Strona 1347 z 1360 PierwszyPierwszy ... 3478471247129713371343134413451346134713481349135013511357 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 40,381 do 40,410 z 40783

Wątek: linki ,fotki ,dowcipy :)

Legionista Awatar Tomi
    Narodziła się nowa świecka tradycja

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Podali kapuśniak. A on chciał z grzankami.
    Jest jeszcze epilog https://twitter.com/lkwarzecha/statu...13521608966145

Jak dla mnie, swoim zachowaniem, przebił Lisa, Kuźniara, Gajewską i Szczerbę i powinien być z trybem natychmiastowym wywalony z wszystkich szanujących się mediów. Dziennikarz, a zwłaszcza publicysta, powinien coś sobą reprezentować, a Pan Warzecha po raz 50 pokazuje, że jego kultura i poziom jest na poziomie płyty chodnikowej.

Legionista Awatar Stout
    Możesz wkleić tekst tweet'a,bo mam bana u tego chama.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Pan Warzecha po raz 50 pokazuje, że jego kultura i poziom jest na poziomie płyty chodnikowej.
    Kultura na poziomie płyty chodnikowej, ale ego na poziomie stratosfery

Na szczęście Kierownik Jeziora został pogoniony z "Wtylewizji", ale chyba jeszcze ma jakąś audycję w PR?

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Możesz wkleić tekst tweet'a,bo mam bana u tego chama.
    Refleksja po dzisiejszym dniu: pokłady tłitterowego chamstwa, prostactwa, pretensjonalnej żulii są zaiste niewyczerpane. Powinna powstać odrębna dziedzina psychologii, zajmująca się m.in. zjawiskiem odreagowywania swojej bezsilności poprzez chamówę.

Legionista Awatar Ivan Drugi

Legionista Awatar bloniaq
    Relacja z wyjazdu do Krakowa na LL z podobną historią jak ta Warzechy.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista

Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Legionista Awatar b.

Można to wkleić w kilku innych wątasach: Juncker przemawia w bazylice trewirskiej - Europa Anno Domini 2018.

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista Awatar bkt
    Kojarzy ktoś tego gościa podróżnika co ma materiał na yt przez świat na fazie? Można coś więcej o nim gdzieś poczytać?

Btw, cmentarz w Teheranie i vlepka w książce 17.40 ) Który to?)

https://youtu.be/il-0M6i2dMg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar berserk
    Co generalnie wieciej chciałbyś o nim wiedzieć?
    Polecam jego vlogi od samego początku, koleś jest niesamowity, pił wódkę z pingwinami, biegał po dżungli z maczetą, ściągał komunistyczne flagi z budynków w (chyba) Chile, zakładał arafatę i jechał pickupem przez Afganistan i sporo innych rzeczypolecam także "Autostopem na koniec świata" M. Patera...
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Polecam jego vlogi od samego początku, koleś jest niesamowity, pił wódkę z pingwinami, biegał po dżungli z maczetą, ściągał komunistyczne flagi z budynków w (chyba) Chile, zakładał arafatę i jechał pickupem przez Afganistan i sporo innych rzeczypolecam także "Autostopem na koniec świata" M. Patera...
    Flagi ścigał w Wietnamie jeśli się nie mylę ja bym też jednak polecił tylko Amerykę i Azję bo wyprawa bo Afryce była tragiczna co sam Fazowski przyznaje

Polecam też jego profil na Fb.
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 07-05-2018 o 21:51
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Kusza
    Nic specjalnego, pojedź kiedyś ze mną na Kaukaz to zobaczysz co to jest prawdziwa przygoda, tylko że nie każdy musi o tym od razu zakładac vloga
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar Kepke
    Ja polecam "Faze"... Oglądałem wszystkie jego odcinki, swego czasu czekałem do weekendu na nowy Wydaje mi się, że te starsze nieco lepsze, jakoś więcej spontanu, mniej przygotowań i hej przygodo...ogólnie śmieszniej. Ostatnia seria już taka sobie, mam nadzieję, że niedługo znowu coś odpali. Teraz to wywiady, spotkania, opowiadania i takie tam z widzami. Wiem, że teraz kobieta, to pewnie mniej czasu, ale z tego co się orientuje, to z panna też gdzieś jest/był. Ogółem polecam. To taki młody, lokalny patriota, który potrafi zrywać komunistyczne flagi w Azji albo wbić się im tam w Azji na jakąś paradę i pokazywać fucki Niestety, na Woodstocku też bywa, tu już nie moja bajka.

Co do Patera, to ten obrał kierunek wschodni, przede wszystkim Rosja. Plecak i wyrusza w przygodę, trochę chleję z napotkanymi ludźmi. Ostatnia seria z Rosji, to jego podróż z kumplem, też nawet ok. Mnie u niego denerwuje filozofowanie na niektóre tematy. Wiedzę ma, ale chyba nie potrzeba pełnej teorii jak odpalić ognisko w lesie :P Trochę czasami za dużo gada, ale ogółem też polecam. Z Tego co się orientuje, to teraz nagrywa odcinki z Polski.

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    Nic specjalnego, pojedź kiedyś ze mną na Kaukaz to zobaczysz co to jest prawdziwa przygoda, tylko że nie każdy musi o tym od razu zakładac vloga
    Ale on ten swój profil prowadzi w bardzo spoko sposób przyjemnie się go ogląda, może czasami za malo o czymś opowiada, jak np cejrowski, ale wiadomo też, że to nie ten budżet

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Kusza ja nie wiem kto by chciał oglądać bloga którego głównym przesłaniem byłoby testowanie gruzińskich alkoholi z lokalsami i tak w kółko
    Co do Fazowskiego to teraz jest w Azji i to właśnie z panną, chyba za miesiąc mają wskoczyć pierwsze odcinki...
    Pater oprócz Rosji był też w Callais, to miała być nowa seria przedstawiająca miejsca obrośnięte legendą, albo znane szerszej publice tylko z przekazów medialnych, ale chyba pomysł padł, teraz prowadzi serię "Polska od A do Z", jak dobrze pamiętam to nawet miało to być nagrywane dla jakiejś telewizji, ale w końcu stwierdził, że hvj w ten mainstream...
    #MuremZaBonusem

Legionista
    Ja polecam vlog "Bez planu" na YT. Gość siedzi w ogarniętej kryzysem Wenezueli i ciekawie się to ogląda (taka trochę Polska lat 80). Jest też wcześniejsza relacja z Azji z jakąś laską, ale to nic ciekawego raczej.
    Co do Fazy to ciekawy był jak było to robione na spontanie i biegał z kamerą po mieście i innych chaszczach. Czyli tak mniej więcej do połowy wyprawy w Afryce. Potem się z tego zrobił "przewodnik turystyczny" z kartki, a że sam Faza to tytan intelektu nie jest, to zaczęło się to robić męczące.
    Jeśli chodzi o Michała Patera to zdecydowanie jest to najciekawszy vlog ze wszystkich, ale teraz ma chyba zakaz wjazdu do FR i sam ma nie bardzo pomysł na siebie, więc wygląda to aktualnie jak wygląda.

Legionista Awatar Kusza
    Kusza ja nie wiem kto by chciał oglądać bloga którego głównym przesłaniem byłoby testowanie gruzińskich alkoholi z lokalsami i tak w kółko
    Właśnie podrzuciłeś mi pomysł na biznes

A tak serio, to ja zupełnie nie śledzę tych całych vlogów, chyba się zwyczajnie starzeję, ale poza tym Fazowskim, Bez Planu jest ktoś sensowny, tylko tak żeby to nie było nużące?
    Jak ktoś chce za to poczytać o podróżowaniu, tak po reportersku, to dwie książki polecam. Stasiuk - "Wschód" i Witold Gapik - "Pijany Martwym Gruzinem". Witka poznałem jakiś czas temu w Warszawie na jednym ze spotkań autorskich i zdecydowanie jest to bardzo nietuzinkowa postać

Gintleman Awatar księciuniu
    Oglądałbym
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar BlackAdder
    Jak w tamtejszych górach, to mogę parę wejść nabić
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Kusza
    Ludzie, było mówić, w czwartek wróciłem z Armenii to bym na miejscu coś nagrał
    A znalazłoby się kilka ciekawych ujęć

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    Ja polecam vlog "Bez planu" na YT. Gość siedzi w ogarniętej kryzysem Wenezueli i ciekawie się to ogląda (taka trochę Polska lat 80). Jest też wcześniejsza relacja z Azji z jakąś laską, ale to nic ciekawego raczej.
    Co do Fazy to ciekawy był jak było to robione na spontanie i biegał z kamerą po mieście i innych chaszczach. Czyli tak mniej więcej do połowy wyprawy w Afryce. Potem się z tego zrobił "przewodnik turystyczny" z kartki, a że sam Faza to tytan intelektu nie jest, to zaczęło się to robić męczące.
    Jeśli chodzi o Michała Patera to zdecydowanie jest to najciekawszy vlog ze wszystkich, ale teraz ma chyba zakaz wjazdu do FR i sam ma nie bardzo pomysł na siebie, więc wygląda to aktualnie jak wygląda.
    Faza sam podkreślał, że Afryka ogólnie to był dla niego osobiście ciężki wyjazd (głównie pod względem psychicznym), przez co ta seria wyszła mocno średnio (sam nie przebrnąłem całej, a na Amerykę i Azję czekałem co niedzielę). Człowiek to tylko człowiek, jak jesteś wkurwiony od x czasu w murzynowie to mimo wszystko ma Ci wyjść dobry program? Jeszcze bym go nie skreślał bo dla mnie ten grubasek jest po prostu całkowicie nowym typem podróżnika, mega odważnym gościem i do tej pory zachował w sobie dużo zwykłego człowieka, wiec czekam na kolejną serię. Tym bardziej że ruszył z babą :P Z tym tytanem intelektu to bym, też nie przesadzał. Doktor habilitowany to on nie jest ale wiedzę historyczną ma przynajmniej ponadprzeciętną (pominę fakt, iż przeciętna jest bardzo słaba).

Pater też jest ciekawy, ale po mojemu miał gorszą formułę (za długie monotonne odcinki) no i przyznam rację, że oprócz Rosji, a bardziej Rosjan to nie ma pomysłu co tu dalej robić + słyszałem to i owo o jego zachowaniu po uzyskaniu tzw fejmu więc zdanie wyrobiłem sobie niekoniecznie dobre.
    podpis under construction

Kiedyś sam podchodziłem do takich filmików z dystansem, ale po czasie zacząłem się nawet wkręcać.
    Ostatnio oglądałem jak wygląda życie na statku... no nudno w ch*j, ale nigdy pewnie nie będę tak pływał... Albo różowo-włosa laska opowiada jak wesoło się żyje w Chinach. Idąc do centrum handlowego w małym miasteczku (czyli takim do 3 miliona mieszkańców) normalne jest, że rodzice pozwalają srać dzieciom na samym środku galerii i nikogo to nie oburza... ciekawostką są też wszechobecne kolejki do... wszystkiego. Żeby wejść do średniej klasy knajpy trzeba wziąć numerek, odstać 1-2 godziny przed lokalem i poczekać aż cię ktoś zawoła... Prze*ebane mają też faceci, których laska zaprosi na taki obiadek. Nie dość, ze to on ZAWSZE musi płacić (nawet jak nie jest to randka), to musi opłacić jeszcze jej koleżanki, które wpierdzielają się na chama

A znacie może jakieś zagraniczne (anglojęzyczne) vlogi z ciekawych miejsc?
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 08-05-2018 o 17:16

Legionista Awatar Net
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Idąc do centrum handlowego w małym miasteczku (czyli takim do 3 miliona mieszkańców) normalne jest, że rodzice pozwalają srać dzieciom na samym środku galerii i nikogo to nie oburza... ciekawostką są też wszechobecne kolejki do... wszystkiego. Żeby wejść do średniej klasy knajpy trzeba wziąć numerek, odstać 1-2 godziny przed lokalem i poczekać aż cię ktoś zawoła... Prze*ebane mają też faceci, których laska zaprosi na taki obiadek. Nie dość, ze to on ZAWSZE musi płacić (nawet jak nie jest to randka), to musi opłacić jeszcze jej koleżanki, które wpierdzielają się na chama

Powrzucajcie jakieś linki do tych vlogów

Legionista
    To jak już się lansujemy ze swoimi skrzywieniami to ja lubię oglądnąć to: https://www.youtube.com/user/CharlieBo313/videos

Gościu jeździ furą po najgorszych rejonach amerykańskich miast. Żadnego pierdolenia, tylko kamera i dźwięki ulicy filtrowane przez brzmienie jego zrypanego diesla. Choć czasem się wysypie z tej fury i albo z kimś pogada, albo można zobaczyć np. Burger Kinga z pancernymi szybami przy kasie w Detroit.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    Właśnie podrzuciłeś mi pomysł na biznes
    Jedziesz z tematem!!
    "Wszywka next generation"
    😆

Ostatnio zacząłem oglądać "Kaszub w Kaliforni", koleś pokazuje fajne rzeczy, głównie skupia się na...fastfoodach, ale była też wycieczka do Hollywood, LA, a obecnie wrzuca materiały z NY...jedno co jest w nim trochę denerwujące to jego maniera, no czasami istna kurwica mnie strzelano i jego panna taka niezbyt wyględna, ale nie o ocenę tych aspektów w tym chodzi
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Benek
    Ja polecam jeszcze Busem przez Świat ale tylko vlogi o ich wyprawie przez dwie Ameryki. Narazie jest pierwsza część przez Kanada i Alaske.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów