Strona 1341 z 1348 PierwszyPierwszy ... 341841124112911331133713381339134013411342134313441345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 40,201 do 40,230 z 40416

Wątek: linki ,fotki ,dowcipy :)

Legionista Awatar Benek
    Czy fakt, że kojarzę na zdjęciu 3-4 osoby świadczy o mnie dobrze?
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ja kojarzę Maję*, Świra i Peje i z "widzenia" nie wiem skąd typa drugiego od lewej na dole, nie mam pojęcia kim jest ale mordę skądś znam hehe

E:
    *Maja- Maja Włoszczowska, kolarka górska, olimpijka, jakby co
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 09-01-2018 o 22:32

Legionista Awatar Somebody
    Nie dobrze, tylko bardzo dobrze

Gintleman Awatar księciuniu
    Jestem lepszy; z ręką na sercu rozpoznaję tylko Świerczewskiego, a skądś kojarzę gęby babek stojących skrajnie po obu stronach. Może po prostu nie mam pamięci do twarzy ]
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jestem lepszy; z ręką na sercu rozpoznaję tylko Świerczewskiego, a skądś kojarzę gęby babek stojących skrajnie po obu stronach. Może po prostu nie mam pamięci do twarzy ]
    Ta po prawej to Maja Wloszczowska

No i Ryśka nie kojarzysz
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

niezrzeszony
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    nie wiem skąd typa drugiego od lewej na dole, nie mam pojęcia kim jest ale mordę skądś znam hehe
    Nieumalowani wyglądają jak zwykli ludzie, wiec trudniej ^^ Maja bez stroju kolarskiego też taka anonimowa :P Ten kawał chłopa z zarostem to chyba syn Macieja Kuronia, również kucharz. Ten o którym wspominasz, to jakiś aktor "młodego pokolenia", ale nazwiska nie kojarzę... Kolejny młody przed kobitką w zielonym również aktor, Mikołajczak (?) w Miasto44 grał. Ale Peja.... tak po Jacku cisnął, że ten się w TVN lansuje

PS.
    Ja rozpoznaję tylko jedną z kobiet i to mnie bardziej niepokoi
    Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 09-01-2018 o 22:54

Legionista Awatar Chmielo

Znajoma mordka.
    A Melanż Trwa...

Ta po prawej to Maja Wloszczowska

No i Ryśka nie kojarzysz
    Z Mają to nie mam się czym chwalić

A Peję kojarzę z ksywki, ale nie z facjaty albo tfurczości . Ale tego się wstydził nie będę

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar (L)ukas
    Autentyczna reklama H&M, nie żaden photoshop

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Nie znalazłem tematu o radiu, więc wrzucę tutaj jako ciekawostkę. Pomijając osobiste sympatie i antypatie ciekawe czy i jak to wypali w praktyce (w skrócie: Stanowski zakłada sportowe radio).:

Mniej więcej rok temu jechałem samochodem z Girony do Barcelony w czasie meczu Real Madryt – Bayern Monachium. Kiedy goście zdobyli gola, myślałem, że głośniki w samochodzie eksplodują. Komentator darł się, wciskał jakieś guziki, uderzał w biurko, kopał kosz, robił hałas w każdy możliwy sposób. Lecz kiedy Real wyrównał, usłyszałem tylko cichutkie „gol de Cristiano”. Aż sprawdziłem w telefonie, czy naprawdę była bramka.

Katalońskie rozgłośnie nie bawią się w obiektywizm, uznając – jak wszystkie media w Hiszpanii – że piłka to tylko zabawa i trzeba swoim słuchaczom/czytelnikom dostarczać takich emocji, jakich oczekują. Jeśli więc oni się smucą, komentator smuci się wraz z nimi. Jeśli skaczą z radości, komentator skacze najwyżej.

Wtedy – w samochodzie – utwierdziłem się w przekonaniu, że hiszpańskie rozgłośnie sportowe w fenomenalny sposób wychodzą naprzeciw oczekiwaniom.

*

W wakacje zadzwonił kolega: – Słyszałeś te podcasty Olka Wandzela? Dobrze mu idzie, co?

Przyznałem, że miło się ich słucha.

Ale jednocześnie mam taki charakter, że lubię zadać pytanie: po co? Po co mam gdzieś jechać? Po co mam coś zrobić? Po co mam się w coś zaangażować? Jaki jest plan docelowy? Nie jestem zajawkowiczem, który będzie przez dziesięć lat sklejał model samolotu z papieru.

Uznałem wtedy, że podcasty są fajne, ale w takiej formie nie mają wielkiego potencjału zarobkowego. A ja jednak jestem pragmatyczny – za darmo wolę układać klocki Lego z synem. Co więc zrobić?

Stworzyć całą sieć podcastów, audycji i relacji, czyli mówiąc w skrócie – założyć radio.

W ciągu kilku najbliższych dni Weszło po wielu latach wróci w moje ręce, a ja przestanę być cowtorkowym felietonistą. Odczuwam lekki stres, bo nigdy wcześniej nie porwałem się na tak wielkie przedsięwzięcie. Portal założyłem na kanapie i urósł sam. W zasadzie wszystko zawsze przychodziło mi samo. Ale teraz trzeba zrobić krok następny. Oczywiście jest szansa, że nie podałam i to spieprzę, ale jest też szansa, że jednak podołam.

Trzeba było – jak to niektórzy mówią – wyjść ze strefy komfortu. Dziś stoję (stoimy) przed największymi zmianami w krótkiej historii Weszło.

Po pierwsze – wzmacniamy sam portal weszlo.com.
    Po drugie – uruchamiamy radio sportowe.
    Po trzecie – budujemy ultra-profesjonalne studio telewizyjne.
    Po czwarte – zakładamy portal e-sportowy.
    Po piąte – założyliśmy klub piłkarski.

I to się dzieje naprawdę, na poważnie, w każdej minucie. Leżę w 300-metrowym biurze na narożniku i piszę tekst, a nieopodal fachowcy od akustyki wytłumiają nasze studia i mówią, że zaraz przyjedzie sprzęt (ale im nie wierzę). Przez lata Weszło bazowało na prowizorce i to było fajne, naturalne, natomiast na wszystko w życiu jest czas. Teraz w moim – na stworzenie czegoś dużego. A mam na myśli ni mniej ni więcej to, że przy załodze liczącej nawet 40-45 osób będziemy największym dostawcą treści sportowych w Polsce. Aż się zastanawiam, jak te treści – nawet najlepszej jakości – zacząć wam dawkować, byście nie poczuli przesytu. I to jest chyba największe wyzwanie na rok 2018.

To nie jest tak, że się chwalę. Raczej obiecuję i samemu sobie publicznie wysoko zawieszam poprzeczkę. Mam świadomość, że przez lata padło kilka niezrealizowanych obietnic, ale teraz trzeba złapać byka za rogi. Gdybym wam mówił, że robię radio, a miał telefon, kabelek i mikrofalówkę, to słusznie moglibyście popukać się w głowę. Ale tutaj wszystko dopinamy. Sprzęt – od minuty – jest, chociaż jeszcze nie cały. Telewizory są i to nie dwa, tylko osiem. Za moment ma być osprzęt do studia TV.

Jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego i jeśli uznamy, że jesteśmy naprawdę gotowi, to wystartujemy 9 lutego. A jeśli zdarzy się coś nieprzewidzianego – to niewiele później. Jakie to będzie radio, dowiecie się, gdy zaczniecie go słuchać, ale myślę, że nie będziecie zawiedzeni. Rządzić będzie piłka nożna, to jasne, ale będzie też miejsce na bardzo wiele audycji tematycznych prowadzonych przez ekspertów z różnych branż. Nadawać będziemy siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Chociaż późną nocą pewnie puścimy muzykę i powtórki.

W zasadzie to miałem jechać do domu i tam skończyć ten wtorkowy odcinek. Ale korki były tak wielkie, że uznałem, iż lepiej skręcić do redakcji. Tak sobie myślę o was, facetach stojących w korkach, że słuchacie teraz Bajmu albo innej Anny Wyszkoni, a chętnie posłuchalibyście dobrego magazynu o sporcie albo jakiegoś meczu.

Będziecie mogli do nas dzwonić, będą poranki z radiem i wieczory z radiem. Będą produkcje radiowo-telewizyjne, jak np. „Stan Futbolu”, który będzie szedł równocześnie w formie wideo, jak i audio. Będzie masa interesujących osób, które zadeklarowały współpracę. Niektóre nazwiska w najbliższych dniach będziemy ujawniać na naszych mediach społecznościowych.

Czuję się trochę jak 14-latek idący pierwszy raz do redakcji „Przeglądu Sportowego”. Trema. Nie mam wątpliwości, że uda nam się stworzyć fajne audycje, ale nie mam zielonego pojęcia, ilu z was będzie chciało ich słuchać. Mogę tylko zdać się na instynkt, że grono odbiorców będzie wystarczające.

*

Nie wszystko zostanie przeprowadzone od razu. Najpierw radio. Potem telewizja. Potem – w marcu? – e-sport. Latem zaczniemy grać pod marką Weszło w B-klasie, a wcześniej przeprowadzimy nabór. To będzie szalony projekt, z czterema trenerami w rotacji, permanentnie zwalnianymi z byle powodu. Zabawa.

Zachęcam – zaglądajcie tutaj, wcale nie musicie być wyrozumiali, bo skórę mamy twardą. W zasadzie nasi najwięksi krytycy są naszą siłą – wytrącają z poczucia samozadowolenia. To ożywcze. Ale mimo wszystko, musimy sobie coś szczerze wyznać – zawsze kieruję się instynktem. Jeśli coś robię, to w taki sposób, jakbym chciał, aby zrobiono dla mnie. Dlatego na przykład mogę napisać beznadziejny tekst, bo po prostu dobry mi nie wyszedł, ale nie bawię się clickbaity, wyłudzanie uwagi, nie ścigam się z innymi w tych gówno-sztuczkach, byle mieć dziesięć procent odsłon więcej. Może nie zawsze mieliście tego świadomość, ale ja w sumie was – czytelników – to nawet szanuję

I w tym duchu robione będzie wszystko inne. Być może za rok o tej porze dzisiejszy tekst będziemy wspominać jako największą wtopę mediowo-biznesową. Ale co ja mam wam napisać… Może napiszę, że… nie sądzę!

Do usłyszenia, do zobaczenia, do poczytania!
    KRZYSZTOF STANOWSKI

PS To jest ten moment, gdy osoby od maili w ramach #ProjektStano powinny zacząć sprawdzać swoje skrzynki.
    http://weszlo.com/2018/01/09/wtorek-...-stanowski-45/

Legionista Awatar rey
    Dobrze go rozumiem, że to będzie radio nie internetowe, tylko takie standardowe FM, które sobie będę mógł w samochodzie ustawić?
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Tak to można rozumieć; ale jest to też główny temat rozkmin w komentarzach pod tym tekstem.

Legionista Awatar Numer
    Z tego co wiem od człowieka z Weszło, będzie to radio internetowe.

Legionista Awatar beka
    Stanowski uważa FM za wymierający gatunek (tak jak i prasę papierową), do tego wykupienie częstotliwości to nie jest najtańsza impreza. Nastawiajcie się na radio internetowe.

O coś takiego moja żona otrzymała w pracy: https://sucha24.pl/component/k2/item...cie-biznesowym
    PGeneralnie spoko zestaw. Dużo ekskluzywnych rzeczy.
    To co lubię czyli wysokiej jakości wędliny, pasztety Normalnie się tego by nie kupiło, ale chyba trzeba będzie zacząć kupować, bo jak dla mnie cymuś

GieKaeSiak Awatar Peace
    Hm mamy trzy zwroty: radio analogowe, radio cyfrowe, radio internetowe. Nie jestem ekspertem, ale czy czasem mając amatorskie radio w internecie niekoniecznie się przesyła sygnał przez radio cyfrowe, które można odbierać w aucie?
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ceziklech Zobacz posta
    O coś takiego moja żona otrzymała w pracy: https://sucha24.pl/component/k2/item...cie-biznesowym
    PGeneralnie spoko zestaw. Dużo ekskluzywnych rzeczy.
    To co lubię czyli wysokiej jakości wędliny, pasztety Normalnie się tego by nie kupiło, ale chyba trzeba będzie zacząć kupować, bo jak dla mnie cymuś
    "Tera je wojna,
    Kto handluje ten żyje.
    Jak sprzedam rombankę,
    Słoninę, kaszankę,
    To bimbru się też napiję."

Ostatnio edytowane przez Raczej ; 10-01-2018 o 15:24

Legionista Awatar pu(L)on
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Hm mamy trzy zwroty: radio analogowe, radio cyfrowe, radio internetowe. Nie jestem ekspertem, ale czy czasem mając amatorskie radio w internecie niekoniecznie się przesyła sygnał przez radio cyfrowe, które można odbierać w aucie?
    Będzie to radio internetowe, odtwarzane na urządzeniach za pomocą specjalnej aplikacji lub przeglądarki. Na głośniki samochodu będzie można je "przerzucać" za pomocą bluetooth'a.

Stronka jak anonimowe tylko o całkiem innej tematyce
    TripStory
    Opowiadania z imprez, tripów i róznych chorych akcji.
    Zapraszam do czytania jak i opisywania swoich przeżyć

GieKaeSiak Awatar Peace
    Cytat Zamieszczone przez pu(L)on Zobacz posta
    Będzie to radio internetowe, odtwarzane na urządzeniach za pomocą specjalnej aplikacji lub przeglądarki. Na głośniki samochodu będzie można je "przerzucać" za pomocą bluetooth'a.
    No to życzę powodzenia, przyda im się.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Stronka jak anonimowe tylko o całkiem innej tematyce
    TripStory
    Opowiadania z imprez, tripów i róznych chorych akcji.
    Zapraszam do czytania jak i opisywania swoich przeżyć

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    No to życzę powodzenia, przyda im się.
    Swoje gościu już zarobił, studio full profeska strim 56kilo na sekundę i jedziemy
    Ale swoją drogą to szacunek mu się należy, że na tak absurdalne przedsięwzięcie znalazł sponsora
    Lieber tot als rot!!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Swoje gościu już zarobił, studio full profeska strim 56kilo na sekundę i jedziemy
    Ale swoją drogą to szacunek mu się należy, że na tak absurdalne przedsięwzięcie znalazł sponsora
    Nie zgadzam się, że absurdalne. Wielokrotnie odpalałem sobie Radio Marca (czy to będąc w Hiszpanii czy przez net) - osobny kanał ma Madryt, osobny Barcelona - oni tam potrafią cały dzień rozmawiać o jednej drużynie i ludzie tam ciągle dzwonią. Naprawdę fajnie się tego słucha. Potencjał jest spory, nikt tego na naszym rynku nie zrobił. czy zyska odpowiednią słuchalność? jest na to szansa.

Legionista Awatar TNTP
    Tylko, że za tym radiem stoi cała "machina" i na logikę nie musieli specjalnie inwestować w cały know-how którym jara się Stanowski bo go po prostu mieli.
    Pomijam przy tym troszkę inną kategorię wagową Realu, a dajmy na to Górnika Zabrze, oraz to, że żeby puszczać cokolwiek do sieci w dzisiejszych czasach to wystarczy sprzęt za parę-parenaście tysi a nie 300 metrowe biuro i 40 osobowa załoga.
    Ale tak jak już pisałem kto bogatemu zabroni
    Dodatkowo wcale bym się nie zdziwił, że po wyjebaniu xset tysięcy PLN, to coś odniesie umiarkowany sukces
    Oczywiście do czasy kiedy udziałowcy/pomysłodawcy/wyrobnicy nie pokłócą się o **** wiadomo o co (a najpewniej o siano )

Także reasumując ja nie analizuję tego czy to radio będzie fajne (bo bym się nie zdziwił, że będzie) tylko robię sobie podśmiechujki z tej całej otoczki.
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    a już myślałem, że jakieś sportowe radio rusza, które będzie mi śmigać na zwykłym w kuchni i wszędzie bez jakichś nowinek

niezrzeszony
    Szkoda szkoda, do auta jak znalazł :/
    Fajnie się słucha sportowej audycji w Tok fm, tematów i gości pewnie by się znalazło, żeby wypełnić całą ramówkę (?)

Szczerze, to po jego odejściu z TV i zapowiedziach, że szykuje się coś dużego i "innego", to radio internetowe brzmi... cinko.

edit/ cały wywód o kant d bo mi się chyba ze Smokowskim pomyliło

PS. A żeby już było w temacie.... z czego są znane te Panie?

tylko z tego 'bekowego' wykonania świątecznej piosenki jakiś czas temu?
    Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 11-01-2018 o 23:18

Legionista Awatar Foxx
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Jaco
    Pan Czarek to dobry analityk rzeczywistości.
    Z innej beczki:
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar t2
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Nie zgadzam się, że absurdalne. Wielokrotnie odpalałem sobie Radio Marca (czy to będąc w Hiszpanii czy przez net) - osobny kanał ma Madryt, osobny Barcelona - oni tam potrafią cały dzień rozmawiać o jednej drużynie i ludzie tam ciągle dzwonią. Naprawdę fajnie się tego słucha. Potencjał jest spory, nikt tego na naszym rynku nie zrobił. czy zyska odpowiednią słuchalność? jest na to szansa.
    Wiem Woytek, że Ty patrzysz przez pryzmat tego radio jako medium i sam jako właściciel takiego biznesu masz nieco inny ogląd, ale z punktu widzenia czysto kibolskiego Stanowski to zwykła rura, która bije w nas kibiców. Od pewnego czasu stał się również rurą-konfiturą, przez którą parę osób cudem się ślizgnęło przed grubszymi problemami. Z tego też powodu, niezależnie czy poziom jest taki czy owaki, Żyleta z pewnością nie będzie kibicować temu przedsięwzięciu.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Legionare Zobacz posta
    Najlepsze historie z imprez, tripów TripStory
    http://forum.legionisci.com/search.php?searchid=186942

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów