Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 222829303132
Pokaż wyniki od 931 do 939 z 939

Wątek: Tatuaże!!

Ma ktoś dobre miejsce do usunięcia tatuażu? kiedyś zrobilem po kosztach i aż wstyd koszulke ściągać.

Prawda to że tatuaże uzależniają? Korci mnie żeby sobie zrobić ale boję się troche że jak zrobie sobie raz to potem będę chciał więcej i więcej

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie mówię, że ładne, ale pomysłowe

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

No tak, to bardzo wciąga
    ___
    zybcyk.pl
    Ostatnio edytowane przez Tozbey ; 17-11-2017 o 12:12

Legionista Awatar (L)ukas
    Oklepany motyw z pięścią

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Gintleman Awatar księciuniu
    Ale w przypadku Diego Armando to nie jest zwykła ręka; to "ręka Boga". Myślę, że w angielskim pubie można by za to w ryj oberwać.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Witam, gdzie w Częstochowie wykonują profesjonalnie tatuaże? Czy możecie polecić mi jakiś salon

Uprawnienia umieszczania postów