Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 184

Wątek: Jan Paweł II nie żyje...

Legionista
    Banan a ty co Nostradamus jesteś>???Ja ciągle wierzę i się modlę,mam nadzieję,że dane mi będzie chociaż raz jeszcze zobaczyć Papieża w naszym kraju nie musi nic mówić,ważne jest żeby choć raz jeszcze było mu dane ustać na ojczystej ziemi.

Legionista Awatar hugollek
    banan,
    Nie chce was jeszcze bardziej dołować, ale Papież nie wyzdrowieje. On bardzo cierpi i sam jest już przygotowany na śmierć, więc bez sensu jest się modlić o jego zdrowie. Módlcie się lepiej o jego dusze. Nie traktujcie tego jako przejawu mojej bezduszności. Ojciec Święty jest, moim zdaniem, największym Polakiem i Papieżem jakiego ma świat, ale on teraz umiera. Najważniejsze jest to że przeżył swoje życie najlepiej jak potrafił i że zostawi coś po sobie. Drugiej takiej osoby nie wiem kiedy się świat doczeka. Jak naprawdę chcecie mu oddać hołd to przemyślcie sobie jego nauki i wyciągnijcie z tego wnioski, tyle ode mnie.
    W tym, co piszesz, jest zapewne dużo prawdy, aczkolwiek musisz zrozumieć, że świat, że wszyscy ludzie go potrzebują... Może jest to trochę egoistyczne podejście z mojej strony, ale wydaje mi się, że po jego śmierci sytuacja na świecie może stać się jeszcze bardziej zawiła i straszna... Papież był, jest i będzie potrzebny... Niepokój narasta...

Legionista Awatar hugollek
    Kochani ! Idę do kościoła się pomodlić... Kto z Was może, ten niech chociaż na pięć minut wejdzie do kościoła... Wspólną modlitwą wiele możemy zdziałać !

Legionista Awatar Młody
    Przygnębiające wieśći cały dzień krążą w mediach. Nie wyobrażam sobie teraz tego świata bez osoby Jana Pawła II bo to wybitna postać. Podziwiają go nie tylko katolicy ale ludzie na całym świecie. Zyskał on taki podziw poprzez to czego dokonał i liczy sie z nim kazdy na świecie czy to ludzie przypadkowi czy głowy narodów. Mam nadzieje że dane mu będzie jeszcze raz stanąć na ojczystej ziemi...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez fc Legii z Brodnicy
    Banan a ty co Nostradamus jesteś>???Ja ciągle wierzę i się modlę,mam nadzieję,że dane mi będzie chociaż raz jeszcze zobaczyć Papieża w naszym kraju nie musi nic mówić,ważne jest żeby choć raz jeszcze było mu dane ustać na ojczystej ziemi.
    Nie, nie jestem Nostradamus po prostu patrzę na to z realnej strony.

Cytat Zamieszczone przez hugollek
    aczkolwiek musisz zrozumieć, że świat, że wszyscy ludzie go potrzebują... Może jest to trochę egoistyczne podejście z mojej strony, ale wydaje mi się, że po jego śmierci sytuacja na świecie może stać się jeszcze bardziej zawiła i straszna... Papież był, jest i będzie potrzebny... Niepokój narasta...
    Rozumiem że ludzie go potrzebują, ale rzeczy o którym mówił i nauczał zostaną na zawsze. Papież pomagał je zrozumieć i jego wielkość polegała właśnie na tym że je rozumiał, szerzył i stosował. Ludzie odchodzą i nic tego nie zmieni.
    19.07.1969 - 18.02.2005 [ ' ]

Legionista Awatar Favo(L)ka
    Swieta racja.Modlmy sie,zeby nie cierpial.

Legionista Awatar żyła
    Cytat Zamieszczone przez banan
    Cytat Zamieszczone przez fc Legii z Brodnicy
    Nie, nie jestem Nostradamus po prostu patrzę na to z realnej strony.

Cytat Zamieszczone przez hugollek
    aczkolwiek musisz zrozumieć, że świat, że wszyscy ludzie go potrzebują... Może jest to trochę egoistyczne podejście z mojej strony, ale wydaje mi się, że po jego śmierci sytuacja na świecie może stać się jeszcze bardziej zawiła i straszna... Papież był, jest i będzie potrzebny... Niepokój narasta...
    Rozumiem że ludzie go potrzebują, ale rzeczy o którym mówił i nauczał zostaną na zawsze. Papież pomagał je zrozumieć i jego wielkość polegała właśnie na tym że je rozumiał, szerzył i stosował. Ludzie odchodzą i nic tego nie zmieni.

wszyscy(Polacy) szanujemy papieża, dlatego, że jest On naszym rodakiem. czy tak bardzo obchodziłby Was los i zdrowie papieża, z którym nic by nas nie łączyło oprócz wiary? mnie szczerze mówiąc, małoby to obchodziło. wynika to z mojego stos. i poglądu o dzisiejszym kościele. i dlatego magię papieża wiążę, tylko z osobą Jana Pawła II.
    a czy dziś papież ma jakąś prawdziwą władzę? w hierarchii kościoła może i tak, ale czy politycy świata się ze zdaniem papieża liczą dzisiaj? Nie. Obecny papież ma ogromny wpływ na obraz chrześcijan, ale już losów świata nie. Dlatego według mnie polityce światowi publicznie wyrażą żal i ból nad stratą(sic!) tak wielkiego człowieka, ale tak jak wcześniej tak i obecnie to głowy kilku państw będą kształtować świat, a nie papież. tak samo jak dziś ma to miejsce.
    sorry za politykowaie w tym temacie, ale skoro już na to zesżło, to chyba moja opinia może byc uznana za obiektywną.

nadzieja na wyleczenie jest zawsze

jak sobie teraz tak wspominam zwiedzanie domu papieża, kilkudniowe pobyty w Wadowicach, postać Karola Wojtyły jako narodowej ikony i autorytetu...niepojętym się wydaję, że ktoś taki jak ON, zniknie z naszego życia cielesnego

Legionista
    nadzieja na wyleczenie jest zawsze
    Jego nadzieja na "wyleczenie" wygląda tak: podłączą go do respiratora żeby zastąpić własny oddech, dostanie wlewy z ketacholamin które będą stymulowałyh ciśnienie i będzie tak wegetował dopóki nie zatrzyma mu się serce.
    Fajne życie, a właściwie przeżycie...

i jeszcze jedno:
    Żyła tu nie chodzi wyłącznie o to że jest naszym rodakiem, ale o to jakim człowiekiem jest. Po prostu zrobił bardzo dużo dla tego świata.
    19.07.1969 - 18.02.2005 [ ' ]

Legionista
    Cały świat sie modli!! Mam nadzieje ze jego choroba sie znormalizuje i bedzie dopsz chciałbym go jeszcze usłyszeć nawet nie miałem okazji go zobaczyc na żywo tylko jak przejeżdzał 5 sekund:/
    ...Nikt mnie na forum nie lubi jest Ok :/...

Legionista
    Włoska Agencja prasowa powiedizłą ze stan sie pogarsza

KASKA
    Guest
    Powiedzieli, że Ojciec Święty został podłączony do respiratora, a upośledzeniu uległo funkcjonowanie podstawowych organów wewnętrznych....

Legionista Awatar cin
    O 19 wydali kolejny oficjalny komunikat.
    Obawiam sie, ze to ostatnie Jego chwile...
    Nigdy Sam

Legionista Awatar Mogiel
    Spadające ćiśnienie, płytki oddech... . Czemu to tak szybko się dzieje ?
    Maybe life is like a ride on a freeway
    Dodging bullets while you're trying to find your way
    Everyone's around, but no one does a damn thing
    It brings me down, but I won't let them

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez cin
    O 19 wydali kolejny oficjalny komunikat.
    Obawiam sie, ze to ostatnie Jego chwile...
    Tez mi się wydaje że to koniec...

Legionista Awatar Grzeslaw_mks
    Obawiam się najgorszego. Co komunikat to gorzej. Stan ogólny i sercowo-oddechowy pogorszył się. Oddech płytki, niewydolność sercowo-krążęniowa i nerkowa. Trudno w to uwierzyć, ale Papież gaśnie.
    Umiera największy i właściwie jedyny współczesny autorytet- nie tylko Polaków. Wielki człowiek.
    Byłem już w kościele na modlitwie w intencji Papieża. Niech każdy pójdzie pomodlić się w tym szczególnym dniu.
    Tyle było dni do utraty sił, do utraty tchu, tyle było chwil...
    Szczepaniaka 29

www.mks-korona-kielce.prv.pl
    www.koronakielce.net

Legionista Awatar Fizi
    włoska agencja prasowa podała, że zamknięto spiżowe wrota

... nie chcę napisać co to oznacza, jesli to prawda
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista
    Docierające informację są coraz gorsze
    Niestety, ale chyba zbliża się coś co nie ominie nawet tak Wybitnego i Wielkiego Człowieka jakim jest Jan Paweł II.
    Jednak cały czas trzeba mieć nadzieję.

KASKA
    Guest
    To dzieje się szybko, za szybko. Medycy z Watykanu mówią : "nie ma już nadziei"...

Legionista Awatar baranek
    Wolę nie myśleć, co się stanie po odejściu Papieża. Wielki człowiek. Wielki Polak. Ostatni porządny człowiek w kościele katolickim. Duma Narodu. Odchodzi...........
    Wiercę w brzozach z azbestu.

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Fizi
    włoska agencja prasowa podała, że zamknięto spiżowe wrota

... nie chcę napisać co to oznacza, jesli to prawda
    Only You

Legionista
    Żródła medyczne przkazały komunikat 19;45 "Nie ma nadzieji dla Papieża" Obawiam sie ze to juz koniec jesli przeżyje to będzie Cud!!!!! :/

Legionista Awatar Grzeslaw_mks

"Stan ogólny oraz stan układu sercowo-krążeniowego jeszcze bardziej się pogorszyły. Stwierdzono dalszy spadek ciśnienia oraz spłycenie oddechu. Papież świadomie uczestniczy w modlitwie, którą odmawiają towarzyszące mu osoby. Ponadto wystąpiła niewydolność serca, krążenia i nerek"
    Tyle było dni do utraty sił, do utraty tchu, tyle było chwil...
    Szczepaniaka 29

www.mks-korona-kielce.prv.pl
    www.koronakielce.net

CNN: Papież nieprzytomny

WP.PL : "Żadne organy życiowe Jana Pawła II nie funkcjonują"... ta chwila się zbliża...Nie wiem co robić

Legionista Awatar Paluch
    *****, to jest niesprawiedliwe... dlaczego człowiek który zrobił tyle dobrego dla nas wszystkich, dla wszystkich ludzi na świecie tak cierpi? Modle sie za niego choć nadzieja we mnie przygasa

Legionista Awatar Don Vito
    Jakoś nie moge dopuścić do siebie myśli o najgorszym Jedyne co moge zrobić to modlitwa

Legionista
    Ludzie na swiecie, my narod polski przyzwyczailismy sie do Papieza. Nie wyobrazamy sobie zycia bez jego fizycznej i duchowej obecnosci. Ale jest to tylko namiestnik Chrystusa, który przeciez zmartchwystal. I do tego dazy kazdy wierzacy czlowiek, bo to smierc jest przejsciem do lepszego swiata.

Ciezko to pisac, bo osoba Papieza zmienila ten kraj, swiat.

Pozostaje nam tylko modlitwa.....
    Warszawa

Legionista Awatar Mogiel
    Stało się...
    Maybe life is like a ride on a freeway
    Dodging bullets while you're trying to find your way
    Everyone's around, but no one does a damn thing
    It brings me down, but I won't let them

Legionista
    W TVN'ie podali ze "Jego elektrokardiogram jest płaski"
    bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Legionista Awatar cin
    Reuters podal, ze...

Watykan nie potierdzil na razie.
    Nigdy Sam

Uprawnienia umieszczania postów