Strona 154 z 154 PierwszyPierwszy ... 54104144150151152153154
Pokaż wyniki od 4,591 do 4,618 z 4618

Wątek: Temat komputerowy

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Jakiego antywirusa polecacie?
    Ja od dobrych kilku lat używam na kompie domowym ESET Smart Security.
    W firmie też mamy ESETa, tyle że Endpoint Antyvirus.
    Nie narzekam, nie obciąża zbytnio kompa - za licencję na 3 lata płacę jakieś 160 zł (ESS - liecencja na 1 komp w domu).
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Ja od dobrych kilku lat używam na kompie domowym ESET Smart Security.
    W firmie też mamy ESETa, tyle że Endpoint Antyvirus.
    Nie narzekam, nie obciąża zbytnio kompa - za licencję na 3 lata płacę jakieś 160 zł (ESS - liecencja na 1 komp w domu).
    Potwierdzam. Używam Eseta od kilkunastu lat i śmiało mogę polecić.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Stout
    Eset rządzi .
    I to za darmo )

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

ESET za darmo?
    Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Legionista Awatar Runi
    Pełna wersja na pewno nie jest za darmo. Albo trial albo jakaś okrojona wersja bez aktualizacji.

Legionista Awatar Stout
    Pełna wersja z aktualizacjami.
    Wszystko do ogarnięcia w google .

"Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Pełna wersja z aktualizacjami.
    Wszystko do ogarnięcia w google .

Czyżby TNOD?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Jakiego laptopa do 2 tys polecacie?

Legionista Awatar Herman
    Przymierzam się z początkiem przyszłego roku do zakupu konsoli. Oczywiście podłączanej do tv, nie jakieś Switche czy inne maleństwa.
    No i sakramentalne pytanie - Xbox czy PS? Jeśli tak, to które konkretnie i dlaczego?
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
    Przymierzam się z początkiem przyszłego roku do zakupu konsoli. Oczywiście podłączanej do tv, nie jakieś Switche czy inne maleństwa.
    No i sakramentalne pytanie - Xbox czy PS? Jeśli tak, to które konkretnie i dlaczego?
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    PS4:

- więcej gier singlowych (kampanie dla jednego gracza),
    - więcej tytułów ekskluzywnych,
    - dużo użytkowników w Polsce, a tym samym niskie ceny gier na rynku wtórnym,
    - bardziej przystępny interfejs konsoli.

Xbox:

- lepszy (wygodniejszy, solidniejszy) pad, do którego można dokupić akumulatorki i nie ma konieczności grania na kablu, jak się rozładuje,
    - stabilniejsze usługi sieciowej,
    - więcej gier opartych o multiplayer, co wiąże się z punktem wyżej,
    - fajne usługi, tj. EA Access, Xbox Pass, gdzie w abonamencie ogrywa się gry za grosze.

Ja korzystam z plejki, wcześniej miałem xboxa360, ale nie mam czasu na granie online, dlatego wybrałem Sony. Gry od nich też bardziej mi podchodzą i przede wszystkim kupuje je w rozsądnych cenach (używki). Wybór w zależności od preferencji.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar rey

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=6967
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar beka
    Do powyższego dodałbym dwie kwestie:
    - exclusives - na jaką platformę co wychodzi, co Ci pasuje i czy ma znaczenie,
    - co mają znajomi - jeśli granie po sieci ma znaczenie to fajniej byłoby pograć z nimi

Legionista Awatar Benek
    Panowie, szukam laptopa do 1500zł, który będzie używany tylko w pracy ze tak powiem handlowca

Ktoś coś?
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 19-12-2018 o 09:38
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Panowie, szukam laptopa do 1500zł, który będzie używany tylko w pracy ze tak powiem handlowca

Ktoś coś?
    Nówka czy poleasingowy ?
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

W tym budżecie tylko poleasingowy.
    W Amso za 1300 masz 14 calowego, biznesowego Della LATITUDE E7440, w aluminiowej obudowie z procesorem Intel i5, 8 GB RAM, dyskiem SSD, matrycą IPS full HD, z roczną gwarancją, windowsem 10, oryginalną baterią i zasilaczem. Nawet się nie zastanawiaj.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    W tym budżecie tylko poleasingowy.
    W Amso za 1300 masz 14 calowego, biznesowego Della LATITUDE E7440, w aluminiowej obudowie z procesorem Intel i5, 8 GB RAM, dyskiem SSD, matrycą IPS full HD, z roczną gwarancją, windowsem 10, oryginalną baterią i zasilaczem. Nawet się nie zastanawiaj.
    A masz jakiś link, bo na ich stronie znalazłem w takiej cenie tylko te e5440.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Faktycznie nie ma. Mogła im się skończyć dostawa. Ja kupowałem siostrzenicy do liceum w tej konfiguracji tylko z matrycą TN i na FV mam 1270 zł.
    Popatrz za tym konkretnym modelem w warszawskich sklepach poleasingowych albo na allegro.
    Edycja: tylko ze statutem A. Żadnych B czy A-
    Edycja 2: Dzwoniłem do Amso Katowice, w tej konfiguracji z full HD o której pisałem wcześniej jest za 1499 zł i są normalnie na stanie od strzalu. Dzwoń do oddziału u Was
    Ostatnio edytowane przez boss_corleone ; 19-12-2018 o 14:35

Legionista Awatar Benek
    Ok dzięki
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Rozglądam się za monitorem, niestety akurat w tym temacie nie jestem od dawna na bieżąco. Czego szukam? FHD(nic innego nie jest mi potrzebne, na 4k nie mam obecnie sprzętu), zastosowanie domowe czyli gry, filmy, internet więc fajnie, jakby miał krótki czas reakcji(ale bez przesady) jakieś sensowne odświeżanie(75hz starczy), dobre podświetlenie i kąty(TN raczej odpada, raczej szukam coś z MVA+).
    Budżet do 2k. Ktoś może obeznany coś zaproponuje?
    Jeśli chodzi o cale to 27 w zupełności starczy.

Legionista Awatar bloniaq
    Posiadam ten i jestem bardzo zadowolony:

https://www.ceneo.pl/53694288

Ogólnie robiłem research, i robiłem go m.in. pod kątem FreeSynca ze względu na kartę jaką posiadam, więc to nie musi być wybór optymalny. Szczególnie, że przy moich ramach budżetowych nie mignęło mi raczej coś brzmiącego jak MVA+.

We wrześniu płaciłem 1300, z czego wynika, że może opłacać się poczekać na moment spadku cen (na tych momentach się zupełnie nie znam )
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Ogólnie robiłem research, i robiłem go m.in. pod kątem FreeSynca ze względu na kartę jaką posiadam, więc to nie musi być wybór optymalny. Szczególnie, że przy moich ramach budżetowych nie mignęło mi raczej coś brzmiącego jak MVA+.

We wrześniu płaciłem 1300, z czego wynika, że może opłacać się poczekać na moment spadku cen (na tych momentach się zupełnie nie znam )
    Ciekawy model ale jakoś nie jestem przekonany do zakrzywionych monitorów. A jak to odświeżanie i 1ms sprawdza się w normalnym użytkowaniu typu przeglądanie stron? Bo słyszałem różne opinie.

Póki co to we własnym zakresie najbliżej moim preferencjom jest chyba ta Iiyama, właśnie z matrycą AMVA+.
    https://www.x-kom.pl/p/380622-monito...su-czarny.html

Legionista Awatar bloniaq
    Przy przeglądaniu stron to nie widzę. Na WoW'ie widzę, jak sobie kupuję ten narko-pre-paid. No ale z drugiej strony WoW to nie jakiś BF, gdzie to pewnie bardziej istotne, tylko, że w takie gry akurat nie grywam. Co do zakrzywioności, to ostatnio w robo mi wymieniono na niezakrzywioną 27'' Phillipsa, no i jest eweidentna różnica jeśli chodzi o te wrażenie rozszerzania się matrycy w pionie im bliżej rogów, czego na zakrzywionym nie odczułem. Ale nie moge powiedzieć, żeby to było coś co mi jakoś w istotny sposób przeszkadza. Minusów zakrzywionego ekranu nie uświadczyłem (w sumie to nawet nie wiem czy istnieją jakieś wady technologiczne takiego rozwiązania - myślałem, że to po prostu droższe rozwiązanie zwiększające komfort)
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Z jakiej firmy monitor polecacie Sony,Toshiba, Samsung coś innego?
    Prawdziwe i jedyne nieszczęście to zupełny brak ideału.

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Miałem Qled od Samsunga tylko w wydaniu 32 cale 144 Hz. Świetny sprzęt. Nadmienię, że testowałem w domu 3 egzemplarze zanim trafiłem ze znośnym Backlight bleeding.
    Ta Iiyama wygląda ciekawie w tych pieniądzach. Kontrast ok, odświeżanie 75 Hz, dobre warunki gwarancji.

A co sądzicie o tym modelu zostając przy Samsungu i idąc w stronę 2k? Brakuje co prawda Freesynca(a raczej będę szedł w AMD w przyszłym roku, czekam na to czym okażą się karty Navi) ale reszta wygląda bardzo ok.

https://whatnext.pl/test-monitora-samsung-cjg50-27/

Zobaczcie jak szybko zmienia się internet. Kiedyś była NaszaKlasa (a jeszcze wcześniej był np GoldenLine) czy Grono.net później nastała era Facebooka, który dosyć długo niepodzielnie rządził i stanowił spory wycinek internetu. Obecnie FB depcze Instagram... Wydaje mi się, że może to być spowodowane, tą ideą którą posiadał na początku zarówno facebook czy nasza klasa - czyli prostota. Wrzuca się zdjęcie i można komentowac. FB to obecnie prawdiwy kombajn, w którym nawet doświadczeni mogą się pogubić.

Cytat Zamieszczone przez orelan Zobacz posta
    Zobaczcie jak szybko zmienia się internet. Kiedyś była NaszaKlasa (a jeszcze wcześniej był np GoldenLine) czy Grono.net później nastała era Facebooka, który dosyć długo niepodzielnie rządził i stanowił spory wycinek internetu. Obecnie FB depcze Instagram... Wydaje mi się, że może to być spowodowane, tą ideą którą posiadał na początku zarówno facebook czy nasza klasa - czyli prostota. Wrzuca się zdjęcie i można komentowac. FB to obecnie prawdiwy kombajn, w którym nawet doświadczeni mogą się pogubić.
    Instagram należy do Facebooka i należy go raczej traktować jako uzupełnienie. Póki co F jest zdecydowanym liderem na świecie i prędko się to nie zmieni.

https://socialpress.pl/2018/07/najno...ych-na-swiecie

Spróbuj zrobić format c, na wszelki wypadek przeczyść komputer, wyjmuj karte, ram, dysk, procek, nałóż nowe pasty, przejedz odkurzaczem i sprężonym powietrzem, złóż na nowo, sformatuj i postaw Win 10 lub Ubuntu, na kolejne lata problem i konserwacja załatwiona

Uprawnienia umieszczania postów