Strona 1865 z 1868 PierwszyPierwszy ... 865136517651815185518611862186318641865186618671868 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 55,921 do 55,950 z 56029

Wątek: Polityka

Legionista Awatar Foxx
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Tam jest napisane, że Kaczyński obojętnie jakie funkcje formalne i nieformalne pełni, w rzeczonej kwestii jest zobligowany do przestrzegania prawa regulującego działanie fundacji, i że odbiorca wspomnianych mediów nie ma jak się tego w ogóle dowiedzieć - że Kaczyński NIE MA PRAWA, nawet będąc naczelnikiem państwam, sobie płacić za takie rzeczy.
    Cieśnięte jest JK bo on firmuje rząd i tu można coś ugrać. A ze stoi formalnie za tym Baśka?

Lepiej powiedz jak się czujesz z jedynka Saryusza? Kolejny raz wyborca PiS dostaje ciężki orzech do zgryzienia vide Guział.
    Dla przypomnienia dwie wypowiedzi LIDERA LISTY do PE z PiS:

Juncker z naszego punktu widzenia to dobry kandydat?

Najlepszy z możliwych. Opowiada się za Europą bardziej wspólnotową niż międzyrządową, z silnymi kompetencjami Parlamentu i Komisji, za Unią solidarną, z większym budżetem i o silnych kompetencjach. Jego linia jest zbieżna z polską doktryną integracji europejskiej i członkostwa w UE. Pochodzi z tej samej europejskiej rodziny politycznej co rządząca w Polsce koalicja PO-PSL, poparcie jakiego mu udzieliliśmy daje możliwość większego wpływu na rozstrzygnięcia. Patrzymy na UE podobnie, choć pewnie nie we wszystkich obszarach polityki europejskiej nasze poglądy będą całkiem zbieżne.
    PiS przystąpi w europarlamencie do tej samej frakcji, co Platforma? "Nie sądzę. PiS i EPP zbyt wiele różni. Mottem EPP jest więcej Europy podczas, gdy PiS mówi mniej Europy. To zbyt duże różnice" - mówi w dziennik.pl eurodeputowany Jacek Saryusz-Wolski.

Legionista Awatar bloniaq
    Ja wiem dlaczego jest ciśnięte. Ale to co wypłynęło pokazuje coś zupełnie przeciwnego niż to czego życzyliby sobie funkcjonariusze TVNu. A oni wprost mówią że czarne jest białe. Widocznie nie muszą się przejmować poziomem percepcji widowni. A że stoi formalnie za tym jakaś Twoja znajoma to mnie nie interesuje. Napisałeś że teza Ziemkiewicza się nie zgadza, to wskaż gdzie, albo odszczekaj.

Jeśli pytasz mnie jak ja się czuję z jedynką Saryusza to chyba mnie z kimś pomyliłeś. Jak dla mnie to mogą sobie tam wystawiać Dukaczewskiego i mogę tylko wzruszyć ramionami, bo jedyne o czym by to świadczyło w moim mniemaniu to, że są dogadani, a jak ktoś potrzebuje na tej podstawie snuć wizje że Saryusz/Dukaczewski stali się lepsi/gorsi czy tam zdradzili/odkupili winy i teraz są w naszym/tym drugim teamie, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Nie ukrywam, że czasem zabawnie obserwować jak to wzbudza emocje, ale osobiście ja czuję w związku z tym tylko żałość i mizantropię.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    bloniaq daremne Twoje próby, on już ma karte lgbt+ i teraz jest najmądrzejszy
    Właśnie co to za cisza w tym temacie ze strony "obiektywnych krytyków" rządu chyba chłopaki popłynęły z tym świętowaniem, że tacy nie aktywni
    Lieber tot als rot!!

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Właśnie co to za cisza w tym temacie ze strony "obiektywnych krytyków" rządu chyba chłopaki popłynęły z tym świętowaniem, że tacy nie aktywni
    Jak Ty z ortografią

W sumie to niezły orzech do zgryzienia co jest głupsze: karta LGBT+ czy kilkadziesiąt miliardów rozdawnictwa. Pewne jest jedno: różowy-socjalista ma swój czas. Smutne.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Jak Ty z ortografią

W sumie to niezły orzech do zgryzienia co jest głupsze: karta LGBT+ czy kilkadziesiąt miliardów rozdawnictwa. Pewne jest jedno: różowy-socjalista ma swój czas. Smutne.
    Wolę mieć problemy z ortografią, niż jak Twoja szanowna osoba z semantyką.

Bo czego konkretnie ma się odnosić ta fraza "jak Ty" - no chyba, że to jakieś naleciałości z gimbazy

Także jak ja, co konkretnie jak ja ?

Ale oczywiście odpowiem na Twoje pytanie głupsze jest wsparcie rodziny i obniżki podatków, niż nauka masturbacji przez gorockopodobnych.
    tak btw masz dzieci ?
    Lieber tot als rot!!

GieKaeSiak
    Oni popłynęli ze świętowaniem, Ty popłynąłeś z ortografią cieszę się, że pomogłem

„Obniżki podatków” spadłem z krzesełka ze śmiechu jak na razie PiS mi nic nie obniżył (albo kilku złotówek nie zauważyłem ). Przy stałych progach podatkowych płace co roku więcej.

Dla mnie obie są głupie i szkodliwe. Jedne gospodarczo drugie światopoglądowo. Jak ktoś jest różowo-socjalistyczny to rozumiem skacze z radości.

A co chcesz się spytać czy pobieram 500+?

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    W moim mniemaniu czekają na żniwa, które nota bene chyba sie zaczęły. Dziś mnie wezwali do szkoły bo mój syn zajebal kopa w dupę jakiemuś lamusowi, który stwierdził ze jest chyba biseksualny (14lat). Idę jutro bo dziś nie miałem czasu ale obczailem pedagoga w internecie i jest tak tęczowy jak tylko można. Będzie się działo, muppet ściskaj kciuka 😆
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

W moim mniemaniu czekają na żniwa, które nota bene chyba sie zaczęły. Dziś mnie wezwali do szkoły bo mój syn zajebal kopa w dupę jakiemuś lamusowi, który stwierdził ze jest chyba biseksualny (14lat). Idę jutro bo dziś nie miałem czasu ale obczailem pedagoga w internecie i jest tak tęczowy jak tylko można. Będzie się działo, muppet ściskaj kciuka 😆
    Jak tam Mieciu, zajebałeś kopa w dupę jakiemuś tęczowemu pedagogowi? Zrecenzuj spotkanie bo aktualnie w PL polityce nie wiele się dzieje, na giełdzie marazm i jak to ujęli na stooqu: dla koneserów.

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Jak tam Mieciu, zajebałeś kopa w dupę jakiemuś tęczowemu pedagogowi? Zrecenzuj spotkanie bo aktualnie w PL polityce nie wiele się dzieje, na giełdzie marazm i jak to ujęli na stooqu: dla koneserów.
    Dorobiłeś się już coś na tej giełdzie?
    Kiedyś pisałeś że 60k obracasz

W co teraz warto inwestować wg Ciebie? Może spadki na indeksie wig-energia?

Legionista
    Podobno w Warszawie na czołowych miejscach Cimoszewicz i Gasiuk Pihowicz, w Poznaniu Kopacz i Miller, na Pomorzu Lewandowski i Adamowicz a w Krakowie Thun. No to ciekawe jak przeciwnicy PiS uzasadnią wybór takiej reprezentacji do Parlamentu Europejskiego

Cytat Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
    Podobno w Warszawie na czołowych miejscach Cimoszewicz i Gasiuk Pihowicz, w Poznaniu Kopacz i Miller, na Pomorzu Lewandowski i Adamowicz a w Krakowie Thun. No to ciekawe jak przeciwnicy PiS uzasadnią wybór takiej reprezentacji do Parlamentu Europejskiego
    To zarazem śmieszne i przerażające że młodzi wykształceni z wielkich ośrodków miejskich zagłosują na takie persony :/

Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    W co teraz warto inwestować wg Ciebie? Może spadki na indeksie wig-energia?
    Nie gram, trzymam co mam. A energetyki trochę mam - tak poleciała, że warto było wsadzić parę złotych i trzymać na longu.

Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    To zarazem śmieszne i przerażające że młodzi wykształceni z wielkich ośrodków miejskich zagłosują na takie persony :/
    Śmieszno-straszno. Jak to mówi Foxx - będą konkrety, będzie się można odnieść.

No niestety muszę się podzielić złymi wieściami, otóż chyba tęczowy gej pedagog spękał , bo przełożył spotkanie na przyszły tydzień, za to wzbogacił asystę o psychologa, wychowawcę i dyrektora. Ja poprosiłem żeby przyszła jeszcze woźna i pan od wuefu. Ale trzymam rękę na pulsie i na stówę podzielę się wrażeniami, może jeszcze jakiegoś małolata zabiorę żeby jakiś filmik na YT nakręcił - będzie modern hooligan.

Edyta: a dlaczego zastosowałeś kursywę do czegoś, czego nie napisałem ? Czyżby "cytat"
    Ostatnio edytowane przez Mieczysław ; 13-03-2019 o 17:24 Powód: ten tego

Edyta: a dlaczego zastosowałeś kursywę do czegoś, czego nie napisałem ? Czyżby "cytat"
    Dla podkreślenia bliskich więzi rodzinnych. Syn zajebał lamusowi, to ojciec nie może być gorszy w stosunku do tęczowego geja pedagoga. Co nie?

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
    Kilku/kilkunastu forumowiczom będzie trudno zaznaczyć krzyżyk przy tych nazwiskach.*

*Mogę się mylić.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Rzeczywiście interesująca sytuacja.

Jeżeli do tego dodać duże niezadowolenie dołów w PSL oraz fakt, że ich liderek Kosiniak oficjalnie gadając swoje bzdurne interpretacje o tęczy jednocześnie lata na „tajne” spotkania z Morawieckim, to faktycznie jest ciekawie…

OLD FASHION MAN CLUB

Dla podkreślenia bliskich więzi rodzinnych. Syn zajebał lamusowi, to ojciec nie może być gorszy w stosunku do tęczowego geja pedagoga. Co nie?
    ujawnij się to się przekonasz, lamusie z kartą lgbt+. Z resztą miałem być greczny to będę, napisze tylko **** ci w plecy bo w dupe jak rafal lubisz, giń.
    Edyta: nie ujawniaj się, sikam na ciebie zimnym moczem.

EDIT: Ubliżajcie se na priv. Na ogólnym będą punkty za mocniejsze epitety. M.
    Ostatnio edytowane przez Mieczysław ; 14-03-2019 o 02:37

Mieczysław, weź ze sobą przy okazji takie oświadczenie:
    https://ordoiuris.pl/pliki/dokumenty...zajec_wzor.pdf

Niech sczezną...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar dilbert
    Można dużo takich pism ze sobą zabrać, ale najlepiej zaopatrzyć się w zdrowy rozsądek i chłodne myślenie. Nie dawać się wciągać w gadki światopoglądowe, ani się podpalać, bo jeśli wiatr w szkole wieje "na lewo", będą się starać z rodzica zrobić patola. Dziecko uderzyło drugie dziecko - nie można bić ludzi, rozumiem, coś jeszcze, do widzenia. Inna rzecz, że skoro za kopa w dupę w szkole dostają moralizatorskiej sraczki i wołają wszystkich świętych to znaczy, że głównie problem mają sami ze sobą. Ja bym w ogóle odrzucił "zaproszenie" i zaproponował rozmowę telefoniczną z jedną, najbardziej zainteresowaną osobą i tyle.

Cytat Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Mieczysław, weź ze sobą przy okazji takie oświadczenie:
    https://ordoiuris.pl/pliki/dokumenty...zajec_wzor.pdf

Niech sczezną...
    Dzięki za wsparcie, pismo wezmę tak żeby nie było niedomówień.
    Dilbert ja mam dużo zdrowego rozsądku, nie daje się wciągać w tego typu gadki.
    Jeśli tamten dzieciak czuje się urażony za koleżeńskiego przywracacza do świata rozsądnych dzieci to trudno, mój nie przeprosi bo tylko niósł koleżeńska pomoc.

I co mapet ? Ja dostałem chociaż jeden punkt, zostałem doceniony za moja twórczość ale w szkole pewnie to ty donosiłeś.

Legionista Awatar Jaco
    Dla ułatwienia właściwych wyborów w maju, wrzucam listę wstydu, na którą absolutnie nie wypada głosować:
    Okręg nr 1 - Pomorze
    1. Janusz Lewandowski, europoseł PO i były minister prywatyzacji
    2. Magdalena Adamowicz, wdowa po Pawle Adamowiczu, prezydencie Gdańska
    Okręg nr 2 - Kujawsko-Pomorskie
    1. Radosław Sikorski (PO), były szef MSZ w rządzie Donalda Tuska
    2. Janusz Zemke, europoseł SLD, były wiceminister obrony
    3. Agnieszka Kłopotek, radna regionalna, żona posła PSL Eugeniusza Kłopotka
    Okręg nr 3 - Podlaskie - Warmińsko-Mazurskie
    1. Tomasz Frankowski, były piłkarz, reprezentant Polski i zawodnik Jagiellonii Białystok
    2. Urszula Pasławska, wiceszefowa PSL, była wiceminister skarbu państwa
    Okręg nr 4 - Warszawa
    1. Włodzimierz Cimoszewicz, były premier koalicji SLD-PSL
    2. Andrzej Halicki, szef PO na Mazowszu, były minister cyfryzacji
    3. Kamila Gasiuk-Pihowicz, była posłanka Nowoczesnej, która przeszła do Platformy
    Okręg nr 5 - Mazowsze
    1. Jarosław Kalinowski, europoseł PSL, były wicepremier i minister rolnictwa w rządach SLD-PSL
    2. Dariusz Rosati, europoseł PO, były szef MSZ w rządach SLD-PSL lub Jolanta Hibner, posłanka PO
    Okręg nr 6 - Łódź
    1. Marek Belka, były premier i prezes NBP
    2. Paweł Bejda, poseł PSL
    Okręg nr 7 - Wielkopolska
    1. Ewa Kopacz, była premier i minister zdrowia
    2. Leszek Miller, były premier i szef SLD
    3. Andrzej Grzyb, europoseł PSL
    Okręg nr 8 - Lubelskie
    1. Krzysztof Hetman, były marszałek województwa lubelskiego z PSL
    2. Joanna Mucha, posłanka PO, była minister sportu
    Okręg nr 9 - Podkarpackie
    1. Czesław Siekierski, europoseł PSL
    2. Krystyna Skowrońska, posłanka PO
    Okręg nr 10 - Małopolska - Świętokrzyskie
    1. Róża Thun, europosłanka PO
    2. Adam Jarubas, były marszałek województwa świętokrzyskiego z PSL
    3. Andrzej Szejna, wiceszef SLD, były europoseł
    Okręg nr 11 - Śląsk
    1. Jerzy Buzek, były premier
    2. Marek Balt, lider SLD na Śląsku
    3. Mirosława Nykiel, posłanka PO
    4. Jan Olbrycht, europoseł PO
    5. Barbara Dolniak, wicemarszałek Sejmu z Nowoczesnej, wdowa po Grzegorzu Dolniaku
    Okręg nr 12 - Dolnośląskie - Opolskie
    1. Janina Ochojska, działaczka społeczna, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej
    2. Jarosław Duda, senator PO, były wiceminister pracy
    3. Małgorzata Szmajdzińska, była posłanka SLD, wdowa po Jerzym Szmajdzińskim
    Okręg nr 13 - Zachodniopomorskie - Lubuskie
    1. Bogusław Liberadzki, europoseł SLD, były minister transportu
    2. Bartosz Arłukowicz, były minister zdrowia w rządach PO
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

GieKaeSiak
    Paweł Rabiej - tajny agent konserwatywnej strony

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Dla ułatwienia właściwych wyborów w maju, wrzucam listę wstydu, na którą absolutnie nie wypada głosować:
    O proszę, Warszawa, dwójeczka, Halicki. Stały bywalec stadionu przy Łazienkowskiej, czasem widywany w szaliku Legii, a raz nawet był otoczony wianuszkiem swych wielbicieli w rurkach.
    Zróbcie sobie przegląd jego wypowiedzi. Wystarczy z tego roku. Najlepsze jest ubolewanie, że Trzaskowski dostaje od PO za małe wsparcie w Warszawie…

Czuje tu ktoś „braterstwo po szalu” z tym neotęczowym postkomunistą?

Hazardzista, jak tam Twoja wykładnia w przedmiotowej sprawie?

"Wprowadźmy związki partnerskie, równość małżeńską, a na koniec adopcję dzieci"
    Zaiste, perfekcyjnie gra swoją rolę.

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Foxx
    A to bardzo przytomne merytoryczne, i dość miłe dla oka , omówienie różowej deklaracji

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Cytat Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
    O proszę, Warszawa, dwójeczka, Halicki. Stały bywalec stadionu przy Łazienkowskiej, czasem widywany w szaliku Legii, a raz nawet był otoczony wianuszkiem swych wielbicieli w rurkach.
    Zróbcie sobie przegląd jego wypowiedzi. Wystarczy z tego roku. Najlepsze jest ubolewanie, że Trzaskowski dostaje od PO za małe wsparcie w Warszawie…

Czuje tu ktoś „braterstwo po szalu” z tym neotęczowym postkomunistą?

Hazardzista, jak tam Twoja wykładnia w przedmiotowej sprawie?

Zaiste, perfekcyjnie gra swoją rolę.

A propos Halickiego to jest tego wiecej. Napewno nikt kto ma serce po właściwej stronie nie powinien na niego głosować.

Legionista

Poproszę (jeśli ktoś posiada) o wklejenie całego wywiadu Mazurka z Rabiejem z dzieiajszego DGP. Czytałem tyko fragmenty i jest jak to mówią grubo.

I dlatego jest pan za małżeństwami gejowskimi?
    Tak, bo jestem konserwatystą.
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Franek Franek łowca bramek...

Tomasz Frankowski idzie w wielką politykę. Dostanie jedynkę w wyborach do Europarlamentu

Informacje o tym, że Tomasz Frankowski może kandydować do Europarlamentu pojawiły się już ponad tydzień temu. Choć oficjalne decyzje wciąż nie zostały ogłoszone, to znanych jest już coraz więcej szczegółów.

Do kandydowania Tomasza Frankowskiego namówiła Koalicja Obywatelska, czyli komitet wyborczy utworzony przez dwie partie - Platformę Obywatelską i Nowoczesną.

Legionista Awatar Tomereek
    Paweł Janas wiedział co z nim zrobić
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Uprawnienia umieszczania postów