dostawał po głowie zewsząd. Wszystkie środki masowego przekazu robiły i robią dobrze PO i ich kamratom. Jak ma się zachowywać TVP? Jak rycerz na białym koniu? To jest wojna, z totalną opozycją, z matrixem, o dusze Polaków.
    Odpowiadając na Twoje pytanie, nie powinno się pomijać. Wielu rzeczy nie powinno się robić. Jak na wojnie.
    Co było złego w apelu, o trzymanie fasonu wypowiedzi w kierunku do Foxxa? **** mnie strzela, jak te wszystkie muppety piszą "nie bredz, xDDD, pierdolisz itp"
    Pozdrawiam i liczę, że jednak udasz się do urn
    Lewactwo nie jest cool.

Legionista
    W którym miejscu napisałem, że można? Wyjaśniłem, że tak działa system medialny w Polsce. Udaje te zagraniczne, jak demokratycznego korporacjonizmu, a tak naprawdę to zalatuje sam nie wiem czym. Pewnie, że wolałbym model północnoatlantycki, gdzie widz ma sobie wyrobić zdanie, bo przekaz jest obiektywny, a jeśli jest nacechowany emocjonalnie to jest to komentarz.
    Tylko PiS dostawał po głowie zewsząd. Wszystkie środki masowego przekazu robiły i robią dobrze PO i ich kamratom. Jak ma się zachowywać TVP? Jak rycerz na białym koniu? To jest wojna, z totalną opozycją, z matrixem, o dusze Polaków.
    Odpowiadając na Twoje pytanie, nie powinno się pomijać. Wielu rzeczy nie powinno się robić. Jak na wojnie.
    Co było złego w apelu, o trzymanie fasonu wypowiedzi w kierunku do Foxxa? **** mnie strzela, jak te wszystkie muppety piszą "nie bredz, xDDD, pierdolisz itp"
    Apelujesz o trzymanie fasonu a nazywasz innych mapetami?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Apelujesz o trzymanie fasonu a nazywasz innych mapetami?
    Walcz Mario..la la la la la la
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Na wstępie zacznę od tego, że ta akcja to prawdopodobnie bardziej promowała Konfederację niż jej szkodziła, bo przede odbiornikami nie siedzą jej zwolennicy, za to siedzą przed fejsbukiem i są raczej dobrze mobilizowani przekazem o zamilczaniu ich przez system.

Skoro PiS moze na wojnie robic to wszystko co PO to znaczy ze jest tak samo dobry jak PO. A jak na potrzeby wojny zapierdolą jak Tusk reszte kasy z emerytur, albo na potrzeby wojny jakiś syn Sasina będzie pracował w piramidzie finansowej, albo na potrzeby wojny ktoś omówi przy śmietniku komu sprzedać prywatną gazetę to też wszystko będzie dobrze?

Nie zdziwię się jak na forum tak będzie. Dlatego że interes PiSu utożsamia się tu z interesem Polski. Moim zdaniem to błąd - to jest technicznie niemożliwe.

Jak dla mnie to mogą sobie sprywatyzować TVP Kurskiemu w stylu balcerowiczowskim. Albo niech PiS przeprowadzi zbiórkę publiczną i weźmie pieniądze od wszystkich dobrych ludzi, którzy się w patriotycznym obowiązku dorzucą na tę wojnę. Ale niech sobie toczą swoją wojnę za swoje pieniądze, a od moich niech się odpierdolą. A jak biorą pieniądze od wszystkich to niech robią telewizję dla wszystkich - jak nie to nie są lepsi od PO. Za którymś razem do władzy dojdzie syn Schetyny i powie że przez ostatnie 32 lata PiS bral pieniadze wszystkich na swoją telewizję to ja też mogę.

To złego, że moim zdaniem jest tak jak Ci wyjaśnił: fasonem dostosował się poziomem do Foxxa. Po czym w odpowiedzi, zamiast go wypunktowac napisałeś post na takim poziomie jakiego sam nie chcesz i ani Foxx ani ten cały Ordo nie prezentowali - uznając ot tak sobie na podstawie niczego, że mapety i że każdy głosuje na Cimoszewicza. Ani Foxx tego nie robił, ani typ nie czynił jakichś uwag o pisiorach itp, tylko trzymał się tematu. No jak dla mnie to słabe w chvj w kontekście apelowania o poziom. A tak się składa, że Foxx to akurat w toku tej dyskusji z nim pisał głupoty.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Alek

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Cała prawda, całą dobę o dwulicowości tych POpaprańców, którzy by powrócić do koryta nie cofną się przed NICZYM.

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq;1660765A
    tak się składa, że Foxx to akurat w toku tej dyskusji z nim pisał głupoty.
    Merytoryczną krytykę z fasonem zawsze miło poczytać. A jakież to?

PS "Protokół 3%" vol. 2019 odpalony:
    Korwin-Mikke stwierdził, że nasz kraj powinien zawrzeć „dwustronny sojusz” ze Stanami Zjednoczonymi podobny do porozumienia zawartego między USA a Izraelem. Dziennikarz prowadzący rozmowę zauważył, że jest to scenariusz niemożliwy do zrealizowania, na co polityk odparł, że „w takim razie Polska powinna zawrzeć sojusz z Rosją”. Dopytywany, czy Polska powinna opuścić nie tylko NATO, ale również Unię Europejską, lider Konfederacji odpowiedział „oczywiście”. – Ale niekoniecznie należałoby od razu wchodzić do strefy rublowej – dodał.
    https://www.wprost.pl/kraj/10257272/...z-z-rosja.html

Nie zrozumieliśmy się, apelowałem o poziom wypowiedzi w stosunku do jednego, konkretnego użytkownika, który takowy w rozmowach z KODem trzyma. Do mnie można słać co kto lubi, ja poziomu nie trzymam. Jestem małomiasteczkowym chamem
    Lewactwo nie jest cool.

Merytoryczną krytykę z fasonem zawsze miło poczytać. A jakież to?
    Niedawno wspominałem, zreszta po dyskusji z Toba, że "merytoryczne" dyskusje tutaj sobie odpuszczam. Zreszta forumka nie jest fanem merytorycznych krytyk, skoro jest tyle głosów pt. "skończcie już". Ale ten meteor napisał dużo krytyki do której możesz się odnieść. Jeśli chodzi o technikalia to z wiekszoscia sie w sumie z nim zgadzam jak na mój stan wiedzy (ale ja mam tylko absolutorium na PW IŚ - PDK). Co prawda mało pisał o kwantyfikatorach a dużo o oczyszczaniu ścieków, ale chętnie poczytam jak go wyjasniasz...

PS "Protokół 3%" vol. 2019 odpalony:

https://www.wprost.pl/kraj/10257272/...z-z-rosja.html
    No cóż. Kto by się spodziewał...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Józef Mackiewicz

Uprawnienia umieszczania postów