Strona 1373 z 1373 PierwszyPierwszy ... 37387312731323136313691370137113721373
Pokaż wyniki od 41,161 do 41,167 z 41167

Wątek: linki ,fotki ,dowcipy :)

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Australijska ekipa telewizyjna wkręciła brytyjską*reporterką że sympatyczny miś koala to niebezpieczny drapieżnik który skacze z drzew na ludzi. Klasyczna blondynka.https://www.thesun.co.uk/news/107281...es-hold-koala/

Dwóch górników rozmawia z sobą, a oboje dopiero się przyjęli na kopalnie.
    Pyta jeden drugiego :te a Ty na którą pracujesz.
    Odpowiada drugi :ja chyba na noc bo mi lampę dali

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez NoeLegia Zobacz posta
    Dwóch górników rozmawia z sobą, a oboje dopiero się przyjęli na kopalnie.
    Pyta jeden drugiego :te a Ty na którą pracujesz.
    Odpowiada drugi :ja chyba na noc bo mi lampę dali
    Żarty są dobre, jeśli są krótkie.
    Jednak nie zawsze.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Gintleman Awatar księciuniu
    Kurde, "niezła" historia...

Osiek na Dolnym Śląsku. Świnie, które zjadły swojego właściciela, zostaną zabite

Los stada świń, które zjadły swojego właściciela na jednej z posesji w Osieku na Dolnym Śląsku, został przypieczętowany. Zwierzęta zostaną zabite, a następnie zutylizowane.

O tym, że świnie, które zjadły swojego właściciela, zostaną zabite, poinformowała "Super Express" dr Wiesława Bober, pełniąca funkcję powiatowego lekarza weterynarii. Dodała, że zwierzęta zostaną zutylizowane, a ich mięso nie trafi do sprzedaży. Stado liczy kilkanaście sztuk.
    Przypomnijmy, że 8 stycznia w Osieku na Dolnym Śląsku znaleziono szczątki 72-letniego mężczyzny. To, co pozostało po jego ciele, czyli kilka kości kończyn i fragmenty czaszki, znalazł jego sąsiad. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyznę zjadły świnie. Nie wiadomo jednak, czy jeszcze wtedy żył. Jedna z hipotez zakłada, że hodowca zmarł na zawał lub zasłabł i upadł, a zwierzęta zjadły go, gdy był już martwy.
    Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do śmierci 72-latka. Jego sąsiedzi widzieli go po raz ostatni 31 grudnia 2019 roku. Twierdzą, że mężczyzna nadużywał alkoholu.
    - Lubił sobie wypić, nie raz widziałam, jak leżał pijany. Może był tak zamroczony, że nie mógł się obronić przed świniami? A może leżał tak bez jakiejkolwiek świadomości, gdy go zjadały? Straszne myśli rodzi ta historia - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" kobieta mieszkająca niedaleko miejsca zdarzenia.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Motorowiec

Grało się na osiedlu na tych betonowych stołach do pingla ale pojedynczo. Piłka nie mogła dotknąć ziemi a na stole to i turlać się mogła.

Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Uprawnienia umieszczania postów