Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki od 181 do 187 z 187

Wątek: WAKACJE!!!!

Sporo moich znajomych z dziećmi jeździ do Stegny. Blisko, spokojnie i stosunkowo niedaleko do Trójmiasta, żeby sobie wyskoczyc na jeden dzień. Ja osobiście w Stegnie byłem ze dwa razy, laaata temu, ale to były chwilowe wizyty (właśnie u znajomych) i nie pamiętam za cholerę jak to tam wyglądało wszystko na miejscu.
    Około 20 km na wschód jest Krynica Morska, a ok 10 km na zachód Wisła wpada do morza, a jeszcze trochę dalej własnie Trójmiasto
    Obok Stegny obóz koncentracyjny w Sztutowie jakbyś chciał dzieciakowi pokazać trochę historii i jak w dzisiejszych czasach ma dobrze
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Kraszew
    Może Sianożęty? Ustronie Morskie blisko, Mielno i Kołobrzeg kawałek dalej
    Podnieśliśmy się, by zniszczyć tych, dla których ta ziemia nie znaczy nic.

Gintleman Awatar księciuniu
    Stegna to spoko miejsce, choć ja tam jeździłem z młodszymi dziećmi.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Tak naprawdę to najsensowniejsze(moim zdaniem) Sobieszewo. Dzielnica Gdańska ale nieco z boku, kilka świetnych restauracji, piękna plaża, do centrum Gdańska 15 minut samochodem lub 25-35 tramwajem wodnym. W pobliżu piękny Ptasi Raj, a niedaleko wypożyczalnia sprzętu wodnego. Dodatkowo w okolicy konie, rowery, dwa całkiem niezłe hotele i masa innych miejsc noclegowych.
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Kucharz
    Cytat Zamieszczone przez Kraszew Zobacz posta
    Może Sianożęty? Ustronie Morskie blisko, Mielno i Kołobrzeg kawałek dalej
    Nie no, Sianożęty to dziura, 12 latek tam się zanudzi. Ale obok jest Ustronie Morskie - byłem tam w ostatnie wakacje i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, bo spodziewałem się jakiegoś pierdziszewa, a było gdzie połazić i pojeździć rowerem (właśnie do tych Sianożęt czy bezpośrednią ścieżką do Kołobrzegu). Jedyny mankament to bardzo wąska plaża.
    Z okolicznych miejscowości tego typu ujdzie też Sarbinowo - tam co prawda jest tylko jedna większa ulica, ale za to dość długa, więc coś się dzieje. No i to fajna baza wypadowa do rowerowych wycieczek (Chłopy, Gąski, Mielno przez las).
    W zachodniopomorskim bardzo spoko jest Rewal, z którego można skoczyć w stronę Reichu (Trzęsacz z - małymi już - ruinami kościoła, Dziwnów z mostem zwodzonym, Międzyzdroje) albo w drugą mańkę do Niechorza (np. ciuchcią na kołach, choć po okolicy jeździ też wąskotorówka).
    Bardziej na wschód mapy może wypalić Krynica Morska, bo ze wszystkich miejscowości na Mierzei Wiślanej oferuje najwięcej atrakcji. Obok na lewo jest wspomniane Sztutowo z obozem koncentracyjnym, Jantar z fajnym mini zoo i Stegna oraz Kąty Rybackie. Z kolei na prawo są Piaski, a za nimi to już Rasija. W sumie same dziury, ale pojeździć po nich można, żeby nie siedzieć wyłącznie w Krynicy.
    Spoko jest też Jastrzębia Góra, z której można zrobić wypad na Półwysep Helski, a tam jest już w czym wybierać (tylko po drodze trzeba uważać na pały, bo lubią się zaczaić, gdy spieszysz się z dzieciakami na karmienie fok na Helu ).
    Wszystkie powyższe miejscowości zostały sprawdzone przeze mnie i uważam, że są w porządku, choć byłem w nich z dziećmi młodszymi niż 12 lat.

Legionista Awatar LOL3K
    To ja polecę Ustkę

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Motorowiec
    Cytat Zamieszczone przez cycu_Legia Zobacz posta
    Mam pytanko - w internetach wszędzie piszą to samo i ciężko coś mądrego znaleźć.

Jaką miejscówkę byście doradzili nad polskim morzem na wakacje? Para + dziecko 12 lat. Fajnie by było taki mix między imprezownią a totalnym zadupiem i spokojem. W sensie, żeby i kolację z piwkiem możnaby i dzieciak by się nie nudził, ale też nie przysłowiowe "Mielno niszczy każdego".
    Coś ktoś?
    A ja zapytam co żeście wybrali? Czy jeszcze za wcześnie na takie pytanie?

Uprawnienia umieszczania postów