Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 151 do 158 z 158

Wątek: WAKACJE!!!!

Patrzcie na coś takiego jak to https://drobnicamorska.pl/transport-morski wydaje się być lepszym rozwiązaniem
    Ostatnio edytowane przez laskowY8 ; 26-07-2018 o 11:45

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Panowie a co radzicie zrobić w takiej sytuacji:
    Pierwotnie wylot miał się odbyć ok godziny 18. Z kilkudniowym wyprzedzeniem dostaliśmy info ze zmieniają nam lot na 23:10, który i tak się opóźnił i wystartowaliśmy do Grecji ok. 00:25. Teraz gościu z hotelu przyniósł karteczkę z informacja ze nasz lot sie opóźnił i będziemy wracać z innego lotniska w związku z czym skraca nam się czas pobytu na wakacjach. Jest to o tyle istotne, że do 18 dzieci mogły swobodnie korzystać a tak o 14 już mamy być transferowani na lotnisko. Druga sprawa to sam transfer zajmie teraz ok 3h, cojest dla mnie trudne do wyobrażenia z 7 miesięcznym dzieckiem. Czy w zaistniałej sytuacji można coś egzekwować czy napisać tylko skargę do TUI i na tym poprzestać?
    Info od osoby, która pracuje w jednym z biur podrózy.

"niech pisze reklamacje do TUI i linii lotniczych z prośbą o rekompensate
    ogólnie pierwszy i ostatni dzien jest na transfer ale tu mu sie zmienił dzien opieracyjny skoro wystartowali po połnocy wiec ma szanse na rekompensate
    zmiana lotniska wylotowego to tez istotana zmiana warunków umowy
    wiec mozna ubiegac sie o odszkodowanie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar mski
    Dzięki @marcinkamyk i @Szawar za pomoc. Dam znać jak sytuacja będzie wyglądać. Całe szczęście jakoś daliśmy rade z maluchem dojechać na to lotnisko chociaż powrotny samolot tez był spóźniony i cała podróż trwała od godziny 14:40 do bodaj 00:30. Natomiast jako ciekawostkę powiem ze znajoma miała wrócić czarterem z Sycyli w niedziele po południu a dotarła do Katowic na 8 rano w poniedziałek.

Ktoś poleci jakiś ośrodek wypoczynkowy, domki w okolicach Władysławowa, Helu?

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
    Ktoś poleci jakiś ośrodek wypoczynkowy, domki w okolicach Władysławowa, Helu?
    http://willazz.pl/
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Potwierdzam. Byłem 2 lata temu, super miejsce - szczególnie dla dzieci.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Właśnie wróciliśmy z wakacji z Paryża. Duzo się o tym Paryżu słyszy, sam byłem sceptycznie nastawiony do tej wycieczki, ale dziewczyna się uparła tak wiec postanowliśmy się wybrać. I jestem osobiscie pozytywnie zaskoczony. Miasto fajne, wiele zabytków. Poczytajcie sobie: http://zwiedzamyparyz.pl/paryz-niezn...takumby-paryza Nie spotkała nas żadna przykra niespodzianka.
    Wydaliśmy nawet mniej niż planowaliśmy. Udało się zarezerwować dużo wcześniej bilety na samolot, Jeśli chodzi o noclegi to postawiliśmy na airbnb ( w ostatnim czasie rezerwujemy sobie noclegi głównie na tym portalu)
    Ostatnio edytowane przez Adrianos ; 03-07-2018 o 07:11

Legionista
    Polecam Bałtyk, ja mile wspominam Władysławowo, Łebę, Kołobrzeg, ale faktycznie do zwiedzania też jest rewelacyjne Trójmiasto. ja osobiście z tego trójkąta lubię gdańsk.

Z zagranicznych polecam zdecydowanie Chorwację. Fajne plaże.
    Ostatnio edytowane przez Mach ; 27-07-2018 o 12:20
    https://rehaorthopedica.pl/
    Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K.
    ul. Głowackiego 4
    30-085 Kraków
    NIP: 677-237-29-86
    REGON: 122761960
    Tel. 12 415 77 16
    email. recepcja@rehaorthopedica.pl

Uprawnienia umieszczania postów