Strona 131 z 152 PierwszyPierwszy ... 3181121127128129130131132133134135141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,901 do 3,930 z 4545

Wątek: Temat komputerowy

Legionista Awatar St.Maro
    Cytat Zamieszczone przez MackO Zobacz posta
    Witam, od pewnego czasu mam problem ze swoim systemem. Mianowicie po włączeniu komputera przestawia mi się data na 2006 rok, godzina się też sama zmienia, nie wiem od czego to zależy.
    Czy jest jakiś łatwy sposób na naprawę tego problemu, czy muszę formata robić albo coś takiego?

Pozdro
    Wymień baterię na płycie głównej. Prawdopodobnie się wyczerpała i BIOS Ci się resetuje kiedy nie ma zasilania. Koszt takiej baterii to jakieś kilka złotych, więc nawet jeśli to nie jej wina to majątku nie stracisz .

Legionista Awatar MackO
    Spróbuję tego, mam nadzieje, że podołam temu zadaniu

Dzięki.

Legionista Awatar kubrick
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Plastik fantastik. Mimo, że Acer zrobił progres w ostatnich latach to nie chciałbym widzieć stanu tego laptopa po 2-3 latach (przewinęło mi się przez ręce blisko 10 Acerów).
    Mam Acera 4 rok i odpukać wszystko śmiga jak należy, więc może trafiałeś na słabe egzemplarze.
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Legionista Awatar Stout
    Mam Acera z Serii Aspire od roku.
    Śmiga i buczy ;-)
    Miesiąc temu padł dysk(tylko i wyłącznie z mojej winy).oddałem na gwarancję.
    Po 8 dniach laptop wrócił z serwisu w Czechach z nowym twardzielem i znowu gra i buczy.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Monitor Samsung SyncMaster 2232BW 22 cale

http://allegro.pl/samsung-syncmaster...377896702.html

Legionista Awatar hansolo
    Nie pasował mi inny temat więc zapytam tutaj. Jak mogę oglądać filmy na kinomanie na tablecie Samsung Tab4 ?
    "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Szukam monitora LCD 20-22 cale do max 600PLN. Monitor będzie służył do netu, excel oraz oglądania meczów. Najlepiej gdyby był LED. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Z góry dziękuję.

Legionista Awatar Balon1990
    Czy ktoś podpowie gdzie w necie znajdę seryjny numer aby aktywować pełną wersję programu graficznego? Ewentualnie jakiś generator kodów do programu MAGIX Video Easy HD 5

Legionista Awatar kowallu
    Szukam kogoś kto robi/projektuje strony internetowe.

Pamiętam kilka ogłoszeń ale nie mogę odszukać żadnego z nich.

Jak coś to priv.
    Z góry dzięki
    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Legionista
    gdzie mozna kupic w wawie dobry sprawdzony sprzet poleasingowy?

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez zupo123 Zobacz posta
    gdzie mozna kupic w wawie dobry sprawdzony sprzet poleasingowy?
    Nie wiem gdzie konkretnie w Warszawie, ale u mnie w firmie parę razy zamawiali laptopy stąd www.kompik24.pl i jeszcze się nie nacieliśmy. Kumpel zamówił stąd Dell L'attitude e6510 i jest bardzo zadowolony, dodatkowo dostał 12 miesięcy gwarancji.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Podkrecanie kart graficznych i programy które pomagają osiagac lepsze wyniki karty graficznej i ogolnie kompa do gier. Ma to sens i jest bepzieczne? Ktos cos sprawdopznego może polecić?

Komp procek 3.0 6 giga ramu, karta Geeforce 2giga

Legionista Awatar Aureliusz
    Czy można wrzucić na Dropboxa całe foldery plików? Bo ja ni widzę takiej opcji, tylko mi karzą wrzucać poszczególne pliki?
    PS: Czy da się jakoś zwiększyć za darmo ilość miejsca na Dropboxie? Tak, żeby nie kupować Dropboxa Pro?
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar berserk
    mam zamiar kupić komputer stacjonarny (laptopa nie chcę, bo już mam trzy), musi być taki żeby na miękko można było sobie ponaparzać w te w miarę najnowsze gierki i w sumie tylko o to mi chodzi (jakby się żona pytała to ma być stricte "do pracy"), mógłby mi ktoś polecić taki sprzęt który kupię w np. MediaMarkt czy w innym Saturnie? (tak, wiem, że podobno składak tańszy, ale z ciekawości chciałby zobaczyć jaka jest cena takiego "gotowego" sprzętu)...
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Mistarz
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    mam zamiar kupić komputer stacjonarny (laptopa nie chcę, bo już mam trzy), musi być taki żeby na miękko można było sobie ponaparzać w te w miarę najnowsze gierki i w sumie tylko o to mi chodzi (jakby się żona pytała to ma być stricte "do pracy"), mógłby mi ktoś polecić taki sprzęt który kupię w np. MediaMarkt czy w innym Saturnie? (tak, wiem, że podobno składak tańszy, ale z ciekawości chciałby zobaczyć jaka jest cena takiego "gotowego" sprzętu)...
    Na tym "pracować" można ile wlezie. Wszystko na full pewnie i 144Hz monitor pociągnie

http://www.saturn.pl/komputer-stacjo...02s,id-1075623

Legionista Awatar berserk
    dobra, jednak wolałbym pooglądać coś z półki cenowej 2000-2500
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Mistarz
    dobra, jednak wolałbym pooglądać coś z półki cenowej 2000-2500
    W tym przedziale nie mam co polecić Saturn/media. Kupa gruzu

za 2500 do grania złożyłbym coś w ten deseń:
    http://www.morele.net/inventory/info/Br0guS/

Legionista Awatar beka

NIe idź w gotowe tylko uderz do kogoś kto Ci złoży. I nie zapłacisz wtedy 8 paczke jak za ten z linka tylko mniej.

Legionista Awatar 19Christoph16
    Poszukuje laptopa do gier miał już ktoś styczność z takimi laptopami? Na co zwracać uwagę przy zakupie takiego laptopa? oraz co polecacie?
    Ostatnio edytowane przez 19Christoph16 ; 29-06-2015 o 20:39

Legionista Awatar beka
    duże, głośne, niewygodne, w sumie jakieś takie do niczego

znajomy kiedyś kupił sobie takie cudo od MSI. Zadowolony był, wszystko mu elegancko śmigało. Z drugiej strony - trudno, żeby nie jak jakieś 9k wywalił

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    duże, głośne, niewygodne, w sumie jakieś takie do niczego

znajomy kiedyś kupił sobie takie cudo od MSI. Zadowolony był, wszystko mu elegancko śmigało. Z drugiej strony - trudno, żeby nie jak jakieś 9k wywalił
    No własnie ceny tych laptópow troche przerażają ale trudno wziąć stacjonarke na wakacje czy gdzies w podróż tym bardziej że dużo jeżdze a że lubie pograć wieczorami no to tutaj powstaje problem Myslałem własnie nad laptopami Asusa z serii "Republic of Gamers" stosunkowo cenowo są jeszcze znośne ale nie mam pojecia jak z ich użytkowaniem.
    Ostatnio edytowane przez 19Christoph16 ; 29-06-2015 o 22:01

Legionistka
    Cytat Zamieszczone przez malkav77 Zobacz posta
    NIe idź w gotowe tylko uderz do kogoś kto Ci złoży. I nie zapłacisz wtedy 8 paczke jak za ten z linka tylko mniej.
    Jak rozchodzi się o składaka to może i mogę poratować kontaktem. Tylko się dowiem czy nr aktualny. Sprawdzony facet i firma. Sama kiedyś składałam wg moich wymagań wyprzedzając trochę to co było i na wtedy wyszło 1500. Można też się zgłosić z listą życzeń prosząc o wycenę. Jak coś to pisać na priva po szczegóły.
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar m82
    Dolar w górę, słaby moment na zakup części komputerowych.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
    No własnie ceny tych laptópow troche przerażają ale trudno wziąć stacjonarke na wakacje czy gdzies w podróż tym bardziej że dużo jeżdze a że lubie pograć wieczorami no to tutaj powstaje problem Myslałem własnie nad laptopami Asusa z serii "Republic of Gamers" stosunkowo cenowo są jeszcze znośne ale nie mam pojecia jak z ich użytkowaniem.
    Posiadam od kilku miesięcy. Wszystko śmiga. Póki co żadnych kłopotów. Fakt troszkę go słychać przy graniu (wiatraczki), ale to chyba raczej normalne, no i wbudowany głośniczek szału nie robi.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Dzięki beka i Huxley za odpowiedz. Jutro przejade się do komputronika bo podobno na promocji mają Asusa ROG G750JX i zobaczymy czy warto go kupić czy też nie

Legionista Awatar klinton
    Czy jest tutaj ktoś obcykany w tematyce drukarek? Poszukuję drukarki laserowej do firmy (kolor). Ważne jest, by można było robić wydruki w formacie A3. Oczywiście zależy mi też, by tonery nie były przesadnie drogie. Czy możecie coś polecić?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Czy jest tutaj ktoś obcykany w tematyce drukarek? Poszukuję drukarki laserowej do firmy (kolor). Ważne jest, by można było robić wydruki w formacie A3. Oczywiście zależy mi też, by tonery nie były przesadnie drogie. Czy możecie coś polecić?
    Może nie do końca dam Ci odpowiedź i pomogę w Twojej systuacji, bo nie drukarka laserowa, ale ja w swojej firmie używam:

http://www.centrumdruku.com.pl/hp/c9309a.cd

koszt wydruku A4 na zamienikach faktycznie pokrywa mniej więcej się z tymi ze specyfikacji:

w czerni (dowolny wkład)3,37 gr/str. A4 (pokrycie 5%)

w kolorze (dowolne wkłady)15,1 gr/str. A4 (pokrycie 5%)

edit: link do drukarek laserowych A3 (ogólnie polecam ten sklep, kupiłem w nim dwie drukarki i ploter):

http://www.centrumdruku.com.pl/druka...+kolor&cena=on
    Ostatnio edytowane przez mkr ; 02-07-2015 o 11:05

no całkiem zacnie

Legionista Awatar Lorenz1916
    Siemanko. Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze jednego z niżej wymienionych zestawów

Komputer dla łepka. Od czasu do czasu aby można było pograć w jakieś nowości...

http://allegro.pl/komputer-fx-8x4-0g...485072081.html

http://allegro.pl/fox-gamer-fx-8320e...488386892.html

http://allegro.pl/fox-fx-8320-8x4-0g...476053356.html

http://allegro.pl/komputer-amd-fx-83...485183462.html

Procesor się powtarza lecz grafika co zestaw to inna... Warte to zachodu ?

Uprawnienia umieszczania postów