Strona 1818 z 1823 PierwszyPierwszy ... 8181318171817681808181418151816181718181819182018211822 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 54,511 do 54,540 z 54687

Wątek: Polityka

Jeszcze Mirka brak i żółć lałaby się strumieniami.

Tymczasem:
    15 tys. małych, rodzinnych sklepów zostanie w tym roku zamkniętych, podczas gdy cztery lata temu w ciągu roku zamknięto 600 - tak Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w rozmowie z "Faktem" komentuje skutki przepisów o zakazie handlu.
    Kaźmierczak podaje nawet, że na zakazie handlu traci Kościół. - Część ludzi łączyła niedzielną mszę z zakupami, a teraz po prostu zostaje w domu. Wiem, że w mojej okolicy, na Podlasiu, wpływy z tacy zmalały średnio o 20 proc.
    Orban wycofał się po roku. Ile zajmie to PMM?

Legionista Awatar midzi
    Socjaliści idą za ciosem:
    https://nczas.com/2018/12/04/morawie...-nowy-podatek/

Debile, którzy na nich głosowali kiedyś pójdą na kolanach na pielgrzymkę pokutną do Częstochowy

Legionista Awatar Foxx
    Cóż, jakieś 90% debili, którzy na nich nie głosowali i trzęsą się nad kolejnymi historiami, zanim w finalnej formie wejdą w życie Jasną Górę ostatnio widziała w ekranizacji "Potopu"
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar BlackAdder
    Poczekajmy na projekt. Jak faktycznie podwyższą akcyzę z 18% na jeszcze więcej dla wszystkich samochodów przekraczających 2 litry, to szkoda słów. Przypominam, że hybrydowe RAV4 czy Camry mają silniki 2.5 litra, więc jak podniosą również na takie samochody (spalanie benzyny w mieście pewnie z 6.5 litra, skoro Prius 1.8 pali niecałe 5), to ekologiczne pierdololo wzbudzi pusty śmiech. Natomiast jak wyższa akcyza będzie na duże diesle, to jakoś się to broni, ale też chujnią jedzie. Bo myślałem, że nauczeni wynikami wyborów samorządowych w miastach obniżą jakiś podatek na 2019r., a tu jadą w drugą stronę. Ciekawe, jaki będzie efekt w październiku.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Tak sobie przeglądam działalność RPO i myślę że nie jest złym pomysłem by następną osobą na tym urzędzie był ktoś z trójki: A. Macierewicz / J. Szyszko / K. Pawłowicz
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar midzi
    Ja na Piotrowicza bym stawiał. Ewentualnie Kryże. Czabański ujdzie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Socjaliści idą za ciosem:
    https://nczas.com/2018/12/04/morawie...-nowy-podatek/

Debile, którzy na nich głosowali kiedyś pójdą na kolanach na pielgrzymkę pokutną do Częstochowy
    Idąc za ciosem : innych wyzywasz więc spytam ..... Ku... kim jesteś ?

..... a wy.....pierdalaj
    Ostatnio edytowane przez THC81 ; 06-12-2018 o 00:02

Komunikat ws. koalicji Partii Wolność i Ruchu Narodowego

W środę, 5 grudnia 2018 roku, władze Partii Wolność i Ruchu Narodowego sfinalizowały rozmowy o wspólnym starcie i podpisały umowę powołującą dożycia koalicję wyborczą, która w lutym 2019 roku zarejestruje koalicyjny komitet wyborczy na wybory do Parlamentu Europejskiego.

Zawarcie porozumienia przez nasze środowiska ma na celu wystawienie jednej wspólnej listy wyborczej. Wprowadzimy do Parlamentu Europejskiego silną reprezentację Polaków o poglądach antyunijnych, wolnościowych, konserwatywnych, narodowych i katolickich.

Nasz koalicja odpowiada na apele o zjednoczenie sił antyunijnych i jest otwarta na innych partnerów. Chcemy współpracy ze środowiskami o zbliżonych do nas poglądach na Unię Europejską i niepodległość Rzeczypospolitej. Naszym celem jest bezkompromisowa obrona naszej Ojczyzny przed brukselskim centralizmem, lewicowymi tendencjami wspieranymi przez UE, zagranicznymi naciskami oraz reprezentowanie polskiego interesu narodowego na forum Parlamentu Europejskiego. Zapraszamy wszystkich zwolenników naszych idei do włączenia się we wspólną batalię, która czeka nas wiosną 2019 roku!

Zarząd Partii Wolność
    Zarząd Ruchu Narodowego

Legionista Awatar Foxx
    No takiej wprost agitki tu dawno nie było Jakiś komentarz od siebie? Moim zdaniem, szczerze, to bardzo dobry ruch.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Poczekajmy na projekt. Jak faktycznie podwyższą akcyzę z 18% na jeszcze więcej dla wszystkich samochodów przekraczających 2 litry, to szkoda słów. Przypominam, że hybrydowe RAV4 czy Camry mają silniki 2.5 litra, więc jak podniosą również na takie samochody (spalanie benzyny w mieście pewnie z 6.5 litra, skoro Prius 1.8 pali niecałe 5), to ekologiczne pierdololo wzbudzi pusty śmiech. Natomiast jak wyższa akcyza będzie na duże diesle, to jakoś się to broni, ale też chujnią jedzie. Bo myślałem, że nauczeni wynikami wyborów samorządowych w miastach obniżą jakiś podatek na 2019r., a tu jadą w drugą stronę. Ciekawe, jaki będzie efekt w październiku.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Szkoda. Myślałem, że może w końcu zaczną znikać wszystkie te stare szroty z wyciętym DPF z naszych dróg.

Co do wspólnych list na wybory do PE Ruchu Narodowego i Wolności to szkoda, że tak późno.

Teraz jest realna szansa na przekroczenie progu i to możliwe że pod 10%. D tego ponoć dochodzi Braun i jego Pobudka. Głosy tzw antysystemowców nie będą się rozdrabniać na różne ugrupowania tylko pójdą na jedną listę. Do tego część PiSowców, którzy głosowali na PiS tylko z powodu aby nie zmarnować głosu na bliżej im sercom prawice czy to JKM czy Narodowcom. A jeśli wynik będzie zadowalający w maju to na jesieni 2019 r powinno być jeszcze lepiej, bo część wyborców PiSu mając pewność nie zmarnowania głosu bardziej ochoczo zagłosuje na to. A dla obecnej władzy też to będzie dobre bo nie będą czuć się tak pewnie wiedząc że mogą tracić głosy na ich rzecz.

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    No takiej wprost agitki tu dawno nie było Jakiś komentarz od siebie? Moim zdaniem, szczerze, to bardzo dobry ruch.
    Dobry ruch. Liczę, że współpraca zakończy się sukcesem w postaci kilku polskich eurosceptyków w PE, chociaż łatwo nie będzie. Niech Korwin się pilnuje, żeby nie wyskakiwał za często z Hitlerem itp. Należy pamiętać, że jest jeszcze K'15. Zapowiada się ciekawa kampania, PiS będzie miało z kim konkurować.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
    Dobry ruch. Liczę, że współpraca zakończy się sukcesem w postaci kilku polskich eurosceptyków w PE, chociaż łatwo nie będzie. Niech Korwin się pilnuje, żeby nie wyskakiwał za często z Hitlerem itp. Należy pamiętać, że jest jeszcze K'15. Zapowiada się ciekawa kampania, PiS będzie miało z kim konkurować.
    Podpowiem, żeby zwiększyć szanse, powinni wstąpić do koalicji z PO - jak Nowoczesna. Wtedy to dopiero będzie konkurencja. A tak 0,8 - 1,5% max.
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    A tak 0,8 - 1,5% max.
    Masz jakieś merytoryczne uzasadnienie tej tezy? Jak dla mnie spokojnie mogą walczyć o mandaty do PE, te wybory charakteryzują się niższą frekwencją gdzie kluczowa jest mobilizacja zainteresowanych grup, nie bez powodu to właśnie do PE Korwin przekroczył próg.

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
    Dzięki, to ja uzupełnię wcześniejszą wypowiedź Z perspektywy PiS i zdecydowanej większości jego wyborców. Z rozmaitych przyczyn "Polexit" budzi bardzo duży lęk w przygniatającej większości głosujących Polaków. Cała budowana od miesięcy narracja rezonatorów moderujących wyznawców Antypisa o tym, że Kaczyński $ Co. dążą do Polexitu pójdzie na spacer. Piorunochron zgłosił się na ochotnika. Jeżeli chodzi o przewidywane poparcie - ordynacja wyborcza w PE jest specyficzna, więc pewnie wejdą z wynikiem podobnym do Korwina w poprzednich. Na dłuższą metę mamy jednak do czynienia z "konfederacją Napoleonów" nie tylko bez armii, ale z wieloletnim doświadczeniem w rozwalaniu struktur, które sami tworzyli, wyłącznie z powodów ambicjonalnych.

Reasumując - bardzo dobry ruch

Legionista Awatar bloniaq
    Nie zdziwiłbym się, gdyby konsolidacja się na tym nie zakończyła.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Foxx
    No, to już było grane przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi. Kluczowe pytanie brzmi - kogo, poza liderami ta "konfederacja" obejmie. Dotychczasowe doświadczenie pokazuje dość duży brak zrozumienia, że polityka to najpierw praca u podstaw, a później wystąpienia przed kamerami, ew. z trybuny sejmowej.

No i ciekaw jestem, jeżeli dojdzie do poważnej kampanii wyborczej z ich udziałem, wpływu wątku rosyjskiego - zwłaszcza przy aktualnej dynamice sytuacji. Jak wiemy, Korwin jest proputinowski z przekonania, a Winnicki od jakiegoś czasu w wielu kwestiach kopiuje tę retorykę taktycznie (zwłaszcza odkąd wiosną uznał, że pomysłem na sukces RN ma być Antypis z prawej strony).

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Masz jakieś merytoryczne uzasadnienie tej tezy? Jak dla mnie spokojnie mogą walczyć o mandaty do PE, te wybory charakteryzują się niższą frekwencją gdzie kluczowa jest mobilizacja zainteresowanych grup, nie bez powodu to właśnie do PE Korwin przekroczył próg.
    Wyjść z Unii, zamknąć granice, cofnąć wszystkie pozwolonia obcym, postawić do pionu, a jak się nie da, to zerwać stosunki dyplomatyczne z USA i Izraelem. Wywalic wszystkie zagraniczne usraelskie korporacje. To są główne założenia zwolenników tej opcji, jak z nimi rozmawiam.
    Na tej podstawie stwierdzam, ze wszystko co będzie powyżej, można nazwać sukcesem.
    Zgadzam się z Foxxem, dobry ruch. Idąc w teorie piskowe, sam Kaczor pewnie to wymyślił 😀
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

Wyjść z Unii, zamknąć granice, cofnąć wszystkie pozwolonia obcym, postawić do pionu, a jak się nie da, to zerwać stosunki dyplomatyczne z USA i Izraelem. Wywalic wszystkie zagraniczne usraelskie korporacje. To są główne założenia zwolenników tej opcji, jak z nimi rozmawiam.
    Pogadaj z betonowym wyborcą PISu to się dopiero ciekawych rzeczy dowiesz. Póki co polecam obejrzeć wypowiedź Bosaka, żeby skończyć bicie piany na temat dlaczego powstała ta koalicja:

Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

GieKaeSiak
    Na tej podstawie stwierdzam, ze wszystko co będzie powyżej, można nazwać sukcesem.
    To gratuluję znajomych, chciałbym nieśmiało zauważyć, że niekoniecznie muszą być reprezentatywni

Legionista Awatar Mieczysław
    To gratuluję znajomych, chciałbym nieśmiało zauważyć, że niekoniecznie muszą być reprezentatywni
    Ależ oczy w biuście, a Twoi reprezentują Widzewa czy Ruch ? Widzisz jak łatwo jebnąć zbukiem ? Przecież to jest szydera. I Ty się na to dałeś złapać ? No "gratuluję"
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista
    Poczytaj sobie twitty chociażby towarzyszy Bosaka i Winnickiego, szczególnie te sprzed 5 grudnia (proponuję się spieszyć) i napisz mi, co jest nieprawdą?
    A i zapomniałem dodać - wzorem francuskich rewolucjonistów szkoda, że Polacy nie biorą z nich przykładu, nie demolują i palą miast, nie ruszają na banki i kapitalistyczne korporacje. Czuwaj!.
    Ostatnio edytowane przez gizo ; 08-12-2018 o 08:05
    Piotr Tymochowicz

Legionista Awatar Stout
    Del.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Stout
    O przekopie Mierzei słów (warunków) kilka ....
    https://wiadomosci.wp.pl/jest-zgoda-...mpression=true

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Stout ; 08-12-2018 o 14:04
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Poczytaj sobie twitty chociażby towarzyszy Bosaka i Winnickiego, szczególnie te sprzed 5 grudnia (proponuję się spieszyć) i napisz mi, co jest nieprawdą?
    A i zapomniałem dodać - wzorem francuskich rewolucjonistów szkoda, że Polacy nie biorą z nich przykładu, nie demolują i palą miast, nie ruszają na banki i kapitalistyczne korporacje. Czuwaj!.
    Jakich towarzyszy? Rozumiem, że towarzysz to pozdrowienie komunistów, a zdecydowanie w poglądach PISowi bliżej do komunistów niż Ruchowi Narodowemu. Pragnę tylko przypomnieć, że Jarosław Kaczyński wzoruje się na Piłsudskim, który należał do PPSu, a nawet brał udział w II międzynarodówce.

Naprawę Państwa musimy zacząć od naprawy pojęć, bo i PIS i PO rzucają frazesami na prawo i lewo.
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
    Jakich towarzyszy? Rozumiem, że towarzysz to pozdrowienie komunistów, a zdecydowanie w poglądach PISowi bliżej do komunistów niż Ruchowi Narodowemu. Pragnę tylko przypomnieć, że Jarosław Kaczyński wzoruje się na Piłsudskim, który należał do PPSu, a nawet brał udział w II międzynarodówce.

Naprawę Państwa musimy zacząć od naprawy pojęć, bo i PIS i PO rzucają frazesami na prawo i lewo.
    Aha! No to potraktuj to jako komplement. Wszak ich ojcowie-założyciele - Giertychowie - nie widzieli problemu wchodząc do tego komunistycznego, pisowskiego rządu.
    Nie ukrywam, że mam alergię na górkę RN. Granie na najniższych instynktach, szczególnie młodych ludzi, nie do końca ukształtowanych emocjonalnie, jest podłe. Ten prostacki przekaz, podły, podszyty jadem język i czepianie się jak rzep psiego ogona marginalnych złych zachowań, jest dla mnie niestrawialne. Jak Ci to odpowiada, to się tym baw.
    Co do PiS, wiele rzeczy mnie wkurza i mam zdanie na ich temat. Natomiast nie kierując się emocjami, ciężko jest postawić w obecnej chwili na coś innego. Może coś się z czasem wykluje.
    Zacytuję jednego z twitterowiczów, z którym w 100% się zgadzam.

A @krzysztofbosak @RuchNarodowy z @JkmMikke kończy ten projekt pewnie Obozem Szkoleniowym na Krymie. Blokują miejsce czemuś poważnemu, co byłoby konkurencją dla @pisorgpl i zmuszałoby ich do dbania o takich jak ja, a nie gonitwy za "centrum", który i tak na nich nie zagłosuje.

https://twitter.com/smok05/status/1071307645192232960
    Piotr Tymochowicz

Legionista Awatar Raffels
    Cytowanie Smoka chyba nie jest nazbyt fortunne, bo ten gość ewidentnie ma coś z głową i pokazywał to wielokrotnie. Co do reszty to się niestety zgadzam. Ruch Narodowy miał potencjał niestety został totalnie zmarnowany, pytanie czy celowo czy nie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Cytowanie Smoka chyba nie jest nazbyt fortunne, bo ten gość ewidentnie ma coś z głową i pokazywał to wielokrotnie. Co do reszty to się niestety zgadzam. Ruch Narodowy miał potencjał niestety został totalnie zmarnowany, pytanie czy celowo czy nie.
    Masz rację, czasami jednak coś sensownego mu się napisze RN ma określoną misję do spełnienia i konsekwentnie i niezmiennie kroczy drogą nakreśloną przez Romana. Na początku, razem z super pomysłem MN, mogli wykreować coś naprawdę fajnego. Jak piszesz, totalnie to zmarnowali. Dzisiaj zachowują się tak, jakby rywalizowali z kolegą Romkiem, kto bardziej dowali PiSowi. Strasznie to słabe i żenujące.
    Piotr Tymochowicz

Legionista Awatar bloniaq
    Przecież tak ta gra wygląda, że PiS nie może sobie pozwolić na konkurencję z tych pozycji, więc atakuje RN aktywnie tam gdzie można im dopiec, a tam gdzie zarzuty RN mają jakieś odbicie w rzeczywistości, z kolei ich ignoruje totalnie. RN natomiast potakując PiSowi nie ma szans na cokolwiek, więc musi prowadzić taką narrację, że PiS w kwestiach ważnych dla potencjalnego targetu RN głosi tylko frazesy, bo tylko w taki sposób RN ma szansę zaistnieć. Masz gizo taki, a nie inny podpis, a wypowiadasz się jakbyśmy byli widzami jakiejś walki dobra ze złem.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Uprawnienia umieszczania postów