Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 181

Wątek: Glupich nie trzeba siac

ems
    Guest

Glupich nie trzeba siac

Cytat Zamieszczone przez legialive.pl
    Normalność vs Fanatyzm

Jakiś czas temu napisałem umiarkowany felieton pod tytułem „Piknik vs fanatyzm? Niepotrzebnie!”. Wyraziłem w nim opinię, że fanatyzm i piknik mogą na Legii współistnieć. Wydarzenia ostatnich tygodni zmusiły mnie do radykalnej zmiany opinii. Fanatyzm na naszym stadionie jest nowotworem i to nowotworem złośliwym. W historii świata fanatyzm doprowadził między innymi do: Wybuchu II światowej i holocaustu, spalenia tysięcy ludzi na stosach inkwizycji czy wreszcie zamachów z 11 Września. U nas jest oczywiście mniejsza skala, ale problemy fanatyzmu są wszędzie podobne.

Przede wszystkim fanatyk uznaje swoje zdanie za jedynie słuszne zdanie, a swojego przywódcę za wielce oświeconego, choćby i ten przywódca był kompletnym oszołomem. Naturalnym historycznym przykładem jest Hitler, który uczynił z milionów ludzi fanatyków posłusznych każdemu jego słowu i który zabił 6 milionów ludzi, którzy byli najzwyczajniej inni. Czasem mam wrażenie, że na Legii poziom zaślepienia niektórych jest w równie zaawansowanym stadium. Jeśli dresiarz stojący na gnieździe powie: „Wychodzimy za trybuny!” to grupka jego podwładnych nie tylko grzecznie wyjdzie, ale i wygoni z trybun tych którzy nie chcą wychodzić, a przy okazji wyładują się wyzywając tych ludzi od najgorszych. Jak w ogóle można mieć inne zdanie niż fanatyk? Przecież inne zdanie jest wytworem szatana! Toż to skandal! Jak ktoś w ogóle śmie jeść popcorn i oklaskiwać udane akcje Kaczorowskiego?! Kulminacją tego inkwizycyjnego podejścia było śpiewnie na ostatnim meczu: „Ch.. w d... temu kto sprzyja Kaczorowskiemu!”. Na Legię chodzę od siódmego roku życia i nie pamiętam żeby przez całe te 14 lat kibice Legii wyzywali kibiców Legii! Założę się, że 90% tych co tak radośnie śpiewali tą piosenkę jeszcze tydzień wcześniej wypowiadało puste słowa o tym jak to będą stosować się do nauk Papieża. Nie wstyd wam?

Nieśmiertelnym zdaniem wypowiadanym przez wielu fanatyków jest: „A co ty zrobiłeś dla Legii?” Zastanówmy się. Regularnie zasilam budżet klubu pieniędzmi wydawanymi na bilety i jest to właściwie jedyną rzeczą poza żywiołowym dopingiem, jaką kibic może zrobić dla swojego klubu. Zastanówmy się jeszcze raz bo według takich autorytetów jak pan B, pan R czy pan S nie zrobiłem dla Legii nic bo nie brałem udziału w tworzeniu opraw, bo nie naparzałem się z idiotami z innych klubów, bo byłem skłonny wybaczyć Kaczorowskiemu, bo nie jeżdżę na wyjazdy itd. To, że nie opuszczam żadnego meczu w Warszawie nie ma tu większego znaczenia prawda?

Pocieszające może być to, że kiedy Kaczorowski schodził z boiska w ostatnim meczu dostał na krytej tyle samo braw co gwizdów. Jest więc nadzieja, że kibiców ze zdrowym podejściem jest całkiem sporo. Mam nadzieję, że ci kibice tak jak ja mają dość dyktatu chamstwa i debilizmu. Wracając na moment do Kaczorowskiego to facet pokazał, że ma większe jaja niż wszyscy ci którzy z taką perwersyjną przyjemnością wyzywali go czując się bezpiecznie w tłumie podobnych sobie. Mając przeciwko sobie własnych kibiców okazał się być najlepszym zawodnikiem Legii grającym w polu. Czy to nie jest godne szacunku? Obawiam się, że znam odpowiedź której udzielą fanatycy. Kibiców z opinią podobną do mojej jest całkiem sporo i czy fanatycy tego chcą czy nie to my jesteśmy przyszłością Legii. Tak, tacy jak ja mają kompletnie gdzieś to ile flag Legia straci. Tak, mają gdzieś co Kaczorowski śpiewał będąc w Lechu i mają nadzieję, że kiedyś fanatycy uznają nasze prawo do własnego zdania.

Autor: Mateusz Cacek

ems
    Guest
    moj komentarz, jak juz mi wszystkie slowa na k..., ch..., f... i p... przeszly:

Na życie patrzysz bez emocji, na przekór czasom i ludziom wbrew.
    Gdziekolwiek jesteś, w dzień czy w nocy, oczyma widza oglądasz grę.
    Ktoś inny zmienia świat za Ciebie, nadstawia głowę, podnosi krzyk
    A ty z daleka, bo tak lepiej i w razie czego nie tracisz nic.

Ref:
    Przeżyj to sam ! Przeżyj to sam !
    Nie zamieniaj serca w twardy głaz, póki jeszcze serce masz.

Widziałeś wczoraj znów w "Dzienniku" zmęczonych ludzi, wzburzony tłum
    I jeden szczegół wzrok twój przykuł: ogromne morze ludzkich głów,
    A spiker cedził ostre słowa, od których nagła wzbierała złość
    I począł w tobie gniew kiełkować, aż pomyślałeś: milczenia dość !

Legionista Awatar c_zary

Re: Glupich nie trzeba siac

Wlasnie to przeczytalem i az z wrazenie wypisalem sie w komentarzach na LL , a zdarzylo mi sie to w historii chyba ze 3 razy. A wypisalem sie mniej wiecej tak:

Kulminacją tego inkwizycyjnego podejścia było śpiewnie na ostatnim meczu: „Ch.. w d... temu kto sprzyja Kaczorowskiemu!”. Na Legię chodzę od siódmego roku życia i nie pamiętam żeby przez całe te 14 lat kibice Legii wyzywali kibiców Legii! Założę się, że 90% tych co tak radośnie śpiewali tą piosenkę jeszcze tydzień wcześniej wypowiadało puste słowa o tym jak to będą stosować się do nauk Papieża. Nie wstyd wam?
    Wybacz im tak samo jak wybaczyles Kaczorowskiemu i bij im brawo na nastepnym meczu. Udowodnisz w ten sposob, ze w przeciwienstwie do nich dla Ciebie nauki Papieza (ktore przytaczasz tu z takim zapalem) pustymi slowami nie byly. W przeciwnym razie mam do Ciebie prosbe, zebys nie wycieral sobie palcow po popcornie o Jego sutanne.

Reszty nawet nie ma co komentowac
    ...

Legionista
    Autor tego tekstu nie uznaje prawa do innego zdania.. kazdy mam myslec tak jak on.. Czyzby był to przejaw lub początek fanatyzmu ?
    "Otwieram oczy i zamiast plaży znów miasto"

Legionista
    Kibiców z opinią podobną do mojej jest całkiem sporo i czy fanatycy tego chcą czy nie to my jesteśmy przyszłością Legii.
    Sie okaze.

Legionista Awatar VANAHAIM72
    Czy nie może być normalnie? Ile można znosić głupotę? Mr Cacek swoimi wypocinami narobił więcej szkody niż najgorszy spośród wymienianych przez niego "fanatyków"...

Nieszczęściem Legii jesteś pan, panie Cacek. I panu podobni. A dlaczego? Bo nie jesteś pan człowiekiem realnie patrzącym na świat, a tylko osobą narcystycznie zapatrzoną w siebie i swe idee... I nawołując do tolerancji, równocześnie odmawiasz pan wolności wyboru innym ludziom, którzy ośmielają się mieć inne zdanie i inne poglądy niż pan.

Wcześniej zostałem konfidentem i lamusem, teraz ktoś inny nazwał mnie chamem i debilem, zrobił ze mnie bezmózgiego, idącego ze stadem "dresa"...

Gratuluję samopoczucia wszystkim obrażającym - mam nadzieję, że poczują się dzięki temu lepiej.
    Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin
    Kibiców z opinią podobną do mojej jest całkiem sporo i czy fanatycy tego chcą czy nie to my jesteśmy przyszłością Legii.
    Sie okaze.
    Okazało się na początku rundy jesiennej, po pierwszym "felietonie" pana Cacka oraz niezapomnianym Kacperku w "G.W.". Ostatecznie jednak na meczach z Zaglębiem Lubin (pierwszym po podniesieniu cen biletów i innych zmianach), gdy ostatni wychodzący z Górnej A w 2 minucie kibic krzyknął w kierunku honorowej Zygo! Teraz sam śpiewaj! oraz Cracovią (... wpuście Cracovię...).

Ciekawe, że nasz samozwańczy "trybunowy weteran" nie słyszał nigdy piosenek: "... oddał głos Kwaśniewskiemu", czy "... sprzyja dzielnicowemu"...

Moim zdaniem zarówno w jego tworczości, jak i Kacperka jest zbyt wiele elementów świadczących o elementarnym braku znajomości podstawowych realiów... A także zbyt wiele nieukrywanej agresji wobec nas. Nie sądzę by był to przypadek. Natomiast na netową twórczość drzewkowców i autorów komentarzy na Legialive psychologia znajduje jedno określenie: kompensacja .

Dla niezainteresowanych psychologią:

Cytat Zamieszczone przez Wikipedia
    Kompensacja (łac. compensatio, równoważenie) - Jeden z mechanizmów obronnych znanych w psychologii, odmiana substytucji.

Jest to wynagradzanie siebie za braki lub defekty. Daje chwilową przyjemność, ale powtarzane może spowodować utrwalenie się podświadomego skojarzenia danego defektu z nagrodą i utrudnić jego usunięcie.

Przykład: Dziewczyna uważa się za nieatrakcyjną, więc wynagradza to sobie słodyczami.

Ogólniej używa się tego terminu także w nieco innym znaczeniu, skierowania aktywności na cele podobne do tych, których nie potrafimy osiągnąć.

Przykład: Flirt zamiast stałych związków.
    W ogóle to jest mocno pojednane... Zwróćcie uwagę na podobieństwo tych sytuacji:

1. Ludzie zainteresowani wykreowaniem nowej rzeczywistości "stwarzają odpowiednie warunki" (zmiany na Legii wprowadzone przez ITI, czarny PR przeciw fanatykom/podkręcanie "pojednania" przez media, czasami z użyciem publicznego personalnego nacisku na liderów kibiców - vide Trójmiasto)

2. Grupa niezorientowanych, którzy w jakiś sposób chcieliby, aby ten fikcyjny obraz był prawdziwy, więc hałaśliwie i w zwracający na siebie uwagę sposób, biorą w tym wszystkim udział (bo też często ich stać tylko na nadęte teksty i gesty, bez głębszej refleksji, czy jakiegoś przełożenia na dalsze konsekwentne działania w realu), udzielają wywiadów w imieniu kibiców, itd... Ale na codzień są na stadionie trudni do zauważenia.

3. Zawsze ten sam efekt. Twarde zderzenie z rzeczywistością, bo ani Zygo, ani media nas zwyczajnie nie szanują. A nie strzeli im do pałek, że jeżeli nie zaczną od szacunku - żadna "droga na skróty" (czy to w kierunku "kultury stadionowej", czy "pojednania") nie ma szans na powodzenie. Chcą uzyskać ketchup bez użycia pomidorów (a nawet koncentratu ). I wiecie, co Wam napiszę? Dla mnie bomba! Zgodnie z moim podpisem - jest to ten rodzaj "mistrzów", z którego mogę smiać się bez przerwy .

Howgh.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Legialive podcina gałąź na której siedzi-rozumiem wolność słowa ale autor myśli ,że jest sam na stadionie i tylko on ma monopol na mądrość i będzie zbawcą, uzdrowicielem "dresów".Panie Cacek na kosza niech się pan przeniesie na torwar tam jest miło i kulturalnie a i popcorn tańszy , na głowe deszcz nie pada i ludzie nie bluzgają.

Wiedziałem ,że JPII spokoju nie dadzą-nawet taki Cacek gębe sobie zmarłym wyciera -Panie Cacek kończ pan ten mecz
    Czas kończyć z baranami na forumce

Legionista Awatar Fizi
    chyba tu pasuje :

Życie Warszawy/ŁW/19 kwietnia 2005 07:43

Policja wróci na stadiony, kary za przeklinanie?

Polska Konfederacja Sportu chce ostrych sankcji dla klubów za burdy na trybunach. Piłkarze mają być karani nawet za przeklinanie! - pisze "Życie Warszawy".

Po ostatnich bandyckich wyczynach chuliganów na stadionach prezes Polskiej Konfederacji Sportu Andrzej Kraśnicki zwołał, w trybie nadzwyczajnym, Radę ds. Bezpieczeństwa Imprez Sportowych. Ta apelowała nawet do... Episkopatu, aby wydał list pasterski, (który zostanie odczytany w kościołach i na stadionach) propagujący nauki Jana Pawła II.

Podczas poniedziałkowego spotkania, w którym wzięli udział przedstawiciele policji, służb ochrony na największych polskich stadionach i PZPN, można było dostrzec, że w działania ludzi, którzy mają zajmować się spokojem na stadionach, wkrada się duża nerwowość. – Na trybuny powinna wrócić policja. To nieprawda, że mundurowi wciąż działają jak płachta na byka – twierdzi Andrzej Bińkowski z wydziału bezpieczeństwa PZPN.

– Sędziowie powinni reagować na rasistowskie transparenty, które pojawiają się na płotach stadionów, oraz na napisy jawnie nawołujące do bójek. Mamy ponadto ustawę o monitoringu oraz oręż w postaci zakazu stadionowego. Kluby muszą go zacząć respektować. Niestety, coraz częściej okazuje się, że najskuteczniejszym bodźcem mobilizującym prezesów do odpowiedniego zabezpieczenia stadionu jest groźba jego zamknięcia. Obawiam się więc, że trzeba będzie coraz częściej stosować ten przepis – dodaje Mieczysław Bigoszewski, szef Rady Bezpieczeństwa. Podczas posiedzenia obecny był także kapelan polskiego sportu, ksiądz Mirosław Mikulski.

– Jeśli zawodnik, który powinien być wzorem dla kibica, zachowuje się niekulturalnie, powinien być za to ukarany. Niech sędziowie nie boją się pokazywać żółtych kartoników, nawet gdyby prowadziło to do poważnego osłabienia drużyny. Stop zdziczeniu obyczajów! – mówił duszpasterz.

Więcej szczegółów w "Życiu Warszawy"
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Administrator Awatar arczi
    Nawet juz Episkopat wlaczyl sie do akcji.
    Rece opadaja...
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    Nawet juz Episkopat wlaczyl sie do akcji.
    Rece opadaja...
    Race opadają

Amen-POJEDNANIE
    Czas kończyć z baranami na forumce

Legionista Awatar Mini
    "to nieprawda ze widok policji działa jak płachta na byka..."

tylko jedno słowo: IDIOTA

Legionista Awatar MTP
    Felieton to żenada.Rozumiem miec swoje zdanie odmienne ale ten gościu pisze o fanatykach jak o antyintelektualnych istotach które pójda za głosem "dresiarza" na gniezdzie wszedzie.Jak dla niego przywództwo nie jest wazne to przypomne mu tylko że przychodzi na stadion im marszałka Piłsudskiego.Mam takie wrażenie że od momentu wejścia ITI robi się coraz gorzej i z gra piłkarzy i z kibicowaniem.

Wiem że wolnośc słowa ale takie felietony pasują mi do Legia.com a nie LegiaLive.

A z wprowadzeniem policji na stadiony to niech się nie żdziwią jak się zaczną Awantury przez duże A bo te dzisiejsze to malutkie są.
    TRADYCJA POKOLEŃ

Legionista Awatar el majoneze
    mam wrażenie,że prowadzona przez Zyga idoktrynacja kibicowskiego społeczeństwa przyniosła efekty. I choć wydawało się to nierealne,a jednak są ludzie którzy uwierzyli w kacperkowo-zygowską propagandę..cóż...jak w temacie postu
    "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Legionista Awatar Markotny
    PZPN ma wprowadzic kary nawet za bluzganie (bodajże w Holandii tak jest)

dzięki temu sie pojednamt, mówie Wam
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Legionista Awatar Sokol
    Cytat Zamieszczone przez Ju(L)ek
    PZPN ma wprowadzic kary nawet za bluzganie (bodajże w Holandii tak jest)

dzięki temu sie pojednamt, mówie Wam
    bodajze-napewno i nie ogranicza sie to tylko do samych kar pienieznych.

Legionista Awatar DobryChłopak
    o ja pitolę, rozłozył mnie na łopatki...Co to za zmasowane ataki?POlicja na stadionie, nazywanie kibiców z Żylety chamami, bezmózgami Ligę angielską nam chcą tu zrobić?? Moze jeszce śpiewanie będą potępiać bo to źle wpływa na słuch u niektórych. Tak to poejdnanie im się na głowy rzuciło??
    Niesłusznie Skazani

Legionista
    Widok policji raczej u nielicznych działa kojąco na nerwy, szczególnie na stadionie...
    Mieliśmy sytuacje, gdy policja obstawiała już stadiony i nic pozytywnego z tego nie wynikało, wręcz przeciwnie, właśnie największe awantury były spowodowane przez obecność mundurowych na trybunach. W "Metrze" proponują selekcje na wzór tej odbywającej się w klubach. Ich walka, na papierze, czy też deklarowana, z chuliganami przyjęła rozmiary obsesji.
    "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Legionista
    tak? a mi się wydaję, że gdyby na Konwiktorskiej zbudowali piekny nowoczesny obiekt piłkarski a tamtejsza Polonia zaczęła grać w Europejskich Pucharach i prezentować poziom wyższy od Legiuni to poszedłbyś pan z tą całą "normalną widownią" na Muranów...

PS. odpierdol się pan, panie Cycek od Starucha...

Legionista Awatar Sokol
    gdyby nie Ci fanatycy to moglbys chodzic na mecze ITI W-wa a nie Legii..
    chociaz podejrzewam ze i tak mialbys to w dupie, czy graja w strojach z e(L)ka na piersi czy rozowych z seledynowymi wstawkami, z kangurem jako herb

ps.a protest przeciwko wyzszym cenom biletow- to jest patrzenie ciut dalej niz na koniec wlasnego nosa, bo nie kazdego stac na baaardzo wysokie ceny biletow (jak na polskie warunki-oczywiscie)

Legionista
    na Łęczną wszyscy w marynarkach
    co do felietonu-olać,nie pierwsza taka bzdura i nie ostatnia,myślicie że coś sie dzieki niemu zmieni?

Jak chcą kultury na stadionach,to niech zaczną od siebie-chamska ochrona,brudne kible,syf nie żarcie,oblodzone schody,a to wszystko za bagatelka 30 zeta.Jeszcze w gratisie możesz podziwiać nędzę na boisku.

Legionista Awatar Sokol
    ..lub zostac wywalonym za-niesprawany alkomat

Legionista Awatar juras
    Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze rzeczywiscie tak jak Cacek mysli bardzo wielu "kibicow" Legii. Wszystko przez Zygo i Dziewulskiego ktorzy wymyslili sobie, ze wygonia z trybun kazdego, kto im "nie pasuje do koncepcji" i w tej krucjacie przeciwko nam, "dzieki" takim zagraniom zyskuja coraz wieksze poparcie.
    W sumie, jak tak sie zastanowic, to Zygo dziala perfidnie ale i sprytnie zarazem. Wystarczy sklocic ze soba kibicow (**** z tym, ze nie ma zadnej atmosfery, na trybunach zasiada garstka ludzi), zadbac o poplecznikow i reszta zrobi sie juz w zasadzie sama - "fanatykom" samemu odechce sie chodzic na Legie. Mi w kazdym razie powoli sie odechciewa.
    Ale niestety tak bedzie dopoki na Legii beda sie pojawiac ludzie przypadkowi, w zaden sposob z tym klubem nie zwiazani emocjonalnie.
    Wjedziesz do Warszawy Piękną i Hożą, wyjedziesz Próżną i Niecałą.

Legionista Awatar Rusfeld
    Cycek na gniazdowego
    Zawsze Wierni Legii

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez RSK
    Cycek na gniazdowego
    Będzie intonował różne propolicyjne prospołeczne piosenki, a tych, którzy nagminnie będą posługiwać się nieparlamentarnym słownictwem przekazywać ochronie
    "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

To jego pseudo? Czy prawdziwe imie i nazwisko, bo jeśli to drugie to ja nie widze problemu...

Administrator Awatar legart
    Grzywa nie podjudzaj

Legionista Awatar Łysolek
    Cytat Zamieszczone przez Tomas
    na Łęczną wszyscy w marynarkach
    co do felietonu-olać,nie pierwsza taka bzdura i nie ostatnia,myślicie że coś sie dzieki niemu zmieni?

Jak chcą kultury na stadionach,to niech zaczną od siebie-chamska ochrona,brudne kible,syf nie żarcie,oblodzone schody,a to wszystko za bagatelka 30 zeta.Jeszcze w gratisie możesz podziwiać nędzę na boisku.
    ... lub dojechac autobusem do domu
    co do felietonu , brak słó tak jak w temacie głupich nie trzeba siać ... sami sie rodzą

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez juras
    Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze rzeczywiscie tak jak Cacek mysli bardzo wielu "kibicow" Legii. Wszystko przez Zygo i Dziewulskiego ktorzy wymyslili sobie, ze wygonia z trybun kazdego, kto im "nie pasuje do koncepcji" i w tej krucjacie przeciwko nam, "dzieki" takim zagraniom zyskuja coraz wieksze poparcie.
    W sumie, jak tak sie zastanowic, to Zygo dziala perfidnie ale i sprytnie zarazem. Wystarczy sklocic ze soba kibicow (**** z tym, ze nie ma zadnej atmosfery, na trybunach zasiada garstka ludzi), zadbac o poplecznikow i reszta zrobi sie juz w zasadzie sama - "fanatykom" samemu odechce sie chodzic na Legie. Mi w kazdym razie powoli sie odechciewa.
    Ale niestety tak bedzie dopoki na Legii beda sie pojawiac ludzie przypadkowi, w zaden sposob z tym klubem nie zwiazani emocjonalnie.
    Juras, zrozum tylko ze kiedys w koncu przy Łazienkowskiej stanie ten stadion na te 30 tysia. I czy chcesz tego czy nie, ale samymi fanatykami go nie zapełnisz. Ludzie przypadkowi (myśle ze można ich nazwać "kibicami piłki") też musza sie pojawiac na trybunach. Rozumiem że na Żylecie panuje zasada, że wszyscy robimy to co zarządza gniazdowy. Ale na krytej, gdzie pojawiają sie własnie ci przypadkowi ludzie, trzeba takie zachowanie niestety, ale zaakceptowac (a przynajmniej nie tepic "fizycznie", po prostu dac ludziom pewna swobode). Najlepiej jest samemu wyrazić sprzeciw, poprzez gwizdy czy buczenie. Niestety, ale póki na meczach pojawia się garstka ludzi, trzeba zaakceptowac to, co ona robi, musimy po prostu myślec o przyszłosci klubu ...

Ale to tylko moje skromne zdanie ... Obecny sezon uznaje za stracony, zarówno na trybunach jak i na boisku. A jeśli nie mozna zadbac o teraźniejszość, to moze warto zastanowic sie nad przyszloscia ?
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Legionista Awatar Jaco
    Mateusz Cacek znany już jest, nie tylko u nas zresztą, ze swych kontrowersyjnych poglądów na sprawy kibicowskie w "naszym ogródku". Teraz zapewne przed monitorem puszy się jak paw z powodu wywołanego przez siebie zamieszania. Nie dawajcie mu satysfakcji i nie komentujcie tych wypocin, które mają na celu zwrócić na siebie uwagę i wprowadzić element zamieszania w naszych "dresiarskich szeregach". Nazgul, gdyby był takim skurczybykiem jak rzeczony Cacek, napisałby dużo ciekawszy felieton.
    Drogi Mateuszu! Jeśli życzysz sobie większego rozgłosu, weź przed meczem do ręki mikrofon i wystosuj apel do kibiców, którzy siedzą na stadionie i są klientami Twojego bossa. Myślę, że jeżeli Twoje wystąpienie będzie się podobało, to nie raz i nie dwa dostaniesz jeszcze szansę zaprezentowania swych, jedynie słusznych poglądów. Wszak przecież "fanatyk uznaje swoje zdanie za jedynie słuszne zdanie, a swojego przywódcę za wielce oświeconego, choćby i ten przywódca był kompletnym oszołomem."
    Z "dresiarskim" pozdrowieniem Jaco.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów