Strona 1353 z 1360 PierwszyPierwszy ... 353853125313031343134913501351135213531354135513561357 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 40,561 do 40,590 z 40777

Wątek: linki ,fotki ,dowcipy :)

Gintleman Awatar księciuniu
    Jasio przybiega do mamy i mówi:
    - Mamo, mamo, widziałem jak tatuś robił coś z pokojówką.
    - Tak, a co takiego?
    - Najpierw ja całował, a potem dotykał... Potem poszli do gabinetu, rozebrał ją i wsadził...
    - Dobrze, synku, w niedziele, podczas kolacji opowiesz to, żeby wszyscy wiedzieli.
    Nadeszła niedziela, rodzina przy stole i mama daje znak Jasiowi żeby zaczął mówić.
    Jasio:
    - No więc tatuś całował i dotykał pokojówkę, później zabrał ją do gabinetu, rozebrał i wsadził... Wsadził... Mamo jak się nazywa to co ssiesz szoferowi?

Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 29-06-2018 o 11:37
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

- Co ty taki markotny łazisz?
    - Baba mi na kardiologii wylądowała. Cudem ją odratowali.
    - Przecież zdrowa była.
    - Była... To z powodu mistrzostw.
    - Tak ją walnęło, że nasi nie wyszli z grupy?
    - Nie, qrwa, chciałem se mecze pooglądać, to musiałem nakleić znaczek TVN na logo tej, qrwa, reżimówy Kurskiego.
    - Myślałem, że Baśka nie lubi PiS-u.
    - Nienawidzi jeszcze bardziej niż ja...
    - No to nic już nie kumam.
    - Stary, przerwa jest, idę do kibla się odlać, a tu Baśka włazi do pokoju i widzi zapowiedź programu Rachonia. W TVN-ie, kapujesz? No i serce nie wytrzymało...
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista

Legionista Awatar Chmielo

Pięknie wyjaśnił.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Pięknie wyjaśnił.
    "Ten film jest niedostępny."

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    "Ten film jest niedostępny."
    https://jbzdy.pl/obr/770784/obcy-lud...-wlasnym-lesie
    A Melanż Trwa...

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Zrolowali Neymara

Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista
    Myślę ,że dobry materiał na kolejny odcinek "Blok Ekipy "

https://warszawawpigulce.pl/awantura...eresuje-wideo/
    Ostatnio edytowane przez SZ_E ; 05-07-2018 o 17:29

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista

Legionista Awatar bloniaq
    Może nie chodzi o anonimowość tylko po prostu o parszywy ryj.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar mski
    Kto ma kogos bliskiego z takimi problemami zdrowotnymi ten w pełni zrozumie ten film. Wielka radość i dla dziecka i rodziców niewątpliwie

Legionista Awatar Stout
    A jak ktoś nie ma ,to nie zrozumie ?
    Przecież mina tego dziecka mowi wszystko.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Jacku ja wiem że to było inspiracją

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    A jak ktoś nie ma ,to nie zrozumie ?
    Przecież mina tego dziecka mowi wszystko.
    Pewnie ze zrozumie, ale to tak jak z przewróceniem się dziecka. Jak swoje się przewróci to zupełnie inaczej odbierasz sytuacje.(

Cytat Zamieszczone przez SZ_E Zobacz posta
    Myślę ,że dobry materiał na kolejny odcinek "Blok Ekipy "

https://warszawawpigulce.pl/awantura...eresuje-wideo/
    Ktoś mi wytłumaczy co to za moda, że chłopaki z osiedla zaczynają być specami od "pisania skarg"? Tego się robi coraz więcej. Albo najpierw się wyzywają od frajerów, a potem jeden drugiego psami straszy...
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 08-07-2018 o 18:00

Dobra ... rozjebało mnie to story

Znajomy ziomeczek zaprosil mnie na wyjazd integracyjny od niego z roboty.
    Ponoc towarzystwo jakies niemrawe (ze niby wiecie, "sportowcy" hehe) - a ze ja z alkoholem akurat bardzo dobrze wspolzyje i potrafie rozkrecic nawet stype - to mowi: "dawaj, co sie bedziesz nudzil, ja stawiam".
    Wiecej mnie przekonywac nie trzeba .
    Na miejscu patrze kurde faktycznie - same chlopy, ponure miny, przynajmniej osrodek odjebany jak Szpak na Eurowizje.
    Jeszcze na poczatku kumpel mowi do mnie: "tylko na spokojnie - jutro mamy ultra wazne spotkanie z pracy, niech sie po prostu wyluzuja".
    No to jedziemy z tematem - oczywiscie najpierw zadbalem o wlasne bezpieczenstwo - a po zaopatrzeniu sie w niezbedne narzedzia mojej 'pracy' rozpoczalem krucjate po pokojach gosci.
    Na poczatku spokojnie, ze ja niby na bajerke, ze akurat z whisky przechodzilem, ze na papieroska.
    Pokoj za pokojem, towarzystwo sie rozkrecalo, generalnie pomyslalem: "jest ok".
    I to byl moj blad - ze nie zatrzymalem tej karuzeli spierdolenia poki jeszcze moglem...
    Kurde!
    Gdybyscie wiedzieli jakie zlo czai sie w ludziach i co ten zloty trunek potrafi z czlowieka wyciagnac!
    Nie minelo pare h a z przykladnych mezow, chlopakow i ojcow nagle mialem do czynienia z banda totalnie najebanych wariatow!
    Jeden typ zaczal biegac po korytarzu i cos pierdolic do obcych gosci hotelowych.
    Drugi wdal sie w jakas afere na baletach ponizej.
    Kolejny zarzygal pol korytarza,
    a szambo dopiero zaczynalo wybijac...

Nawet ***** nie wiem skad sie tam wziely dziwki - nagle do pokoju wbija stado prostytutek a ci dopiero co grzeczni i ulozeni kolesie rwa sie do nich jak stare baby do komunii!
    To byl ten moment kiedy zdalem sobie sprawe ze machina ktora stworzylem juz sie nie zatrzyma...
    Kumpel smiertelnie obrazony wykrzyczal ze przeze mnie jutro spierdola cale spotkanie i straca ultra wazny kontrakt - wkurwil sie i zamknal w swoim pokoju.
    Kiedy wrocilem do towarzystwa na stole lezal juz koks.
    Naprawde nie mam pojecia jak sie tam znalazl.
    Chlopaki dopiero wrzucali na 2-gi bieg.
    Ktos wpierdolil sie do basenu.
    Ktos poturbowal DJ-a.
    Ktos dorwal pile do nogi i ***** zaczeli sobie grac o 3-ciej w nocy xD
    Oczywiscie tak najebani ze az jeden typ sie polamal.

...

Nastepnego dnia nie chcialem sie obudzic.
    Nie dlatego ze bolala mnie glowa, czy goscie hotelowi patrzyli sie jak na tredowatego - nie moglem zniesc mysli ze bede dzis musial spojrzec w oczy mojemu kumplowi...
    Liczylem ze moze sie nie spotkamy, ale niestety wpadlem na niego na sniadaniu o 13 - spojrzal na mnie totalnie zimnym wzrokiem i szepnal tylko 'dzieki'.
    Czulem sie potwornie.
    W glebi duszy liczylem tylko zeby te ich ultra wazne spotkanie z pracy poszlo dobrze...
    ...
    Niestety, tego dnia przegrali az 0:3, a zalamany kumpel szepnal mi tylko: "Sławek - to koniec, wracamy"...

Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Ktoś mi wytłumaczy co to za moda, że chłopaki z osiedla zaczynają być specami od "pisania skarg"? Tego się robi coraz więcej. Albo najpierw się wyzywają od frajerów, a potem jeden drugiego psami straszy...
    "Oddaj mi tego buta,bo na pały zadzwonię..."

JP na 50%

Legionista
    Natrafione przypadkiem na YT, jeszcze nie przesłuchałem całości:

​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista

Legionista
    Plaga jakaś, człowiek już się przyzwyczaił do łosi, dzików na drogach i w miastach ale teraz czas na pytony, szympansy i kangury.

Na Roztoczu grasuje szympans. Może być niebezpieczny dla ludzi

Jeden z naszych czytelników poinformował nas, że na Roztoczu trwają poszukiwania… szympansa. Jak się okazuje, zwierzę uciekło z mini zoo.

Informacja o prowadzonych na Roztoczu poszukiwaniach szympansa, choć niewiarygodna, okazała się prawdziwa. Do redakcji Tygodnika Zamojskiego zgłosił się właściciel zwierzęcia. Mieszkaniec Wrocławia na należącym do niego siedlisku w okolicach Dołhobyczowa, wraz z jedną z fundacji założył mini zoo.

Cały czas poszerzał ofertę poszukując kolejnych okazów zwierząt. Dwa tygodnie temu z ukraińskiego cyrku kupił szympansa. Jak wiadomo, są to inteligentne zwierzęta, dzięki czemu szympans nie miał trudności z wydostaniem się na wolność. W minioną niedzielę otworzył zamek zapadkowy i uciekł w nieznanym kierunku.

Jak wyjaśniał mężczyzna, od niedzielnego popołudnia prowadzone są poszukiwania zwierzęcia. Szympansica widziana była w okolicach Przewodowa, również w Poturzynie jeden z rolników zauważył w swoim sadzie dziwne zwierzę. Ponieważ jest ono wychowane wśród ludzi, nie wykazuje lęku. W sytuacji kiedy poczuje się zagrożone, może jednak być niebezpieczne.

W ostatnim czasie jest to kolejny przypadek poszukiwań egzotycznego zwierzęcia. Na początku lipca na jednej z dróg w Wojciechowie nasz Czytelnik napotkał biegającego kangura. Zwierzę wbiegło na drogę i przez pewien czas przemieszczało się zdezorientowane przed samochodem. Jak się okazało, zwierzę uciekło z mini zoo w Wojciechowie. Z kolei od kilku dni w Warszawie trwają poszukiwania pytona. Nad Wisłą znaleziono bowiem sporych rozmiarów wylinkę.
    https://www.lublin112.pl/na-roztoczu...zny-dla-ludzi/

Legionista Awatar Ryku
    Wrzucam tutaj

Jerzy Brzęczek selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski

Dotychczasowy trener Wisły Płock Jerzy Brzęczek został wybrany na selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski w miejsce Adama Nawałki, który zrezygnował z pracy po nieudanym mundialu w Rosji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Legionista Awatar klinton
    Mundialowy hymn Chorwacji. Trzeba przyznać, że wpada w ucho.

Legionista Awatar KRA

Legionista Awatar Dolu

Uprawnienia umieszczania postów