Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 222829303132
Pokaż wyniki od 931 do 960 z 960

Wątek: Tatuaże!!

Ma ktoś dobre miejsce do usunięcia tatuażu? kiedyś zrobilem po kosztach i aż wstyd koszulke ściągać.

Prawda to że tatuaże uzależniają? Korci mnie żeby sobie zrobić ale boję się troche że jak zrobie sobie raz to potem będę chciał więcej i więcej

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie mówię, że ładne, ale pomysłowe

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

No tak, to bardzo wciąga
    ___
    zybcyk.pl
    Ostatnio edytowane przez Tozbey ; 17-11-2017 o 12:12

Legionista Awatar (L)ukas
    Oklepany motyw z pięścią

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Gintleman Awatar księciuniu
    Ale w przypadku Diego Armando to nie jest zwykła ręka; to "ręka Boga". Myślę, że w angielskim pubie można by za to w ryj oberwać.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Witam, gdzie w Częstochowie wykonują profesjonalnie tatuaże? Czy możecie polecić mi jakiś salon

Legionista Awatar zbinky
    Kogo w Warszawie lub okolicach polecicie na wykonanie tatuażu w kibicowskich klimatach?
    Fajnie by było gdyby można też było zobaczyć galerię polecanej osoby

dzięki!

S. -> Azazel Warszawa Ale polecam też studio Tomka Majora Dvorniaka. Ostatnio rozrósł się Jah Love Tattoo, może czyjeś prace przypadną ci do gustu.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    S. -> Azazel Warszawa Ale polecam też studio Tomka Majora Dvorniaka. Ostatnio rozrósł się Jah Love Tattoo, może czyjeś prace przypadną ci do gustu.
    No właśnie S. już nie - takie info dostałem od managerki Azazela. Bo to była pierwsza osoba gdzie próbowałem. Nie robi już tatuaży kibicowskich, patriotycznych ani warszawskich.
    Dvorniak średnio jakoś wizualnie a Jah zaraz sprawdzę

dzięki

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    No właśnie S. już nie - takie info dostałem od managerki Azazela. Bo to była pierwsza osoba gdzie próbowałem. Nie robi już tatuaży kibicowskich, patriotycznych ani warszawskich.

dzięki
    To może Azazel Milanówek i Krzysiek.

https://www.facebook.com/pg/studioaz...90206751003441

Widziałem sporo jego prac na żywo i jak dla mnie robią mega robotę, a i ceny nie tak wygórowane jak u np. wspomnianego Dvorniaka.

dzięki
    Czytałem, że przestał robić patriotyczne, ale o kibicowskich i warszawskich pierwsze słyszę, dobrze wiedzieć. Możesz zobaczyć Rock n Roll, ale nie wiem kogo tam teraz mają, średnio co pół roku zmienia się skład. Ja u nich robiłem jeden i jestem zadowolony, często mają promo na sesje całodzienne (-300zł), chociaż zdaję sobie sprawę, że pewnie gdzie indziej można znaleźć trochę taniej, ale gość był sprawdzony.

Może Juniorink?

Legionista Awatar Sosen
    @zbinky

Jeżeli wiesz co chcesz mięć wytatuowane i masz w głowie koncepcje to polecam Azazela. Jestem przed drugą sesją u Jodżiego. Powiedziałem co ma być i jak to ma mniej więcej wyglądać. Coś wybraliśmy, coś połaczyliśmy i jak dla mnie projekt wyszedł zajebiście. Będzie skończony to pewnie wrzucę...

Legionista Awatar Mat
    Zastanawia mnie sformulowanie "w kibicowskim klimacie" - sa tak roźne tatuaze kibicowskie, ze jestem ciekaw czy chodzilo Ci o to, zeby studio bylo prawilne (a nie lewacki sped z tunelami w uszach, yerba mate na obiad i flaga lgbt na scianie) czy da sie jednak okreslic cos takiego jak klimat kibicowski.

Tatuazystow bardziej da rae podzielic na technike. Kolory, szarosci, tatuaze realistyczne + te wszystkie nowoscci: neotradycja, geometria, dotwork. I bym na Twoim miejscu bardziej pod tym katem szukal: czy chcesz np herb + napis, czy trybuny, odwzorowanie zdjecia, postac.

Ja szukalem seryjnie naprawde dlugo, bity rok czasu. Znalazlem mega goscia (Fred - Bad Mojo Tattoo) i na bank do niego wroce. Specjalista w realistycznym kolorze. Ma jeden maly minus - trzeba wiedziec co sie chce bo ciezko sie z nim dogadac. Ale ma tez kolejny bardzo duzy plus - cena (1300 na 2 sesje).

Ceny tatuazu to teraz popierdolilo. Dziara na ramieniu - krzyczeli mi niektorzy ze minimum 2-3 sesje po 1,5 k (bo artysta nie wyrobi wiecej jak 4h z maszynka)- wyszla by mnie dziara 3 tysiace. Fred robotny ziom, raz 7h + 3h na dopieszczenie i mam sztosik. No i studio prawilne. Szalik ZS na scianie i prowadzi je legionista.
    Ostatnio edytowane przez Mat ; 08-08-2018 o 13:06
    podpis under construction

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    Zastanawia mnie sformulowanie "w kibicowskim klimacie" - sa tak roźne tatuaze kibicowskie, ze jestem ciekaw czy chodzilo Ci o to, zeby studio bylo prawilne (a nie lewacki sped z tunelami w uszach, yerba mate na obiad i flaga lgbt na scianie) czy da sie jednak okreslic cos takiego jak klimat kibicowski.

Tatuazystow bardziej da rae podzielic na technike. Kolory, szarosci, tatuaze realistyczne + te wszystkie nowoscci: neotradycja, geometria, dotwork. I bym na Twoim miejscu bardziej pod tym katem szukal: czy chcesz np herb + napis, czy trybuny, odwzorowanie zdjecia, postac.

Ja szukalem seryjnie naprawde dlugo, bity rok czasu. Znalazlem mega goscia (Fred - Bad Mojo Tattoo) i na bank do niego wroce. Specjalista w realistycznym kolorze. Ma jeden maly minus - trzeba wiedziec co sie chce bo ciezko sie z nim dogadac. Ale ma tez kolejny bardzo duzy plus - cena (1300 na 2 sesje).

Ceny tatuazu to teraz popierdolilo. Dziara na ramieniu - krzyczeli mi niektorzy ze minimum 2-3 sesje po 1,5 k (bo artysta nie wyrobi wiecej jak 4h z maszynka)- wyszla by mnie dziara 3 tysiace. Fred robotny ziom, raz 7h + 3h na dopieszczenie i mam sztosik. No i studio prawilne. Szalik ZS na scianie i prowadzi je legionista.
    Mat - chodzi mi o to, że nie każde studio i nie każdy artysta robią po prostu kibicowskie prace. Nie mam pojęcia dlaczego.
    Szukam więc kogoś kto zrobi mi to co mniej więcej chcę, przy okazji być może podsunie jakąś dodatkową inspirację i w dodatku nie spierdoli tego.
    Dzięki za namiar na Bad Mojo - zaraz sprawdzę.

pozdro

Legionista Awatar zbinky
    Mat - chodzi mi o to, że nie każde studio i nie każdy artysta robią po prostu kibicowskie prace. Nie mam pojęcia dlaczego.
    Szukam więc kogoś kto zrobi mi to co mniej więcej chcę, przy okazji być może podsunie jakąś dodatkową inspirację i w dodatku nie spierdoli tego.
    Dzięki za namiar na Bad Mojo - zaraz sprawdzę.

pozdro
    No i BANG!
    11.09 Fred z Bad Mojo zaklepany
    Właściciel faktycznie legionista i zajebiście się od razu dogadaliśmy o co mi biega.
    Dzięki wszystkim za pomoc i dzięki Mat za namiar na mam nadzieję zajebistego typa

pozdro!!

Znacie dobrego tatuażyste który dobrze dziabie w kolorze?

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Cytat Zamieszczone przez Pazdzierz Zobacz posta
    Znacie dobrego tatuażyste który dobrze dziabie w kolorze?
    Liho Tattoo Warszawa Ursus
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista Awatar Sosen
    Tak jak pisałem, wrzucam.

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    Tak jak pisałem, wrzucam.

zajebisty!

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    bardzo duzy plus - cena (1300 na 2 sesje).

Akurat kierowanie sie cena w kwestii tatuazy to najczestszy blad. Robisz cos na cale zycie i zastanawiasz sie nad paroma stowami w ta lub w ta?
    Fanatyczny Tarchomin

Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Akurat kierowanie sie cena w kwestii tatuazy to najczestszy blad. Robisz cos na cale zycie i zastanawiasz sie nad paroma stowami w ta lub w ta?
    Akurat tu ma rację, bo ceny tak poleciały w górę, że szok. Wiadomo, że jest teraz boom na tatuaże, ale naprawdę trzeba porządnie się rozejrzeć, by nie zostać wrobionym w "pare sesji".. Taki zawód, bolą ręce, plecy, biodra, ale umówmy się, nikt nie mówił, że to łatwy zawód/pasja.

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    W takim razie można wyjebywać stawki za dziarę rok w rok do góry, dochodząc do chorych cen typu 2k za sesję 5h i sytuacji w której trochę większy tatuaż kosztuje Cię 5 tys? Toć to na całe życie, ja jestem modny artysta, płacz i płać.

Jak we wszystkim liczy się stosunek cena do jakości. Sugerowanie się wyłącznie renomą studio i artysty to też najczęstszy błąd. Zaraz bo nieprzemyślanym podejściu i pochopności. Ja swoją dziarę planowałem rok. Porównałem pracę kilkudziesięciu dziarających z kilku miast. Znalazlem zajebiste studio z klimatem, które na dodatek jest przystępne cenowo, które polecę każdemu, a i nie trzeba czekać pół roku na pierwszy termin. Skoro mogę wydać za dziarę 1,5 k albo 2,5k a otrzymuje te sama jakość, to jak to w reklamie było, nie widzę sensu przepłacać.

Zbinky umocnił mnie w takim przekonaniu bo też jest zadowolony z tego samego studio.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Neg
    Nie rozumiem czemu Was to dziwi. Skoro sa pseudo studia w piwnicach, ktĂłre biora po 300/500 zl za sesje to czemu np. taki Bartosz Panas czy Dawid Rudzinski mieliby wyceniac swoje w podobnych widelkach cenowych? Malo tego, ludzie niemajacy pojecia o rysunku technicznym, kresce, cieniowaniu i ogolnej grafice i plastyce nie zauwaza wielu niedoskonalosci w pracach "mniej uznanych marek". Ja dziarajac sie u Bartosza Panasa czy Krzysztofa Wisniewskiego nie zastanawialem sie czy cos mi spierdola bo wiedzialem po pracach i licznych nagrodach ze sa jednymi z najlepszych w Polsce a Bartosza prace lataja po calej Europie po sieci np. wiec dlaczego taka osoba mialaby nie krzyczec sobie i 5 tysiecy zlotych? Sa koty na zachodzie, ktore biora i po 2 tysiace za sesje, ale euro i gdybym mial najlepszego goscia na swiecie w tym fachu niedaleko siebie to wyjebalbym te pieniadze zeby cos miec od niego na swoim ciele.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Zajacc
    Widze, ze co poniektorzy odkryli prawo popytu i podazy i sa w ciezkim szoku. Oczywiscie gdyby ktos za Wasza prace bylby w stanie zaplacic duzo pieniedzy to liczylibyscie go trzykrotnie mniej, bo to przeciez niemoralne zarabiac wiecej...
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar Mat
    A kto wam broni robić sobie napis na przedramieniu za 2k. Tak samo jak kto wam broni jeździć Panamerą. Dla mnie jak kogoś stać to może nawet pieniędzmi w piecu palić. Innym do portfela nie zaglądam bo mnie to średnio interesuje.

Mam nadzieję że nie rozmawiamy o skrajnosciach, gdzie ktoś bierze 500 za całą dziarę i jawnie klepie buraki. Chyba każdy normalny człowiek ocenia dotychczasowe prace artysty i albo mu się podoba albo nie. Inny fakt że każdy dziabający ma swój styl o czym wspominalem wcześniej i szuka się po stylu a nie pójdę do Panasa bo ostatnio wygrał konwent.

Jednak dyskusja jest o czym innym. Stosunek ceny do jakości. Jest coś nie tak jeśli w jednym studio ta sama dziara kosztuje 5k, a w drugim 3k. Jedną robisz w miesiąc, na drugą czekasz pół roku, a drugie pół robisz dziarę. W jednym studio przychodzisz i masz projekt gotowy bo dogadaliście go przez neta, w drugim pierwsza sesja to pół dnia tworzenia rysunku bo Pan artysta (zbieżność zupełnie przypadkowa )jest zarobiony. Pominę fakt jawnego lecenia w ***** jak dziara na 3 sesje po 5h z przerwami co godzinę na szluga, kawę, śniadanie, obiad itd.

A tak btw Panas w Gulestusie też kiedyś był tym co nie brał tysiaka za sesję

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Neg
    Ale jak chcesz wycenić własnoręczną pracę danego artysty? Każdy z nich wycenia sam swoją pracę i albo się godzisz albo nie, ja tylko nawiązałem do tego, że jeśli robisz coś na swoim ciele na całe życie to nie patrz na cenę tylko czy ktoś zrobi na pewno to co chcesz i wykona to perfekcyjnie a nie "dobrze". Poza tym żaden ceniony tatuażysta nie wykona Ci pracy jak inny "tak samo", więc nie wiem jak porównać ceny obu osób prac.

Pewnie Panas na początku swojej pracy na pewno ma i takie ananasy, których dziś się wstydzi. Jak każdy, który zaczynał i nabierał wprawy po latach.
    Fanatyczny Tarchomin

Uprawnienia umieszczania postów