Strona 1368 z 1372 PierwszyPierwszy ... 368868126813181358136413651366136713681369137013711372 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41,011 do 41,040 z 41134

Wątek: linki ,fotki ,dowcipy :)

Legionista Awatar Benek
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Gintleman Awatar księciuniu

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

linki fotki dowcipy

Drastyczne ale skuteczne ale co skuteczne że zabił gościa w obronie własnej czy że go powiesili bo próbował się bronić przed celebrytą, taka sama sytuacja jak u nas z młodym Zientarski tyle że to on zabija i rozjeżdża ludzi i jest bezkarny, sądy i kara dla biedaków, jak masz kasę i jesteś znany możesz robić wszystko, bo nie sądzę żeby 17letni młokos wyskoczył pierwszy do strongmena

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez CharlesGuido Zobacz posta
    Drastyczne ale skuteczne ale co skuteczne że zabił gościa w obronie własnej czy że go powiesili bo próbował się bronić przed celebrytą, taka sama sytuacja jak u nas z młodym Zientarski tyle że to on zabija i rozjeżdża ludzi i jest bezkarny, sądy i kara dla biedaków, jak masz kasę i jesteś znany możesz robić wszystko, bo nie sądzę żeby 17letni młokos wyskoczył pierwszy do strongmena
    Ale o kogo chodzi?

Gintleman Awatar księciuniu
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Jaco
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    W Klagenfurcie powstała Rasiak Arena .

Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą - a tam tylko jedna koszulka dla Ronaldinho. No to mówią mu - "Ronaldinho, dobra będziesz grał sam". Reszta drużyny poszła do pubu na piwo..
    Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisywał...
    Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włączyła telegazetę żeby zobaczyć, .jaki wynik - 0:1 dla Brazylii (34' Ronaldinho no to się cieszą... Jakiś czas później patrzą a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak).
    Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i mówią:
    - Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło...?
    - No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46' dostałem czerwoną kartkę...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ag1985 Zobacz posta
    Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą - a tam tylko jedna koszulka dla Ronaldinho. No to mówią mu - "Ronaldinho, dobra będziesz grał sam". Reszta drużyny poszła do pubu na piwo..
    Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włączyła telegazetę żeby zobaczyć, .jaki wynik - 0:1 dla Brazylii (34' Ronaldinho no to się cieszą... Jakiś czas później patrzą a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak).
    Ehh kiurwa, postarałbyś się bardziej.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ag1985 Zobacz posta

Legionista Awatar Jaco

"
    Janusz Waluś - czekaMY!

linki fotki dowcipy

Stało się nie daleko mnie, może ktoś słyszał. link widoczny dla zalogowanych Użytkowników Ja nie wiem, po co gdzieś ciągają, chcą karać 15 lata. Skoro przed dwoma starszymi napastnikami próbował się obronić,, ocalić swoje życie. Nie wiem, może za mało mam doświadczenia w SW. Ale chłopak ocalił swoje życie, i się obronił. A jak się skończyło tak się skończyło, jego mogli też zatłuc. Wiec po co to wszystko....

Legionista
    Krzysio się wkuurwił bo rzecznik ŁKS nie dał mu niusa, zachował się lojalnie wobec klubu i info nie wyszło od weszło, Krzysio dostał spazmów

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...18315042897922

Legionista
    Mały żałosny typek.

Legionista Awatar Jaco
    W dniu dzisiejszym pozamiatała "Szóstka Schetyny":
    https://twitter.com/i/status/1171316100879069186

"
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Krzysio się wkuurwił bo rzecznik ŁKS nie dał mu niusa, zachował się lojalnie wobec klubu i info nie wyszło od weszło, Krzysio dostał spazmów
    Sorry, ale przechujowe zachowanie rzecznika. Przecież w tej sytuacji zadaniem rzecznika nie było danie newsa, bo newsa to dziennikarz sobie zdobył. Zakładam, że nikt do niego nie zadzwonił z pytaniem "siema, co tam w ŁKSie. może macie jakieś skandale?!"

Dziennikarz po prostu chciał się zachować jak nakazuje etyka i go POTWIERDZIĆ / uzyskać komentarz. To zasadnicza różnica. Jeżeli rzecznik bezczelnie kłamie, a chwilę później daje oficjalne info (czyli doskonale wiedział i czekał kto pierwszy wywęszy temat), to działanie żenujące. Potem następuje wielkie zdziwienie, jak media publikują spekulacje bez potwierdzania w klubie, a jeszcze lepiej jak klub ma potem o to pretensje. Błędne koło.

I nie jest istotne czy to stało się Stanowskiemu, czy komuś innemu. Po prostu coraz częściej to standard pracy rzeczników. Legia też potrafi nie odpowiadać na zadane wcześniej pytania i potem sobie sama publikuje.
    Prosty przykład: do tej pory ANI RAZU biuro prasowe Legii nie wskazało mi realnej frekwencji na meczu. Muszę jak jakiś szczur zdobywać je swoimi kanałami. To nie jest normalne po 20 latach prowadzenia serwisu.

Legionista
    Masz sporo racji. Miałem się wczoraj jeszcze odnieść do swojego wpisu ale już późno było i wyleciało mi z głowy.
    Na chłodno to nawet rozumiem Stanowskiego. Wczoraj wydało się to żenujące(być może mało precyzyjnie sytuacja została opisana a być może ja źle to odczytałem). Teraz to wygląda inaczej i to Stanowski chciał się zachować fair chcąc zdobyć potwierdzenie/komentarz z Łódzkiego KS zanim puści info w świat, zadzwonił, usłyszał zaprzeczenie a po chwili ukazała się wiadomość w necie z klubu o dopingu więc stwierdzi, że okradziono go z newsa. Cały sens i meritum przesłonił chyba sam płaczący ton wpisu Stanowskiego na TT. Z drugiej strony rzecznik zrobił co mógł(w taki a nie inny sposób) żeby pierwsze info wyszło z klubu a nie z jakiegoś portalu. Stano poczuł się oszukany i dalej już poszło.

Lubie tu zaglądać żeby się pośmiać..

Legionista Awatar TNTP
    Biorąc pod uwagę charakter źródła stanowskiego to ŻADEN szanujący sie klub nie powinien w ogóle z nim gadać.
    Lieber tot als rot!!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę charakter źródła stanowskiego to ŻADEN szanujący sie klub nie powinien w ogóle z nim gadać.
    To nie ma żadnego znaczenia dla istoty sprawy i funkcji rzecznika. Każdy ma swoje źródła. Chyba nie sądzisz ze trio Kubiak, Błoński i Koźmiński przypadkowo od kilku miesięcy wrzuca wszystko z Legii w odstepie paru minut na TT? )

Legionista Awatar TNTP
    No ale właściciel Legii może wrzucać info/przeciek jakie chce i komu chce. Natomiast jeśli z samego związku - było nie było instytucji finansowanej ze środków publicznych, ktoś daje info po linii czysto towarzyskiej - czy tam wręcz biznesowej, to niech taki „dziennikarz” nie dziwi się, że ktoś potraktuje go w taki, a nie inny sposób (imho słuszny)
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Foxx
    Kampania się rozkręca

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Jaco
    Owszem. Poemat jednego z sympatycznych twitterowiczów:
    Znalazłem na drodze nić porozumienia
    Leżała mokra i zmięta
    Przepadła z kretesem
    Kretes, syn Hańby i Upadku
    Zwiastował koniec ery rozpusty
    Imię ich Trzynasty Października
    Tam znajdą ojca i matkę
    Tam zostaną zgubieni
    I tylko kamień przydrożny
    Szepce coś o historii
    Upadku arogantów
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista

Legionista

chyba nie było.

Legionista Awatar rey
    Roztańczony Narodowy - Marcin M. szacun Pozamiatał sobie, na Podlasiu szczególnie.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Uprawnienia umieszczania postów