Strona 1882 z 1891 PierwszyPierwszy ... 8821382178218321872187818791880188118821883188418851886 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 56,431 do 56,460 z 56712

Wątek: Polityka

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Odwróciłem przytoczone cytaty - będzie czytelniej.

Już się reformował. I każda "reformacja" mnożyła dewiacje. Problem jest globalny i, chociaż u nas robi za przygrywkę do wyborów, "w centrali" "toczy się" co najmniej odkąd "lawendowa mafia" bezprecedensowo obaliła Benedykta na rzecz Franciszka tworząc nieznany prawu kanonicznemu urząd "papieża emeryta". Ten ostatni nie ma łatwo, ale broni nie składa.
    Pisząc że kościół potrzebuje reformy mam na myśli zmianę podejścia do osób świeckich, do wiernych.

Jestem wierzącym katolikiem choć nie chodzę do kościoła, brzydzę się dzisiejszym kościołem i ludźmi którzy tworzą dzisiejszy KK. Szkoda Mnie tych biednych ludzi którzy uczęszczają co Niedzielę do Kościoła. Ostatnio pod Wawelem miałem przyjemność rozmawiać na ten temat z pewną kobietą która była potwierdzeniem dlaczego kościół Mnie odpycha.

Wysłuchała mojej gadki i kazała przyebać Mnie kilka zdrowasiek i posypać głowę popiołem.

Moim zdaniem kościół wciąż nie zreformował się.

Żyję według dziesięciu przykazań Bożych.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 14-05-2019 o 16:01

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Pisząc że kościół potrzebuje reformy mam na myśli zmianę podejścia do osób świeckich, do wiernych.

Jestem wierzącym katolikiem choć nie chodzę do kościoła, brzydzę się dzisiejszym kościołem i ludźmi którzy tworzą dzisiejszy KK. Szkoda Mnie tych biednych ludzi którzy uczęszczają co Niedzielę do Kościoła. Ostatnio pod Wawelem miałem przyjemność rozmawiać na ten temat z pewną kobietą która była potwierdzeniem dlaczego kościół Mnie odpycha.

Wysłuchała mojej gadki i kazała przyebać Mnie kilka zdrowasiek i posypać głowę popiołem.

Moim zdaniem kościół wciąż nie zreformował się.
    Kandydat do Marvinów w kategorii "pokemon roku"
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

A ja jestem kosmonautą, który porusza się wyłącznie tramwajami. I tylko we wtorki.

Edyta: poniżej link do refleksji kogoś, kto w wiki został zaprezentowany tak: "niemiecki filozof i teolog katolicki zwany przez papieża Piusa XII <XX-wiecznym Doktorem Kościoła>€, przez Josepha Ratzingera <€žjedną z najwybitniejszych postaci naszych czasów>, a wicekanclerza III Rzeszy Franza von Papena <€žwrogiem numer jeden narodowego socjalizmu>"€. Zmarł w 1977 roku. Widział i definiował problemy jasno i wyraźnie - już wtedy.

https://pl.wikiquote.org/wiki/Dietrich_von_Hildebrand

Z rzeczy nie dotyczących bezpośrednio kwestii religii polecam jego "Metafizykę wspólnoty".
    Ostatnio edytowane przez sarinosoman ; 14-05-2019 o 16:32
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista Awatar BlackAdder
    Polecam przeczytać cały artykuł papieża Benedykta XVI, który zalinkował Foxx. W szczególności łatwiej będzie niektórym zrozumieć, że największym zagrożeniem białego heteroseksualnego człowieka jest obecnie neomarksistowskie lewactwo, a nie socjal.
    A, i zostawcie trochę sił na później widzowie tvn - walka wyborcza dopiero się zaczyna, więc jeszcze nie raz będziecie mieli okazję brandzlować się pod katolizm, faszyzm i pedałofobię.

Ale dewiacje mają zniknąć OK?

Ogarnia mnie jednocześnie śmiech i strach gdy czytam ze ktoś patrzy na termin pokazania czarno na białym ze kościół wewnątrz swej organizacji ukrywa pedofilów.

Kiedyś ksiądz powiedział Mnie że Polska to kościół a kościół to Polska. I niech tak będzie ale posypcie głowę popiołem wy grzesznicy w sutannach.

Legionista Awatar BlackAdder
    Walczmy z pedofilią, ale i z pedalstwem. I z przyczynami róbta co chceta.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Nie wiem co inni myślą, ale jak dla mnie:

-jebac kazdą pedofilską kurwę!

-kastrowac te kurwy, zaostrzyc kary i na puchach nie osadzac tych cweli na ochronkach tylko pod normalnymi celami

Filmu nie widzialem, bo nie ogladam pedałenu, ale odsetek pedofili wsrod ksiezy jest taki sam czy mniejszy niz wsrod nauczycieli, rolnikow czy lekarzy.

Cala ta akcja ma uderzyc w kosciol katolicki, a nie w te kurwy pedofilskie.

A i co najciekawsze - wiekszosc pedofilow to pedaly.

Dlatego - jebac pedofilow, ale nie wrzucac wszystkich do jednego wora i nie dac soba manipulowac, ze ksiadz = pedofil.
    Krótko, zwięźle i na temat

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Piwosz1916 Zobacz posta
    Gorzej jak te miliony korzystające ze wsparcia zostaną przegłosowane przez kilkadziesiąt milionów, które to finansują . Ale to raczej nie nastąpi, jak 41% społeczeństwa uważa, że nie płaci podatku VAT.
    To te kilkadziesiąt milionów kurwiszonów nie pamięta kto VAT podwyższył ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Ogarnia mnie jednocześnie śmiech i strach gdy czytam ze ktoś patrzy na termin pokazania czarno na białym ze kościół wewnątrz swej organizacji ukrywa pedofilów.
    To samo w edukacji (nauczyciele wf, muzyki) a jebańce jeszcze podwyżki dostały( bo społeczeństwo się domagało niby), psycholodzy (gorsze zjeby od pacjentów hgw w jakiej proporcji), nauczyciele tańca, towarzystwo teatralne(szeroko rozumiane), reżyserzy, aktorzy i całe towarzystwo celebrytów itd.itp... nie zapominając o kolorowym lgbtqwerty+

.....ale nie. Wszystkich ksiądz je... !!!

Legionista Awatar Budyń_70
    Materiał Sekielskich bardzo tendencyjny, perfidnie uderzający tylko w jedną grupę społeczną, by zyskać kilka %-cent przy urnach od praktykujących katolików.
    To nie przypadek, że pokazany właśnie teraz, gdy debata przedwyborcza wchodzi w decydującą fazę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Materiał Sekielskich bardzo tendencyjny, perfidnie uderzający tylko w jedną grupę społeczną, by zyskać kilka %-cent przy urnach od praktykujących katolików.
    To nie przypadek, że pokazany właśnie teraz, gdy debata przedwyborcza wchodzi w decydującą fazę.
    Najpierw prymitywne i grubymi nićmi szyte prowokacje (Jadżewski, tęczowa Marka Boska) obliczone na sprowokowanie prawej strony do staniecią w obronie Kościoła i po słowach Kaczyńskiego o atakach na Kościół tożsamych z atakami na Polskę, Sekielski odpala film na YT. Czytelne, zaplanowane, perfidne.

Legionista Awatar KRA
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Najpierw prymitywne i grubymi nićmi szyte prowokacje (Jadżewski, tęczowa Marka Boska) obliczone na sprowokowanie prawej strony do staniecią w obronie Kościoła i po słowach Kaczyńskiego o atakach na Kościół tożsamych z atakami na Polskę, Sekielski odpala film na YT. Czytelne, zaplanowane, perfidne.
    Trzeba im przyznać, że sprawnie to rozegrali. A w ostatnich kilku latach bardzo rzadko im się takie akcje udawały. Zmądrzeli?

Nie wierze co czytam powyżej.
    Wypranie level hard.

Takie dostajecie przekazy jak ten niżej i łykacie jak pelikany
    Cytat Zamieszczone przez Szydło
    Wg IMF polska gospodarka po raz pierwszy w historii jest wieksza od szwedzkiej, nasz PKB to 586 mld US, Szwecji 551. Rozwój jest dla nas najważniejszy. Pod rządami @pisorgpl idziemy w dobrym kierunku. To pomaga polskim rodzinom.

Legionista Awatar Foxx
    To sam coś łykasz niekoniecznie musi oznaczać, że robią to wszyscy wokół.

Dane, na które powoływała się wicepremier pochodzą z Międzynarodowego Funduszu Walutowego (ang. International Money Fund, IMF). To organizacja działająca w ramach ONZ, zajmująca się kwestiami stabilizacji ekonomicznej na świecie. Informacje podawane przez instytucję są jak najbardziej wiarygodne.

Tyle że porównując gospodarki i zamożność danych krajów nie stosuje się wskaźnika PKB, ponieważ ten nie uwzględnia liczby ludności. Z tego powodu o wiele bardziej wiarygodnym miernikiem dobrobytu społeczeństwa jest wskaźnik PKB per capita, czyli PKB w przeliczeniu na jednego mieszkańca.
    https://innpoland.pl/152409,beata-sz...la-pojecia-pkb

Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Trzeba im przyznać, że sprawnie to rozegrali. A w ostatnich kilku latach bardzo rzadko im się takie akcje udawały. Zmądrzeli?
    A moim zdaniem przegrzali - jak od początku tej kadencji. Swoja drogą, jako osoba z branży, mogę dorzucić że nawet w ocenie filmowców z TVN warsztatowo ta produkcja "leży".
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar sebb
    Projekt Kukiz'15 dotyczący ochrony własności RP przed roszczeniami wysuwanymi m.in. w związku z amerykańską ustawą 447 został zdjęty z porządku obrad obecnego posiedzenia Sejmu. Obrady zostały skrócone do dwóch dni - poinformowała wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek.

+ ,,Do zdarzenia doszło we wtorek. Jak informuje izraelska gazeta, Magierowski został "werbalnie i fizycznie" zaatakowany przed budynkiem polskiej placówki dyplomatycznej w Tel Awiwie. Ambasador twierdzi, że atak miał podłoże narodowościowe. Napastnik miał wykrzykiwać: "Polak! Polak!".

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Moim zdaniem problem pokazany w idealnym momencie bo może w końcu Państwo i kościół zaczną działać w tej sprawie.

A jak film pokazał problem jest na samym wierzchołku hierarchii kościelnej. Ksiądz Cybula prawa ręka Wałęsy, kustosz z Lichenia co pomniki ma z Papieżem...

Nie dość że pedofile to jeszcze Ubecy.

A tutaj przykład z dołu.

Tygodnik Podhalański.

https://twitter.com/24tp_pl/status/1...838104576?s=20

Legionista
    Moim zdaniem problem pokazany w idealnym momencie bo może w końcu Państwo i kościół zaczną działać w tej sprawie.

A jak film pokazał problem jest na samym wierzchołku hierarchii kościelnej. Ksiądz Cybula prawa ręka Wałęsy, kustosz z Lichenia co pomniki ma z Papieżem...

Nie dość że pedofile to jeszcze Ubecy.

A tutaj przykład z dołu.

Tygodnik Podhalański.

https://twitter.com/24tp_pl/status/1...838104576?s=20
    Z tym Cebulą ciekawa sprawa jest, czy TVN nie grzmi, że Wałęsa chronił pedofila?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Nie wiem nie znam się ale jeżeli kościół dalej tak opieszale będzie podchodził do tematu to wiernych na pewno nie przybędzie.

Jak napisałem wczoraj, Moim zdaniem Kościół w Polsce powinien wziąć się za głębokie reformy.

Nie wiem nie znam się ale jeżeli kościół dalej tak opieszale będzie podchodził do tematu to wiernych na pewno nie przybędzie.

Jak napisałem wczoraj, Moim zdaniem Kościół w Polsce powinien wziąć się za głębokie reformy.
    Jak wiemy z różnych kronik (ograniczanie rozwoju nauki, narzucanie jej religijnych dogmatów i poglądów, nieszczęścia i choroby, to efekt działania szatana, krucjaty czy inkwizycje, palenie na stosach) Kościół nie za bardzo jest skory i żwawy do reform

A co Ty możesz wiedzieć o Kościele, skoro nie chodzisz na msze a księdza to widzisz jedynie w TV?
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Cytat Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    A co Ty możesz wiedzieć o Kościele, skoro nie chodzisz na msze a księdza to widzisz jedynie w TV?
    Przyznam, do Kościoła nie uczęszczam co Niedziela, przyznam też że Księdza na co dzień nie widuję. Nie jestem na tyle naiwny aby wszystkich Księży wsadzać do jednego worka, więc nawet nie próbuj wpie4dalać mnie żadnej piłki.

Nauki Kościoła szanuję, jestem ochrzczony w Kościele Rzymsko-Katolickim a ze wszystkich ludzi na ziemi najbardziej szanuję Jana Pawła II.

Poza samymi pedofilami w kościele najgorsi są Ci którzy ich kryli i zamiatali sprawy pod dywan

Te przenoszenia zboczeńców do innych parafii to śmiech na sali

Poza pedofilami w kościele jest też silna gejowska frakcja o czym wspomniał ksiądz Isakowicz-Zaleski a swego czasu temat drążył Stonoga

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Samo w sobie wydłużanie kar nic nie da skoro kitrają ich po plebaniach. A PO takim głosowaniem straciła argumenty do pociągnięcia tematu wyczyszczenia kościoła w PL. Po ra n-ty sami się ujebali.

Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    A tyle pjerdolenia z ich strony na temat zaostrzenia kar na kanałach tevałenu oraz o tym, że pisiory chronią pedofili, że głowa mała, a tu taka niespodzianka

Toż to Himalaje hipokryzji

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Samo w sobie wydłużanie kar nic nie da skoro kitrają ich po plebaniach. A PO takim głosowaniem straciła argumenty do pociągnięcia tematu wyczyszczenia kościoła w PL. Po ra n-ty sami się ujebali.
    Dobra dobra, ruchać PO - a co na twój idol Cimoszewicz?

Wydało już to truchło czerwone w przedmiotowej sprawie, po przejechaniu biednej staruszki, jakiś stosowny komunikat jako top warszawskiej listy postsowietów?

To twój idol, będziesz na niego głosował - zatem chyba się orientujesz?

OLD FASHION MAN CLUB

Uprawnienia umieszczania postów