Strona 1883 z 1891 PierwszyPierwszy ... 8831383178318331873187918801881188218831884188518861887 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 56,461 do 56,490 z 56716

Wątek: Polityka

Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Pisząc że kościół potrzebuje reformy mam na myśli zmianę podejścia do osób świeckich, do wiernych.
    Przyznam, do Kościoła nie uczęszczam co Niedziela, przyznam też że Księdza na co dzień nie widuję.

brzydzę się dzisiejszym kościołem i ludźmi którzy tworzą dzisiejszy KK
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Nauki Kościoła szanuję
    Nie mam pytań
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    (...)
    Hazard, ale to nie tak miało być.
    Silisz się na obiektywizm w sprawie PO, w innym temacie chwalisz Kukiza – a tymczasem za tydzień wybory, kampania na finiszu – jako zdeklarowany wyborca Cimoszewicza bądź łaskaw oświecić nas błyskotliwymi odpowiedziami na poniższe pytania:

1. Dlaczego głosujesz na Cimoszewicza?
    2. Z jakiego powodu uważasz, że myślący inaczej powinni podzielać twoje zdanie?
    3. Dlaczego nie przeszkadza ci stricte sowiecka przeszłość Cimoszewicza i jego bliskich?
    4. Czy jesteś pewien, że ten ultra-komuch będzie reprezentował w UE polskie interesy?

To tak na wstępie. Może coś jeszcze dorzucę, albo zrobią to inni. Wiesz…, ludzie jednak chcą czytać – dawaj, a nuż przeważysz genialną szarżą wynik całych wyborów

Nie skacz jak szachowy konik po naszym forum rozsiewając w różnych miejscach nic nie wnoszące wrzutki, tylko pisz tutaj i na temat. Merytorycznie.

Zobacz, miło jest

Czekamy…
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Jaco
    W sobotę 18.05 o 21.50 na TVP Info film S. Latkowskiego „Pedofile” i dyskusja.
    Polecam.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Hazard, jeszcze to:

- Czy po chwili niewątpliwej refleksji nie uważasz, że wystawienie takiej persony jak Cimoszewicz na liście wyborczej kompromituje i dyskwalifikuje całą przedmiotową listę, czy po prostu jesteś częścią tej całej układanki?

Porozmawiajmy…

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Taź
    Cytat Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
    Zaleca się zapoznać z wpływem 500+ na wzrost PKB, spadek bezrobocia, wzrost płac, procentowy spadek liczby dzieci żyjących poniżej granicy ubóstwa.
    ...inflację, nowe podatki, wciąż pogłębiające się zadłużenie państwa...

Cytat Zamieszczone przez Abrams Zobacz posta
    Sam zarób te pieniądze i je rozdawaj, innym pozwól na samodzielne decydowanie na co chca je wydawać.
    Otóż to.

Cytat Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
    Hazard, jeszcze to:

- Czy po chwili niewątpliwej refleksji nie uważasz, że wystawienie takiej persony jak Cimoszewicz na liście wyborczej kompromituje i dyskwalifikuje całą przedmiotową listę, [...]?

Porozmawiajmy…
    Podstaw w miejsce Cimoszewicza jedynkę PiS z okręgu Warszawskiego i odpowiedz sobie na pytanie.
    I nie bronię tutaj KE i nie zamierzam na nich głosować.

Legionista Awatar Mieczysław
    Hazard, ale to nie tak miało być.
    Silisz się na obiektywizm w sprawie PO, w innym temacie chwalisz Kukiza – a tymczasem za tydzień wybory, kampania na finiszu – jako zdeklarowany wyborca Cimoszewicza bądź łaskaw oświecić nas błyskotliwymi odpowiedziami na poniższe pytania:

1. Dlaczego głosujesz na Cimoszewicza?
    2. Z jakiego powodu uważasz, że myślący inaczej powinni podzielać twoje zdanie?
    3. Dlaczego nie przeszkadza ci stricte sowiecka przeszłość Cimoszewicza i jego bliskich?
    4. Czy jesteś pewien, że ten ultra-komuch będzie reprezentował w UE polskie interesy?

To tak na wstępie. Może coś jeszcze dorzucę, albo zrobią to inni. Wiesz…, ludzie jednak chcą czytać – dawaj, a nuż przeważysz genialną szarżą wynik całych wyborów

Nie skacz jak szachowy konik po naszym forum rozsiewając w różnych miejscach nic nie wnoszące wrzutki, tylko pisz tutaj i na temat. Merytorycznie.

Zobacz, miło jest

Czekamy…
    No i dobra No i **** jak mawiał Tata Tasiemka, to jest zemsta KE (rajd Cimoszewicza) na trzynastce Kaczyńskiego.
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
    (...)
    Podstaw w miejsce Cimoszewicza jedynkę PiS z okręgu Warszawskiego i odpowiedz sobie na pytanie.
    I nie bronię tutaj KE i nie zamierzam na nich głosować.
    A bardzo proszę, podstawiłem i sobie odpowiedziałem
    To może wskaż analogie zestawiając skalę zyciorysowego gówna, skoro już poruszyłeś ten temat. Tylko w miarę zwięźle, bo wolałbym, żeby rozpisał się Hazard
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Taź
    PZPR, z czasem PO.
    Mało?

Legionista Awatar Foxx
    Ale to już - w tym temacie - było...

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    kogo wspieram?
    Żeby nie było wątpliwości, jak bardzo zakorzenione w sercu ma wartości takie, jak wolność, prawda, demokracja, ostatnio wiele mówiący o konieczności ich obrony – oczywiście w kontekście Polski i rządów PiS - senator Włodzimierz Cimoszewicz, warto przyjrzeć się skąd się wywodzi.

Wszak pierwszym i najważniejszym miejscem kształtowania naszej osobowości, skali wartości, nawyków - jest rodzinny dom.

Pan senator Cimoszewicz, który sam ma bogatą polityczną przeszłość, wszak piastował ważne stanowiska państwowe: marszałka sejmu, premiera, ministra spraw zagranicznych a wcześniej jeszcze był Stypendystą Fundacji Fulbrighta, działaczem PZPR i młodzieżówek socjalistycznych, po tatusiu też coś odziedziczył – słabość do służb: tajny współpracownik wywiadu PRL - „Carex” (figuruje w archiwum Zarządu Wywiadu. Nr rejestr. 13613, data rejestr. 25.09.80. Organ rejestr. wydz. II dep. I Warszawa. Nr arch. J- 8938, data archiwizacji 24.08.84.). I właściwie już w tym momencie można byłoby skończyć, ale ponieważ o szanownym tatusiu pana senatora wiadomo sporo, trzeba się wiedzą podzielić.

Otóż: pan Marian Cimoszewicz, urodził się w 1917r w Uljanowsku. Mieszkał w Endrychowce pow. Wołkowysk. Był zdeklarowanym komunistą. Pracował, jako robotnik drogowy. W 1939 r. nie został powołany do polskiego wojska, ponieważ już wtedy był agentem NKWD. Po napaści Sowietów na Polskę, szybko awansował. Został poborcą dostaw obowiązkowych w Wołkowysku, czyli rekwirował płody rolne na rzecz Bolszewików. W początkach roku 1940 został seksotem - tajnym donosicielem komisarza NKWD, później skierowano go do Armii Czerwonej, do Szkoły Podoficerów Radiotechnicznych w Rostowie nad Donem. W czasie wojny służbę pełnił w Jednostce Specjalnej NKWD SMIERSZ. W 1943 r. przeszedł kurs pracowników „oświatowych, czyli politycznych i przeniesiony został do Armii Berlinga. Po zakończeniu wojny, do roku 1972 wiernie służył w organach Informacji Wojskowej i WSW. W latach 1945-46 czynnie uczestniczył w likwidacji podziemia AK. Wykazywał się szczególnym zaangażowaniem, zwłaszcza, jako szef Informacji Wojskowej WAT. Według zeznań świadków, był gorszy od sowieckiego komendanta WAT. Aresztował pierwszego komendanta i twórcę WAT gen. Grabczyńskiego.

Na jego rozkaz zbudowano specjalną celę pod schodami, w której w nieludzkich warunkach więził m.in. kpt. Słowika (w tym czasie jego żona była w ciąży). Przez 11 miesięcy przesłuchiwał go z bronią w ręku, do utraty przytomności
    .
    A Tobie nie przeszkadza jedynka warszawska będąca w PZPR?
    Jacek Saryusz-Wolski (...) W latach 70. zajmował się naukowo Wspólnotami Europejskimi na Uniwersytecie Łódzkim. Do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wstąpił 22 września 1980, a wystąpił z niej 25 stycznia 1982, wkrótce po wprowadzeniu stanu wojennego[1]. W 1980 wstąpił również do NSZZ „Solidarność” (był zastępcą rzecznika regionu łódzkiego)
    Takie porównanie.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar TNTP
    Do swojej długiej listy zapomniałeś dodać jeszcze
    - kwaśnych deszczy
    - mokrej wody
    - smogu
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Ale to już - w tym temacie - było...
    (...)
    Takie porównanie.
    No było, było, ale miałem nadzieję, że Taź ma jakiegoś asa w rękawie i napisze coś odkrywczego

Największy bezbożnik czasem nawraca się na łożu śmierci, a większość życia błądzący niekiedy odnajduje właściwą drogę na swojej ostatniej prostej.

Lepiej późno niż wcale

PS.

Hazard, Hazard, gdzie jesteś?

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Taź
    A to nie, jak tylko rok w PZPR to się nie liczy Liczy się dopiero po 2,5 roku

Największy bezbożnik czasem nawraca się na łożu śmierci, a większość życia błądzący niekiedy odnajduje właściwą drogę na swojej ostatniej prostej.

Lepiej późno niż wcale

PS.

No ja bym powiedział, że pewnego dnia objawił mu się Jarosław niczym Bóg Szawłowi i zapytał "Jacku, dlaczego mnie prześladujesz?"

A na serio to kto z Was wierzy w takie bajki? To najgorszy typ polityka. Nie dla idei tylko dla stołka.. No chyba, że PiS i PO to ta sama idea.

Legionista Awatar Foxx
    Napisz na kogo chcesz głosować, a chętnie odpowiem
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Taź
    Na Krzysztofa Bosaka.

Legionista
    Na Krzysztofa Bosaka.
    Aaa, inteligentny chłopiec, Foxx zapewne poświadczy, ale nie wiadomo z czego się gościu utrzymuje, a kumaci w branży twierdzą, że siedzi on w kieszeni swojego brata Marka pracującego w holdingu należącym do rosyjskiego oligarchy.

Ale możemy sobie taką siatkówkę pouprawiać. Lekka strata czasu, ale co tam...

A to nie, jak tylko rok w PZPR to się nie liczy Liczy się dopiero po 2,5 roku

No ja bym powiedział, że pewnego dnia objawił mu się Jarosław niczym Bóg Szawłowi i zapytał "Jacku, dlaczego mnie prześladujesz?"

A na serio to kto z Was wierzy w takie bajki? To najgorszy typ polityka. Nie dla idei tylko dla stołka.. No chyba, że PiS i PO to ta sama idea.
    Acha, a wiesz w ogóle czym jest polityka? Zresztą, nie ważne…
    Obecny układ władzy oceniam z zastrzeżeniami pozytywnie i chcę, żeby działali dalej. Saryiusz, łaskawie przyznam, nie jest może z mojej baśni, ale jak może im w tym pomóc, to niech pomaga.

Najważniejsze, ze Bosak na pewno nie walczy o stołek, tylko o ideę

Była w 2015 na Nowogrodzkiej taka rozkmina, żeby narodowców wokół PiS-u skupić, wymieniano Winnickiego, Bosaka właśnie, najwyraźniej były grubsze powody, że tego zaniechano.

PS

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Alek
    Aaa, inteligentny chłopiec, Foxx zapewne poświadczy, ale nie wiadomo z czego się gościu utrzymuje, a kumaci w branży twierdzą, że siedzi on w kieszeni swojego brata Marka pracującego w holdingu należącym do rosyjskiego oligarchy.

Ale możemy sobie taką siatkówkę pouprawiać. Lekka strata czasu, ale co tam...

Acha, a wiesz w ogóle czym jest polityka? Zresztą, nie ważne…
    Obecny układ władzy oceniam z zastrzeżeniami pozytywnie i chcę, żeby działali dalej. Saryiusz, łaskawie przyznam, nie jest może z mojej baśni, ale jak może im w tym pomóc, to niech pomaga.

Najważniejsze, ze Bosak na pewno nie walczy o stołek, tylko o ideę

Była w 2015 na Nowogrodzkiej taka rozkmina, żeby narodowców wokół PiS-u skupić, wymieniano Winnickiego, Bosaka właśnie, najwyraźniej były grubsze powody, że tego zaniechano.

PS

Prawdziwy Hazard jest w Chelsea
    A ten się chyba zaszyl w puszczy u Cimoszewicza

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Prawdziwy Hazard jest w Chelsea
    A ten się chyba zaszyl w puszczy u Cimoszewicza
    Niestety, nie należy wykluczać takiej opcji. Dzisiaj znowu na meczu nasłucham się pretensji, że go za bardzo wystraszyłem, a przecież nie miałem żadnych złych intencji, chciałem jedynie porozmawiać, wymienić kulturalnie poglądy – no chyba tak wypada na chwilę przed wyborami…

PS

Hazard, Hazard…

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Foxx
    Na Krzysztofa Bosaka.
    No to chętnie odpowiadam

Wprawdzie mam trochę utrudnioną sprawę, bo człowieka poznałem osobiście i trochę politycznych tematów przegadałem, w tym i takie nie do publicznej wiadomości i prywatnie gościa raczej lubię, ale damy radę Ograniczając się więc do rzeczy znanych i odnoszących się do funkcjonowania w polityce.

Przede wszystkim nie ma najmniejszego porównania między rocznym pobytem w PZPR i odejściem po wprowadzeniu stanu wojennego, a byciem "politycznym dzieckiem" Romana Giertycha i uczestniczeniem w sabotażu działań pierwszego po 13 latach rządu niepodległościowego, w którym jako koalicjant się uczestniczyło, jednak tylko dla podziału stołków. W TVP doszło nawet do "koalicji" mianowańców LPR z PO i SLD. Przypomnijmy słowa Giertycha dla "Wyborczej":

Część Polaków zawsze tęskniła za silną władzą. Raz mniej, raz bardziej. Takim momentem był 2006 r., stąd wzięła się moja bliska współpraca z PO, z Donaldem Tuskiem. Myśmy wtedy obalili próbę konstytucyjnego zamachu stanu, który robił Lech z Jarosławem Kaczyńskim.
    W tym kolega Bosak brał udział, czym przez chwilę zapunktował w salonowych mediach występując w TVN-owskim... "Tańcu z gwiazdami" - jako gwiazda TVN.

Sam Giertych wcześniej pobił rekord kolejnym wywiadzie dla... "Wyborczej":

Dmowskiego do Ligi bym nie przyjął

Skąd się brał antysemityzm Romana Dmowskiego? Szczerze? Z politycznego cynizmu - mówi Roman Giertych, wicepremier i przewodniczący Ligi Polskich Rodzin
    W takim klimacie zdobywał "polityczne ostrogi" kolega Krzysztof. A mógłbym pisać znacznie więcej.

Saryusza oceniam podobnie jak Pawełek. Może być i "fachowcem do wynajęcia". Dotychczasowa kariera kolegi Krzysztofa wskazuje na razie, że w odróżnieniu jest tylko "do wynajęcia".

Co tam Panie Pawle? Sondaże spadają, Tusk wjechał, wątek polityczny umarł więc pali się się lampeczka i trzeba zbierać kibicowski elektorat na tydzień przed wyborami wrzucając na forumkę zaczepki? Agituj na trybunie, dziś ostatnia szansa w sezonie.

Legionista Awatar Raffels
    Co tam Panie Pawle? Sondaże spadają, Tusk wjechał, wątek polityczny umarł więc pali się się lampeczka i trzeba zbierać kibicowski elektorat na tydzień przed wyborami wrzucając na forumkę zaczepki? Agituj na trybunie, dziś ostatnia szansa w sezonie.
    VVypierdalaj.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Nooo, nareszcie

Jakie zaczepki, jaki Tusk, jaka agitka, jakie sondaże? Już od tygodnia piszę, że głosy z realu są takie, że ludzie chcą, żebyś się tu powypisywał. Brakuje im dyskusji „opozycji” z Foxxem. To wszystko.

Nie ma takiej potrzeby, żebym kogoś do czegoś namawiał, wokół sami ogarnięci, różnią nas pojedyncze detale.

A zatem opowiedz nam z gruntownym uzasadnieniem dlaczego oddasz swój głos na Cimoszewicza. Chodzi wyłącznie o to.

To w zupełności wystarczy.

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Foxx
    To nie są żarty - Polonia ma mistrza w karty!

Nooo, nareszcie

Jakie zaczepki, jaki Tusk, jaka agitka, jakie sondaże? Już od tygodnia piszę, że głosy z realu są takie, że ludzie chcą, żebyś się tu powypisywał. Brakuje im dyskusji „opozycji” z Foxxem. To wszystko.

Nie ma takiej potrzeby, żebym kogoś do czegoś namawiał, wokół sami ogarnięci, różnią nas pojedyncze detale.

A zatem opowiedz nam z gruntownym uzasadnieniem dlaczego oddasz swój głos na Cimoszewicza. Chodzi wyłącznie o to.

To w zupełności wystarczy.

Zagłosuje na Danutę Hubner. Po części po wrzuceniu tutaj opisu działań ojca Cimoszewicza. 5 lat temu na nią głosowałem.

Miłej niedzieli i oby z Kazkiem na rynku!

Legionista Awatar Jaco
    Dobry wybór z cyklu "zamienił stryjek":
    http://www.bibula.com/?p=9801
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Zagłosuje na Danutę Hubner.(...)
    Jej dziadek i tatuś byli w UB. Nie masz farta do swoich kandydatów. Jaco mnie ubiegł z podaniem źródła – poczytaj.
    Taka jest właśnie Platforma Obywatelska. Nie mam więcej pytań.

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista
    Jej dziadek i tatuś byli w UB. Nie masz farta do swoich kandydatów. Jaco mnie ubiegł z podaniem źródła – poczytaj.
    Taka jest właśnie Platforma Obywatelska. Nie mam więcej pytań.

Ale dlaczego twierdzisz, że dla niego działalność w UB to coś nagannego?. Może oni są z jednego "kręgu kulturowego".

Legionista Awatar Taź

Przede wszystkim nie ma najmniejszego porównania między rocznym pobytem w PZPR i odejściem po wprowadzeniu stanu wojennego
    Widocznie pobyt w PZPR jest niczym w życiorysie a udział w Tańcu z Gwiazdami w TVN już jest. Aż trzeba to było pogrubić!
    , a byciem "politycznym dzieckiem" Romana Giertycha i uczestniczeniem w sabotażu działań pierwszego po 13 latach rządu niepodległościowego
    Wypowiedź mocno stronnicza dająca PiSowi stanowisko partii jako tej jedynej, słusznej, walczącej o niepodległość oraz z układami po '89.
    Przypomnę tylko, że w tamtym okresie Saryusz reprezentował już barwy tej "anty niepodległościowej" strony w parlamencie europejskim. A chwilę później prezydent wywodzący się z tej "niepodległościowej" frakcji podpisał traktat lizboński.

Sam Giertych wcześniej pobił rekord kolejnym wywiadzie dla... "Wyborczej":

W takim klimacie zdobywał "polityczne ostrogi" kolega Krzysztof.
    Wypowiedzi Giertycha nie uważam za sensowne w tym temacie, ponieważ nie kojarzę aby Krzysztof wypowiadał się o tym człowieku jako o autorytecie politycznym.
    Saryusza oceniam podobnie jak Pawełek. Może być i "fachowcem do wynajęcia". Dotychczasowa kariera kolegi Krzysztofa wskazuje na razie, że w odróżnieniu jest tylko "do wynajęcia".
    Czy Krzysztof to polityk "do wynajęcia"? Ja bym się nie zgodził.
    Całą swoją swoją kariere trzyma się tej narodowej, konserwatywnej i chrześcijańskiej strony. Czy to w LPR czy następnie od lat w RN. Kilka lat temu nie zgodził się na odejście do mającej 3-4x większe poparcie frakcji związanej z Korwinem (już nie pamiętam czy było to KNP czy Korwin) a następnie nie dołączył nawet do Kukiza chociaż dołączył tam prezes RN- Winnicki. W tych obu frakcjach mandaty miałby niemal pewne.
    Jak dla mnie jest to osoba mająca moje "zaufanie polityczne" jeżeli takowe można mieć.
    A że ma brata w firmie o rosyjskim kapitale? Ilu z nas miało znajomych pracujących na nie istniejącej już rosyjskiej sieci stacji benzynowych? Albo amerykańskim fastfoodzie? Czy byli to finansowani przez obce mocarstwa agenci?

Legionista Awatar Foxx
    Widocznie pobyt w PZPR jest niczym w życiorysie a udział w Tańcu z Gwiazdami w TVN już jest. Aż trzeba to było pogrubić!
    W tych konkretnych sytuacjach i postawach przyjętych przez obu gości? Niech każdy odpowie sobie sam. A mógł zostać gwiazdą np. "Muppet Show". W końcu to przecież bez znaczenia

Wypowiedź mocno stronnicza dająca PiSowi stanowisko partii jako tej jedynej, słusznej, walczącej o niepodległość oraz z układami po '89.
    Spróbuj podważyć któryś z przytoczonych przeze mnie faktów. Propagandowe recenzje wnoszą raczej niewiele.

Przypomnę tylko, że w tamtym okresie Saryusz reprezentował już barwy tej "anty niepodległościowej" strony w parlamencie europejskim. A chwilę później prezydent wywodzący się z tej "niepodległościowej" frakcji podpisał traktat lizboński.
    Oczywiście, po czym Saryusz w konkretnych okolicznościach się wypisał, w czego efekcie stracił stołek i pozycję w unijnym mainstreamie. Wątek Traktatu Lizbońskiego aktualna Konfederacja eksploatuje podobnie jak "antyustawę 447" - najwyraźniej wierząc, że nikt nie zna "protokołu brytyjskiego" do Karty Praw Podstawowych (wynegocjowanego tylko przez Kaczyńskich i delegację UK), czy skali absurdalności pomysłu, by z urzędu stosować prawo karne wobec ewentualnych inicjatorów postępowań cywilnych w sprawie nieprecyzyjnie opisanych roszczeń

Wypowiedzi Giertycha nie uważam za sensowne w tym temacie, ponieważ nie kojarzę aby Krzysztof wypowiadał się o tym człowieku jako o autorytecie politycznym.
    "Kojarzenie" tu nie ma nic do rzeczy. Giertych wprowadził kolegę Krzysztofa do polityki, a ów kolega był znaczącym politykiem LPR po "przewrocie" i przejęciu partii przez środowisko MW.

Czy Krzysztof to polityk "do wynajęcia"? Ja bym się nie zgodził.
    Twoje prawo

Jak dla mnie jest to osoba mająca moje "zaufanie polityczne" jeżeli takowe można mieć.
    Jak wyżej

A że ma brata w firmie o rosyjskim kapitale? Ilu z nas miało znajomych pracujących na nie istniejącej już rosyjskiej sieci stacji benzynowych? Albo amerykańskim fastfoodzie? Czy byli to finansowani przez obce mocarstwa agenci?
    To nie ja o tym napisałem, ale mam wrażenie, że ci znajomi nie bywają politykami startującymi z list, na których można znaleźć sympatyków "separatystów" znad Dniepru, zwolenników sojuszu z Rosją przeciw Ukrainie... a sami nie udzielają wywiadów rosyjskim tubom propagandowym używanym w informacyjnej wojnie hybrydowej. Takie tam drobiazgi

Pytałeś - odpowiedziałem.

Legionista Awatar Stout
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    Ale dlaczego twierdzisz, że dla niego działalność w UB to coś nagannego?. Może oni są z jednego "kręgu kulturowego".
    Albo to zwykły leming (wtedy współczuję, Hazard) albo coś z tego ma, a to już dużo gorzej.

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    OLD FASHION MAN CLUB

Uprawnienia umieszczania postów