Strona 1720 z 1783 PierwszyPierwszy ... 720122016201670171017161717171817191720172117221723172417301770 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51,571 do 51,600 z 53472

Wątek: Polityka

GieKaeSiak Awatar Peace
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Będzie jatka: dla opozycji to najważniejszy temat, z kolei dla drugiej strony będzie zbijanie elektoratu poprzez przekaz: opozycja szczuje na swój własny kraj.
    Opozycja - a raczej europarlamentarzyści głosujący za sankcjami na własny kraj - zdradziła Polskę i Polaków.

Ja tu jatki nie widzę. Mnie osobiście jest tylko przykro, że Ci ludzie mają poparcie większe niż 1% i nie poniosą za swoje zachowanie żadnych konsekwencji.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Do mnie ten meteor?
    Nie, no co Ty, przecież jesteś tu stałym bywalcem, nie to żebym Cię wrzucał do jednego wora ale jakoś nie widzę Cię tutaj.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Jeszcze tylko dodam, że wpisy Dudy czy Szydło, na Twitterze, mają po kilka tysięcy polubień, a głównego dzisiejszego platformerskiego wodzireja, Janusza Lewandowskiego, wahają się między 100, a 200. Jak widać nawet wśród wyborców PO jest jakaś granica wstydu pod którą mogą się podpisać.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar midzi
    Odpaliłem Wiadomości PiS na jakieś 10 minut... 500+... zero info o ordynacji wyborczej i Brukseli.

Ładnie pierze się mózgi w Pisneylandzie

Pierze się mózgi w Pisneylandzie powiadasz..?
    Ostatnio edytowane przez Buziek_LG ; 15-11-2017 o 21:22
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

GieKaeSiak Awatar Peace
    TVP boli najbardziej świątynie antyPiSa

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Pierze się mózgi w Pisneylandzie powiadasz..?
    Powiadam

TVPiS w założeniu nie jest dla antyPiSa, ale ze mnie taki masochista, że czasem lubię potaplać się w takim błotku

Legionista Awatar b.
    Po pierwsze o Brukseli było, a po drugie o ordynacji byly materiały już wcześniej.

Bolą Wiadomosci? Mają boleć!
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar midzi
    Mnie tu ma coś boleć? Przecież od czasu do czasu trzeba dawkować sobie ten kabaret, aby się pośmiać

Poza tym nie szkoda mi ludzi, którzy wyłączyli myślenie i dają sobie robić papkę z mózgu. W poprzednim ustroju też często pełnili rolę potakiewiczów, albo pożytecznych idiotów i do nich jest adresowany głównie ten przekaz TVP - mir, porządek i 500+

Wolę 500+ niż 500- (bo ktoś musi zayebać VAT albo "zreprywatyzować" kamienicę, a prawo zachowania kasy nie przestaje obowiązywać). I IMO ma to wiele wspólnego z myśleniem. Tudzież z przyzwoitością i poczuciem przynależności do polskiego narodu, a nie do "tego kraju", który można i należy wydoić, manifestując przy okazji swoją rzekomą wyższość, zniesmaczenie "ciemnogrodem" i fafnaście innych "postaw" propagowanych przez ludzi z Czerskiej, Wiertniczej i Łonetu.

Jeszcze co się tyczy "myślenia" - rację miał onegdaj Braun, który stwierdził, że "pacjent zaczyna się wybudzać". A kiedy już się obudził, to okazało się, że ani szogun Komorowski, ani sympatyczny Schetyna, ani tytan intelektu Petru, ani nawet uznany spec od przepisów ruchu drogowego (ten od przejechania zakonnicy na pasach w biały dzień) nie są w stanie nic tu poradzić. Pozostało jedynie donosić na własne państwo w Brukseli i bezsilnie lamentować oraz poprawiać sobie nastrój "monopolem na myślenie" - psychologia zna i przekonująco tłumaczy takie mechanizmy.
    Cóż, niech ten stan trwa jak najdłużej.
    Ostatnio edytowane przez sarinosoman ; 16-11-2017 o 10:26
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Cytat Zamieszczone przez kubek Zobacz posta
    Bo obrońcy demokracji tego sobie życzą, a meteor tylko potwierdza tę tezę, ja słyszałem, że to chodzi o srogą zimę tak w ogóle.
    No to noch einmal:

Up the Anchor!

Ciekawy komentarz odnośnie projektu podniesienia składek ZUS dla klasy średniej:

Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Eurostat: Polska na drugim miejscu pod wględem przyjęcia imigrantów. Za UK, przed Niemcami.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Mnie tu ma coś boleć?
    Sądząc po ilości wpisów o TVPiS - tak

Wreszcie ludzie mają wybór i nie słyszą z trzech głównych serwisów info (Wiadomości, Fakty, Wydarzenia) jedynie słusznej prawdy - ciepłej wody w kranie + straszeniu PiSem.

"Zwykły, szary człowiek" może dowiedzieć się o świetnej kondycji gospodarki czy o tym, że PO to banda złodziei. Przecież z tvnu się tego nie dowie, gdyby główne media były dalej zmonopolizowane przez obóz III RP, to pewne fakty nie docierałyby do wielu domów.

Jak widać chociażby po sondażach - m.in. dzieki Wiadomosciom ludzie otwierają oczy Choc sami też widzą, że stopa życiowa się poprawia.

Także możesz robić dobrą minę do złej gry, ale Wiadomości cały oboz AntyPisa bolą

Poza tym wieszczyłes krach gospodarczy, a co za tym idzie powrót do tego, co było.

A na horyzoncie nic takiego nie widać, szybciej PiS w 2019 będzie miał wiekszosc Konstytucyjną, niż Totalna Targowica wróci do władzy

Poza tym pełna zgoda z Sarinosomanem.

Legionista Awatar beka
    Wreszcie ludzie mają wybór i nie słyszą z trzech głównych serwisów info (Wiadomości, Fakty, Wydarzenia) jedynie słusznej prawdy - ciepłej wody w kranie + straszeniu PiSem.
    problem w tym, że każdy z tych serwisów zajmuje się przekazywaniem, owszem, ale swojej jedynej i słusznej "prawdy" - do rzetelnego informowania ma się to nijak

Legionista Awatar b.
    Owszem, są podkręcone proPiS, nie da się zaprzeczyć.

Ale jesteś w stanie wkleić jakiś materiał, w ktorym były kłamstwa czy ordynarne manipulacje, co jest w takim tvn zwyczajem?

Ot punkt widzenia przedstawiony od strony PiSu. Chamówy jak pedalenie, przynajmniej ja, nie dostrzegam.

Legionista Awatar beka
    tylko podkręcone?

Nie oglądam regularnie żadnego z powyższych i nie jestem w stanie wskazać ewentualnych manipulacji w wykonaniu TVP. Dlatego tutaj się zgodzę z Tobą - pod tym względem są lepsi od Faktów. Za to nadrabiają siermiężną propagandą, a najlepszym tego przykładem są legendarne już paski grozy.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 16-11-2017 o 14:21

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Owszem, są podkręcone proPiS, nie da się zaprzeczyć.

Ale jesteś w stanie wkleić jakiś materiał, w ktorym były kłamstwa czy ordynarne manipulacje, co jest w takim tvn zwyczajem?

Ot punkt widzenia przedstawiony od strony PiSu. Chamówy jak pedalenie, przynajmniej ja, nie dostrzegam.
    Fakt, TVP raczej nie kłamie, a jeżeli im się zdarzy to przepraszają.

Problem polega na tym, że TVP to prymitywna propaganda. Co by nie mówić o TVNie to pracują tam fachowcy. Jeszcze odbije się czkawką exodus dziennikarzy z TV Republika.
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Sądząc po ilości wpisów o TVPiS - tak

"Zwykły, szary człowiek" może dowiedzieć się o świetnej kondycji gospodarki czy o tym, że PO to banda złodziei. Przecież z tvnu się tego nie dowie, gdyby główne media były dalej zmonopolizowane przez obóz III RP, to pewne fakty nie docierałyby do wielu domów.

Jak widać chociażby po sondażach - m.in. dzieki Wiadomosciom ludzie otwierają oczy Choc sami też widzą, że stopa życiowa się poprawia.

Także możesz robić dobrą minę do złej gry, ale Wiadomości cały oboz AntyPisa bolą
    Tylko pytanie czy rolą telewizji publicznej jest obiektywne przekazywanie informacji (tak, wiem że to utopia) czy stawanie w kontrze do narracji prowadzonej przez media prywatne, które w przypadku lewej strony mają po prostu większą siłę przebicia?

Wiadomości nie da się obecnie oglądać, bo narracja jest skrajnie prorządowa i nie ma w tym za grosz obiektywizmu. Pojawiają się wartościowe materiały (m.in wrzucane tu na Forum), ale dla mnie taki sposób przekazywania informacji jest po prostu nie do przyjęcia. Widząc te nieszczęsne nagłówki człowiek zastanawia się czasem czy to naprawdę pojawiło się w telewizji, czy też ktoś pobawił się edytorem i zmienił treść tak, żeby było śmiesznie...

Cytat Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta

Problem polega na tym, że TVP to prymitywna propaganda. Co by nie mówić o TVNie to pracują tam fachowcy. Jeszcze odbije się czkawką exodus dziennikarzy z TV Republika.

Dokładnie

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    tylko podkręcone?

Nie oglądam regularnie żadnego z powyższych i nie jestem w stanie wskazać ewentualnych manipulacji w wykonaniu TVP. Dlatego tutaj się zgodzę z Tobą - pod tym względem są lepsi od Faktów. Za to nadrabiają siermiężną propagandą, a najlepszym tego przykładem są legendarny już paski grozy.
    Nie wiem o co Ci chodzi, przecież tam zawsze prawda

312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar beka
    Widząc te nieszczęsne nagłówki człowiek zastanawia się czasem czy to naprawdę pojawiło się w telewizji, czy też ktoś pobawił się edytorem i zmienił treść tak, żeby było śmiesznie...
    problem w tym, że jeśli ktoś napisze jaka była treść paska to nie odgadniesz czy to prawda czy fejk - tak grubo idą (przykład powyżej). Jedyną opcją jest patrzenie na zdjęcie/screen i szukanie śladów edycji

Poza info: "o siedemnastej pierdyknęła rura na Fabrycznej", nie ma informacji "obiektywnej". Sama selekcja i układ informacji jest już "snuciem narracji", każdy przymiotnik wartościujący jest podejrzany, a omawianie konsekwencji danego wydarzenia czy słuszności działania zawsze przynależy do sfery sądu.
    Co się tyczy propagandy, cóż, à la guerre comme à la guerre.
    Up the Anchor!

GieKaeSiak Awatar Peace
    https://twitter.com/olgalengyel/stat...45282410553346

Moim zdaniem jest to największa wtopa PADa od zaprzysiężenia. Potwierdza również jego głęboką nienawiść do szefa MONu oraz otwiera wątek wymiany ministra podczas rekonstrukcji, trzymam kciuki!

PS.: https://www.mpolska24.pl/post/15381/...ch-mon-czesc-1

-----------------

#ratujemyGKS

Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta

Dokładnie
    I na odwrót, tvn kłamie na potęgę, natomiast jak to wymsknęło się jednemu z rozmówców wyemitowanego niedawno "śniadania mistrzów",- propaganda tvn jest jakby inteligentniejsza -, bo chyba nikt nie ma wątpliwości że poszczególne media propagują dane poglądy w zależności od linii politycznych powiązań/sponsorów, natomiast w przypadku tvn-u bardziej tu chodzi o światopogląd aniżeli konkretną partie. Czy to dobrze? Postronny widz raczej nie dopatrzy się nachalnej propagandy tvn tak jak w tvp ale to dalej propaganda.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 17-11-2017 o 01:31

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta

Moim zdaniem jest to największa wtopa PADa od zaprzysiężenia. Potwierdza również jego głęboką nienawiść do szefa MONu oraz otwiera wątek wymiany ministra podczas rekonstrukcji, trzymam kciuki!

Z ciekawości co było na filmie? Wszystkie linki już usunięte.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Z ciekawości co było na filmie? Wszystkie linki już usunięte.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta

nie wiem czemu zakładasz, że to nie było celowe. Poza tym podobne PAD mówił już w wywiadzie z DoRzeczy, tylko oczywiście w grzeczniejszy sposób.

Legionista
    Ja tam widzę: "jak BĘDZIE stosował ubeckie metody tak jak platforma wobec niego". Tu kto inny powinien się obrazić za "ubeckie metody". Znowu kwiczenie do którego dołączyła niezależna.pl

Legionista Awatar midzi
    Nie działa. Podobnie na wykopie.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Działa

Uprawnienia umieszczania postów