Strona 152 z 152 PierwszyPierwszy ... 52102142148149150151152
Pokaż wyniki od 4,531 do 4,555 z 4555

Wątek: Temat komputerowy

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukaszns Zobacz posta
    Jakieś alternatywne bezpłatne forum może ktoś zaproponować ?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
    Peb.pl

Legionista Awatar Runi

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Niestety tez padlo choc z reguly max po paru dniach dziala ponownie,ktos cos jeszcze innego?
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukaszns Zobacz posta
    Niestety tez padlo choc z reguly max po paru dniach dziala ponownie,ktos cos jeszcze innego?
    Zobacz tego posta, może znajdziesz coś co cię interesuje.
    https://www.wykop.pl/wpis/34583517/z...ment-121724273

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Zobacz tego posta, może znajdziesz coś co cię interesuje.
    https://www.wykop.pl/wpis/34583517/z...ment-121724273
    Podziekowal
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista Awatar Kempes
    Nieaktualne. Post do wyrzucenia
    Ostatnio edytowane przez Kempes ; 22-08-2018 o 10:29
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Kepke
    Od pewnego czasu mam taki problem z youtube, że podczas zmiany karty na inną i powrotu znowu do karty yt zawiesza się film, pojawia się kółeczko wczytywania i muszę odświeżyć, żeby móc znowu oglądnąć. Przeglądarka chrome. Nie jest tak za każdym razem, ale coraz częściej. Ktoś wie jak to naprawić... ?
    Ostatnio edytowane przez Kepke ; 07-09-2018 o 08:40

Legionista Awatar bloniaq
    Przyspiesza wszelkie operacje odczytu i zapisu. Jeśli pracujesz na dużych plikach, które często zapisujesz, albo grasz w grę, która często przeładowuje np mapę to różnicę poczujesz.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar beka
    SSD to chyba najprostszy i najtanszy sposob na przyspieszenie komputera przy codziennym uzytkowaniu

Mam mały komputerowy problem, zaznaczę na wstępie, że nie jestem zbytnio oblatany w tych tematach i pracuję obecnie na starym oprogramowaniu, które póki co daje radę, mianowicie muszę ściągnąć pewien wniosek urzędowy w formacie pdf. Mam system operacyjny Windows Vista i program Adobe wersję z 2012 roku. Nie mogę otworzyć ściągniętego pliku, bo wyskakuje komunikat, że stara wersja itp nie mogę również zaktualizować adobe, bo na ich stronie przy wybieraniu systemu operacyjnego nie widnieje Vista. Co robić w tej sytuacji?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
    Mam mały komputerowy problem, zaznaczę na wstępie, że nie jestem zbytnio oblatany w tych tematach i pracuję obecnie na starym oprogramowaniu, które póki co daje radę, mianowicie muszę ściągnąć pewien wniosek urzędowy w formacie pdf. Mam system operacyjny Windows Vista i program Adobe wersję z 2012 roku. Nie mogę otworzyć ściągniętego pliku, bo wyskakuje komunikat, że stara wersja itp nie mogę również zaktualizować adobe, bo na ich stronie przy wybieraniu systemu operacyjnego nie widnieje Vista. Co robić w tej sytuacji?
    spróbuj metodę z poniższego linku
    https://www.fixitpc.pl/topic/30875-a...t-11-na-vista/

Trafiłem na tą stronę wcześniej, ściągam aktualizację a plik nie odpala się do instalacji:/ może już z nerwów coś źle robię bo na rano dokumenty potrzebuje

Legionista
    uruchomiłeś przed instalacją acrobat cleaner tool?

edit: Uruchom aktualizację jako administrator.
    Ostatnio edytowane przez rafi_74 ; 27-09-2018 o 21:44

Wczoraj odpuściłem, dziś usiądę na spokojnie i będę kombinował wedle Twoich wskazówek.

Legionista Awatar Runi
    Mam spory problem z instalacją sterowników do GeForca GTX 1060. Wyrzuca błędem :
    "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)"
    Zaaktualizowałem BIOSA, Windowsa, jakieś pomysły jeszcze?

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Mam spory problem z instalacją sterowników do GeForca GTX 1060.
    Instalujesz przez GeForce Experience?

Legionista Awatar Runi
    Ręcznie tzn, najpierw uaktualniłem przez Windowsa, później jako że wywalało błędem uaktualniłem ręcznie pobierając ze strony producenta.

Ręcznie tzn, najpierw uaktualniłem przez Windowsa, później jako że wywalało błędem uaktualniłem ręcznie pobierając ze strony producenta.
    Się mogło coś pomotać. Wejdź w panel sterowania, menadżer urządzeń, wybierz kartę graficzna i prawym -> odinstaluj urządzenie. Po restarcie Windows powinien przywrócić maksymalnie domyślny stan. Potem spróbuj skorzystać z GeForce Experience, bo tu masz stery od NVidii, te od producenta karty nie są potrzebne (chyba, że grzebiesz, podkręcasz... polecam się pozbyć wszystek software'u od producenta zanim zrobisz powyższe).

Legionista Awatar Runi
    Coś tam pokombinowałem , coś pobawiłem ale to najprawdopodobniej uszkodzona karta graficzna.
    Artefakty na monitorze są już od BIOSU więc sterowniki/Windows nie mają znaczenia.
    Przy okazji sprawdzę czy gwarancja Lenovo 5 dni door to door działa

Artefakty na monitorze są już od BIOSU
    A to jak tak, to prosta sprawa i szkoda czasu na klikanie daj znać jak z tą gwarancją działa w praktyce.

Legionista Awatar Runi
    Po wymieniu kilku maili , przeprowadzenia dla nich kilku testów i pomiarów różnymi narzędziami, mam podać adres dla kuriera, który pojawi sie w ciągu dwóch dni. Zaskakująco szybko poszło.

edit : Dziś rano kurier odebrał, więc mają czas na naprawę do przyszłego piątku.
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 05-10-2018 o 11:48

Legionista Awatar Runi
    Tak jak pierwszy etap zaskoczył pozytywnie , tak w kwestii samej naprawy Lenovo w formie.Jutro mija czas na ,a aktualnie mój komputer znajduje się pod Wrocławiem z oczekiwaniem na brakujące komponenty. W poniedziałek wysyłam papierek o zwrot pieniędzy więc zgodnie z umową niedługo powinienem wzbogacić się o komputer praktycznie za darmo.
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 11-10-2018 o 18:24

Legionista Awatar Jestem
    Tak jak pierwszy etap zaskoczył pozytywnie , tak w kwestii samej naprawy Lenovo w formie.Jutro mija czas na ,a aktualnie mój komputer znajduje się pod Wrocławiem z oczekiwaniem na brakujące komponenty. W poniedziałek wysyłam papierek o zwrot pieniędzy więc zgodnie z umową niedługo powinienem wzbogacić się o komputer praktycznie za darmo.
    Napisz koniecznie co dalej! Wygląda bardzo obiecująco
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Runi
    Wysłałem formularz o zwrot pieniędzy (dane, załącznik faktury, listu przewozowego, numer konta, numer serwisowy itp).
    Dostałem informację,że po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku w ciągu 30 dni zostaną przelane pieniądze na konto.

Rozumiem twoje pytanie i twoje zakłopotanie, czasami też natknąłem się na fakt, że musiałem odświeżyć część mojej wiedzy, gdy były potrzebne. Szukając nauczycieli, zdałem sobie sprawę, że nie mam dla nich czasu, ponieważ oprócz mojej rodziny nadal mam pracę, a fizycznie po prostu nie mam czasu, aby przyjść do nauczyciela. ponieważ wybrałem kursy internetowe Firma korepetytorów Buki (https://buki.org.pl/news/firma-korepetytorw-buki/). Bardzo wygodny proces uczenia się bez wychodzenia z domu

Uprawnienia umieszczania postów