Strona 1340 z 1354 PierwszyPierwszy ... 3408401240129013301336133713381339134013411342134313441350 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 40,171 do 40,200 z 40595

Wątek: linki ,fotki ,dowcipy :)

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Szkoda, że nieprawidłowo wykonany
    Fakt. Jakby ten drugi ją lekko dziubnął to można by to uskutecznić w meczu.
    A Melanż Trwa...

Też tak macie, że większość linków do humoru w tym wątku nie działa?

Legionista
    Było sobie pół cygańskie, pół żydowskie dziecko. Poszło do mamy żydówki i się pyta:
    – Jestem bardziej żydem, czy bardziej cyganem?
    – Oczywiście że bardziej żydem!
    Jakoś za bardzo nie uwierzyło mamie i poszło do ojca cygana.
    – Tato, jestem bardziej żydem, czy bardziej cyganem?
    – Oczywiście że bardziej cyganem! Ale co się stało, że pytasz?
    – A bo wiesz widziałem fajny rower w sklepie i nie wiem czy się targować czy od razu zaj**ać.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez JackK2 Zobacz posta
    Też tak macie, że większość linków do humoru w tym wątku nie działa?
    14 lat temu kiedy były wrzucane to jeszcze działały...
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Jaszcz
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Mieczysław
    To może sytuacyjnie, zobaczcie jaki nick (02.01 g.20.3 w temacie "Uwagi dotyczące forum" podpierdolił (podpowiedź Blok Ekipa).
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista Awatar Dolu
    tvn rozmawia z kibicami

brak oznaczenia stacji na mikrofonie

Legionista
    I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Legionista
    Dyrektor w Berlińskiej szkole wybrał się na wizytację. Wziął dziennik i wyczytuje:
    - Mustafa El Ekhzeri.
    - Obecny!
    - Ahmed El Kabul.
    - Obecny!
    - Kadir Sel Ohlmi.
    - Obecny!
    - Mohammed Endahrha.
    - Obecny!
    - Mi Cha El Mai Er!
    Cisza...
    - Mi Cha El Mai Er! - powtarza i nadal nikt się nie odzywa.
    - Mi Cha El Mai Er!!!
    Z otatniego rzędu podnosi się chłopaczek:
    - To chyba ja, ale nazywam się Michael Maier!

Stronka jak anonimowe tylko o całkiem innej tematyce
    http://www.TripStory.pl
    Opowiadania z imprez, tripów i róznych chorych akcji.
    Zapraszam do czytania jak i opisywania swoich przeżyć

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    14 lat temu kiedy były wrzucane to jeszcze działały...
    No tak. Nie spostrzegłem, że jest tu domyślnie sortowanie różne od tych, które zaobserwowałem na innych fora

Gintleman Awatar księciuniu

P.S. Nie ważne, czy prawdziwe; ważne, że smieszne
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 09-01-2018 o 12:39
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Nie dość że stare to jeszcze nieprawdziwe
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Ale fajnie się czyta. Taki dzielny wojak Szwejk

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Jak cały Gulasz z Turula
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Nie czytałem, ale wpiszę do karneciku

W sensie że fajnie się czyta, nie że jak Szwejk

Tak też zrozumiałem.

Legionista
    Agent TVN

Czy już "kurva z tefałenu"Tedzik zabrał głos czy udusił się ze śmiechu?

Legionista Awatar Benek
    Czy fakt, że kojarzę na zdjęciu 3-4 osoby świadczy o mnie dobrze?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ja kojarzę Maję*, Świra i Peje i z "widzenia" nie wiem skąd typa drugiego od lewej na dole, nie mam pojęcia kim jest ale mordę skądś znam hehe

E:
    *Maja- Maja Włoszczowska, kolarka górska, olimpijka, jakby co
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 09-01-2018 o 21:32

Legionista Awatar Somebody
    Nie dobrze, tylko bardzo dobrze

Jestem lepszy; z ręką na sercu rozpoznaję tylko Świerczewskiego, a skądś kojarzę gęby babek stojących skrajnie po obu stronach. Może po prostu nie mam pamięci do twarzy ]

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jestem lepszy; z ręką na sercu rozpoznaję tylko Świerczewskiego, a skądś kojarzę gęby babek stojących skrajnie po obu stronach. Może po prostu nie mam pamięci do twarzy ]
    Ta po prawej to Maja Wloszczowska

No i Ryśka nie kojarzysz
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

niezrzeszony
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    nie wiem skąd typa drugiego od lewej na dole, nie mam pojęcia kim jest ale mordę skądś znam hehe
    Nieumalowani wyglądają jak zwykli ludzie, wiec trudniej ^^ Maja bez stroju kolarskiego też taka anonimowa :P Ten kawał chłopa z zarostem to chyba syn Macieja Kuronia, również kucharz. Ten o którym wspominasz, to jakiś aktor "młodego pokolenia", ale nazwiska nie kojarzę... Kolejny młody przed kobitką w zielonym również aktor, Mikołajczak (?) w Miasto44 grał. Ale Peja.... tak po Jacku cisnął, że ten się w TVN lansuje

PS.
    Ja rozpoznaję tylko jedną z kobiet i to mnie bardziej niepokoi
    Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 09-01-2018 o 21:54

Legionista Awatar Chmielo

Znajoma mordka.
    A Melanż Trwa...

Ta po prawej to Maja Wloszczowska

No i Ryśka nie kojarzysz
    Z Mają to nie mam się czym chwalić

A Peję kojarzę z ksywki, ale nie z facjaty albo tfurczości . Ale tego się wstydził nie będę

Legionista Awatar (L)ukas
    Autentyczna reklama H&M, nie żaden photoshop

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Nie znalazłem tematu o radiu, więc wrzucę tutaj jako ciekawostkę. Pomijając osobiste sympatie i antypatie ciekawe czy i jak to wypali w praktyce (w skrócie: Stanowski zakłada sportowe radio).:

Mniej więcej rok temu jechałem samochodem z Girony do Barcelony w czasie meczu Real Madryt – Bayern Monachium. Kiedy goście zdobyli gola, myślałem, że głośniki w samochodzie eksplodują. Komentator darł się, wciskał jakieś guziki, uderzał w biurko, kopał kosz, robił hałas w każdy możliwy sposób. Lecz kiedy Real wyrównał, usłyszałem tylko cichutkie „gol de Cristiano”. Aż sprawdziłem w telefonie, czy naprawdę była bramka.

Katalońskie rozgłośnie nie bawią się w obiektywizm, uznając – jak wszystkie media w Hiszpanii – że piłka to tylko zabawa i trzeba swoim słuchaczom/czytelnikom dostarczać takich emocji, jakich oczekują. Jeśli więc oni się smucą, komentator smuci się wraz z nimi. Jeśli skaczą z radości, komentator skacze najwyżej.

Wtedy – w samochodzie – utwierdziłem się w przekonaniu, że hiszpańskie rozgłośnie sportowe w fenomenalny sposób wychodzą naprzeciw oczekiwaniom.

*

W wakacje zadzwonił kolega: – Słyszałeś te podcasty Olka Wandzela? Dobrze mu idzie, co?

Przyznałem, że miło się ich słucha.

Ale jednocześnie mam taki charakter, że lubię zadać pytanie: po co? Po co mam gdzieś jechać? Po co mam coś zrobić? Po co mam się w coś zaangażować? Jaki jest plan docelowy? Nie jestem zajawkowiczem, który będzie przez dziesięć lat sklejał model samolotu z papieru.

Uznałem wtedy, że podcasty są fajne, ale w takiej formie nie mają wielkiego potencjału zarobkowego. A ja jednak jestem pragmatyczny – za darmo wolę układać klocki Lego z synem. Co więc zrobić?

Stworzyć całą sieć podcastów, audycji i relacji, czyli mówiąc w skrócie – założyć radio.

W ciągu kilku najbliższych dni Weszło po wielu latach wróci w moje ręce, a ja przestanę być cowtorkowym felietonistą. Odczuwam lekki stres, bo nigdy wcześniej nie porwałem się na tak wielkie przedsięwzięcie. Portal założyłem na kanapie i urósł sam. W zasadzie wszystko zawsze przychodziło mi samo. Ale teraz trzeba zrobić krok następny. Oczywiście jest szansa, że nie podałam i to spieprzę, ale jest też szansa, że jednak podołam.

Trzeba było – jak to niektórzy mówią – wyjść ze strefy komfortu. Dziś stoję (stoimy) przed największymi zmianami w krótkiej historii Weszło.

Po pierwsze – wzmacniamy sam portal weszlo.com.
    Po drugie – uruchamiamy radio sportowe.
    Po trzecie – budujemy ultra-profesjonalne studio telewizyjne.
    Po czwarte – zakładamy portal e-sportowy.
    Po piąte – założyliśmy klub piłkarski.

I to się dzieje naprawdę, na poważnie, w każdej minucie. Leżę w 300-metrowym biurze na narożniku i piszę tekst, a nieopodal fachowcy od akustyki wytłumiają nasze studia i mówią, że zaraz przyjedzie sprzęt (ale im nie wierzę). Przez lata Weszło bazowało na prowizorce i to było fajne, naturalne, natomiast na wszystko w życiu jest czas. Teraz w moim – na stworzenie czegoś dużego. A mam na myśli ni mniej ni więcej to, że przy załodze liczącej nawet 40-45 osób będziemy największym dostawcą treści sportowych w Polsce. Aż się zastanawiam, jak te treści – nawet najlepszej jakości – zacząć wam dawkować, byście nie poczuli przesytu. I to jest chyba największe wyzwanie na rok 2018.

To nie jest tak, że się chwalę. Raczej obiecuję i samemu sobie publicznie wysoko zawieszam poprzeczkę. Mam świadomość, że przez lata padło kilka niezrealizowanych obietnic, ale teraz trzeba złapać byka za rogi. Gdybym wam mówił, że robię radio, a miał telefon, kabelek i mikrofalówkę, to słusznie moglibyście popukać się w głowę. Ale tutaj wszystko dopinamy. Sprzęt – od minuty – jest, chociaż jeszcze nie cały. Telewizory są i to nie dwa, tylko osiem. Za moment ma być osprzęt do studia TV.

Jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego i jeśli uznamy, że jesteśmy naprawdę gotowi, to wystartujemy 9 lutego. A jeśli zdarzy się coś nieprzewidzianego – to niewiele później. Jakie to będzie radio, dowiecie się, gdy zaczniecie go słuchać, ale myślę, że nie będziecie zawiedzeni. Rządzić będzie piłka nożna, to jasne, ale będzie też miejsce na bardzo wiele audycji tematycznych prowadzonych przez ekspertów z różnych branż. Nadawać będziemy siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Chociaż późną nocą pewnie puścimy muzykę i powtórki.

W zasadzie to miałem jechać do domu i tam skończyć ten wtorkowy odcinek. Ale korki były tak wielkie, że uznałem, iż lepiej skręcić do redakcji. Tak sobie myślę o was, facetach stojących w korkach, że słuchacie teraz Bajmu albo innej Anny Wyszkoni, a chętnie posłuchalibyście dobrego magazynu o sporcie albo jakiegoś meczu.

Będziecie mogli do nas dzwonić, będą poranki z radiem i wieczory z radiem. Będą produkcje radiowo-telewizyjne, jak np. „Stan Futbolu”, który będzie szedł równocześnie w formie wideo, jak i audio. Będzie masa interesujących osób, które zadeklarowały współpracę. Niektóre nazwiska w najbliższych dniach będziemy ujawniać na naszych mediach społecznościowych.

Czuję się trochę jak 14-latek idący pierwszy raz do redakcji „Przeglądu Sportowego”. Trema. Nie mam wątpliwości, że uda nam się stworzyć fajne audycje, ale nie mam zielonego pojęcia, ilu z was będzie chciało ich słuchać. Mogę tylko zdać się na instynkt, że grono odbiorców będzie wystarczające.

*

Nie wszystko zostanie przeprowadzone od razu. Najpierw radio. Potem telewizja. Potem – w marcu? – e-sport. Latem zaczniemy grać pod marką Weszło w B-klasie, a wcześniej przeprowadzimy nabór. To będzie szalony projekt, z czterema trenerami w rotacji, permanentnie zwalnianymi z byle powodu. Zabawa.

Zachęcam – zaglądajcie tutaj, wcale nie musicie być wyrozumiali, bo skórę mamy twardą. W zasadzie nasi najwięksi krytycy są naszą siłą – wytrącają z poczucia samozadowolenia. To ożywcze. Ale mimo wszystko, musimy sobie coś szczerze wyznać – zawsze kieruję się instynktem. Jeśli coś robię, to w taki sposób, jakbym chciał, aby zrobiono dla mnie. Dlatego na przykład mogę napisać beznadziejny tekst, bo po prostu dobry mi nie wyszedł, ale nie bawię się clickbaity, wyłudzanie uwagi, nie ścigam się z innymi w tych gówno-sztuczkach, byle mieć dziesięć procent odsłon więcej. Może nie zawsze mieliście tego świadomość, ale ja w sumie was – czytelników – to nawet szanuję

I w tym duchu robione będzie wszystko inne. Być może za rok o tej porze dzisiejszy tekst będziemy wspominać jako największą wtopę mediowo-biznesową. Ale co ja mam wam napisać… Może napiszę, że… nie sądzę!

Do usłyszenia, do zobaczenia, do poczytania!
    KRZYSZTOF STANOWSKI

PS To jest ten moment, gdy osoby od maili w ramach #ProjektStano powinny zacząć sprawdzać swoje skrzynki.
    http://weszlo.com/2018/01/09/wtorek-...-stanowski-45/

Uprawnienia umieszczania postów