Strona 1902 z 1916 PierwszyPierwszy ... 90214021802185218921898189919001901190219031904190519061912 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 57,031 do 57,060 z 57477

Wątek: Polityka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Nie różnią się pod tym względem od politycznych idoli
    )
    Foxxie mam cię za mądrzejszego od tego bejsbolowego przygłupa. Dla mnie liczy się tylko Konfederacja 😉

Legionista Awatar Foxx
    1. Czyli konkretnie: kto, jaki program, możliwości jego realizacji, jakie struktury?

2. Jaco jest jednym z najbardziej szanowanych użytkowników tego forum, znanym przez dużą część forumowiczów w realu (od lat). Podobny sposób zwracania się do niego do tej chwili był zarezerwowany dla świeżo zarejestrowanych KOD-erastów.

Poza netem też jest życie.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Zawsze wracają te kodziarskie ameby

I najlepsze jest to, że się wstydzą samych siebie - ile razy mapet twierdził, że nie jest mapetem?

A ten L. to kolejne wcielenie Obiektywnego81, Janusza, później był chyba Mateuszem283 czy jakoś tak - przy nim nawet mapet to wulkan intelektu
    Ty się chyba sam tym kijem do baseballa w łeb srogo jebnales.

Co do Jaco - może i szanowany w świecie realnym, ale nie rozumie słowa pisanego. Większość co wrzuca jest oderwane od realu.

Czekam na odwet PiS za ostatnie dwie afery. Przyda się pare grosza z socjalu
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 24-08-2019 o 13:14
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar BlackAdder
    Baciek walnął w stół i od razu odezwały się nożyce złożone z dwóch koderastów. Czy może raczej nożyczki i to malutkie
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Jaco
    Jaro się wkurwił na Lisa i jego kumpli, w związku z czym można się niebawem spodziewać kilku zmian na rynku prasy i mediów elektronicznych:
    https://dorzeczy.pl/ekonomia/112043/Axel-Springer-w-rekach-Amerykanow-Miliarder-kupil-wiekszosc-akcji.html

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Budyń_70
    Trzeba przyznać, że skoro już ta Czajka się spjerdoliła, to nie mogła wybrać lepszego momentu, czyli tuż przez wyborami

Legionista Awatar bloniaq
    Wróciłem z urlopu - stąd ta zwłoka w odpowiedzi.

Stosując pojęcie "kibica" o znaczeniu innym, niż powszechnie używane i nie informując o tym raczej powinieneś się spodziewać.
    Akurat w tej uwadze, do której się odnosiłeś znaczenie słowa nie gra roli - tu chodziło o zakres.

Nie chciałem Ci robić jakiejś przykrości, ale rozumiem że wątek z Czerską miał mnie zmotywować. Proszę uprzejmie

https://sjp.pwn.pl/slowniki/warunki.html
    Gdybyś nie chciał robić jakiejś przykrości, to byś sprawdził też

https://sjp.pl/symptom

warunki
    1. okoliczności, w których ktoś żyje, działa, przebywa, w których coś się dzieje, zachodzi
    2. zespół cech predestynujących kogoś do czegoś
    warunek
    1. czynnik, od którego uzależnione jest istnienie lub zajście czegoś
    2. zastrzeżenie w umowie, od którego spełnienia zależy zrealizowanie czegoś
    3. we wnioskowaniu implikacyjnym: stan rzeczy, który musi zajść, aby mógł zaistnieć inny stan rzeczy
    Z tego co napisałem, a konkretnie ze sformułowań "np", oraz "z zachowaniem zdrowego rozsądku", wynika, że to nie był ani zespół, ani nie było sztywnego uzależnienia pomiędzy wypisanymi cechami, a nazywaniem kogoś kibicem. Jednocześnie z tych sformułowań wynikało natomiast, że jest to oznaka czegoś, objaw, zazwyczaj jakiegoś złego zjawiska. To już niech sobie te wszystkie 0 osób, które to interesuje, oceni która definicja jest bardziej adekwatna. Domyślam się, że jak Ci zależy żeby postawić na swoim, to Cię to nie przekona i żaden wątek z Czerską nie zmotywuje Cię do podjęcia próby bycia obiektywnym.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 02-09-2019 o 08:11
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Ziobro dzisiaj:

Pan minister Piebiak był awansowany przez ministrów sprawiedliwości Platformy Obywatelskiej. To nie jest sędzia z politycznym nadaniem, to sędzia o dużych kompetencjach w obszarze spraw cywilnych i gospodarczych, świadczy najlepiej o tym fakt, że do ministerstwa został delegowany w okresie rządów PO - przekonywał Ziobro.
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar b.
    Tymczasem Kidawa-Błońska kandydatem na premierkę z ramienia POKO LGBT

A ileż to było z ich strony nawolywania, żeby Jaroslaw nie rządził z tylnego siedzenia, tylko zostal premierem. Nie ma jak to konsekwencja

Tyle, że oni mają tam samych debili albo złodziei - Kidawa wygląda mi na przedstawicielke tej pierwszej grupy, więc wystarczy, że dadzą jej mówić, a pewnie dostarczy w kampanii sporo lol-contentu

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    Tymczasem Kidawa-Błońska kandydatem na premierkę

Tymczasem Kidawa-Błońska kandydatem na premierkę z ramienia POKO LGBT

A ileż to było z ich strony nawolywania, żeby Jaroslaw nie rządził z tylnego siedzenia, tylko zostal premierem. Nie ma jak to konsekwencja

Tyle, że oni mają tam samych debili albo złodziei - Kidawa wygląda mi na przedstawicielke tej pierwszej grupy, więc wystarczy, że dadzą jej mówić, a pewnie dostarczy w kampanii sporo lol-contentu
    Hehe, dokladnie, a ileż było chejtu z tym związanego, gdzie wyskakiwali jeden przez drugiego z tą narracją, która teraz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniła się o 180 stopni

Ale myślę, że Schet nie wytrzyma długo w norze i będzie dalej szczekał z tylnego siedzenia.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 04-09-2019 o 07:10

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Hehe, dokladnie, a ileż było chejtu z tym związanego, gdzie wyskakiwali jeden przez drugiego z tą narracją, która teraz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniła się o 180 stopni

Ale myślę, że Schet nie wytrzyma długo w norze i będzie dalej szczekał z tylnego siedzenia.
    Remis. Każdy ma swojego Gepetto i Pinokia. Choć tu mamy wysunięcie na pierwszy plan Panią Marszałek, a nie widmo z kapelusza.

Gintleman Awatar księciuniu
    Mówisz remis – ale czy w ściąganiu pomysłów/rozwiązań?
    Przyznam, ze nie jestem bacznym obserwatorem sceny politycznej, ale czy „prawa strona” miała w swojej historii (nie: prehistorii) takie kserowania od drugiej strony, jak platformiane: „500+ jest złym pomysłem i rozwali budżet”, a za jakiś czas „Damy pińćset, a nawet więcej”, czy to ostatnie zgapienie pomysłu z umieszczeniem kontrowersyjnego lidera na tylnym siedzeniu?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Czyli może i remis ale jednak ze wskazaniem

A i jeszcze warto w tym miejscu przytoczyć głosy POKO jak to zarzucali stronie rządzącej brak troski o aspekty związane z ekologią, a tym czasem od kilku dni wg tych samych jajogłowych omnibusów przecież nic się nie stało i każdy z nich pije kranówkę hektolitrami

Pinokio na Pinokiu i Pinokiem pogania w tych LGBTach.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 04-09-2019 o 09:19

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Mówisz remis – ale czy w ściąganiu pomysłów/rozwiązań?

szkoda czasu na szukanie, ale znam inne przekłamania

- przypisanie sobie wdrożenia JPK ktore weszło z ustawy Szczurka w 2015 roku - później rzecz jasna ulepszone, ale pomysł był za PO - a śmietankę spija PiS.
    - kredyty frankowe - kto pamięta jak PiS bronił franków gdy przykrecał śrubę KNF za PO? A teraz proponowali przewalutowania
    - SKOKi - bronienie przed wrzuceniem ich pod ochronę parasola BFG. Gdyby ich posłuchać to mielibyśmy wielu wkurwionych po bankructwach parabankow z pod gwiazdy Biereckiego.

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    szkoda czasu na szukanie, ale znam inne przekłamania

- przypisanie sobie wdrożenia JPK ktore weszło z ustawy Szczurka w 2015 roku - później rzecz jasna ulepszone, ale pomysł był za PO - a śmietankę spija PiS.
    - kredyty frankowe - kto pamięta jak PiS bronił franków gdy przykrecał śrubę KNF za PO? A teraz proponowali przewalutowania
    - SKOKi - bronienie przed wrzuceniem ich pod ochronę parasola BFG. Gdyby ich posłuchać to mielibyśmy wielu wkurwionych po bankructwach parabankow z pod gwiazdy Biereckiego.
    Ale mi nie chodzi o wszystkie przekłamania polityków, bo się nam forumka zapcha. A w Twoich przykładach nie widzę zmiany o 180 stopni albo kradzieży pomysłu.
    - JPK jak piszesz wprowadzono wcześniej, oni przyszli na gotowe i korzystają;
    - SKOKi – z tego co piszesz, to też chyba PiS nie zmienił zdania, tylko nie udało mu się postawić na swoim.
    Z frankami też nie do końca rozumiem o co Ci chodzi, bo jako frankowicz nie czuje się specjalnie broniony i dopieszczny przez rząd PiS (inna sprawa, że tego nie oczekuję), więc te propozycje pozostawmy w sferze bajania.

Mi chodziło po pierwsze o „duże”/głośne sprawy (3/4 albo więcej ludzi nie wie co to jest JPK), a po drugie o takie jednoznaczne zmiany frontu („500+ be”/”500+ cacy”; lider ma być premierem/lider na tylne siedzenie).

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

No, to jest taka pigułka możliwości tej ekipy, która obecnie idzie do wyborów m.in. z hasłem, że naród chce zmiany, tylko jakoś w sondażach tego nie widać, ale to kolejny temat z gatunku tych dla Pinokia

Legionista Awatar KRA
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Najlepsze było wczorajsze tłumaczenie wiceszefowej klubu PO bodaj w RMF.
    - Przecież zrobiliście to samo co PIS, a za co ich bardzo krytykowaliście
    - Nie, to są dwie różne sytuacje, bo Grzegorz Schetyna to nie jest Jarosław Kaczyński, a Kidawa-Błońska to nie Beata Szydło

No i czego rechoczesz, nieprawdę powiedziała czy jak?

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Mi chodziło po pierwsze o „duże”/głośne sprawy (3/4 albo więcej ludzi nie wie co to jest JPK), a po drugie o takie jednoznaczne zmiany frontu („500+ be”/”500+ cacy”; lider ma być premierem/lider na tylne siedzenie).
    to franki pasują idealnie. Najpierw darli ruje żeby nie zmniejszać kredytowania we frankach, a póxniej gadali jak to nas oszukano na frankach i proponowali przewalutowanie.

Albo ostatnie z podatkiem cyfrowym:

Ale kto proponował przewalutowanie? Był jakiś projekt ustawy czy jeden polityk rzucił coś w wywiadzie? Mówimy o partii samodzielnie rządzącej, więc chodziłoby mi o coś, co krytykowała u przeciwników, a potem sama wprowadziła/zrobiła, a nie czego nie wprowadziła.
    Podatek cyfrowy – wycofali się z pomysłu, jak z dziesiątków innych. Nie widzę tu ściągnięcia pomysłu od opozycji. Chyba, że chcesz za to uważać wycofanie się przez rządzących z każdego pomysłu/propozycji, bo skoro w zasadzie każdy jest z założenia krytykowany przez opozycję, więc jak go potem PIS odpuści, to można oczywiście mówić, że ściągnął od opozycji. Ale nie oto mi chodziło.

Albo się nie rozumiemy albo nie chcemy zrozumieć

Najważniejsze, że wg ichniejszego człowieka, co się mieni Prezydentem, awaria warszawskiego kolektora ścieków jest POD KONTROLĄ
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 04-09-2019 o 16:11

Legionista Awatar Benek
    Tych epilogow im bliżej wyborów będzie pewnie wiecej więc zapytam bo nie czytam wszystkiego. Czy przez te 4 lata ktoś z tych co.mieli siedziec faktycznie zostal skazany i siedzi ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Stout
    Tuleya miał ich skazać ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Foxx
    Giełdy z regionu Trójmorza podpisały list intencyjny w sprawie uruchomienia nowego indeksu – CEEplus. Uruchomienie indeksu zostało oficjalnie ogłoszone w obecności ministra Jerzego Kwiecińskiego podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój. Indeks będzie obejmował największe i najbardziej płynne spółki notowane na poszczególnych rynkach Grupy Wyszehradzkiej, Chorwacji, Rumunii i Słowenii, za jego obliczanie będzie odpowiadać GPW. Indeks będzie instrumentem bazowym dla funduszu pasywnego zarządzanego przez TFI PZU.
    https://www.gov.pl/web/inwestycje-ro...ionu-trojmorza
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Tych epilogow im bliżej wyborów będzie pewnie wiecej więc zapytam bo nie czytam wszystkiego. Czy przez te 4 lata ktoś z tych co.mieli siedziec faktycznie zostal skazany i siedzi ?
    A ktokolwiek z ważnych polityków poszedł kiedyś u nas siedzieć? Każdy wie,że kiedyś sam może być w opozycji i to byłby niebezpieczny precedens.A w żadnej partii święci nie są...
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Naprawdę uwierzyłeś w tą narracje PISiorów?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    A ktokolwiek z ważnych polityków poszedł kiedyś u nas siedzieć? Każdy wie,że kiedyś sam może być w opozycji i to byłby niebezpieczny precedens.A w żadnej partii święci nie są...
    Zaraz będziesz wyzwany od kodomitów,lewaków i uj wie kim jeszcze

Uprawnienia umieszczania postów