Strona 1804 z 1811 PierwszyPierwszy ... 8041304170417541794180018011802180318041805180618071808 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 54,091 do 54,120 z 54308

Wątek: Polityka

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Oj ja pokojach posłów PiS, czy tam dawnego PC nie przebywałem ani razu. Wypraszam sobie takie uprzejmości

PS. Rozumiem, że 21 pierwszego jakieś większe spotkanie planujecie?

Przeciez jeszcze wczoraj raczyłeś nas niusami prosto z kuluarów, a teraz taki zwrot akcji :/
    Telefon od połączeń Rabieja musiał sie rozgrzać po tym Twoim uzewnętrznieniu...biedron też tarabanił ?
    W sumie to nieważne, ma boleć

Ten dodany przez Ciebie PS to treść wiadomości od jednego z bohaterów mojego wpsiu ?...grubo sie bawicie w tej opozycji.
    Wybory przejebane, ale przynajmniej bedziesz miał okazje nawiązać nowe więzi
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 18-10-2018 o 16:16
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar midzi
    Szczególnie niusy z kuluarów dotyczące czasów PC kiedy miałem mleko zamiasta wąsa pochodzą z hot-line

Przejebane? Szansa na dwóch burmistrzów wprowadzonych i jedną większość w radzie jest bardzo duża

PS. Może jakiś zakładzik. Warszawa, Gdańsk i Kraków oraz koalicje w sejmikach. Do wieczora czas do namysłu.

Żeby nie było.
    Warszawa - 37 vs 31 dla Trzaskowskiego
    Gdańsk - Wałęsa 30 vs Adamowicz 26
    Kraków - 42 vs 32 dla Majchrowskiego

Województwa - 10 dla KO, 6 dla PiS

PS2. Rabieja nie znam, ale zdaje się, że on tam z PC dobrze romansował. Nieprawdaż?
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 18-10-2018 o 16:23

Legionista Awatar TNTP
    Midizi ja naprawdę nie mam zamiaru czytać tych Teoich tłumaczeń/projekcji odnośnie telefonów z Nowogrodzkiej, seksualnych ekscesach w hotelu Sejmowym, tego co miałeś pod nosem i kogo zna (było nie było suportowany przez Ciebie a nie przez posłów PC) Rabiej.
    Zaś co do wyniku wyborczego to nawet jeśli byłoby to 10-6 to rozumiem ze 600% wzrost uważasz za klęske ?
    Dobrze tam macie w tej opozycji
    Raz, że mogę sie założyć o każda sumę siana, że PiS wygra wybory do sejmików (które realnie poza 5-10 miastami są istotne)
    Dwa 6 województw to imho plan minimum.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar midzi
    Rabiej suportowany przeze mnie? Oj dobre, dobre

Fakt, że PiS wygra (ilościowo pod względem mandatów) to już znany był dawno przed wyborami. Byle czytelnicza "Faktu" o tym wie. Natomiast skala to było zgaduj-zgadula i dalej tak pozostaje.

Osobiście (niezależnie od poglądów politycznych, tego kogo wspieram, popieram etc.) spodziewałem się jeszcze latem dużo lepszych wyników PiS-u. Na ten moment mają na pewno woj. podkarpacie (status quo), a wszystko co uda się więcej to będzie oczywiście in plus.
    Myślę, że południowe i wschodnie województwa też zgarną, ale mazowieckie i świętokrzyskie przegrają.

Niezależnie od wyników, wybory będą sukcesem PiSu. Przekonali cześć społeczeństwa, że sukcesem było 27:1, przekonają i teraz.
    Problem nie leży w przekonujących, tylko w przekonanych.

Legionista Awatar TNTP
    Lol tak jest jak PiS wygra 30 do 20 to wedle politologów takich jak Szanowny Pan Krzysztof będzie to ultra wpierdol
    Lieber tot als rot!!

Jezeli PiS wygra 30:20 to dla mnie bedzie oznaczalo, ze wygrał 30:20. Nic mniej i nic wiecej. Co to bedzie oznaczalo dla PiSu, dla Ciebie, dla kogokolwiek innego to juz zupelnie inna sprawa. Kazdy odbierze to po swojemu. A jeszcze czym innym bedzie to, jak to zostanie przedstawione w TVP, TVN, GW itp itd.
    Jednym z problemow w naszym kraju jest to, ze ludzie nie staraja sie zrozumiec co druga osoba napisala / powiedziala, tylko wyciagaja wnioski kompletnie od czapy. Klasyczny brak umiejetnosci czytania, sluchania ze zrozumieniem, a przede wszystkim z checia zrozumienia.

Legionista Awatar TNTP
    Twój wniosek o tym ze niezależnie od wyników wybory bedą sukcesem PiS jest za to wynikiem dogłębnej analizy politologicznej
    Zaś co do rozumienia i wnioskowania, skoro uważasz, że PiS przekonywał kogokolwiek iż wynik 27-1 jest „sukcesem” to nie dziwi mnie głębia Twoich dalszych przemyśleń...
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar b.
    Foxx -

Polecam szczególnie młodszym forumowiczom. Jebac Schetynę i całe PO.

Policja wykonała ją na zlecenie władz, by zemścić się niejako na kibicach, którzy nie godzili się z polityką rządu PO-PSL, a w szczególności z samym premierem Donaldem Tuskiem. (...)

Czy zielone światło do rozpoczęcia operacji mógł wydać ówczesny szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Grzegorz Schetyna? Jeśli weźmiemy pod uwagę konflikt kibiców z grupą ITI – ówczesnym właścicielem Legii i telewizji TVN, której przedstawiciele żyli w dobrych układach z rządem Platformy Obywatelskiej, to trudno wykluczyć taką teorię, choć dowodów brak. Sprawę żywo komentował także obecny wiceszef MSW Jarosław Zieliński: „Tam była sytuacja, że policja czekała aż wyrośnie grupa, którą otoczono, zepchnięto w jedno miejsce i aresztowano, procesy trwały latami. Wyjaśnialiśmy to na komisji sejmowej jeszcze jako opozycja, wiedzieliśmy, że jest inaczej niż mówi policja i MSW. Dzisiaj się okazuje, że to wszystko było działaniem politycznym. To się nigdy nie powinno zdarzyć w państwie demokratycznym.
    https://legionisci.com/news/75552_Sp...a_widelec.html

ps. w kontekście wyborów, warto pamiętać:

Ciekawy wpis na fb, ale odzwierciedla to co czuje

Legionista Awatar TNTP
    Kolejne rewelacje z fokusów...wroc miałobyc fusów, odnośnie wpływu frekwencji na wynik tych wyborów.
    Prawda jest taka, że dziś nikt nie wie w jaki sposób wpłynie frekwencja na wynik wyborów - i dlatego tez PiS uruchamia wątki z uchodźcami i taśmami.
    Dwa te wybory sa byc, albo nie byc nie dla PiS, tylko dla totalnej opozycji i dlatego taka sraka widoczna chociażby na tym forum

ps. Żeby nie było to widze wiele niedociągnięć/wpadek/błędów po stronie PiS, ale w porównaniu z degrengolada która jest po drugiej stronie to i tak wyglada to bardzo dobrze.
    Realnym problemem jest to, że mam wrażenie, że blisko jest efektu przegrzania atmosfery - ale sam w sumie nie wiem kto byłby beneficjentem takiej sytuacji (bo działa to w obie strony)
    Reasumując tak jak pisałem PiS może tylko powiększyć swój stan posiadania (mówię o tym co daje realna władze - Sejmiki) pytanie czy będzie to wzrost 3/4 krotny, czy tez może 10 krotny
    Zaś co do miast, to i tak nikt nie zakładał, że PiS wygra jakiekolwiek duże (w sensie powyżej 100-200tysiecy) wiec śmieszą mnie jakieś dziwne analizy, czy tam żale.
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 18-10-2018 o 21:13
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Foxx
    Obserwatorze... cóż, możesz nam tu wrzucać dowolne rzeczy w kontekście tego "co czujesz".

Michał Danielewski
    Redaktor w Gazeta Wyborcza

Warszawa, woj. mazowieckie, PolskaPrasa
    https://pl.linkedin.com/in/micha%C5%...wski-5a2b61138

... a każdy normalny kibol odpowie tak:

http://szechteriada.org/
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Ale jeśli w sondażu PolskaTheTimes (oni akurat są w miarę wiarygodni) PiS w kilku miastach np. Szczecin, Gdańsk, może Poznań nie będzie miał swojego kandydata w 2 turze, w Łodzi może się rozstrzygnąć nawet w 1 turze , w Kielcach czy Nowym Sączu stracą "swoich" to będzie to porażka, że mimo takiego socjalu w miastach dostali większe bęcki niż w 2014. Jeśli w Sejmikach zdobędą nawet 30% to ogółem będzie to żółta kartka dla nich przed wyborami 2019.

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez UlicznyObserwator Zobacz posta
    Ale jeśli

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar TNTP
    Jedni maja projekcje wiosennego przesilenia, inni zabójczej frekwencji, jeszcze inni szturmują sejm w bagażniku
    A jak przychodzi co do czego to kupa w gaciach i brak zasięgu, kierowca nie chciał sie zatrzymać, albo awaryjny ham nie zadziałał 🤓
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Widzę że pasuje wam narracja POPISu.
    Naprawdę nie widzicie, że to to samo g..o. Macie jedne taśmy z superpremierem z PiSu który wspierał nie swoimi pieniędzmi ludzi PO.
    Macie inne na których siedzą przedstawiciele obu partii jak dobrzy koledzy.

Jest wybór inny niż kłamliwi pseudoliberałowie i katoliccy socjaliści (zresztą też kłamliwi).

Naprawdę nie dajcie sobie wmówić, że istnieją tylko dwie partie w tym kraju.
    Ja od jakiegoś czasu mam zasadę głosuję na ludzi nie partię nawet jak domyślam się, że mój kandydat szanse ma minimalne.
    Najważniejsze jest sumienie a nie propaganda.

Nie, mi nie pasuje narracja POPiSu.
    Uwazam, ze PO slusznie dostala czerwona kartke i zostala odsunieta od wladzy. Ale uwazam tez, że za poczynania PiSu bedziemy placic my i nasze dzieci. Problem w tym, ze gdy do tego dojdzie nikt juz nie bedzie widzial przyczyny pogorszenia sytuacji (a wedlug propagandy bedzie to wina Tuska albo innego z "totalnej opozycji" lub ewentualnie kryzysu w gospodarce swiatowej).
    Ja jeszcze co nieco pamietam ze wspanialych lat 70-tych i propagandy, ze Polska jest 10 potega swiata. Niestety jeszcze bardziej pamietam koszmarne lata 80-te. Nie mam najmniejszej ochoty, aby moje dzieci musialy przechodzic to samo co ja w tamtym okresie. A wedlug niektorych prominentnych przedstawicieli PiSu lata 70-te nie byly takie zle. Jezeli ktokolwiek tak mowi, dla mnie oznacza to dykwalifikacje tego kogos, jako polityka.

Legionista Awatar TNTP
    Przecież sami piszesz, że lata 70 nie były takie złe
    A te teksty o płaceniu przez nasze dzieci to odnoszą sie do każdego rzadu i każdego panstw, wiec alternatywa dla Ciebie jest bezludna wyspa, a nie rzeczywistość 21wieku
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar bloniaq
    A gdzie kolega napisał, że nie były takie złe? Oczywiście nieśmiertelny, tudzież mój "ulubiony"* argument "bo inni tak robią" nie mógł nie paść. Standardowo zapytuję: czy jak wszyscy (poza Macedonią i Czarnogórą) wprowadzą małżeństwa i adopcję dla pedałów to też będziesz to w ten sposób tłumaczył?

*tu cudzysłów podkreśla sarkazm, żebyś przydpadkiem nie uznał, że przecież go lubię
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 19-10-2018 o 06:49
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Przecież sami piszesz, że lata 70 nie były takie złe
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i postaraj się zrozumieć sens mojej wypowiedzi. Tym razem na spokojnie i bez uprzedzeń.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    A gdzie kolega napisał, że nie były takie złe? Oczywiście nieśmiertelny, tudzież mój "ulubiony"* argument "bo inni tak robią" nie mógł nie paść. Standardowo zapytuję: czy jak wszyscy (poza Macedonią i Czarnogórą) wprowadzą małżeństwa i adopcję dla pedałów to też będziesz to w ten sposób tłumaczył?

*tu cudzysłów podkreśla sarkazm, żebyś przydpadkiem nie uznał, że przecież go lubię
    A gdyby tu było przedszkole w przyszłości, ale ok chcesz sie tak bawić nie ma problemu.
    Po pierwsze zrównując kwestie światopoglądowo-etyczne do tych dotyczących ekonomii dajesz świadectwo tego, że nie bardzo kumasz bazę bo wszak jedna z tych rzeczy jest nauką ścisła, a druga jakby nie patrzeć dotyczy „wrażeń artystycznych”..no ale w sumie to Twój problem
    Dwa jeśli idzie o pederastów to nawet przy Twoim założeniu kompletnie z dupy, będziemy mieli możliwość odniesienia sie do określonych przypadków z przeszłości, w których sytuacja wyglądała w inny sposób.
    Natomiast w przypadku finansów publicznych państwa takie coś jak dług publiczny jest NORMĄ, niezależnie od szerokości geograficznej, czy tam epoki historycznej.
    Oczywiście zaraz wyskoczysz z Bora Bora, Kansas w 1957-1964, wspólnotą plemienna Uczapikczu, oraz komuną Janusza Korwina.

Problemem nie jest wzrost zadłużenia, tylko to na co te pieniądze są wydawane...czy tez w jaki sposób wpływają one na PKB.
    W przypadku większości wydatków PiS wpływają one dobrze - zarówno w sensie społecznym, jak i gospodarczym (co znajduje potwierdzenie w takich danych jak wartość obligacji, bezrobocie, wzrost gospodarczy)
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 19-10-2018 o 08:48
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i postaraj się zrozumieć sens mojej wypowiedzi. Tym razem na spokojnie i bez uprzedzeń.
    Piszesz o latach 70, po czym wyskakujesz z „koszmarnymi latami 80”, tylko po to, żeby napisać, że Ci którzy uważają, że lata 70 nie były takie złe powinni „zniknąć z polityki”.
    Ja mam Ci tłumaczyć sens Twoich wypowiedzi ?
    Bo jeżeli idzie o realia lat 70
    - geopolitycznie to pomijając ogólne skurwienie bloku demoludów, był to jednak okres WZGLĘDNEJ* normalizacji życia społecznego
    - gospodarczo wbrew temu co pierdolono przez ostatnie kilkanaście lat, był to okres bardzo dużego rozwoju, który sie pierdolną nie ze względu na kredyty (które faktycznie koło 1976 roku doprowadziły do zadyszki) tylko
    a) geopolitykę, czyli coraz większe „daniny” wobec ZSRS, które dodatkowo rosły wraz z rozwojem przemysłu ciężkiego - a środkiem do drenażu był rubel transferowy
    b) ogólna niewydolność gospodarki planowanej w realiach lat 70 (dziś jak pokazuje przykład Chin można sobie z tym poradzić w relatywnie prosty sposób - imho ekipa Gierka chciała stworzyć coś w podobny deseń, zreszta Deng Xiaoping rozpoczął ten proces w 1978roku...tutaj zbliżamy sie niebezpiecznie blisko zapierdalania za miskę ryżu - iron rice bowl)
    c) wzrost potrzeb/świadomości konsumenckiej, a co za tym idzie i społecznej. To co wystarczało w 1950 roku, nie było żadna motywacja w 1970 - zreszta sam zwróciłeś uwagę na propagandę sukcesu która tez siła rzeczy miała wpływ na nastroje konsumenckie - co z kolei w połączeniu z ogólna liberalizacja i dostępem do zagranicy koniec końców doprowadziło do 1980 roku i powstania Solidarności, co z kolei stworzyło wyłom, którego PZPR nie mógł już załatać.
    Natomiast nie zmienia to faktu, ze ogólny kierunek był dobry. Zreszta podobna droga szło wtedy kilka państw z bloku wschodniego - jedne z sukcesami jak Jugosławia, inne dostały po dupie jak Rumunia.
    W przypadku Polski w ostatecznym rachunku imho wyszło to na plus.

*względnej czyli w odniesieniu do tego co było przed czyli w 1970 i po czyli w 1981.
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 19-10-2018 o 08:45
    Lieber tot als rot!!

Jeżeli uważasz, że kierunek obrany w latach 70-tych mozna ocenić pozytywnie, to faktycznie wiele wyjaśnia i pozwala zrozumieć Twoje poglądy.
    Ja nie widzę niczego pozytywnego w kupowaniu na kredyt przestarzałych technologii.
    Jedyny plus tamtego okresu to otwarcie na świat, co spowodowało, że ludzie zobaczyli, że można żyć inaczej.

Legionista Awatar TNTP
    Jeżeli uważasz, że kierunek obrany w latach 70-tych mozna ocenić pozytywnie, to faktycznie wiele wyjaśnia i pozwala zrozumieć Twoje poglądy.
    Ja nie widzę niczego pozytywnego w kupowaniu na kredyt przestarzałych technologii.
    Jedyny plus tamtego okresu to otwarcie na świat, co spowodowało, że ludzie zobaczyli, że można żyć inaczej.
    No jezwli uważasz ze trzeba było kontynuować kurs z lat 60 to tym razem ja nie mam pytań
    Natomiast co do technologii, to kupuje sie to na co Cię stać, a sprzedawca ma ochotę sprzedać.
    Ja jakoś alternatywy niewidzę - taka sama droga szła chociażby Korea Płd, czy tez sila rzeczy w mniejszym stopniu Japonia.

A teraz mam do Ciebie pytanie jak w realiach tamtych lat można było kupić jakakolwiek technologie nie na kredyt ?
    Pelenami mieliśmy za to płacić ?
    Czy może od Sowietów (ona bankowo by nie była przestarzała).
    Alternatywa dla tego co było robione, było
    - rozwój przemysłu ciężkiego, jeszcze bardziej prymitywnego niż w latach 70, przy kompletnej nie możności produkcji dóbr konsumpcyjnych
    - rozwój produkcji rolniczej - co przy „brakach” gospodarki planowej nie miało szansy sie powieść
    Koniec końców otrzymalibyśmy mix obu tych pomysłów i w rezultacie jeszcze większy skansen niż w 1989. A kredo i tak trzeba było brać, bo by nam produkcja rolna wychodziła bokiem.
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 19-10-2018 o 09:39
    Lieber tot als rot!!

Uważasz, że gdzieś napisałem, że trzeba było kontynuować lat 60? Możesz pokazać gdzie? Jeszcze raz - skup się na tym co druga strona pisze a nie na tym co się Tobie wydaje że pisze.
    Korea Płd i Japonia po pierwsze kupowały nowoczesne technologie a nie przestarzałe, a po drugie kupowały je w celu rozwijania i ulepszania. Rozumiem, że to samo działo się u nas? To retoryczne pytanie.

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez gzik Zobacz posta
    Widzę że pasuje wam narracja POPISu.
    Naprawdę nie widzicie, że to to samo g..o. Macie jedne taśmy z superpremierem z PiSu który wspierał nie swoimi pieniędzmi ludzi PO.
    Możesz przytoczyć jakiś fakt potwierdzający taką opinię?

Macie inne na których siedzą przedstawiciele obu partii jak dobrzy koledzy.
    Podobnie - poproszę o przytoczenie zapisu, gdy siedzą przedstawiciele PO i PiS.

Jest wybór inny niż kłamliwi pseudoliberałowie i katoliccy socjaliści (zresztą też kłamliwi).
    Po raz trzeci - może jakiś konkret? Jakiż to wybór?

Legionista Awatar TNTP
    Uważasz, że gdzieś napisałem, że trzeba było kontynuować lat 60? Możesz pokazać gdzie? Jeszcze raz - skup się na tym co druga strona pisze a nie na tym co się Tobie wydaje że pisze.
    Korea Płd i Japonia po pierwsze kupowały nowoczesne technologie a nie przestarzałe, a po drugie kupowały je w celu rozwijania i ulepszania. Rozumiem, że to samo działo się u nas? To retoryczne pytanie.
    O tym jakie to były nowoczesne technologie to wielu z nas, naszych rodziców miało okazje przekonać sie chociażby w latach 90 jeżdżąc wspaniałymi pojazdami marki dełu.
    Ja tam na obrabiarkach p, czy tam zamrażalkach nie bardzo sie znam, ale na historii przemysłu motoryzacyjnego owszem, wiec nie wciskaj mi kitu że Koreańczycy kupowali jakieś nowoczesne technologie, niby skąd i za co.
    Chronologicznie to szło dokładnie tak samo jak w PRL.
    Rozwój przemysłu ciężkiego, zapierdlalanie za grosze, traktowanie siły roboczej za polniewolnika+kupno w większości przestarzałych technologii zza granicy, po czym mniej lub bardziej twórcze ich rozwijanie.
    Tak samo wyglądało to w Korei Płd jak i za Gierka.
    Tylko raz podałem przyczyny a/b/c dlaczego u nas to pierdolnelo.
    Dwa dlatego, ze nam to pierdolnelo to zabrakło czasu żeby z tych gownianych technologii coś powstało - w sumie to nawet technologicznie to zaczęliśmy sobie wtedy dawać radę, gorzej było z logistyka/marketiniegem
    Tutaj w latach 70 mieliśmy przewagę naukowa, aczkolwiek oni już wtedy nas bili w kulturze i przedewszystkim chęciach do pracy

Z chęcią czekam jak przedstawisz swoją wizje rozwoju gospodarczego PRL lat 70...bez użycia technologii rozszczepiania atomowu w wykonaniu USA
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 19-10-2018 o 09:50
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Foxx
    O tym jakie to były nowoczesne technologie to wielu z nas, naszych rodziców miało okazje przekonać sie chociażby w latach 90 jeżdżąc wspaniałymi pojazdami marki dełu.
    Jako dumny użytkownik niepoddającego się korozji Lanosa rocznik '99 stanowczo protestuję. Najwyraźniej zabezpieczenie antykorozyjne mieli ogarnięte lepiej, niż atom

Legionista Awatar bloniaq
    A gdyby tu było przedszkole w przyszłości, ale ok chcesz sie tak bawić nie ma problemu.
    Po pierwsze zrównując kwestie światopoglądowo-etyczne do tych dotyczących ekonomii dajesz świadectwo tego, że nie bardzo kumasz bazę bo wszak jedna z tych rzeczy jest nauką ścisła, a druga jakby nie patrzeć dotyczy „wrażeń artystycznych”..no ale w sumie to Twój problem
    Dwa jeśli idzie o pederastów to nawet przy Twoim założeniu kompletnie z dupy, będziemy mieli możliwość odniesienia sie do określonych przypadków z przeszłości, w których sytuacja wyglądała w inny sposób.
    Natomiast w przypadku finansów publicznych państwa takie coś jak dług publiczny jest NORMĄ, niezależnie od szerokości geograficznej, czy tam epoki historycznej.
    Oczywiście zaraz wyskoczysz z Bora Bora, Kansas w 1957-1964, wspólnotą plemienna Uczapikczu, oraz komuną Janusza Korwina.

Problemem nie jest wzrost zadłużenia, tylko to na co te pieniądze są wydawane...czy tez w jaki sposób wpływają one na PKB.
    W przypadku większości wydatków PiS wpływają one dobrze - zarówno w sensie społecznym, jak i gospodarczym (co znajduje potwierdzenie w takich danych jak wartość obligacji, bezrobocie, wzrost gospodarczy)
    Skoro problemem jest to na co pieniądze z kredytu są wydawane, to Z DUPY jest tu jedynie Twój "argument" - inni się zadłużają więc my też możemy. Naprawdę tego nie rozumiesz, że powyższym postem sam sobie zaprzeczasz?

Jeszcze raz - skup się na tym co druga strona pisze a nie na tym co się Tobie wydaje że pisze.
    Daremne żale - próżny trud
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 19-10-2018 o 11:13
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar midzi
    Ad vocem wczorajszych debat, kłótni i dyskusji.

Chyba Cejrowski czyta forumkę, bo uznał dziś, że największym jego wrogiem są obecnie Pisiory, które wpuszczają do Polski terrorystów z Pakistanu.

Ot, taka puenta.

Uprawnienia umieszczania postów