Strona 148 z 150 PierwszyPierwszy ... 4898138144145146147148149150 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,440 z 4499

Wątek: Temat komputerowy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta
    Wygląda na to, że problemem jest klawiatura zewnętrzna. Pograłem na klawiaturze w laptopie i nie miałem takich akcji. Gdzie można sprawdzić, jakie są klawisze skrótu przypisane do zewnętrznej klawiatury?
    Podejrzewałbym jakąś wadę tej zewnętrznej klawiatury. Osobnych klawiszy skrótu nie ma chyba, że masz zainstalowane dodatkowe oprogramowanie producenta klawiatury.

Legionista Awatar Raffels
    Pytanie dla nieco bardziej zaawansowanych osób: zastanawiam się nad kupnem i7 8700 lub i7 8700k. Ten drugi kosztuje mniej więcej 200zł więcej i można go kręcić, ten pierwszy jest tańszy i w trybie turbo osiąga 4,3ghz. Opłaca się wydawać te 200zł więcej i podkręcać? Czy raczej nie ma sensu wykładać większej kasy za podkręcenie pewnie do maks 4,8ghz?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Chyba oprócz większej ceny powinieneś również doliczyć jakieś konkretniejsze chłodzenie jeśli chciałbyś go kręcić do tych 4.8.
    Jeśli już chłodzenie wchodziło w zakres Twojego zestawu to 200 zł jak najbardziej warto dopłacić, o ile rzeczywiście wykonujesz taką prace na PC, która rzeczywiście będzie wykorzystywała w pełni moc procesora.

Cytat Zamieszczone przez hifi Zobacz posta
    Chyba oprócz większej ceny powinieneś również doliczyć jakieś konkretniejsze chłodzenie jeśli chciałbyś go kręcić do tych 4.8.
    Jeśli już chłodzenie wchodziło w zakres Twojego zestawu to 200 zł jak najbardziej warto dopłacić, o ile rzeczywiście wykonujesz taką prace na PC, która rzeczywiście będzie wykorzystywała w pełni moc procesora.
    Chłodzenie to ja bym brał i do tego 8700 bez k. No właśnie tu się zastanawiam, czy te 0,5 ghz więcej jest warte dopłacania dla użytkowania domowego(internet, gry)

Legionista
    Jeśli gry to osobiście wolałbym przeznaczyć te 200 zł na lepszą kartę graficzną, bo te 0.5Ghz odczujesz albo nie podczas codziennego użytkowania. Fakt, że z tymi 200 zł także nie zaszalejesz w segmencie kart graficznych.
    Ewentualnie jeśli nie masz SSD, to też polecam.

Cytat Zamieszczone przez hifi Zobacz posta
    Jeśli gry to osobiście wolałbym przeznaczyć te 200 zł na lepszą kartę graficzną, bo te 0.5Ghz odczujesz albo nie podczas codziennego użytkowania. Fakt, że z tymi 200 zł także nie zaszalejesz w segmencie kart graficznych.
    Ewentualnie jeśli nie masz SSD, to też polecam.
    No i w tym momencie chyba mogę też zejść z ceny jeśli chodzi o płytę główną, bo planowałem z370 tomahawk od msi ale biorąc procesor z zablokowanym mnożnikiem chyba można znaleźć coś tańszego.

Nie
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

No tak, zapomniałem, że to z370.

Legionista Awatar Aureliusz
    Potrzebny jakiś dobry i darmowy do wyszukiwania zduplikowanych plików i ich kasowania.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista
    Ja kiedyś używałem Total Commandera. Z darmowych ponoć FreeCommander:
    "Jeśli mówimy o establishmencie, który ukształtował się w pierwszej połowie lat 90., (...) część z nich to ludzie, którzy przez wiele lat podziemia zachowywali się w sposób wzorowy, walczyli, to nie jest tylko dawna nomenklatura (...). To oni stworzyli, wraz z częścią ówczesnej nomenklatury, grupę, dziś już prawie jednorodną i to ta grupa, (...) jest dla Polski nie walorem, ale obciążeniem, (...) bo zainteresowana jest życiem politycznym i społecznym wyzutym z wszelkich wartości." - L. Kaczyński

Legionista Awatar rey
    Nadeszła wiekopomna chwila i muszę kupić dla 7 letniej córki tablet. Nie chcę się pakować w jakieś wielkie koszty, tak w okolicach 5-6 stów (bardziej 5 niż 6). Coś konkretnie ktoś może polecić? Lepiej kupić jakiegoś no name w sensie Overmax itp. czy jednak patrzeć na Lenovo/Huawei/Samsung?
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Nadeszła wiekopomna chwila i muszę kupić dla 7 letniej córki tablet. Nie chcę się pakować w jakieś wielkie koszty, tak w okolicach 5-6 stów (bardziej 5 niż 6). Coś konkretnie ktoś może polecić? Lepiej kupić jakiegoś no name w sensie Overmax itp. czy jednak patrzeć na Lenovo/Huawei/Samsung?

Rozważ ten:
    https://www.ceneo.pl/48449978;pla?se=vxuF2yX9K8l2do-DafNJafUL_WUc7rQs&gclid=EAIaIQobChMIjIPI7dK72AIVFJ SyCh1bMwMzEAQYAyABEgKVXPD_BwE#tab=click

albo ten:
    http://allegro.pl/tablet-kruger-matz...031203735.html

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar rey
    Dzięki, ten drugi wydaje się rozsądna propozycją.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Pod obserwacją
    1 gb ramu to chyba nie jest dobry wybór

Jak ktoś planuje kupować procesory Intela to polecam się wstrzymać i poczytać:
    https://niebezpiecznik.pl/post/powaz...zwolnisz-o-30/

Legionista Awatar klinton
    Poszukiwany dysk SSD o pojemności 240-250GB do laptopa do max 400 zł. Będę wdzięczny za propozycje i opinie.

Z nieco innej beczki. Gdzie oprócz serwisu producenta mogę dostać oryginalne matryce do notebooków Asusa?

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Poszukiwany dysk SSD o pojemności 240-250GB do laptopa do max 400 zł. Będę wdzięczny za propozycje i opinie.
    Masz miejsce w nim na 2,5"? Jeśli tak, to chyba bierz Samsunga 850 EVO. W komputroniku masz za 394 ziko na ten moment

Cytat Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
    Masz miejsce w nim na 2,5"? Jeśli tak, to chyba bierz Samsunga 850 EVO. W komputroniku masz za 394 ziko na ten moment
    Jeśli komuś się wydaje, że nie ma miejsca na dysk SSD, to niech sobie przypomni kiedy ostatnio korzystał z DVD/CD
    Jakiś czas temu wywaliłem u siebie DVD i mam SSD jak się patrzy ...

p.s. Jak ktoś ma niedobór komputerów w domu, to taki wydłubany z laptopa napęd DVD można łatwiutko przerobić na zewnętrzny, minimalna inwestycja ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Benek
    Panowie szukam laptopa do pracy za max 1500 zl. Ktoś coś poleci ?
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Panowie szukam laptopa do pracy za max 1500 zl. Ktoś coś poleci ?
    Do jakiej pracy? Bo jeśli tylko Word+Arkusz+Power Point to w tej cenie praktycznie cokolwiek weźmiesz będzie OK.
    Może rozejrzyj się w lapkach polisingowych, czasem można trafić coś miłego ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Zna ktoś GODNY polecenia serwis laptopów w Warszawie - najchętniej lewo brzeżnej ???

Cytat Zamieszczone przez Włóczykij Zobacz posta
    Zna ktoś GODNY polecenia serwis laptopów w Warszawie - najchętniej lewo brzeżnej ???
    Na Wolumenie chłopaki nie zdzierają ... bez łachy uzdatnili mi wyłamany zawias wyświetlacza, robią tez bardziej zaawansowane sprawy i wyczaiłem, że raczej nie naciągają.

zdają sobie sprawę widocznie z tego ile też klient jest świadomy tego co oni mają do wykonania, tak jak ja jak idę po grzybnie borowika to w sklepie od razu wiedzą dokładnie co chcę i po co.
    Ostatnio edytowane przez rekinbiznesu ; 15-01-2018 o 14:06

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Na Wolumenie chłopaki nie zdzierają ... bez łachy uzdatnili mi wyłamany zawias wyświetlacza, robią tez bardziej zaawansowane sprawy i wyczaiłem, że raczej nie naciągają.
    Bardziej mi chodzilo o docelowe miejsce gdzie bez wiekszej wiedzy komputerowej mnie nie ogołocą na naprawie i wymianie tego i owego. Pod nazwa Wolumen to mi sie kojarzy kilkanascie "budek z fachowcami"

Bardziej mi chodzilo o docelowe miejsce gdzie bez wiekszej wiedzy komputerowej mnie nie ogołocą na naprawie i wymianie tego i owego. Pod nazwa Wolumen to mi sie kojarzy kilkanascie "budek z fachowcami"
    Nie, nie Na Wolumenie w jednym z pawilonów dookoła bazaru jest firma młodych ludzi która specjalizuje się w serwisie laptopów ... mogę ich polecić z czystym sumieniem w przeciwieństwie do kilku "dużych" firm gdzie rozmowa zaczyna się od połowy wartości nowego sprzętu ...

Ok , jakis wiekszy namiar mozesz podklepac?

Ok , jakis wiekszy namiar mozesz podklepac?
    OK, V-COM Serwis Komputerowy Warszawa Tel.506-901-121

Szukam laptopa do 1500zł głownie do przeglądania internetu oraz do pogrania w football managera. Może mógłby ktoś coś polecić?

Legionista
    może ktoś polecić program do obróbki wideo (filmy rodzinne itp.)?
    najlepiej jakiś niekomercyjny, ale może być i płatny - bo darmowy soft od sony wqrwił mnie niemiłosiernie...
    "...i na dobre i na złe"

Legionista Awatar Net
    Jaki komputer do gier polecacie stacjonarny czy laptop. Jaka konfiguracja ? Ewentualnie gdzie można w necie poczytać na ten temat, na dzień dzisiejszy jestem kompletnie zielony w temacie. Czy może lepiej konsola ?

Uprawnienia umieszczania postów