Strona 55 z 55 PierwszyPierwszy ... 5455152535455
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,639 z 1639

Wątek: Fotografia

a sprawdzaliście jak spisuje się folia transparentna z tego co pamiętam jest to dość powszechny i dobry towar w ostatnim czasie. Także może spróbuj tego sposobu? Zaszkodzić nie zaszkodzisz, najwyżej Ci nie pomoże. Są jeszcze specjalne jakieś inne folie w tym sklepie, to sobie zobaczcie.
    Ostatnio edytowane przez malpa ; 02-05-2017 o 14:05

Legionista
    Chciałbym wywołać kilkaset zdjęć do sentymentalnego albumu, wiele z nich robionych telefonami. Polecacie jakiś porządny punkt do tego?

Legionista Awatar GeoS
    Cytat Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
    Chciałbym wywołać kilkaset zdjęć do sentymentalnego albumu, wiele z nich robionych telefonami. Polecacie jakiś porządny punkt do tego?
    https://fotoforma.pl/ - możesz wrzucić całość na WeTransfer, podesłać linka, opłacić i odebrać dostawę kurierem. Jakość bardzo fajna, wszystkie powiększenia i wydruki foto w ostatnim czasie robiłem u nich. Do tego świetna lokalizacja lokalu, co ułatwia odbiór osobisty (Metro Centrum).

Jeśli myślisz o czymś ambitniejszym, to polecam fotoalbumy od http://www.blurb.com/. Nie są tanie, ale są solidne z masą opcji do wyboru.

Legionista
    Bardzo proszę o namiary na jakiś konkretny sklep w Warszawie z lustrzankami. Oby tylko ceny nie sięgały miliona monet.

Legionista Awatar SirKruszon
    Poszukuje lustrzanki do 2 tysięcy dla początkującego amatora.Moglibyście coś ciekawego polecić na dobry początek ?

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez SirKruszon Zobacz posta
    Moglibyście coś ciekawego polecić na dobry początek ?
    Dla siebie, czy dla kogoś innego? To tak na prawdę to kwestia preferencji, jak ktoś jest zielony i nie wie czy to w ogóle go zainteresuje to serio nie da się źle wybrać w tej półce cenowej... Idziesz do sklepu i sprawdzasz, co Ci lepiej w ręku leży Siedzę w tym od lat i od siebie wrzucę:

- Nie ma znaczenia czym. Proces nauki będzie taki sam w Canon, Nikon, Pentax itp...
    - Lustrzanka nie będzie robić zdjęć lepszych niż telefon, ale będzie robić dokładnie to, co jej każesz
    - Taki aparat kupujesz po to, by móc zmieniać obiektywy... Znajdź zestaw z kitem (jakiś 18-55 pewnie) żeby dokupić stałkę (50mm) i zmieścić się w tych 2000. Wtedy ta zabawa ma sens

Legionista
    Panowie jest tu może ktoś kto byłby w stanie mi udostępnić parę swoich zdjęć z uwiecznionym pięknie krajobrazem..? Niekoniecznie chodzi mi o Warszawę.
    W robocie jak co roku trzeba zrobić firmowy kalendarz i trochę olałem temat i na gwałt potrzebuję paru ładnych zdjęć do kalendarza pt. "Moje wymarzone miejsce"

Za pomoc stawiam piwko, oczywiście jedno, za jedno zdjęcie

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Panowie jest tu może ktoś kto byłby w stanie mi udostępnić parę swoich zdjęć z uwiecznionym pięknie krajobrazem..? Niekoniecznie chodzi mi o Warszawę.
    W robocie jak co roku trzeba zrobić firmowy kalendarz i trochę olałem temat i na gwałt potrzebuję paru ładnych zdjęć do kalendarza pt. "Moje wymarzone miejsce"

Za pomoc stawiam piwko, oczywiście jedno, za jedno zdjęcie
    Tu masz mój fotoblog http://jamer91.flog.pl/

Jeśli jakaś fota przypadnie Tobie do gustu, to daj znać na priv i poszukam jej na dysku. Z chęcią udostępnię. Niektórych mogę nie mieć bo jakiś czas temu padł mi jeden dysk, ale większość z nowszych powinienem odszukać. Przy okazji zapraszam resztę Forumowiczów na bloga!

Legionista
    Niech Cię Bóg błogosławi! Odezwę się jakoś na dniach bo mam sporo roboty teraz.

Legionista
    @klinton priv

Legionista
    Bardzo proszę o kontakt kogoś, kto jest w stanie mi przesłać "na już" jakieś piękne zdjęcie krajobrazu. Oczywiście fotka musi być jego autorstwa. Potrzebuję do kalendarza firmowego.

Post do wywalenia później bo już 3 pod rząd nastukałem.

Ja moge przesłać, podaj mi maila.
    ___
    http://legalnybukmacher.net.pl/bukmacherzy-w-polsce/

Legionista Awatar sergie
    Co do fotografii albo video produkcji - to ja się interesuje bardziej efektem niż wykonaniem Lubię podziwiać, ale talentu do tego nie mam. Kiedyś chciałam zająć się montażem video i robić np. takie filmiki jak tutaj: http://remedy-brand.pl/ bo efekt jest mega, ale w koncu się poddałam Podziwiam tych co portrafią

Witam, gdzie najtaniej mogę wywołać zdjęcia. Lub z jakich stron korzystaliście?

Ceny są podobne, myślisz, że oszczędzisz jakieś większe kwoty?To na paliwo więcej wydasz, albo na grzybnia kurka będzie kupowana tak jak w moim przypadku.
    Ostatnio edytowane przez kowale ; 08-01-2018 o 13:33

Ja zaczęłam moją przygodę z fotografią razem z aparatem firmy Canon. Paru znajomych, którzy się tym zajmują bardziej profesjonalnie polecało mi tę firmę. Sprawia mi to ogromną frajdę ale efekty raczej nie nadają się jeszcze do pokazywania. Uwielbiam oglądać artystyczne zdjęcia robione przez innych i mam nadzieję, że sama kiedyś będę robiła podobne.

Legionista
    Od pewnego czasu polubiłem "pstrykanie" fotek.
    Do tej pory robiłem to za pomocą aparatu w telefonie jednak jestem zdecydowany na zakup sprzętu do tego stworzonego.
    Jestetem niestety totalnie zielony jeśli chodzi o ISO itp.
    Proszę o pomoc w wyborze książki/poradnika napisanego tak aby nawet kompletny amator zrozumiał.
    Na sam aparat chciałbym wydać do 2000zł (nie wiem czy i tak będę umiał wykorzystać jego możliwości, po nauce z książki, po roku użytkowania).

Legionista Awatar GeoS
    W tym wątku jest już sporo wiedzy, także dobrze jest sięgnąć do poprzednich stron. Możesz zerknąć na https://www.szerokikadr.pl/

Cytat Zamieszczone przez Mustado Zobacz posta
    Od pewnego czasu polubiłem "pstrykanie" fotek.
    Do tej pory robiłem to za pomocą aparatu w telefonie jednak jestem zdecydowany na zakup sprzętu do tego stworzonego.
    Jestetem niestety totalnie zielony jeśli chodzi o ISO itp.
    Proszę o pomoc w wyborze książki/poradnika napisanego tak aby nawet kompletny amator zrozumiał.
    Na sam aparat chciałbym wydać do 2000zł (nie wiem czy i tak będę umiał wykorzystać jego możliwości, po nauce z książki, po roku użytkowania).

Uprawnienia umieszczania postów