Strona 1884 z 1891 PierwszyPierwszy ... 8841384178418341874188018811882188318841885188618871888 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 56,491 do 56,520 z 56711

Wątek: Polityka

Cytat Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
    Jej dziadek i tatuś byli w UB. Nie masz farta do swoich kandydatów. Jaco mnie ubiegł z podaniem źródła – poczytaj.
    Taka jest właśnie Platforma Obywatelska. Nie mam więcej pytań.

Always look on the bright side of life.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Spoko, lookne se w tamten sajd

Poza tym zero refleksji?

Przecież ta rozmowa równie dobrze mogłaby się toczyć w temacie o autodissach…

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista
    mapet, a może raz byś wziął przykład z tego, co reprezentujesz?
    https://www.youtube.com/watch?v=NUHk2RSMCS8

btw: Pawełek: miło takiego prawdziwka poczytać, szczególnie dziś.

Cytat Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    Ale dlaczego twierdzisz, że dla niego działalność w UB to coś nagannego?. Może oni są z jednego "kręgu kulturowego".
    Ale masz coś na nią czy nienawidzisz po dziadku?

Legionista Awatar Foxx
    Ale masz coś na nią czy nienawidzisz po dziadku?
    A gdzie tu nienawiść? (pomijając już że chodzi raczej o ojca) Rozumiem, że skoro komuna nie przeszkadza, to się stosuje jej skróty myślowe w rodzaju "mieć coś na kogoś". Tymczasem wystarczy mieć internet.

była minister w rządzie Leszka Millera. Do PZPR wstąpiła w roku, w którym komuna mordowała robotników na wybrzeżu. Kiedy spora część tych trochę bardziej przyzwoitych komunistów oddawała partyjne legitymacje w 1981 roku po wprowadzeniu stanu wojennego, towarzyszka Hubner trwała na partyjnym posterunku aż do 1987 roku.

Jej życiorys to typowa ścieżka kariery ówczesnego obiecującego komunisty z nieodzownym oczywiście stypendium Fulbrighta. Wyjechała tam Pani Danuta w tak niesamowitych okolicznościach, że do dziś wielu pamięta ten przypadek.

Otóż Wojciech Huebner, mąż naszej chluby, dzień po zostaniu I sekretarzem POP PZPR na SGPiS przyznał stypendium w USA sobie i swojej żonie.

Pani Danuta, aby pozostać przy europejskim korycie, które obecnie uśredniło gaże dla wszystkich euro posłów do 7000 euro, postanowiła dokonać wolty i wystartować z bezpiecznej i dość pewnej listy Platformy Obywatelskiej, zdradzając kolegów z SLD.

Warto więc dmuchać na zimne i przyjrzeć się wybrance PO do europejskiego parlamentu Danucie Hubner.

Jej ojciec przechodził podobne metamorfozy jak jego córka zgoła jednak zaczynając odwrotnie niż ona w rytm znanej piosenki „Prawy do lewego”.

Ryszard Młynarski z żołnierza AK przedzierzgnął się w 1944 roku w funkcjonariusza Milicji Obywatelskiej. W lipcu 1945 roku został zatrudniony, jako oficer śledczy UB w Nisku.

Tam współpracował ze swoim szefem i słynnym z torturowania więźniów oprawcą Stanisławem Supruniukiem ściganym z wniosku prokuratury od 1999 roku za zbrodnie na narodzie polskim.

Po wydaniu na Supruniuka wyroku śmierci przez podziemie niepodległościowe przeniesiono go na bezpieczniejszy odcinek, a jego miejsce zajął ojciec naszej Pani Danuty.

Jednak z troski o własną skórę ubek Młynarski czmychnął w 1948 roku do Warszawy.

Instytut Pamięci Narodowej prowadzi śledztwo w sprawie represji i zachowania funkcjonariuszy niżańskiego UB, gdy jego szefem był Ryszard Młynarski.

Może więc władze Platformy Obywatelskiej idąc w ślad za wątpliwościami swojego guru Wałęsy zrewidują swój entuzjazm co do "świetnej kandydatury" i "lokomotywy" listy wyborczej PO do PE?
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Alek
    https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...splaci/tzns8c9

Nowoczesna chciała rządzić państwem, a mają burdel w finansach partii. Do tego przewodnicząca nic o tym nie wie, jedna z posłanek której mąż narobił długów spie,rdoliła do PO, a Rysiu Petru naczelny ekonomista też dał dyla. kabaret jakich mało

Legionista Awatar Foxx
    A tu dopisana przez życie (nie)spodziewana dość symboliczna pointa do jednej z dyskusji

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista
    Nie wiem za bardzo gdzie ale ta sprawa ma wymiar polityczny więc spytam tutaj: jak to 3 miechy na odczytanie wyroku ws. Amber Gold? przecież to chore.

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Nie wiem za bardzo gdzie ale ta sprawa ma wymiar polityczny więc spytam tutaj: jak to 3 miechy na odczytanie wyroku ws. Amber Gold? przecież to chore.
    Niestety, takie mamy absurdalne prawo. Musi odczytać wszystko, bo jest to później podstawą do odwołania. Jest w sejmie projekt żeby to co zbędne było tylko w pisemnym uzasadnieniu.

Legionista Awatar Z.
    Czy ktoś wie (i ewentualnie mógłby wskazać) kto jest na liście wyborczej "warszawskiej" PiS na miejscach 3 - X ? Wiem, że Kaleta jest zdaje się 8. Generalnie chodzi mi o to by uniknąć "przyjemności" głosowania na miejsca 1 i 2.

Czy ktoś wie (i ewentualnie mógłby wyjaśnić) z jakiego powodu jedną z reakcji Morawieckich na kolejną "bombę" Wyborczej jest koncepcja jakiejś ustawki sprzedażowej działki we Wrocławiu? Obecnie to właśnie ta reakcja jest dla mnie jedynym dowodem na to, że coś jest jednak nie tak w tej sprawie.

Pozdrowienia dla wszystkich
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...splaci/tzns8c9

Nowoczesna chciała rządzić państwem, a mają burdel w finansach partii. Do tego przewodnicząca nic o tym nie wie, jedna z posłanek której mąż narobił długów spie,rdoliła do PO, a Rysiu Petru naczelny ekonomista też dał dyla. kabaret jakich mało
    To je curfa circus

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Czy ktoś wie (i ewentualnie mógłby wskazać) kto jest na liście wyborczej "warszawskiej" PiS na miejscach 3 - X ? Wiem, że Kaleta jest zdaje się 8. Generalnie chodzi mi o to by uniknąć "przyjemności" głosowania na miejsca 1 i 2.

Czy ktoś wie (i ewentualnie mógłby wyjaśnić) z jakiego powodu jedną z reakcji Morawieckich na kolejną "bombę" Wyborczej jest koncepcja jakiejś ustawki sprzedażowej działki we Wrocławiu? Obecnie to właśnie ta reakcja jest dla mnie jedynym dowodem na to, że coś jest jednak nie tak w tej sprawie.

Jacek Saryusz-Wolski
    Ryszard Czarnecki
    Konstanty Radziwiłł
    Anita Czerwińska
    Zbigniew Gryglas
    Ewa Tomaszewska
    Andrzej Smirnow
    Sebastian Kaleta
    Dominika Chorosińska (Figurska)
    Małgorzata Wypych
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    (...) btw: Pawełek: miło takiego prawdziwka poczytać, szczególnie dziś.
    Może i tak, ale we łbie mnie się nie mieści, że w naszych szeregach na Łazienkowskiej są takie typy, które otwarcie wspierają postkomunę i to na ich stricte komunistycznych fundamentach ze wszystkimi ich zbrodniami i niegodziwościami.

Nie piszę tu np. o tym debilu Halickim, co nawet jego koledzy uważają go za dałna, a który wozi się w szaliku na vipach na zachodniej i jest czasem widywany przed bramkami – bo to zapewne dobry kumpel kodziarzy typu BL, DM oraz wcześniejszych.

Tych z forum bym po prostu zbanował, ale decyzja w przedmiotowej sprawie nie leży w moich kompetencjach.

Wielu innych chce czytać tą tautologię, czyli trzepanie oczywistych oczywistości.

Niech tak będzie, trudno.

Dostałem właśnie „Kalendarium Lwowa 1918-1939”, jakieś 1160 stron – mam co robić

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Jacek Saryusz-Wolski
    Ryszard Czarnecki
    Konstanty Radziwiłł
    Anita Czerwińska
    Zbigniew Gryglas
    Ewa Tomaszewska
    Andrzej Smirnow
    Sebastian Kaleta
    Dominika Chorosińska (Figurska)
    Małgorzata Wypych
    Dziękuję.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista

To przyprobsuj Gryglasa. Ile chłop systemowcom sabotażu narobił, to coś pięknego

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Z.
    Szczerze mowiac, z mojej strony lista dupy nie urywa. Sam jestem ciekawe jak Wy te grupe widzicie.

Legionista
    Szczerze mowiac, z mojej strony lista dupy nie urywa. Sam jestem ciekawe jak Wy te grupe widzicie.
    Od urywania dupy to jest ostry baran na cienkim przy Maltańskiej.

Tu chodzi o to, żeby nie wróciło to co było, chyba że tego akurat chcesz.

I koniec tematu.

Po co nagle udajesz niekumanego w polityce?

Masz Gryglasa. Nie pasuje, wal na Hubner lub Cimoszewicza.
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar TNTP
    Jako, że w najbliższym sąsiedztwie kebabu Habiba mieszkało całych dwóch europosłów PiS, oraz jeszcze przed jego powstaniem gdzieś w jego okolicy była ówczesna Nowogrodzka Kaczyńskiego, nie sposób nie uznać Twojego postu za agitację wyborczą

Dla mnie to patrząc na te listy to w 4 na 7 przypadków głosowałbym na II miejsce na liście (Czarnecki, Halicki, Rzymkowski, pod murem będąc Ikonowicz )
    U Konfederacji to Jakubiak (no chyba że będzie wspierał klub z Grodziska ), u Gwiazdowskiego - na założyciela ruchu, a u Biedronia to za cholerę nie wiem kogo

To tak w ramach moich rekomendacji - dla każdego coś dobrego

ps. Warszawska lista PiS jest imho bardzo mocna - 5 posłów, senator, 2 euro. Siłą nazwisk porównywalna jest PO - tylko na oko jest ona bardziej "warszawska", czy tam "mazowiecka"
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Taź
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

Spróbuj podważyć któryś z przytoczonych przeze mnie faktów. Propagandowe recenzje wnoszą raczej niewiele.
    Spróbuj raczej udowodnić dlaczego PiS był tym "niepodległościowym" rządem abym mógł stwierdzić realny sabotaż.

Oczywiście, po czym Saryusz w konkretnych okolicznościach się wypisał, w czego efekcie stracił stołek i pozycję w unijnym mainstreamie.
    Wycofał się czy raczej został usunięty z PO usiłując ubiegać się o przewodniczącego Rady Europejskiej?

czy skali absurdalności pomysłu, by z urzędu stosować prawo karne wobec ewentualnych inicjatorów postępowań cywilnych w sprawie nieprecyzyjnie opisanych roszczeń
    Rząd nie wziął tej ustawy nawet pod obrady. Nie było szans na dyskusję o poprawkach. Nie zrobił nic w temacie zabezpieczenia polskiego interesu. Jedyne co w temacie słychać to zapewnienia na wystąpieniach polityków PiS o tym, że "Polska nie będzie płacić" i zero konkretów. Podobne zapewnienia słyszeliśmy również w temacie ustawy o IPN. Jak się skończyło każdy wie.

"Kojarzenie" tu nie ma nic do rzeczy. Giertych wprowadził kolegę Krzysztofa do polityki, a ów kolega był znaczącym politykiem LPR po "przewrocie" i przejęciu partii przez środowisko MW.
    Zapytam: kto wprowadził Jarosława?

...a sami nie udzielają wywiadów rosyjskim tubom propagandowym używanym w informacyjnej wojnie hybrydowej.
    Czymże jest udzielenie wywiadu w porównaniu z zorganizowaniem konferencji do celów politycznych przyjaciół z bliskiego wschodu.
    I przy okazji zostać jeszcze "oplutym".

A tu dopisana przez życie (nie)spodziewana dość symboliczna pointa do jednej z dyskusji
    Mam wkleić Berkowicza?

ps. Głosować w ankiecie odnośnie wyborów!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Jako, że w najbliższym sąsiedztwie kebabu Habiba mieszkało całych dwóch europosłów PiS, oraz jeszcze przed jego powstaniem gdzieś w jego okolicy była ówczesna Nowogrodzka Kaczyńskiego, nie sposób nie uznać Twojego postu za agitację wyborczą (…)
    Ooo, Panie – lokal legenda, niejedna dobra akcja tam była, ale oprócz wlepek Legiuni żadnych innych akcentów tam nie ma, więc z kampanii wyborczej tą zacną miejscówę to bym raczej wyciął

W tych samych rejonach na początku bieżącego stulecia werbowano mnie do LPR. Gdybym w to wtedy wszedł, dostałbym się do sejmu, no ale jak wiadomo, gdyby szafa miała linki to by była windą

Wczoraj spotkałem tak sympatyczną Rosjankę, że myślałem, że przestanie mnie prześladować rosyjski wątek w polityce , a tu taki świeżutki motyw:

Mateusz Piskorski opuścił areszt. Lider partii Zmiana, oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin spędził dwa lata w areszcie. Po wyjściu od razu popędził do rosyjskich mediów.
    Piskorski opuścił areszt dzięki wpłaceniu kaucji w wysokości 200 tysięcy złotych. O swojej sytuacji zdecydował się opowiedzieć rosyjskiemu portalowi eadaily.com.
    Został zapytany m.in. o sprawę swojej przyszłości politycznej i kontakty z innymi przedstawicielami polskiej sceny politycznej. Piskorski wymienił kilka nazwisk.
    Wymienię tych, którzy mnie wspierali i wspierają. To Janusz Korwin-Mikke, znany polski reżyser Grzegorz Braun i Piotr Ikonowicz (…)
    https://wpolityce.pl/polityka/447463...-mikke-i-braun

Z przyjemnością poznałbym w przedmiotowej sprawie stanowisko Winnickiego oaz Bosaka

(…)Pozdrowienia dla wszystkich
    Również pozdrawiam
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
    Spróbuj raczej udowodnić dlaczego PiS był tym "niepodległościowym" rządem abym mógł stwierdzić realny sabotaż.
    Realny sabotaż opisali sami sprawcy, nie ma tu ani czego "stwierdzać", ani udowadniać. Byli w rządzie, mieli wicepremiera i zgodny z parytetem reprezentacji w Sejmie pakiet stołków. Jeżeli w takiej sytuacji chcesz próbować podważać "niepodległościowość" tego rządu... OK, kolega Bosak brylował na zapleczu "rządu zdrady narodowej"

Wycofał się czy raczej został usunięty z PO usiłując ubiegać się o przewodniczącego Rady Europejskiej?
    Zgoda na przyjęcie reprezentowania rządu RP jako kontrkandydat wybranego już przez Merkel Tuska skutkowała formalnie zarówno usunięciem Saryusza z PO, jak i reelekcją Tuska po głosowaniu. Wyboru dokonał Saryusz przyjmując propozycję rządu.

Rząd nie wziął tej ustawy nawet pod obrady. Nie było szans na dyskusję o poprawkach. Nie zrobił nic w temacie zabezpieczenia polskiego interesu. Jedyne co w temacie słychać to zapewnienia na wystąpieniach polityków PiS o tym, że "Polska nie będzie płacić" i zero konkretów. Podobne zapewnienia słyszeliśmy również w temacie ustawy o IPN. Jak się skończyło każdy wie.
    Bo też ten projekt jest równie kretyński, jak ustawa o IPN. Cała sekwencja wydarzeń związanych z tamtą ustawą skończyła się jednak oświadczeniem Morawieckiego i Netanjahu, m.in.

Nie zgadzamy się na działania polegające na przypisywaniu Polsce lub całemu narodowi polskiemu winy za okrucieństwa popełnione przez nazistów i ich kolaborantów z różnych krajów. Smutna prawda jest niestety taka, że w tamtym czasie niektórzy ludzie - niezależnie od pochodzenia, wyznania czy światopoglądu - ujawnili swe najciemniejsze oblicze. Doceniamy fakt, że struktury Polskiego Państwa Podziemnego nadzorowane przez Rząd RP na uchodźstwie stworzyły mechanizm systemowej pomocy i wsparcia dla osób pochodzenia żydowskiego, a podziemne sądy wydawały wyroki skazujące Polaków za współpracę z niemieckimi władzami okupacyjnymi, w tym także za denuncjowanie Żydów.
    https://www.rp.pl/Konflikt-Polska-Iz...Netanjahu.html

oraz akcją nieco zaskakującą Żydów:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...o-i-netanjahu/

Takie, jak dotąd są ruchy rządu w tych sprawach, Rzecz powinna być uregulowana ustawą reprywatyzacyjną dotyczącą wszystkich obywateli II RP, którzy utracili mienie, bez względu na pochodzenie etniczne, czy wyznanie. Szopki "anty 447" to nie tylko prawne mieszanie systemów walutowych, ale przede wszystkim przedszkolne pajacowanie właśnie w stylu Berkowicza. Taki "poziom"

Zapytam: kto wprowadził Jarosława?

- rozumiem przewijające sie w tym temacie problemy z korzystaniem z zasobów netu, więc tradycyjnie chętnie odpowiem

W 1968 był wśród studentów biorących udział w wiecach organizowanych w ramach tzw. wydarzeń marcowych[10]. W 1976, po tzw. wydarzeniach czerwcowych, rozpoczął współpracę z Komitetem Obrony Robotników, następnie z Biurem Interwencyjnym Komitetu Samoobrony Społecznej „KOR”, kierowanym przez Zofię i Zbigniewa Romaszewskich[11]. Od 1979 należał do redakcji kierowanego przez Antoniego Macierewicza niezależnego miesięcznika „Głos”[10].
    Czymże jest udzielenie wywiadu w porównaniu z zorganizowaniem konferencji do celów politycznych przyjaciół z bliskiego wschodu.
    I przy okazji zostać jeszcze "oplutym".
    To, że ta konferencja to oczywista porażka w niczym nie zmienia latania przez Konfederatów włącznie z kolegą Krzysztofem do Sputnika. W realnej polityce shit happens - rządzący wykazali się grubą naiwnością i tym razem zostali przerobieni przez sojusznika. Konfederaci ganiają do ruskich z własnego wyboru.

Mam wkleić Berkowicza?
    Wklejaj, jak wspomniałem - to świetna ilustracja pewnego "poziomu". Dodatkowo też jakaś miara potencjału Konfederacji w rzeczywistej walce z "żydostwem". Jeżeli chodzi o politykę międzynarodową, może być w pakiecie z wrzuconym przez Pawełka dzisiejszym newsem

https://wpolityce.pl/polityka/447463...-mikke-i-braun

No, po prostu geniusze

przecież to ta sama glina co funfle z Sowa i Przyjaciele.

Legionista Awatar Foxx
    – W odniesieniu do zmanipulowanego artykułu „Gazety Wyborczej”, podpisanego przez redaktora Harłukowicza oraz zawartymi tam kłamliwymi pomówieniami kieruję sprawę na drogę sądową – stwierdziła Iwona Morawiecka, żona premiera. „Ponadto, oświadczam, że w przypadku przystąpienia przez Gminę Wrocław do budowy dróg, ujętych w PZP dla tego rejonu i przebiegających przez działkę, która jest obecnie moją własnością a od 2002 r. była współwłasnością, dokonam sprzedaży wszelkich wyodrębnionych terenów po cenie zakupu wynikającej z aktów notarialnych z uwzględnieniem inflacji. Deklaruję również, że całą otrzymaną kwotę od Gminy Wrocław przeznaczę na cele charytatywne” – podkreśliła żona szefa rządu.

Do sprawy odnieśli się także prawnicy premiera. – Działając w imieniu i na rzecz Iwony i Mateusza Morawieckich informujemy, że w najbliższych dniach złożony zostanie pozew przeciwko wydawcy dziennika „Gazeta Wyborcza”, redaktorowi naczelnemu, redaktorowi naczelnemu portalu informacyjnego Wyborcza.pl oraz panu Jackowi Harłukowiczowi, autorowi materiału prasowego, o ochronę dóbr osobistych z tytułu dokonanych naruszeń poprzez publikację materiałów prasowych zawierających nieprawdziwe lub nieścisłe wiadomości na temat naszych mocodawców – poinformował Dariusz Tokarczuk z kancelarii Gide Loyrette Nouel.

W ocenie prawników „zawarte w publikacjach informacje są niepełne i nierzetelne, a przez to naruszają dobre osobiste Morawieckich”. „Materiał prasowy wprowadza w błąd opinię publiczną nie tylko co do procedury zakupu działki, ale przede wszystkim jej aktualnej wartości, nietrafnie podając wartość działki na poziomie 70 milionów złotych, nie uwzględniając obiektywnych zmian wartości gruntów na przestrzeni 17 lat od zakupu nieruchomości, a także odliczenia od dzisiejszej wartości działki kosztów wyłączenia gruntu z produkcji rolnej w celu przeprowadzenia w przyszłości jakichkolwiek inwestycji. Stawia też nieuprawniony zarzut cyt. uwłaszczenia się Iwony i Mateusza Morawieckich podczas gdy opisywana działka w chwili zakupu nie stanowiła mienia publicznego, a Morawieccy byli osobami prywatnymi. Ceny zakupu działek w tamtym terenie były cenami rynkowymi” – czytamy w komunikacie.

„Nasi mocodawcy, a w szczególności Mateusz Morawiecki ma świadomość, że media mają prawo oceniać prywatne życie osób publicznych. Muszą jednak dochowywać przy tym należytej staranności, a nade wszystko przestrzegać zasad rzetelności i etyki dziennikarskiej. Iwona Morawiecka udzieliła redakcji "Gazety Wyborczej" wyczerpujących odpowiedzi, których treść nie została jednak uwzględniona w opublikowanym tekście. W związku z powyższym, nasi mocodawcy zdecydowali się wystąpić na drogę sądową, celem ochrony dobrego imienia na skutek przypisania im niewłaściwego postępowania, i będą dochodzić opublikowania przeprosin o odpowiedniej treści” – podkreślili prawnicy.
    Jak to michnikowszczyzna.

Legionista
    Słuchajcie czy coś sie zmieniło ostatnio po wprowadzeniu ustawy antylichwiarskiej? Bo sam obecnie widzę, ze
    lombardów jest coraz więcej
    jest bardzo wiele firm pożyczkowych prywatnych, które bija sie o klienta
    i raczej nie wygląda na to, że mniej osób decyduje się na pożyczki

Poza tym coraz więcej firm przerzuca swoje usługi do sieci.
    http://www.gazetapodatkowa.net/zmien...lichwiarskiej/
    Ostatnio edytowane przez WRDS ; 03-06-2019 o 10:26

Legionista
    Jak to michnikowszczyzna.
    Sasin u Piaseckiego w TVN:

Sąd rozstrzygnie, kto tu mówi prawdę, a kto kłamie. Dzisiaj stawiam tezę, że artykuł w „Gazecie Wyborczej” jest artykułem kłamliwym, nie mającym nic wspólnego z rzeczywistością. Formuje tezy nieuprawnione, mające uderzyć w wiarygodność premiera i w związku z powyższym to kończy dyskusje na ten temat. Natomiast premier niczego nie ukrywa, nie ucieka od odpowiedzi na pytania, jak została ta działka kupiona, kiedy, za ile pieniędzy

Pamiętam chociażby przykład jednego z ministrów PO, który przepisywał na córkę wartą bardzo wiele pieniędzy działkę, której nie miał pokrycia w środkach, które zarobił, a nabył tę działkę i przepisał ją na żonę, żeby ukryć i nie pokazać jej w oświadczeniach majątkowych. Były minister sportu z PO
    I takie to są różnice

Nie poddawaj się
    Opozycjo maaa
    Nie poddawaj się
    Niech zabawa trwaaaa!!!

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Foxx

Jest jeszcze lepiej

Działki Morawieckich warte ok 70 mln zł? Okazuje się, że takiej wyceny dokonała działaczka SLD! "Dziennikarstwo śledcze a'la Wyborcza"
    https://wpolityce.pl/polityka/447507...dzialaczka-sld

Legionista
    Otóż to! Ktoś o tym mówił dzisiaj w radyjku

Nie poddawaj się
    Opozycjo maaa
    Nie poddawaj się
    Niech zabawa trwaaaa!!!

Śmiało, co tam mamy następnego?

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta

Śmiało, co tam mamy następnego?

Może dla odprężenia kilka słów o gospodarce ("Po pierwsze gospodarka, głupcze!"):
    https://www.money.pl/gospodarka/wyna...ml?src01=b289a

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Forumowa straż czuwa. Będą kwiaty i odznaczenia po wyborach.

Legionista Awatar TNTP
    Forumowa straż czuwa. Będą kwiaty i odznaczenia po wyborach.
    troll Grabca dał głos
    Lieber tot als rot!!

Uprawnienia umieszczania postów