Strona 55 z 55 PierwszyPierwszy ... 5455152535455
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,629 z 1629

Wątek: Gdzie konto?

Mbank tanie prowadzenie konta

Ja mam fajne warunki w Raiffeisen - a zaraz BNP Paribas. Jedyne koszty to 3 zł mies za karte

Credit agricole całkiem niezły. Mieli do niedawna dobry program 1 konta, nie wiem jak jest teraz.

Legionista Awatar Stout
    Szukam konta bankowego ,gdzie będę co miesiąc odkładał sobie parę złociszy.
    Bez karty bankomatowej ,żadnych kart kredytowych .Zwykła bankowość internetowa.
    Ktoś ,coś ??
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar LOL3K
    Ja ostatnio założyłem w Nest Banku.
    Wszystko za free.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionistka Awatar amanda
    Polecam również ING
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Szczególnie, ze obecnie w ing jest dobra promocja dla nowych klientów
    Przy założeniu konta dostajesz 140 zł premii
    jest również możliwosć otwarcia konta oszczędnościowego oprocentowanego na 2,5%, co sprawia,że konto jest lepsze niż niejedna lokata jaką można sobie otworzyć

Samo konto bardzo wygodne jeśli chodzi o prowadzenie, opłat również nie ma jeśli placi się regularnie kartą.

Nie polecam nestbanku ze wzgledu na niskim poziom obslugi klienta.

Od nastu lat mam w Pekao SA. W ubigełym roku zmieniłem konto na "przekorzystne". Przy bodajże dwóch opłatach z karty, wpływach pensji - jest darmowe. Ma serwis internetowy, dla mnie dość czytelny. Dodatkowo można powiązać z kartą płatniczą konto walutowe (mam w Euro, darmowe) i płacić bez przewalutowania za granicą (tego przyznam jeszcze nie testowałem, ale mam zamiar w najbliższe wakacje).
    Jako że jestem od lat, nie robiłem nigdy jakichś przeglądów kont, rankingów itp. Jestem po prostu zadowolonym klientem.
    Przyznam też szczerze, że jak powstają na rynku nowe wynalazki (alior, neste - bez urazy, to tylko przykłady, itp), to jednak wolę trzymać się czegoś "sprawdzonego". Nawet gdybym miał trochę dołożyć.

Edit: można też mieć dodatkowe konto "dobry zysk" oprocentowane wyżej, do odkładania "nadwyżki budżetowej"
    Wszystkie trzy konta - przekorzystne, dobry zysk, walutowe - mogą być darmowe, przy spełnieniu odpowiednich warunków.
    Ostatnio edytowane przez klos74 ; 17-04-2019 o 20:37 Powód: dodanie informacji

Uprawnienia umieszczania postów