Strona 1728 z 1764 PierwszyPierwszy ... 72812281628167817181724172517261727172817291730173117321738 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51,811 do 51,840 z 52916

Wątek: Polityka

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Tam to zwłaszcza główny macher jest zabawny. Łukasz Mężyk:
    Jak już o tej chujozie mowa, to warta przypomnieć jego tweet sprzed paru lat 11 listopada:

Naprawde marsz nazioli musi paralizowac cale miasto?
    Właśnie po takich szczegółach, czy przy zeszłorocznym puczu vel ciamajdanie "to jest ich moralny koniec", można poznać kto jest kto. Zresztą wystarczy spojrzeć na ich wieczorne podsumowania serwisów info, gdzie propaganda TVNu im w ogóle nie przeszkadza, ale paski z Wiadomości na czerwono i wielkimi literami.

A takie parówy, zgrywające niby obiektywnych są najgorsze. Po takim Szubartowiczu (swoją drogą polecam śledzić jego tt ) czy Lisie wiadomo, przynajmniej nie udają. A te wszyskie Kolanki, Mężyki czy Nizinkiewicze to dla mnie najwieksze chujozy.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar TNTP
    Nie mogę sie doczekać najbliższych dni w tym wątku
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar b.
    Jak masz jakieś ciekawe pewno info to dawaj, a nie kmwtw
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Z całą pewnością ktoś w "Sieci Prawdy" będzie mógł zakrzyknąć triumfalnie "A nie mówiłem!?"
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar midzi
    Tia... Karnowscy przecież snuli już dziesiątki scenariuszy, ale z pewnością odejście Szydło ich ucieszy.

Legionista Awatar midzi
    Jaja to są już teraz na komisji. Nie dość że komuchy z PiS wywalają JOW to jeszcze teraz chcą wprowadzić wybory pośrednie na wójta, burmistrza i prezydenta. Nieźle się zagotowało na komisji.

PRL wróć

Legionista Awatar Prezio
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Morawiecki tup tup. Takie chodzą słuchy na dzielni.
    http://fakty.interia.pl/polska/news-...em,nId,2473154

Faktycznie masz informacje z pierwszej ręki.
    Interia o tym napisała o godzinie siódmej minut dwadzieścia dziewięć, powołując się na "Sieci".
    Ty swoje "słuchy z dzielni" wrzucasz w południe.

Legionista Awatar midzi
    Wcześniej miałem embargo na informacje i przerwę kawową

Ulala, gdyby trafili z tym w100% to maja moje pełne poparcie.

Legionista Awatar Z.
    1. Temat rekonstrukcji zaczyna ocierać się o kompromitację. Naprawdę dziwie się, że Prezes w to brnie.

2. Nie mam nic do Morawieckiego, ale zwolnienie Szydło to po prostu będzie kolejny dowód na to, że ludzie uczciwi i pracowici - po prostu robiący swoje - zawsze prędzej czy później dostaną po dupie, bo w zespole trafi się grający pod siebie cwaniak. A Betka od początku obiecywała, że da radę i tę obietnicę - jak i wiele innych - spełniła.

3. Wyrzucenie najlepszego prawicowego* premiera po II wojnie światowej, mnie jako wyborcę smuci i oburza.

* Nie odpowiadam studentom korwinistom
    Ostatnio edytowane przez Z. ; 04-12-2017 o 23:52
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

GieKaeSiak Awatar Peace
    Nic dodać, nic ująć.

Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    3. Wyrzucenie najlepszego prawicowego* premiera po II wojnie światowej, mnie jako wyborcę smuci i oburza.

Trzeba stanąć w prawdzie i przyznać, że PIS ma niewiele wspólnego z prawicą. Kłócenie się ze słownikiem jest na prawdę wyższą formą abstrakcji.
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
    Kłócenie się ze słownikiem jest na prawdę wyższą formą abstrakcji.
    Naprawdę zgoda
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar midzi
    Okładka z Morawieckim w jutrzejszej Rzepie.

Legionista Awatar TNTP
    1. Temat rekonstrukcji zaczyna ocierać się o kompromitację. Naprawdę dziwie się, że Prezes w to brnie.

2. Nie mam nic do Morawieckiego, ale zwolnienie Szydło to po prostu będzie kolejny dowód na to, że ludzie uczciwi i pracowici - po prostu robiący swoje - zawsze prędzej czy później dostaną po dupie, bo w zespole trafi się grający pod siebie cwaniak. A Betka od początku obiecywała, że da radę i tę obietnicę - jak i wiele innych - spełniła.

Nie chce mi się rozpisywać, ale tekst "w zespole trafi się grający pod siebie cwaniak" jest kompletnie ahistoryczny w odniesieniu do tego co dzieje się w rządzie - szczególnie w odniesieniu do ostatniego roku. Osobiście oceniam Panią Premier BARDZO DOBRZE, ale ... pewne zmiany są po prostu konieczne i gdyby to chodziło tylko i wyłącznie o personalia to byłoby małe piwo.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar midzi
    https://www.wprost.pl/kraj/10090404/...ministrow.html

Waszczykowski, Szyszko i Streżyńska.

Ps. W nocy po północy poleciały chyba już pierwsze drinki. W końcu nastał kres po dwóch latach męki, więc można wychillować
    https://mobile.twitter.com/BeataSzyd...6856038401?p=v
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 05-12-2017 o 08:12

Legionista Awatar Foxx
    TNTP - 1916% poparcia.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Nie chce mi się rozpisywać, ale tekst "w zespole trafi się grający pod siebie cwaniak" jest kompletnie ahistoryczny w odniesieniu do tego co dzieje się w rządzie - szczególnie w odniesieniu do ostatniego roku. Osobiście oceniam Panią Premier BARDZO DOBRZE, ale ... pewne zmiany są po prostu konieczne i gdyby to chodziło tylko i wyłącznie o personalia to byłoby małe piwo.
    A szkoda, bo prości ludzie - jak ja - nie mają pojęcia, dlaczego Szydło ma odejść, skoro - również tak uważam - sprawdza się bardzo dobrze.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Jakby komuś się nudziło i chciał się pośmiać to polecam:

http://www.mr.gov.pl/media/46820/RM_CPK.pdf

Legionista Awatar midzi
    Przecież to tylko propaganda. Dawno już ich nie będzie i o tym projekcie słuch zaginie.

Legionista
    To zweryfikuje przyszłość, jednak zastanawia mnie co trzeba przyjmować do posiłku żeby wyprodukować taki stek bzdur. Zakładam że wyszło to od ludzi Morawieckiego. Ale niektóre zapisy są jak z filmów S_F i to nie pierwszej kategorii.

Legionista Awatar midzi
    Morawiecki niby dzwoni po ludziach z różnych branż i próbuje wyciągać ich do konkretnych zadań. Koleżankę z branży transportowej próbował zachęcić quasi stanowiskiem project managera za 6000 zł brutto

Marzenie ściętej głowy i później wychodzą z tego takie kwiatki, a cały projekt CPK firmuje taki magik o nazwisku Wild. Lepszy był tylko ten Ordon jakiś tam od łupków, które wydobywamy przecież od 10 lat

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Precyzuję:

"W zespole trafią się grający pod siebie cwaniacy".

Legionista Awatar midzi
    @Mrugs, przynajmniej dali fragment roboty Arupowi, więc może nie sknocili całkowicie studium wykonalności.

Hehe - magik

Dokument opracowany przez Patryka Wilda, członka Zespołu Doradczego Pełnomocnika Rządu do
    spraw Centralnego Portu Komunikacyjnego dla Rzeczypospolitej Polskiej koordynującego prace
    Zespołu w zakresie rozbudowy sieci kolejowej.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    A szkoda, bo prości ludzie - jak ja - nie mają pojęcia, dlaczego Szydło ma odejść, skoro - również tak uważam - sprawdza się bardzo dobrze.
    A gdyby się okazało, że miałaby kandydować na prezydenta Warszawy, to byś zaakceptował? Bo ja tak.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar BlackAdder
    Trudne pytanie...

M. zd. PiS nie wygra w Warszawie, bo nic nie zrobił dla osób zarabiających średnio i więcej (a tu innych nie ma), a niektórym nawet obciął to i owo. A przewaga lewactwa wychowanego na tvn i gównie jest w Stolicy niewątpliwa. Jednocześnie w środkach komunikacji miejskiej już trwa kampania, czego to rajcy nie zrobili i o jak wielu rzeczach mieszkańcy mogą decydować.

Na szczęście zdarzają się cuda, jak prezydentura ś.p. Lecha Kaczyńskiego

Na pewno zgodzę się z tym, że Szydło jest jedynym kandydatem, który ma jakiekolwiek szanse pokonać opozycję w wyborach na prezydenta Warszawy.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Na pewno zgodzę się z tym, że Szydło jest jedynym kandydatem, który ma jakiekolwiek szanse pokonać opozycję w wyborach na prezydenta Warszawy.
    Przy całej mojej miłości do Warszawy, uważam że Szydło nie zasłużyła na degradację do roli Marcinkiewicza. Nie zasłużyła również na to, by w oczach wyborców zostać spadem.

W sumie to jestem bardzo ciekawy jak podeszłaby do takiej oferty. Kolejny raz zagryzła by zęby, robiła swoje i ruszyła z kampanią czy grzecznie podziękowała i wycofała się z polityki na pozycje komentatora, który złego słowa nie powie na PiS przez następne 10 lat. Innych opcji na ten moment nie widzę.

Inna rzecz, że "w sporze" z Prezesem "byłem" dziesiątki raz i chyba zawsze - no może poza jedynym wyjątkiem - miał racje. To budzi zaufanie

Legionista Awatar beka

W pełni zgoda. Jedynie do punktu 1 dodałbym, że to już jest kompromitacja będącą konsekwencją braku polityki informacyjnej tego rządu.
    Chyba że Jarosław testuje kto gdzie jakie przecieki puszcza, dlatego się tak to ciągnie.

A jeśli premierem miałbym zostać Morawiecki, to cóż - bankiera na czele socjalnego rządu rzadko się widuje

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    A jeśli premierem miałbym zostać Morawiecki, to cóż - bankiera na czele socjalnego rządu rzadko się widuje
    Jeśli ma geny po ojcu to tego pierwiastka socjalnego może mieć więcej niż się wszyscy spodziewają

Dla mnie jako antagonisty ekipy rządzącej zmiana na zdecydowany plus. Z sołtyski na korposzczura, ale zawsze
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 05-12-2017 o 12:33

Raczej temat był rozegrany już przed wyborami. Beata nadawała się jak mało kto, świetnie wypromowała Dudę i sama dzięki temu zyskała wiele. Kaczyński wiedział, że jak sam stanie na czele to będzie gorszy wynik (największy negatywny stosunek wyborców do jego osoby). Stawiam, że po dwóch latach to JK miał zostać premierem,ale strach przed utratą punktow procentowych lub co chyba bardziej prawdopodobne szansa na wygranie następnych wyborów i rządzenie samodzielne podpowiedziało JK że warto zmienić plany. Beata z całym szacunkiem do kobiety była premierem marnym, z łatką popychadła JK bez żadnej mocy sprawczej. Nie udało jej się z tego wyjść, została "broszką" więc i łatwiej będzie jej odejść na bok. Nie wiem co dostanie w zamian, raczej w Warszawie nie ma szans wygrać jak i cały PiS, a międzynarodowo to gdzie ona może próbować?

Uprawnienia umieszczania postów