Strona 55 z 56 PierwszyPierwszy ... 545515253545556 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,650 z 1651

Wątek: Gdzie konto?

Mbank tanie prowadzenie konta

Ja mam fajne warunki w Raiffeisen - a zaraz BNP Paribas. Jedyne koszty to 3 zł mies za karte

Credit agricole całkiem niezły. Mieli do niedawna dobry program 1 konta, nie wiem jak jest teraz.

Legionista Awatar Stout
    Szukam konta bankowego ,gdzie będę co miesiąc odkładał sobie parę złociszy.
    Bez karty bankomatowej ,żadnych kart kredytowych .Zwykła bankowość internetowa.
    Ktoś ,coś ??
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar LOL3K
    Ja ostatnio założyłem w Nest Banku.
    Wszystko za free.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionistka Awatar amanda
    Polecam również ING
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Nie polecam nestbanku ze wzgledu na niskim poziom obslugi klienta.

Od nastu lat mam w Pekao SA. W ubigełym roku zmieniłem konto na "przekorzystne". Przy bodajże dwóch opłatach z karty, wpływach pensji - jest darmowe. Ma serwis internetowy, dla mnie dość czytelny. Dodatkowo można powiązać z kartą płatniczą konto walutowe (mam w Euro, darmowe) i płacić bez przewalutowania za granicą (tego przyznam jeszcze nie testowałem, ale mam zamiar w najbliższe wakacje).
    Jako że jestem od lat, nie robiłem nigdy jakichś przeglądów kont, rankingów itp. Jestem po prostu zadowolonym klientem.
    Przyznam też szczerze, że jak powstają na rynku nowe wynalazki (alior, neste - bez urazy, to tylko przykłady, itp), to jednak wolę trzymać się czegoś "sprawdzonego". Nawet gdybym miał trochę dołożyć.

Edit: można też mieć dodatkowe konto "dobry zysk" oprocentowane wyżej, do odkładania "nadwyżki budżetowej"
    Wszystkie trzy konta - przekorzystne, dobry zysk, walutowe - mogą być darmowe, przy spełnieniu odpowiednich warunków.
    Ostatnio edytowane przez Bo(L)etus ; 17-04-2019 o 21:37 Powód: dodanie informacji

Legionista
    Można wprawdzie załozyc sobie rachunek podstawowy jednak taki rachunek ma wiele ograniczeń
    nie można mieć na nim debetu
    nie mozna otworzyć do niego konta walutowego ( które sie przydaje bo dzieki temu mozna korzystać z kantorów online, a jednak kantory online maja o wiele lepsze warunki niż kantory stacjonarne)
    jak równiez z tego co wiem to nie można to otworzyć jeśli miało się lub jeśli ma sie już konto w innym banku.

Tak więc moim zdaniem lepiej jest po prostu poszukac sobie konta w jakims innym tradycyjnym banku. https://pozyczkaportal.pl/podstawowy...konto-bankowe/
    Ostatnio edytowane przez WRDS ; 03-06-2019 o 10:48

Legionista Awatar klinton
    Przymierzam się do konta osobistego. Jest obecnie coś ciekawego wśród ofert popularnych banków? Do tej pory miałem konta w PKO BP.

Gościnnie w tym wątku zapytam. Panowie, telefon na karte, która sieć najlepsza???

Legionista Awatar mariok
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Przymierzam się do konta osobistego. Jest obecnie coś ciekawego wśród ofert popularnych banków? Do tej pory miałem konta w PKO BP.
    ja również do tej pory miałem pko ale obecnie korzystam z usług mBanku i jestem bardzo zadowolony fajne mają promocje na np. ubezpieczenia kredyty lokaty itd. więc mogę z czystym sumieniem polecić
    Ostatnio edytowane przez mariok ; 22-07-2019 o 19:52 Powód: literówka

Legionista Awatar mariok
    Cytat Zamieszczone przez UlicznyObserwator Zobacz posta
    Gościnnie w tym wątku zapytam. Panowie, telefon na karte, która sieć najlepsza???
    na kartę jeżeli chodzi Ci o fajne pakiety to mogę polecić Orange

Cytat Zamieszczone przez mariok Zobacz posta
    na kartę jeżeli chodzi Ci o fajne pakiety to mogę polecić Orange
    to poleć

Cytat Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta
    ... Dodatkowo można powiązać z kartą płatniczą konto walutowe (mam w Euro, darmowe) i płacić bez przewalutowania za granicą (tego przyznam jeszcze nie testowałem, ale mam zamiar w najbliższe wakacje).
    [/I]
    Witam. Jestem po wakacjach, przetestowałem wspomnianą wcześniej kartę, płacąc min. za pizzę i paliwo w Italii oraz paliwo w Austrii. Jest tak jak wspomniałem, z konta walutowego ściągnęło mi tylko rzeczywistą kwotę, bez dodatkowych opłat.

Jako ciekawostkę dodam, że płaciłem kartą kredytową w Macu w Czechach. Zapłaciłem z złotówkach mniej, niż gdybym kupił korony w kantorze (sprawdzałem kurs ew. zakupu w kantorze intraco, być może w innym znalazł bym taniej).
    Never Surrender

Legionista Awatar bkt
    Czy jest jakies konto, które (od najwazniejszego do mniej waznego):

1. ma BLIK i przelew na telefon BLIK (na numer mozna przelac kase od razu musi byc mozliwosc ustawienia numeru jako glowny w przypadku posiadania konta w innym banku z BLIKIEM tez, tmobile tego np nie obsluguje w tym momencie).
    2. obsluguje google pay
    3. przelewy natychmiastowe ze 2-3 najlepiej za free (albo wiecej)
    4. karta nieplatna i lub przy wydaniu jakiejs kwoty
    5. bankomaty najlepiej wszystkie za free

Obecnie mam konta w 4 bankach ale uzywam w zasadzie 2 i chce zamkna te niepotrzebne 2-3 konta i uzywac jedno dwa ktore spelina wiekszosc lub wszystkie warunki.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Jestem
    Zainteresuj się Revolutem, jest jeszcze konkurent Revoluta ale nie pamiętam nazwy. Genialne są wirtualne karty ale ponieważ nie jestem agentem to resztę sobie doczytał )
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Zainteresuj się Revolutem, jest jeszcze konkurent Revoluta ale nie pamiętam nazwy. Genialne są wirtualne karty ale ponieważ nie jestem agentem to resztę sobie doczytał )
    Tylko revolut trzeba ladowac "specjalnie" i zapewne nie obsluguje blika.

Legionista Awatar berserk
    Chciałbym otworzyć konto dla małolata, takie na które co miesiąc mógłbym wpłacić 100, 200 czy 300 zł, czyli takie sumy "od babci"...ktoś może polecić coś co w ogóle się opłaca jeśli chodzi o opłaty i prowadzenie?A może istnieje coś darmowego?
    #MuremZaBonusem

Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Chciałbym otworzyć konto dla małolata, takie na które co miesiąc mógłbym wpłacić 100, 200 czy 300 zł, czyli takie sumy "od babci"...ktoś może polecić coś co w ogóle się opłaca jeśli chodzi o opłaty i prowadzenie?A może istnieje coś darmowego?
    Będę monotematyczny ... sprawdź Pekao SA, córce zakładałem chyba "przekorzystne" dla młodych,
    jakiś pół roku temu było zupełnie bez opłat do 26 roku życia

Edit: dorzuciłem linki

jakbyś chciał rzucić okiem

https://www.pekao.com.pl/klient-indy...a-mlodych.html

a tu jeszcze ranking jakby co

https://kontostudenta.pl/bank/konto-...RoC0w8QAvD_BwE
    Ostatnio edytowane przez Bo(L)etus ; 20-09-2019 o 09:29
    Never Surrender

Legionistka Awatar amanda
    Wiem, że temat był wałkowany, ale co chwila się zmieniają oferty w tych bankach.
    Poszukuję konta dla siebie i męża z możliwością podpięcia konta oszczędnościowego. Dobrze byłoby żeby nie było minimalnej kwoty, którą trzeba zasilać miesiąc w miesiąc konto tylko ewentualnie jakaś liczba transakcji kartą żeby rachunek był bez dodatkowych kosztów. Polecacie coś ?
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionista
    Odradzam Santander Bank ,trzymajcie się z dala ,ciągłe awarie. Zdecydowanie NIE !
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    Jeszcze raz tu wspomnę: kto ma kasę niech laduje je w obligacje: 1,5% + inflacja da conajmniej 4 jak nie 5% rocznie.
    To tąpnięciu które nas czeka 3 października banki komercyjne jeszcze bardziej przytną lokaty i będą ściągać. Większa kasę z pożyczek na rzecz frankowiczow. Kto ma głowę niech ładuje oszczędności w obligi państwowe.
    Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Jeszcze raz tu wspomnę: kto ma kasę niech laduje je w obligacje: 1,5% + inflacja da conajmniej 4 jak nie 5% rocznie.
    To tąpnięciu które nas czeka 3 października banki komercyjne jeszcze bardziej przytną lokaty i będą ściągać. Większa kasę z pożyczek na rzecz frankowiczow. Kto ma głowę niech ładuje oszczędności w obligi państwowe.
    A co nasz czeka? Na razie to ja widze ze zle sie dzieje na zachodzie - przyklad mbank, a wlasciwie jego wlasciciel i chec sprzedazy banku. Chwile pozniej upadek wlasciciela Neckermanna. |Co masz na myslli z tym tapnieciem?

BTW czy ktos z Was uzywa revolut do zakupow w necie czy raczej paypal?
    Moglbym jeszcze karte w mbank do platnosci tylko internetowych ogarnac - co sie najbardziej oplaca?

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    A co nasz czeka? Na razie to ja widze ze zle sie dzieje na zachodzie - przyklad mbank, a wlasciwie jego wlasciciel i chec sprzedazy banku. Chwile pozniej upadek wlasciciela Neckermanna. |Co masz na myslli z tym tapnieciem?

Moglbym jeszcze karte w mbank do platnosci tylko internetowych ogarnac - co sie najbardziej oplaca?
    Hmm wlasnie rozmawialem z paypal - 2,5% za przewalutowanie to wydaje sie dosc sporo
    Regulamin mbank mowi o 3%

Rozumiem, ze jedynie Revolut (0,5% powyzej 20k pln a do to nie wiem jeszcze) jest tutaj sensowny?
    Ostatnio edytowane przez bkt ; 01-10-2019 o 12:08

Legionista Awatar crolick
    Moje małolaty są poniżej 13 roku życia co mocno ogranicza możliwości manewru, ale ciekawe oferty dla dzieciaków 13-18 lat ma PKO BP, Millenium i bodajże mBank (ostatniego nie jestem pewien).

Legionista Awatar NGA
    PKO Junior. Sprawdzone, darmowe, oprocenrowane. Oba moje małolaty mają założone. Jak będziesz potrzebował szczegółów odezwij się do mnie

Legionista Awatar Złoty_Orzeł

poczytaj: https://businessinsider.com.pl/finan...k-2019/wxyzgkx
    Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Czy jest jakies konto, które (od najwazniejszego do mniej waznego):

1. ma BLIK i przelew na telefon BLIK (na numer mozna przelac kase od razu musi byc mozliwosc ustawienia numeru jako glowny w przypadku posiadania konta w innym banku z BLIKIEM tez, tmobile tego np nie obsluguje w tym momencie).
    2. obsluguje google pay
    3. przelewy natychmiastowe ze 2-3 najlepiej za free (albo wiecej)
    4. karta nieplatna i lub przy wydaniu jakiejs kwoty
    5. bankomaty najlepiej wszystkie za free
    Sprawdź Konto Jakże Osobiste w Aliorze. W ramach tzw. "Korzyści" możesz sobie włączyć to co interesuje (np. darmowe przelewy natychmiastowe i/lub darmowe wypłaty z bankomatów). Obsługuje płatności Google Pay, ma Blika. Dodatkowy plus: bonus 200 zł na start

Nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez ZwykłyCzłowiek ; 06-11-2019 o 14:45

Uprawnienia umieszczania postów