Strona 1887 z 1891 PierwszyPierwszy ... 8871387178718371877188318841885188618871888188918901891 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 56,581 do 56,610 z 56722

Wątek: Polityka

Legionista Awatar Alek
    Schetyna z pączkami rozbił bank
    Moje typy:
    PiS - 36
    KE - 34
    Wiosna -9
    Konfederacja -8
    Kukiz - 4
    Lewica razem - 2

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Nie wiem, co z samym Lwowem - jest ostro i szybko ukrainizowany.
    Proces niby taki trwa, ale mimo tak dużego natężenia czarno-czerwonych w rejonie jest on zupełnie nieskuteczny. I tu właśnie działa ta nieuchwytna specyfika miejsca, że to miasto broni się przed tym samo. Jak żywy organizm. Poza tym nie ma tam takiej histerii jak dwadzieścia lat temu w Wilnie, gdzie usuwano na mieście wszelkie ślady polskości. We Lwowie były takie przypadki, ale były i odwrotne z restytucją Galicyjskiej Kasy Oszczędności na czele. Na Szprecherze napis „ul. Rutowskiego” uchował się mimo dwukrotnych remontów. W Wilnie lity zdrapałyby to gołymi pazurami. Kto zna polskie nazwy ulic, których siatki nikt, jak w Warszawie, nie zmieniał, ten we Lwowie po prostu jest w „naszym mieście po tamtej stronie”
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Natomiast strefę polskich wpływów i pobudzania tożsamości budować można i trzeba.
    Zawsze i wciąż, jak to zwykł mawiać nieodżałowany Maklak.

Poza tym wszystko, co piszesz to niestety prawda. Potworny grzech zaniechania. A Lwów od podwórek, nawet na Rynku, to zapowiedź rychłej katastrofy tego miasta.

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Heh... Nie trzeba być geniuszem profetyzmu, żeby zasad-nie przewidywać, iż Ukraina w ciągu 10-20 lat rozpadnie się na część wschodnią i za-chodnią. Niestety nie stać nas na inkorporację tej drugiej. Albowiem terroryzm przedwo-jenny w porównaniu z tym, który nastąpiłby na inkorporowanej Małopolsce Wschodniej to byłoby przedszkole. To po drugie. Po pierwsze, jest rzeczą oczywistą, że po strawieniu wschodniej części ruscy zaczną patrzeć dalej na zachód. Ale czy w sytuacji rozpadu za-chodnia część będzie miała inne wyjście niż przystąpić do NATO I UE. Wątpliwe. Czyli robimy Schengen na Bugu, autostradę Piaski-Lwów, biznesy i akcje kulturalne. I po dwóch pokoleniach Lwów de facto znów będzie polski. Tak to optymistycznie widzę 😉 Oczywiście, jak pisze Foxx, działania przyzwyczajające tamtejszą ludność do polskości tudzież upamiętniające Rzeczpospolitą należało podjąć tak ze ćwierć wieku temu. No ale gros czasu rządzili ci, którzy na Polskę mają wyje*ane, więc kasa szła na co innego. A ci drudzy też srają pod siebie, gdzie im do Orbana, który wszędzie tam, gdzie widzi cień szansy na Ria Hungaria, wpierdziela się jak lis.
    A na razie uważam podobnie jak Pawełek-szybka ścieżka dla tych, co nie mają nic do oclenia i nie chcą zwrotu vat, no i niech w końcu załatają te dziury pod Krystynopolem 😉
    Jeszcze w ubiegłym stuleciu kłopoty Ukrainy wieścił zaprzyjaźniony lwowski taryfiarz imieniem Wasyl. – Tu była Polska, i tu jeszcze będzie Polska, bo my tu na Ruskich chwycimy karabiny, a jak się nie uda, uciekać będziemy do Was i do NATO (coś w tym sensie). Stryjską wtedy jechaliśmy, pamiętam.
    Czarno-czerwoni byli wtedy głęboko uśpieni. Ale byli zawsze.

A to, co napisali Księciuniu, Stout i Rey – jak się bajerzy o tym w realu, ale w kręgach byłych Ligusów, a nie narodowców, to tak:
    - nie słyszałem jeszcze spójnej koncepcji jak to ogarnąć pod kątem polityki międzynaro-dowej, tak jakby to było wchodzimy i zabieramy
    - bufor w postaci Ukrainy – tak, ale może być on nieco bardziej na wschód
    - opory moralne – a i owszem, ale nas nikt nie pytał o zdanie jak nam Ruskie Lwów zabierali
    - niech Was Bóg broni, antychrysty
    - aaa, co tam… Mamy już trzy miliony Ukraińców, to i te następne trzy przetrawimy

Niewątpliwie, jeden z byłych ministrów ON, chętnie by się zabawił w Żeligowskiego i wraz z Orbanem taką akcję pociągnął – ale tyczy to się na razie luźnych rozważań przy schłodzonym węgrzynie na madziarskiej ziemi, niż twardej polityki realnej Choć są dziś naśladowcy. I jest szeptanka.

Jak wiecie, w przypadku realizacji scenariusza aneksji, musiałbym tam być na miejscu. Ciekawym ile bym pożył

Rey – priv
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista
    Typy moje:
    KE 37%
    PIS 37%
    Lgbt 8%
    Konfederacja 6%
    Kukiz oby te 5%

Legionista
    Według bukmacherów PiS wygra wybory. Powinien osiągnąć 38,5 procent głosów. KE tuż za nim - 37,5 procent
    https://wpolityce.pl/polityka/448083...s-wygra-wybory

Jak na akcję „sami przeciw wszystkim”, wstępnie może być.

Tymczasem nadaje nasz dobry znajomek:

W wyborach europejskich najciekawsza wydaje się rywalizacja między Kukiz’15 i Konfederacją. Bo największe partie – PiS i Koalicja Europejska – zapewne zachowają swój stan posiadania i prawdziwa rozgrywka między nimi rozegra się jesienią.

Odróżniałbym życie społeczne od sportu: tu nie będzie Piasta Gliwice. Tu wygra Legia Warszawa albo Lech Poznań.

(…) nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Konfederacja to nowe zjawisko. Już od 2014 roku mamy do czynienia z czymś co można określić „restytucją Korwin-Mikkego”. Zyskuje on poklask wśród wyborców libertariańskich, zazwyczaj ludzi w wieku poniżej 30 lat, wśród których moda na libertarianizm kończy się w chwili, gdy wchodzą oni w faktycznie dorosłe życie i zderzają z rzeczywistością. Ale wśród najmłodszych wyborców hasła JKM są dość nośne. Do tego w wyborach euro-pejskich, w których jest niższa frekwencja formacje wyraziste i skrajne zawsze notują lepsze wyniki. Mało kto dziś pamięta, że w wyborach 2004 roku drugie miejsce zdobyła Liga Polskich Rodzin. Co do Konfederacji ma ona jednak poważny pro-blem (…)
    https://www.dorzeczy.pl/kraj/103663/...a-ze-soba.html
    https://wpolityce.pl/polityka/448003...ma-watpliwosci
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    ... Ale czy w sytuacji rozpadu zachodnia część będzie miała inne wyjście niż przystąpić do NATO I UE. Wątpliwe. Czyli robimy Schengen na Bugu, autostradę Piaski-Lwów, biznesy i akcje kulturalne. I po dwóch pokoleniach Lwów de facto znów będzie polski. Tak to optymistycznie widzę �� ...
    Hmm, jakieś 30 - 25 lat temu dokładnie analogicznie pisali/mówili "niemieccy optymiści" w sprawie zachodnich ziem Polski. No i jaki mamy wynik? Wynik jest taki, że polski żywioł wlewa się na wschodnie tereny Niemiec a niemiecki robi wypad na zachód!
    Obawiam się podobnych skutków u nas na wschodzie, tzn. my na zachód i ukry na zachód
    W tej chwili już Ukraińcy w Warszawie są po prostu wszędzie i są coraz mniej anonimowi. Są w każdym nieco większym sklepie i właśnie wdzierają się do osiedlowych sklepików. Firmy sprzątające i wiele usług budowlanych to już ukry.
    Nie wiem jak się to skończy ale wygląda to coraz słabiej. Wystarczy zajrzeć na chwilę do którejś z warszawskich cerkwi. Najgorsze jest to, że nasi władcy prześpią sprawę i Polska Cerkiew zapewne wpadnie pod zwierzchność którejś ukraińskiej, a w tym momencie bardzo istotna sprawa zostanie zamieciona na naszą niekorzyść, ponieważ Polska Cerkiew bardzo chce sobie zarządzać brazylijską itp.

Kierując się doświadczeniami niemieckimi w naszych sprawach, oczywiste jest, że powinniśmy maksymalnie zaangażować się w gospodarkę zachodniej Ukrainy dla własnych korzyści ale również zapomnieć o jakichkolwiek dyskusjach terytorialnych, no chyba, że bardzo by chcieli ale oni jednak myślą bardziej o dołączeniu do Niemiec - choć jak to by chcieli zrobić to ja nie wiem, trochę daleko.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Hmm, jakieś 30 - 25 lat temu dokładnie analogicznie pisa-li/mówili "niemieccy optymiści" w sprawie zachodnich ziem Polski. No i jaki mamy wynik? Wynik jest taki, że polski żywioł wlewa się na wschodnie tereny Niemiec a niemiecki robi wypad na zachód!
    Nie wiem jak tam było w Niemczech, ale jakkolwiek było, to nie są adekwatne sytuacje.
    W tej chwili już Ukraińcy w Warszawie są po prostu wszędzie i są coraz mniej anonimowi. Są w każdym nieco większym sklepie i właśnie wdzierają się do osiedlowych sklepików. Firmy sprzątające i wiele usług budowlanych to już ukry.
    Nie wiem jak się to skończy ale wygląda to coraz słabiej. Wystarczy zajrzeć na chwilę do którejś z warszawskich cerkwi.
    Wszędzie?
    Ale spox, mnie oni kompletnie nie przeszkadzają. A jak już czasem pod wpływem środków odurzających „na mieście”, „wracają do korzeni”, to nasze Chłopaki skutecznie sprowadzają ich na ziemię, fundując im sparingi życia

Spraw wyznaniowych nie ruszam. Przynajmniej tu i teraz.

Co do tematu ekonomicznego zaangażowania we Wschodniej Małopolsce – zgoda, ale co konkretnie proponujesz?

BA - nie, nie będą mieli wyjścia

Problem tylko, kto ich zaakceptuje z ich Suchewyczem, Kłymem i Banderą. Kolejność nieprzypadkowa.

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista
    Też się pobawię w typerek.

Prawo i Sprawiedliwość - 40

Kukiz i Konfederacja - ciut, ale ponad progiem.

POstsowieci -33 (w nagrodę wyjazd do Berezy Kartuskiej).

Biedronka i Śmiszek, łowcy kiszek -poniżej progu, za zaangażowanie udział w reality show Ukamieniowanie Nierządnic.

Hazard i czekoladowy orzeu - 0 (dowód na to, że ze związku 2 pedaów nie powstaje nowe życie).

Legionista Awatar Jaco
    Ja przewiduję różnicę 1-2% pomiędzy PiS a KE. Liczę, że na korzyść PiS-u. Reszta ugrupowań mnie nie interesuje.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    btw: @baciek @Tomi a u mnie jeszcze ciut inaczej to trzeba było (chyba), ale dzięki Waszym wskazówkom ogarnięte! Dzięki!
    Ostatnio edytowane przez szaka ; 24-05-2019 o 21:56 Powód: literówka

Legionista Awatar Jaco
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Od Korwina, sprzed chwili.

Wyjaśnienie - raz jeszcze:
    KONFEDERACJA to jest wehikuł bojowy – pomyślany na walkę z Unią Europejską. Nie zastanawiamy się, kto idzie z nami na tę walkę – byle walił z prawej ręki. Delikatnym sztychem albo na odlew – nie ma to znaczenia. Każda pomoc jest dobra.
    Piękno KONFEDERACJI polega na tym, że każdy może wybrać sobie, kogo popiera. Ktoś chce pozbyć się wszystkich imigrantów – to wybiera Ruch Narodowy; ktoś chce pozbyć się darmozjadów, natomiast ceni pracę np. Ukraińców – głosuje np. na partię KORWiN. Ktoś chce rozdziału Kościoła od państwa – głosuje na partię KORWiN; kto jest zasadniczym katolikiem, głosuje na „Pobudkę” p.Grzegorza Brauna. Komu zależy na walce z aborcją, ma kandydatów z Ruchu p.Kai Godek; kto chce PolExitu, głosuje na Ruch Narodowy; kto chce zniszczenia Unii, głosuje na KORWiNę; a kto chce poprzestać na cofnięciu jej do stanu przedsocjalistycznego – głosuje na Federację dla Rzeczypospolitej p.Marka Jakubiaka (nr 9 na każdej liście – a oprócz tego nr 7 na liście katowickiej i nr 1 na liście kujawskiej; p.Jakubiak startuje z numerem 10 z Warszawy) lub na p.Liroya w Poznaniu. Kto w Katowicach chce eleganckiego adwokata, głosuje na kol. Jacka Wilka z numerem 1, a kto zawziętego bojownika – wybiera kol. Dobromira Sośnierza z numeru 10. Kto jest po prostu OBURZONY na wszystkich polityków, głosuje na ludzi p. dr. Marka Ciesielczyka; komu zależy na zniesieniu przymusu szczepień, głosuje na nr 7 na listach – a kto ma w nosie politykę, ale chce walczyć o prawa najbardziej w Polsce uciśnionej kasty, czyli kierowców – głosuje na ludzi spod numeru 8.
    Ta konkurencja na listach jest BARDZO WAŻNA - od tego zależy, kogo będziemy wystawiać w wyborach do Sejmu! Głosujcie więc Państwo uczciwie na swoich faworytów!
    Jak to był ujął śp. feldmarszałek Helmut Karol Bernard von Moltke: "Osobno maszerować - razem uderzać!"
    Mury Jerycha w końcu padły!

Deja vu.
    Gdzież ja już widziałem taki eklektyzm?
    I przeciwko czemu.
    Awers i rewers?
    Ostatnio edytowane przez szaka ; 24-05-2019 o 23:10

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
    ...

Spraw wyznaniowych nie ruszam. Przynajmniej tu i teraz.
    Błąd. To jest teraz chyba jedna z najpoważniejszych spraw pomiędzy nami a ukrami, tym bardziej, że będzie miała swoje konsekwencje przez dziesięciolecia. Kto trzyma cerkwię ten ma przewagę na dzień dobry, to tak specyfika tego schizmatycznego kościoła.

Co do tematu ekonomicznego zaangażowania we Wschodniej Małopolsce – zgoda, ale co konkretnie proponujesz?
    Powinniśmy być obecni w każdym sektorze gospodarczym od inwestycji strukturalnych po bazary. Jak? Skoro niegdyś służby sobie radziły na naszym rodzimym rynku to niech spojrzą w archiwa i się zorganizują we Lwowie i okolicach, a chętnych do współpracy jest w bród!

p.s. Nie wierzę, że Wiosna zgarnie ponad 8%, jak osiągną 6-7% to będą mogli być szczęśliwi. Konfederacja natomiast zjada Kukiza i wcale nie zdziwiłbym się ich wynikiem lepszym od Wiosny. Co do głównych rywali to coś koło remisu raczej i zależy dużo od frekwencji.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Błąd. To jest teraz chyba jedna z najpoważniejszych spraw pomiędzy nami a ukrami, tym bardziej, że będzie miała swoje konsekwencje przez dziesięciolecia. Kto trzyma cerkwię ten ma przewagę na dzień dobry, to tak specyfika tego schizmatycznego kościoła.

Powinniśmy być obecni w każdym sektorze gospodarczym od inwestycji strukturalnych po bazary. Jak? Skoro niegdyś służby sobie radziły na naszym rodzimym rynku to niech spojrzą w archiwa i się zorganizują we Lwowie i okolicach, a chętnych do współpracy jest w bród!

p.s. Nie wierzę, że Wiosna zgarnie ponad 8%, jak osiągną 6-7% to będą mogli być szczęśliwi. Konfederacja natomiast zjada Kukiza i wcale nie zdziwiłbym się ich wynikiem lepszym od Wiosny. Co do głównych rywali to coś koło remisu raczej i zależy dużo od frekwencji.
    Ale jaką Cerkwię mamy trzymać, my Polacy – jakie to ma znaczenie? Ilu jest cerkiewnych Polaków?
    Problemy realne już mamy, choćby z kościołem p.w. Matki Boskiej Gromnicznej, przy Czarnieckiego we Lwowie.
    To żaden błąd. To temat co najwyżej poboczny lub zastępczy.

Co do ekonomii przyklasnę każdemu rozsądnemu przedsięwzięciu. Na razie nie wiele się dzieje. I nie widzę rychłych zmian w przedmiotowej kwestii.
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Foxx
    Sorry, ale tak stanowczo wypowiadasz się na temat, o którym najwyraźniej masz pojęcie umiarkowane. Dominujący w prawosławiu Patriarchat Moskiewski od wieków jest agenturą - nie tylko wpływu - Rosji. Począwszy od mianowania kolejnych patriarchów przez carów, a nie synody - po fakt, że aktualni liderzy, włącznie z Polskim Prawosławnym Kościołem Autokefalicznym, mają na koncie robotę dla KGB. Stąd tak wroga reakcja tego Kościoła na autokefalię Patriarchatu Kijowskiego. Mimo, iż gdy Ruś Kijowska przyjmowała w 988 chrzest z rąk patriarchy Konstantynopola na terenie dzisiejszej Moskwy panował wzmożony ruch. Po bagnistych terenach skakały żaby i brodziły łosie. Inna rzecz, że za Patriarchatem Kijowskim prawdopodobnie stoi Służba Bezpieczeństwa Ukrainy.

No i został jeszcze Kościół Greckokatolicki. Mimo iż powstał jako próba związania prawosławnych rusinów zajmujących tereny I Rzeczypospolitej z wyznaniem rzymskim, od ponad 100 lat jest rozsadnikiem najbardziej antypolskiej opcji ukraińskiego nacjonalizmu. To wierni tego Kościoła blokują w Lwowie zwrot świątyni, o czym napisał Pawełek.

W takiej sytuacji naprawdę nie wiem, co mogłeś mieć na myśli. Inna rzecz, że jednym z głównych powodów napięć na dawnych Kresach były usilne próby "nawracania" rusinów przez Polaków/spolonizowanych rusinów. Ogniem i mieczem.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Budyń_70
    Del
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 25-05-2019 o 20:26

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Schetyna z pączkami rozbił bank
    Moje typy:
    PiS - 36
    KE - 34
    Wiosna -9
    Konfederacja -8
    Kukiz - 4
    Lewica razem - 2
    Mimo zaciągnięcia pod wspólny sztandar niemal 3/4 sceny politycznej kraju (od POstsowietów przez gejów i lesbijki po zatwardziałych komuchów) nadal na czele ugrupowanie propaństwowe.
    Pięknie i niech tak pozostanie do końca.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Mimo zaciągnięcia pod wspólny sztandar niemal 3/4 sceny politycznej kraju (od POstsowietów przez gejów i lesbijki po zatwardziałych komuchów) nadal na czele ugrupowanie propaństwowe.
    Pięknie i niech tak pozostanie do końca.
    Taką piosenkę dziś zasłyszałem:

Wygramy wygramy wygramy!!!
    Ku.rwy pokonamy!!!
    Pałę im podamy!!!
    W dupę wyruchamy!!!

O kim to mogło być, orientuje się może ktoś?

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista
    Taką piosenkę dziś zasłyszałem:

Wygramy wygramy wygramy!!!
    Ku.rwy pokonamy!!!
    Pałę im podamy!!!
    W dupę wyruchamy!!!

O kim to mogło być, orientuje się może ktoś?

O ku.rwach. Pokracznych. Poebanych. Dla których Już Pożegnania nadszedł czas.

Dobra nuta, wpada w ucho

Gdzie strumyk płynie z wolna,
    Rozsiewa zioła maj,
    Stokrotka siedzi smutna,
    masowy będzie gwałt!

Legionista
    Wyciąłem z tematu "Muza klubowa"

Ale nuda. Wkłady nie grają, do tego ta absurdalna cisza wyborcza, niech chociaż coś podudni
    absurdalna?
    Mi tam się to podoba. Włączam wczoraj jedno radio, drugie, trzecie itd. A tam muza leci, jedna, druga, trzecia, i tak dalej, a jak coś już pierdoolili to o podróżach, kulinariach, pogodzie i tak dalej. Głowa mi odpoczęła, szczególnie dzień z wieczorem późnym zayebiście spędzonyz ziomkami bez grama polityki, i teraz jakoś sobie przypominam, że nie było nic powiedziane wcześniej, że "zakaz gadania o polityce" czy cuś tylko tak wyszło.

Wieczorem się nadgoni

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Wyciąłem z tematu "Muza klubowa"

absurdalna?
    Mi tam się to podoba. Włączam wczoraj jedno radio, drugie, trzecie itd. A tam muza leci, jedna, druga, trzecia, i tak dalej, a jak coś już pierdoolili to o podróżach, kulinariach, pogodzie i tak dalej. Głowa mi odpoczęła, szczególnie dzień z wieczorem późnym zayebiście spędzony z ziomkami bez grama polityki, i teraz jakoś sobie przypominam, że nie było nic powiedziane wcześniej, że "zakaz gadania o polityce" czy cuś tylko tak wyszło.
    Ja mam takie potrzeby w wakacje. Np. wrzucam do fury rodzinkę, Heimatkarte von Ostpreußen (grudzień 1939) i myyyk w objaździk na Warmię, Mazury lub okolice Gdańska. Wtedy przenoszę się do innego wymiaru i bardzo nie lubię jak mnie ktoś to zakłóca

https://www.google.com/search?tbm=is...46p3dSB8gCp0M:

A na razie podoba mnie się akcja huzia na Józia i doceniam tego „Józia” za odporność na wszelkie ciosy

Jest jeszcze kwestia, czy cisza wyborcza ma w ogóle sens, ale to temat na odrębną dyskusję.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Wieczorem się nadgoni
    Tak raczej, nie inaczej, a przynajmniej nie wykluczone

Dobrego dnia!

OLD FASHION MAN CLUB

A co tu tak cicho......dalej cisza wyborcza

Legionista
    Wstępnie pozamiatane, to i nie ma co trzepać piany, a na razie jesteśmy w temacie obok

http://forum.legionisci.com/showthre...t=17877&page=4

OLD FASHION MAN CLUB

Skoro mamy już jasność i znamy skład ekipy do UE wybranych przez wielbicieli serialu Ranczo i Ojca Mateusza możemy podywagować kto zastąpi tuzów intelektu jak Mazurek, Zaleska czy Kempa. Czy Wittek wróci? Czy Czerwińska doczeka się wyjścia? Obgryzam paznokcie.
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 28-05-2019 o 10:36
    In_Mioduski_We_Trust

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Skoro mamy już jasność i znamy skład ekipy do UE wybranych przez wielbicieli serialu Ranczo i Ojca Mateusza możemy podywagować kto zastąpi tuzów intelektu jak Mazurek, Zaleska czy Kempa. Czy Wittek wróci? Czy Czerwińska doczeka się wyjścia? Obgryzam paznokcie.
    Uwielbiam te podsmiechujki postępowego elektoratu PO, że na PiS głosuje wies, a miejska inteligencja na PO zapominając że znakomita większość lemingowego elektoratu wywodzi się z pod ukraińskiej czy białoruskiej granicy.
    Zmienił się tylko adres zamieszkania, bo słoma z butów dalej wystaje.
    Ostatnio edytowane przez Alek ; 28-05-2019 o 10:44

Legionista
    Obgryzam paznokcie.
    Czyń to nad wyraz ostrożnie. Jak ostrzegała przed wojną jedna z lwowskich gazet „pod paznokciami znajdują się miliardy bakterii”.

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez mappet_show Zobacz posta
    Poczytaj sobie bałwanie swoje posty, pisanie przez takiego umysłowego impotenta pogardliwie o kims "tuzy intelektu" to wyzszy poziom absurdu

Aha i pisanie z jakas wyzszoscia, ze "widzowie Ojca Mateusza wybrali", gdy samemu deklarowalo sie glosowanie na Cimoszenke

Ale widze kodziarzu, ze zwieracze zaczynaja puszczac

Boli? Ma bolec

Uwazaj tylko, bo za chwile znow nie ogarniesz dalna, napiszesz o dwa slowa za duzo i znow polecisz z bananem

I bedzie kolejne wcielenie, gdzie znow bedziesz udawal, ze mapet i hazardzista to nie ty

Obgryzam paznokcie.
    To akurat Twój najmniejszy problem życiowy.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Poczytaj sobie bałwanie swoje posty, pisanie przez takiego umysłowego impotenta pogardliwie o kims "tuzy intelektu" to wyzszy poziom absurdu

Aha i pisanie z jakas wyzszoscia, ze "widzowie Ojca Mateusza wybrali", gdy samemu deklarowalo sie glosowanie na Cimoszenke

Ale widze kodziarzu, ze zwieracze zaczynaja puszczac

Boli? Ma bolec

Uwazaj tylko, bo za chwile znow nie ogarniesz dalna, napiszesz o dwa slowa za duzo i znow polecisz z bananem

I bedzie kolejne wcielenie, gdzie znow bedziesz udawal, ze mapet i hazardzista to nie ty
    on się teraz z kuriera wycięty pilnuje, leci grzegorz, **** wiec co będzie dalej, może przestaną płacić ?
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista Awatar Jaco
    Zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełniania przestępstwa przez byłego szefa MON złożył Tomasz Piątek, autor dwóch książek zatytułowanych: "Macierewicz i jego tajemnice" oraz "Macierewicz. Jak to się stało". Piątek zarzucał byłemu politykowi, że po opublikowaniu jego pierwszej książki złożył "fałszywe zawiadomienie o przestępstwie, nadużywając swojego stanowiska jako ministra obrony narodowej".
    Prokuratura najpierw podjęła decyzję, że śledztwa nie będzie, ale Piątek złożył zażalenie do sądu i postępowanie sprawdzające ruszyło od nowa. 4 kwietnia br. rozpoczęło się śledztwo.
    Jak informuje portal Press, 10 maja prokuratura umorzyła postępowanie. – Analiza zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego w świetle art. 231 kk i art. 234 kk, wykazała, iż nie doszło do realizacji znamion czynów zabronionych wskazanych w zawiadomieniu o przestępstwie – mówi cytowany przez portal rzecznik prokuratury Łukasz Łapczyński.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów