Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 158

Wątek: WAKACJE!!!!

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez Sharn
    A może priv Vampirella?
    Nie przerywaj im... moze sie "rozwinie" i jakas akcja bedzie...
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Administrator Awatar legart
    Pozdro z Mazur

Administrator Awatar arczi
    Na mazurach i w c@fe siedzi?

Piknik!
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    Na mazurach i w c@fe siedzi?

Piknik!
    Nie w C@fe, tylko siostrzenica żony ma neta , ale niedługo jadymy do teściów, a tam już nie będzie sieci

Legionista Awatar żyła
    ***** Władysławowo.
    brudne, brzydkie, nudne, bez pomysłu, nierozplanowane.
    zastanawiam się czemu taka fama idzie, że tam jest tak super
    oby już nigdy moja noga tam nie staneła

chcoć sama forma i towarzystwo na wyjezdzie oczywiście mistrz

szkoda tylko, ze przez 9 dni mialem aż dwa razy po pól dnia słońce
    no i rozjebany od wichury namiot
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista Awatar Kempes
    Dyskoteka DUO zapewniała od 22 , 23 rozrywke we Władku
    A reszta to rzeczywiscie...bez pogody ciezko tam sobie fajnie czas spędzić ...
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Sagitarius
    byłem na obozie..ogólnie nie narzekam, bo zebralismy sie z chlopakami i konczymy robic bosiko kolo lasku pierd%^e gdy widze jak graja nasi chłopacy z legii to az mnie ku%^ica chyta wiec sam im pokaze jak sie biega :P

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sagitarius
    byłem na obozie..ogólnie nie narzekam, bo zebralismy sie z chlopakami i konczymy robic bosiko kolo lasku pierd%^e gdy widze jak graja nasi chłopacy z legii to az mnie ku%^ica chyta wiec sam im pokaze jak sie biega :P
    Mimo, iż Cię "kurwica chyta", pisz proszę słowo LEGIA z wielkiej litery! I to jest chyba prośba od ogółu tego forum, a nie tylko ode mnie...

Portowiec Awatar Dyzio
    Co to za wakacje jak nie ma słońca , trzeba emigrować do ciepłych krajów
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Legionista Awatar jasin
    Cytat Zamieszczone przez jasin
    chujnia nie wakacje.

wróciłem wczoraj z Ukrainy - lało nam non stop, do tej pory nie wyschłem, a między palcami zaczęły mi się wykszatłcać błony pławne...

jak dalej tak będą wyglądać wakacje, to ja dziękuje
    byłem prorokiem..

nie ruszam się chyba już z domu nigdzie
    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Legionista Awatar żyła
    Ej co jest, temat upadl?
    Przecież wakacje w pełni
    Ja dziś wieczorem śmigam na tygodniowy obóz integracyjny z mojego wydziału UW, do Murzazichle

ciekawe czy będzie fajnie? :P
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista Awatar Łysolek
    no własnie
    lecę dziś na Teneryfę :O

Legionista Awatar MaxyM
    Wiemy :O

Legionista Awatar Flip
    jalece do pracy mam przesrane 10 dni po kolei i niepotrzebnie wszedlem do tego tematu grrrrr
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

fajne balety polecam w lloret de mar przy barcelonie , dojazd tani pobyt w campingu tez tanio , a balety super
    tutaj mozna znalezc cos na nocleg: https://villamarestate.com/

A ja w tym roku planuję objazdówkę po Kaukazie. Nie wiem na ile uda mi się to zrealizować, ale mimo wszystko muszę odwiedzić Gruzję, bo planuję to już od 2 lat.

Cytat Zamieszczone przez Łysolek Zobacz posta
    praca :/
    ale jak urlop to pewnie Rowy na pare dni , Niemcy albo jeszcze gdzies indziej , w sumie jak chce gdzies jechac to decyzja zapada na 2-1 dzień przed wyjazdem
    U nas niestety bywa podobnie Udało się generalnie zorganizować kilka wyjazdów ze znajomymi ale zwykle jest bardzo cięzko coś zorganizować tak aby każdej osobie pasował i termin i kierunek i standard wyjazdu ( niektóre osoby w moim towarzystwie to niesamowite sknery).
    Rowy sa ok, ale polecam bardziej Jastrzębią Górę o czym wspominałem w innym temacie. Ewentualnie Jastarnię.
    W górach oczywiscie Zakopane. Atrakcji jest tam tak wiele,ze można sobie zorganizować czas nawet jak pogoda nie taka jaką sobie wymarzyliśmy.
    https://www.sunandsnow.pl/ - noclegi zabukujecie tutaj
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 26-03-2018 o 10:30

Legionista Awatar crolick
    Nie wiem czy temat odpowiedni ale pytanko.
    Lot na wakacje (do Turcji czyli dość daleki) opóźnił się o przeszło 4 h.
    Lot obsługiwała gówniana linia turecka.

Jakieś porady gdzie uderzać w sprawie odszkodowania? Próbować lepiej samemu czy uderzać do jakiejś firmy z lotniska (jeśli tak to jakiej)?

Z góry dzięki za pomoc!

Legionista
    Ostatnio miałem odwołany lot z przyczyn technicznych. Korzystałem z givt.com. Lot miałem do 1500 km czyli należało mi sie 250 euro, firma za pośrednictwo skasowała 25%. Csły proces odszkodowania trwał ok 2 miesięcy.

ja toi sie wybieram w Bieszczady jak czlowiek samochodem i to na 2 miesiace https://grzybnie.pl/grzybnia-kurka na prawdę sprawdza się w ogrodzie bardzo dobrze piłkarzą na boisku by się przydało możę by nauczyli się grać lepiej...
    Ostatnio edytowane przez mleko11 ; 22-05-2018 o 20:43

Legionista
    W Bieszczadach byłem ostatni raz kilka lat temu ale faktycznie trzeba będzie sie jeszcze raz wybrac. Bardzo miło wspominam ten wypad. Świetne okolice, świeze powietrze. I podoba mi sie to,ze wciąż góry nie są zniszczone przez reklamę ( tak jak to bywa w wiekszych, bardziej popularnych miejscach ) Cos trzeba będzie zaplanować na jeden z weekendów.

https://wortale.net/turystyka,ac237/...pomorskim,7425
    W lipcu natomiast jedziemy w Pomorskie. Na Hel. Już mamy zabukowane noclegi.
    Ostatnio edytowane przez lupo ; 24-05-2018 o 13:22

Planuje wyjazd w Bieszczady, czy ktoś ma jakieś porady co warto zobaczyć i zwiedzić? Lepiej samochodem czy może pociągiem?

Polecam wejść na https://www.toys4boys.pl/43-prezent-dla-chlopaka i zapoznać się z ofertą tego sklepu. Myśle, że ułatwi to Wam wybór prezentu dla chłopaka, ponieważ jest tam naprawdę spory wybór takich rzeczy.

Ja w tym roku wybieram się nad nasze morze, byłem tam 15 lat temu i mam super wspomnienia.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gregory78 Zobacz posta
    Ja w tym roku wybieram się nad nasze morze, byłem tam 15 lat temu i mam super wspomnienia.
    Ja byłem w zeszłym roku i było naprawde ok. Wypoczywaliśmy w Sopocie.Trochę balismy się,ze pogoda będzie taka sobie, ale na szczęście udała się bardzo ładna. Praktycznie przez cały wyjazd świeciło słonce.

W tym roku jednak dla odmiany wybieramy się do Chorwacji. Na początku czerwca. Mam wrażenie, że im bliżej do urlopu to tym bardziej się czas dłuży ale ponoć każdy tak ma
    Początkowo planowalismy jechać w ciemno i już na miejscu coś sobie zarezerwować. Jednak potem znajomy podsunął nam noclegi i zabukowalismy sobie z Polski https://www.blueapart.pl/ . Przynajmniej wiemy co nas tam czeka.
    Ostatnio edytowane przez romz ; 30-05-2018 o 11:21

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Nie wiem czy temat odpowiedni ale pytanko.
    Lot na wakacje (do Turcji czyli dość daleki) opóźnił się o przeszło 4 h.
    Lot obsługiwała gówniana linia turecka.

Jakieś porady gdzie uderzać w sprawie odszkodowania? Próbować lepiej samemu czy uderzać do jakiejś firmy z lotniska (jeśli tak to jakiej)?

Z góry dzięki za pomoc!
    http://www.ulc.gov.pl/pl/prawa-pasazera/zlozenie-skargi masz wzór skargi, składasz do ULC i masz odszkodowanie bez pośredników i bez płacenia prowizji.

Legionista
    Może sprawdź umowę, czy nie ma tam zapisane, że lot może być opóźniony, lub przełożony. Po zmianach na Okęciu większość czarterów ma opóźnienia

Umowa nie ma znaczenia, bo odpowiedzialność za odwołany/opóźniony lot wynika wprost z prawa UE oraz orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości http://www.ulc.gov.pl/pl/prawa-pasazera/akty-prawne

Legionista Awatar mski
    Panowie a co radzicie zrobić w takiej sytuacji:
    Pierwotnie wylot miał się odbyć ok godziny 18. Z kilkudniowym wyprzedzeniem dostaliśmy info ze zmieniają nam lot na 23:10, który i tak się opóźnił i wystartowaliśmy do Grecji ok. 00:25. Teraz gościu z hotelu przyniósł karteczkę z informacja ze nasz lot sie opóźnił i będziemy wracać z innego lotniska w związku z czym skraca nam się czas pobytu na wakacjach. Jest to o tyle istotne, że do 18 dzieci mogły swobodnie korzystać a tak o 14 już mamy być transferowani na lotnisko. Druga sprawa to sam transfer zajmie teraz ok 3h, cojest dla mnie trudne do wyobrażenia z 7 miesięcznym dzieckiem. Czy w zaistniałej sytuacji można coś egzekwować czy napisać tylko skargę do TUI i na tym poprzestać?

Uprawnienia umieszczania postów