Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 97

Wątek: Zegarki

Legionista
    Np do nurkowania :>
    Określ może też kwotę jaką jesteś gotowy na to przeznaczyć oraz oczywiście styl (klasyczny, sportowy etc)

edit skoro jesteś wrc to może coś takiego http://xicorr.com/pl/kolekcja/f125p-akropolis/10 w klimacie rajdowym
    Ostatnio edytowane przez Kawa ; 08-01-2015 o 10:53
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
    W zasadzie tylko i wyłącznie do zerkania, która jest godzina Nie potrzebuję jakiś dodatkowych funkcji chyba, że jest coś przydatnego, co mógłbyś polecić.
    zegarek na rower będzie się różnić od tego zakładanego do koszuli do roboty

jeżeli mówimy o kwarcach to niegłupie są bateria słoneczna i automatyczny update czasu zgodnie z atomowym - dla niektórych obowiązkowe, dla mnie osobiście zbędne

Legionista Awatar wrc
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    zegarek na rower będzie się różnić od tego zakładanego do koszuli do roboty

jeżeli mówimy o kwarcach to niegłupie są bateria słoneczna i automatyczny update czasu zgodnie z atomowym - dla niektórych obowiązkowe, dla mnie osobiście zbędne

Sorry, że dopiero teraz się odzywam
    Dobrze trafiłeś - szukam czegoś "do koszuli", żeby go nosić na co dzień bez jakichkolwiek warunków ekstremalnych.
    Myślałem o czymś takim:
    http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/1...il_fs4735.html
    http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/1...il_fs4865.html

Wizualnie bardzo do mnie przemawia tylko, czy ta firma jest warta jakiejkolwiek uwagi?
    +=

Legionista
    Odradzam firmę Fossil. Zegarek upadł z wysokości 1,2 m i mechanizm (kwarcowy) jest do wymiany - koszt 200 zł, wartość zegarka 500 zł. Służył niecałe 6 miesięcy.
    Narkotyki i Spirytus

Legionista Awatar creativ
    Cytat Zamieszczone przez Piotruś Zobacz posta
    Odradzam firmę Fossil. Zegarek upadł z wysokości 1,2 m i mechanizm (kwarcowy) jest do wymiany - koszt 200 zł, wartość zegarka 500 zł. Służył niecałe 6 miesięcy.
    Miałem dokładnie taką samą sytuację z zegarkiem tej firmy!
    Prawda jest jedna, a mnie łapie zaduma
    o tym, że media kłamią jak jebana komuna.

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar beka
    sęk w tym, że to mechaniczne, a wrc raczej w kwarc celuje. No i budżet średnio się zgadza

Poza tym o ile się nic nie zmieniło to Gerlach z polską produkcją ma tyle wspólnego, że zegarki są w Polsce co najwyżej zmontowane i wyregulowane. Całą produkcja zegarka jest w Chinach.

Co do Fossil - małą miałem styczność, ale generalnie za 500 zł to wiadomo, że szału nie ma. Klepane w Chinach, później sprzedawane pod jakąś tam markę (najlepiej niemiecką albo szwajcarską).

A co do upadków - z moich doświadczeń wynika, że większość tego typu zegarków po upadku z ponad metra będzie miało problemy. Od przeżywania takich rzeczy bezawaryjnie są np G-Shock

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Cytat Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
    Sorry, że dopiero teraz się odzywam
    Dobrze trafiłeś - szukam czegoś "do koszuli", żeby go nosić na co dzień bez jakichkolwiek warunków ekstremalnych.
    Myślałem o czymś takim:
    http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/1...il_fs4735.html
    http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/1...il_fs4865.html

Wizualnie bardzo do mnie przemawia tylko, czy ta firma jest warta jakiejkolwiek uwagi?

Ja aktualnie posiadam taki model. Nie posiada on nie wiadomo jakich bajerów, ale jeśli chodzi o noszenie czy wygląd to jestem z niego bardzo zadowolony.

http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/...na_6821/3.html

Legionista Awatar Sphinxxx
    Wszystkie te zegarki to kwarce, więc kupujesz tylko wygląd. Bierz ten, który ci się podoba najbardziej. Aztorin to sztucznie ekskluzywna marka Apartu, więc od razu bym odrzucił. Festina całkowicie różna od Lemansa, więc to już kwestia gustu, bo 1mm różnicy w kopercie to prawie nic.

Legionista Awatar beka
    pochodź po sklepach, poprzymierzaj i weź tego, który najbardziej Ci podejdzie. Wszystkie to kwarce z niskiej półki, marki też delikatnie mówiąc bez szału, więc tzw. prestiż nie istnieje w tym przypadku

Legionista
    Festina na żywo niestety sporo brzydsza jest.

Legionista Awatar radziu_mmz
    Mam pytanko do forumowej kumaterii, może ktoś pomoże, a mianowicie: czy zegarek CASIO z aukcji allegro z linku jest oryginalny:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=5138991320

Zegarek kupiony, tylko z ciekawości zacząłem przeglądać internet na ten temat i podobno jedynym importerem CASIO jest firma Zibi... Brak na zegarku znaku CE, hologramu, nie dostałem gwarancji CASIO tylko sprzedawcy.

niezrzeszony
    Ta gwarancja sprzedawcy robi różnicę. Teoretycznie nie przyjmą Ci go w serwisie ZIBI, tylko musisz go odesłać do sprzedawcy, a ten pewnie przyśle Ci nowy.
    Na All piszą "Oferowany towar został dopuszczony na rynek amerykański co jest dowodem na jego najwyższą jakość." więc jeśli dobrze rozumiem, nie jest z oficjalnej polskiej dystrybucji.
    Ale czy podróba?
    Tu na zegarkowym forum ktoś miał podobne wątpliwości:
    http://zegarkiclub.pl/forum/topic/10...l-i-czy-warto/
    Jak tu nikt Ci dokładniej nie odpowie, to spytaj tam. Kurcze ludzie tam są dobrzy w wyłapywaniu podróbek.
    Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 05-03-2015 o 12:15

Legionista Awatar radziu_mmz
    Muszę czekać tydzień od rejestracji żeby napisać coś w tamtym temacie... Właśnie przez ten wątek podany przez ciebie (znalazłem go wczoraj) zacząłem mieć wątpliwości hehe. Ale tak to jest jak się najpierw kupuje, a potem myśli No, nic może ktoś jeszcze dorzuci od siebie, ewentualnie za tydzień tam napiszę po poradę.

Legionista Awatar beka
    pamiętaj, że jak zegarek do Ciebie przyjdzie, masz bodajże 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

niezrzeszony
    radziu_mmz sam bym spytał ale zapomniałem loginu i hasła...
    W międzyczasie czytałem, że ten sprzedawca znany jest też pod dwoma innymi nickami i niby jest pewny, no ale mimo wszystko, ta 'nieoficjalna' dystrybucja może niepokoić, no ale, co tu się może popsuć

Cytat Zamieszczone przez Sphinxxx Zobacz posta
    Bierz ten, który ci się podoba najbardziej. Aztorin to sztucznie ekskluzywna marka Apartu, więc od razu bym odrzucił. .
    Ja niestety potwierdzam z autopsji, że to gówno.

Swego czasu dałem się bezmyślnie naciągnąć na Aztorina za 960zł. Przekabaciło mnie to szafirowe szkiełko. Niestety po ok 10 mięsiącach odpadł element tarczy(obramowanie datownika). Obciach, bo kupiłem tą szeroko reklamowaną markę, w prezencie ojcu. Oddałem w salonie do naprawy w ramach gwarancji. Zdziwienie moje było gdy pani powiedziała, że czas naprawy może potrwać do 1 miesiąca. Osłupiałem jednak gdy przyszedł do mnie sms:
    "zgłoszenie jest niezasadne, jednak dokonamy naprawy zgodnie z najwyzszymi standardami obsługi klienta."
    Wystarczy poszperać w necie, żeby sprawdzić, że taką samą wiadomość na zasadzie "kopiuj -wklej" wysyłają do prawie wszystkich klientów z podobnym problemem.
    Żadnego uzasadnienia nic.
    Nie chciało mi się kopać z koniem i bawić w pierdoły typu rzeczoznawca, bo zawsze mi udowodnią iż elementy tarczy w tak ekskluzywnej marce mogą się sypać po paru miesiącach, tylko z winy użytkownika. Nie rozumieją jednak iż naprawa poza gwarancją, BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA, to już paragraf. Większość na to nie zwróci uwagi, zadowolona iż naprawa została dokonana gratis. Pies z kulawą nogą do mnie nie zadzwonił czy godzę się na taką naprawę. Poszedłbym do zegarmistrza i w 2 godziny, za kilkadziesiąt złotych zrobiłbym coś, na co musiałem czekać 3 tygodnie.
    I to jest firma, która dostała do sprzedaży również ekskluzywne szwajcarskie marki. Typowa sieciówka. Piszę ku przestrodze.
    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Legionista
    Co sądzicie o zegarkach Apple Watch?

Cytat Zamieszczone przez ewelinaws Zobacz posta
    Co sądzicie o zegarkach Apple Watch?
    Sądzę że to nie ten dział. Tu piszemy o zegarkach, a nie o gadżetach - zabawkach.

Kiedyś bardzo lubiłam nosić zegarki, miałam ich nawet sporo, ale chyba mam jakiegoś pecha bo albo je psuję, albo niestety co gorsza gubię.

Legionista
    Jak można zgubić zegarek? O kilku zegarkach nie wspomnę.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Jak można zgubić zegarek? O kilku zegarkach nie wspomnę.
    Bogatemu zabronisz?

Legionista
    Nie, nie, gdzież bym śmiał ! Szczególnie fitMarceli.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista
    Mam dwa pytania
    1.Ma ktos smartwatcha? Ile Wam trzyma bateria? I czy jesteście zadowoleni z zakupu?
    2. Zastanawiałem sie ostatnio nad zegarkiem od firmy Seiko https://www.czaszegarkow.pl/seiko-c-12.html . Spodobał mi się poniższy. Co o nim sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez lupo ; 26-04-2018 o 11:52

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez lupo Zobacz posta
    Mam dwa pytania
    1.Ma ktos smartwatcha? Ile Wam trzyma bateria? I czy jesteście zadowoleni z zakupu?
    2. Zastanawiałem sie ostatnio nad zegarkiem od firmy Seiko. Spodobał mi się poniższy. Co o nim sądzicie?

Miałem Apple Watcha, jednak z czasem okazał się zbędnym gadżetem, więc sprzedałem. Bateria starczała na 1,5 dnia, ale wiem że inne potrafią dłużej wytrzymać na baterii.

Jeżeli natomiasdt chodzi o Seiko, firma jak najbardziej na plus, jeżeli nie masz jakoś mocno ograniczonego budżetu warto rozejrzeć się za modelami z Solarem (super sprawa).

Maxxxx

Dzięki Beka za namiary na fora, dowiedziałem się, że mój Roamer za którego wycelowałem sosu to klasa ledwo budżetowa, a Locman kupiony za frytki to średnia
    Nawałka z Legii won!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez lupo Zobacz posta
    Mam dwa pytania
    2. Zastanawiałem sie ostatnio nad zegarkiem od firmy Seiko. Spodobał mi się poniższy. Co o nim sądzicie?
    Ad1. Mam, bateria trzyma 1 dzień, na pewno nie jest wart swej ceny. Ma kilka +, np, liczenie ile się ruszasz w ciągu dnia, czy sygnalizacja wibracją manewru wg nawigacji. Za tą cenę szczerze odradzam, chyba że jesteś maniakiem jabłka.
    Ad2. Mam podobnego Seiko Solar. Czy solar jest aż takim plusem? Raczej bajer. Na pewno marka spoko. Jak Ci się podoba i jest w Twoim budżecie to bierz.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Mam do sprzedania Orient Star Retrograde: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-...tar-sde00002w0
    Nowy, nieużywany, kupiony za $ dużo taniej pod koniec kwietnia, jakby ktoś reflektował to pw. Zbieram na Glycine Aquarius
    Nawałka z Legii won!

Uprawnienia umieszczania postów